by Olimp » 06 Jul 2021, 01:54
Petak, 23.7.
Sport vrijeme takmičar
Veslanje 01:30-05:10 Jovana Arsić
Subota, 24.7.
Sport vrijeme takmičar
Veslanje (kvalifikacije) 01:30-05:30 Miloš Vasić, Martin Mačković
Streljaštvo- 10 m vazdušna puška 01:30-09:30 Andrea Arsović, Sanja Vukašinović
Streljaštvo- 10 m vazdušni pištolj 01:30-09:30 Damir Mikec
Tekvando 03:00-15:30 Tijana Bogdanović
Džudo Ž-48 04:00-12:50 Milica Nikolić
Tenis 04:00-15:00 Prvo kolo- Novak Đoković, Miomir Kecmanović, Ivana Jorović, Nina Stojanović
Basket 3 na 3 05:00 Srbija-Kina
Basket 3 na 3 08:25 Srbija-Holandija
Plivanje- 100 m prsno 12:00-14:30 Čaba Silađi
Plivanje- 400 m mešovito 12:00-14:30 Anja Crevar
Nedelja, 25.7.
Sport vrijeme Takmičar
Streljaštvo- 10 m pištolj 02:00-09:30 Zorana Arunović, Jasmina Milovanović
Streljaštvo- vazdušna puška 02:00-09:30 Milenko Sebić, Milutin Stefanović
Boks-prva runda 04:00, 10:00 Nina Radovanović
Tenis 04:00-15:00 Prvo kolo
Basket 3 na 3 05:00 Srbija-Poljska
Odbojka 07:20 Srbija-Dominikanska Republika
Basket 3 na 3 08:25 Srbija-Belgija
Vaterpolo 10:20 Srbija-Španija
Plivanje- 200 m slobodno kvalifikacije 12:00-14:30 Velimir Stjepanović
Plivanje- štafeta kvalifikacije 12:00-14:30 Nikola Aćin, Andrej Barna, Uroš Nikolić, Velimir Stjepanović
Ponedeljak, 26.7.
Sport vrijeme Takmičar
Plivanje- 200 m slobodno polufinale 03:30-05:40 Velimir Stjepanović
Plivanje- štafeta finale 03:30-05:40 Nikola Aćin, Andrej Barna, Uroš Nikolić, Velimir Stjepanović
Džudo Ž-57 04:00-12:50 Marica Perišić
Tenis 04:00-15:00 Drugo kolo
Basket 3 na 3 05:00 Srbija-Japan
Basket 3 na 3 08:25 Srbija-Letonija
Košarka 10:20 Srbija-Kanada
Utorak, 27.7.
Sport vrijeme Takmičar
Veslanje- polufinale 01:30-05:00 Miloš Vasić, Martin Mačković
Streljaštvo 02:00-09:30 miksevi
Tekvando 03:00-15:30 Milica Mandić
Džudo Ž-63 04:00-12:50 Anja Obradović
Tenis 04:00-15:00 Drugo kolo
Vaterpolo 07:00 Srbija-Kazahstan
Odbojka 07:20 Srbija-Japan
Basket 3 na 3 11:00 Srbija-Rusija
Plivanje- 100 m slobodno kvalifikacije 12:00-14:30 Andrej Barna
Plivanje- 800 m slobodno kvalifikacije 12:00-14:30 Vuk Čelić
Basket 3 na 3 13:30-15:50 Četvrtfinale
Srijeda, 28.7.
Sport vrijeme Takmičar
Džudo M-90 04:00-12:50 Nemanja Majdov
Tenis 04:00-15:00 Osmina finala
Basket 3 na 3 10:00-12:10 Polufinale
Basket 3 na 3 13:45-16:35 Meč za bronzu i finale
Četvrtak, 29.7.
Sport vrijeme Takmičar
Veslanje- finale 01:30-05:00 Miloš Vasić, Martin Mačković
Plivanje- 100 m slobodno polufinale 03:30-06:05 Andrej Barna
Džudo M-100 04:00-12:50 Aleksandar Kukolj
Boks- osmina finala 04:00, 10:00 Nina Radovanović
Tenis 04:00-15:00 Četvrtfinale
Odbojka 07:20 Srbija-Kenija
Košarka 10:20 Srbija-Španija
Vaterpolo 12:50 Srbija-Australija
Petak, 30.7.
Sport vrijeme takmičar
Streljaštvo- 25 m pištolj 02:00-08:00 Zorana Arunović, Jasmina Milovanović
Tenis 05:00-15:00 Polufinale
Subota, 31.7.
Sport vrijeme Takmičar
Atletika-bacanje diska kvalifikacije 02:00-05:00 Dragana Tomašević
Streljaštvo- 50 m trostav 05:00-10:10 Andrea Arsović, Sanja Vukašinović
Vaterpolo 08:30 Srbija-Hrvatska
Odbojka 09:25 Srbija-Brazil
Nedelja, 1.8.
Sport vrijeme Takmičar
Atletika-skok u dalj kvalifikacije 02:00-05:00 Ivana Španović
Boks, ¼ finala 04:00, 10:00 Nina Radovanović
Tenis 05:00 finale
Košarka 14:00 Južna Koreja
Ponedeljak, 2.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Streljaštvo- 50 m trostav 01:30-11:00 Milenko Sebić, Milutin Stefanović
Odbojka 02:00 Srbija-Južna Koreja
Kajak- K1 200 m grupa i ¼ finale 02:30-06:00 Milica Starović
Kajak- K1 1000 m grupa i ¼ finale 02:30-06:00 Bojan Zdelar
Rvanje GR-97 kg - borbe do finala 04:00-15:00 Mihail Kadžaja
Vaterpolo 07:00 Srbija-Crna Gora
Atletika-bacanje diska finale 12:00-15:00 Dragana Tomašević
Utorak, 3.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Atletika-bacanje koplja kvalifikacije 02:00-05:35 Marija Vučenović
Atletika-skok u dalj finale 02:00-05:35 Ivana Španović
Kajak- K1 200 m ½ finale i finale 02:30-06:15 Milica Starović
Kajak- K1 1000 m ½ finale i finale 02:30-06:15 Bojan Zdelar
Rvanje GR 67- borbe do finala 04:00-15:00 Mate Nemeš, Zurab Datunašvili
Atletika- bacanje kugle kvalifikacije 12:00-15:00 Armin Sinančević
Atletika- bacanje kugle kvalifikacije 12:00-15:00 Asmir Kolašinac
Rvanje GR 97 kg – borbe za bronzu i finale 11:15-15:00 Mihail Kadžaja
Srijeda, 4.8.
Sport vrijeme Takmičar
Odbojka 02:00-15:30 Četvrtfinala
Kajak- K1 200 m grupa i ¼ finale 02:30-05:40 Strahinja Stefanović
Kajak- K1 500 m grupa i ¼ finale 02:30-05:40 Milica Starović
Rvanje SS 57- borbe do finala 04:00-15:00 Stevan Mićić
Vaterpolo 07:00-14:10 Četvrtfinala
Boks, ½ finala 09:00 Nina Radovanović
Košarka 03:00, 06:40, 10:20, 14:00 Četvrtfinala
Rvanje- borbe za bronzu i finale 11:15-15:00 Mate Nemeš, Zurab Datunašvili
Četvrtak, 5.8.
Sport vrijeme Takmičar
Atletika- bacanje kugle finale 02:00-08:00 Armin Sinančević
Atletika- bacanje kugle finale 02:00-08:00 Asmir Kolašinac
Kajak- K1 200 m ½ finale i finale 02:30-06:05 Strahinja Stefanović
Kajak- K1 500 m ½ finale i finale 02:30-06:05 Milica Starović
Rvanje SS 57- borbe za bronzu i finale 11:15-15:00 Stevan Mićić
Petak, 6.8.
Sport vrijeme Takmičar
Karate kumite-61 03:00-14:40 Jovana Preković
Odbojka 06:00, 14:00 Polufinala
Košarka 06:40, 13:00 Polufinala
Vaterpolo 08:00, 12:30 Polufinala
Atletika-bacanje koplja finale 12:50-15:55 Marija Vučenović
Subota, 7.8.
Sport vrijeme Takmičar
Košarka 09:00 Meč za bronzu
Nedelja, 8.8.
Sport vrijeme Takmičar
Odbojka 02:00 i 06:30 Meč za bronzu i finale
Košarka 04:30 Finale
Vaterpolo 06:40, 09:30 Meč za bronzu i finale
Boks, finale 07:00 Nina Radovanović
Last edited by
Olimp on 06 Jul 2021, 02:06, edited 3 times in total.