Board index Razni Sportovi Rukomet

Muski reprezentativni rukomet

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Hajzenberg » 13 Apr 2022, 20:32

Kad je meč egal pa bude 2-3 razlike onda svako zadovoljan mada ni ovako ne možemo biti nezadovoljni iako je moglo bar +5 ako smo već brzo izgubili 7 razlike. Onaj promašaj na 28-22 je mnogo toga odneo, ali imali smo posle toga i 30-24 ...

Možda je i ovako dobro, da se ne napravi baš svečarska atmosfera pred taj revanš, valja primetiti da zbog velikog broja golova nama u Kragujevcu odgovara u najgoroj varijanti i poraz od tri gola ali treba igrati od početka kao da je samo jedan meč u pitanju.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7948
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Pit Bull » 13 Apr 2022, 20:33

Mi smo super prosli kako su Makedonci usrali ovo protiv Ceha.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58435
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Baxter Stockman » 13 Apr 2022, 20:35

Oni su proigrali tek kad je izvukao Bombača…
Do tad su igrali statično i privatizovao je, a to smo lagano rešavali.
Pisao sam već, njima je svlačionica podeljena oko njega, Vranješ ga nije zvao zbog Skubea, Vuja više puta ponovio to u intervjuima…

Videćemo da li će smeti da ga zakuca za klupu u Kragujevcu…

Mijajlo standardno jedan zicer i braća Ilić, tačno znaš da će da se desi…
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34449
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Hajzenberg » 13 Apr 2022, 20:37

Makedonci će verovatno proći i time se završava izgleda sva priča oko toga da će ispasti više od dva nosioca u baražu a samim tim vrlo su izvesne i te vajld karte što se dele. Mogu da se kladim u kuću i imanje :biggrin: da Slovenija dobija pozivnicu ako-kad ispadne od nas a taj drugi Portugalci ili Holanđani. Naravno, gre'ota bi bilo da i mi ne dobijemo isto u slučaju kragujevačkog sumraka, ne daj Bože.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7948
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Dexi » 13 Apr 2022, 22:17

Cestitke rukometasima na velikoj pobedi u Sloveniji :okk:

Djerona odlican posao radi :okk:
Dexi
 
Posts: 17547
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Baxter Stockman » 14 Apr 2022, 07:45

Kakav li bi nam bio napad da Toni ima još jednog Kukića pa da možemo ceo meč da držimo tempo :nisamja:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34449
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby mmarko28 » 14 Apr 2022, 08:45

Napadački odlična utakmica. Prijatno sam iznenadjen i kako je odbrana funkcionisala 40 minuta. Mislim da smo ih ispustili u prvom poluvremenu, da je utakmica već tad mogla da bude rešena. Ilići su promašili dve kontre, promašen penal i sviran prestup Nemanji Iliću nakon odbrane golmana. Moglo je da ode na +7 u prvom poluvremenu. Problem u odbrani nam je bilo kad je Zorman snizio postavu. Nismo se snašli na brže bekove a imam utisak i da je ekipa malo ostala bez snage u poslednjih 15 minuta. Djerona će morati da nadje neku varijantu kako da brani te niže i brže postave. To je problematično kad u sredini imaš Marsenića i Abutovića koji imaju preko 2 metra i preko 110kg.

Sve u svemu, baš se vidi pečat trenera. Sa nekim od naših nazovi trenera ovaj meč bi bio lagano +5 za Sloveniju.

Baxter Stockman wrote:Kakav li bi nam bio napad da Toni ima još jednog Kukića pa da možemo ceo meč da držimo tempo :nisamja:


Baš je primetno da nam fali još jedan dobar srednji bek. Možemo da se provučemo bez takvog igrača na 2 meča, ali kad dodje turnir to će biti problem. Po meni, fali nam i desni bek koji pravi razliku, ali na to ćemo morati da sačekamo da se jedan od ovih klinaca koji dolaze razvije u desnog beka koji pravi razliku (Cenić, Nikolić, Mitrović, Mirković).
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Foteljas » 14 Apr 2022, 11:04

Nastavicu da ne gledam nase rukometase i rukometasice, to je ocito dobitna kombinacija i za njih i za mene... :okk:
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5214
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby grobar_Zvornik » 14 Apr 2022, 16:51



"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31861
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Baxter Stockman » 14 Apr 2022, 21:34

Holanđani dobili u Portugalu 33:30
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34449
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Hajzenberg » 14 Apr 2022, 21:35

Fantastična reprezentacija, Portugalci i Slovenci u istom sosu, neka apliciraju za wc :roll:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7948
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby NEDJA » 14 Apr 2022, 22:51

Da li je moguce da su odredili termin kad je fudbalski derbi? Mnogo nas je malera pratilo. Prvo zbog korone nismo ni dobili priliku protiv Slovenije da se borimo za SP u Egiptu, pa onda Djerona odradi sjajne kvalifikacije za EP, ne samo sto smo pobedili i igrali nereseno sa Francuzima nego smo oba puta rutinirali solidne Grke i onda umesto da napravimo iskorak na EP, prvo upadnemo u najtezu grupu a zatim i budemo osakaceni koronom i povredama i zbog losijeg plasmana izvucemo najtezeg moguceg protivnika za baraz. U kompletnom sastavu nagrdimo Slovence na njihovom terenu. Veliko bravo za igrace i Djeronu. Steta sto nije bilo +5 ili barem +4 ali uz jak domaci teren ne bi trebalo da bude problema da obezbedimo plasman na SP
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6278
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Hajzenberg » 14 Apr 2022, 23:25

Nismo izvukli Slovence zbog lošijeg plasmana na EP, mi smo i pored tog nazovi lošijeg plasmana bili bolji od Ukrajine i kada su se poklopili još neki rezultati na samom prvenstvu mi smo bili nosioci u baražu i utoliko gore - od toliko opcija samo smo se nadali da nam ne zapadnu Slovenija i Portugal ali avaj...

Opet, sve je prošlo u prvom meču ako ne odlično onda vrlo zadovoljavajuće i sve je u našim rukama, u najgorem slučaju neki poraz od tri razlike uz uslov da primimo manje od 34 gola nam odgovara ali ne treba se na to obazirati nego igrati kao da ima samo taj meč i ništa više drugo.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7948
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Baxter Stockman » 15 Apr 2022, 09:11

NEDJA wrote:Da li je moguce da su odredili termin kad je fudbalski derbi? Mnogo nas je malera pratilo. Prvo zbog korone nismo ni dobili priliku protiv Slovenije da se borimo za SP u Egiptu, pa onda Djerona odradi sjajne kvalifikacije za EP, ne samo sto smo pobedili i igrali nereseno sa Francuzima nego smo oba puta rutinirali solidne Grke i onda umesto da napravimo iskorak na EP, prvo upadnemo u najtezu grupu a zatim i budemo osakaceni koronom i povredama i zbog losijeg plasmana izvucemo najtezeg moguceg protivnika za baraz. U kompletnom sastavu nagrdimo Slovence na njihovom terenu. Veliko bravo za igrace i Djeronu. Steta sto nije bilo +5 ili barem +4 ali uz jak domaci teren ne bi trebalo da bude problema da obezbedimo plasman na SP

Termin utakmice je određen još pre mesec dana…

Satnica derbija prošle nedelje…
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34449
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Baxter Stockman » 15 Apr 2022, 21:09

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34449
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Rukomet

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest