Malo je to, mora jos da radi Frum.
Valverde je kasnio za Kontadorom 22 sekunde tako da mu je sad Pistolero pobegao na 42.
Slede jos dve planinske etape gde mozemo ocekivati nove okrsaje vodecih.
Stage 14 Results
CAN 1 HESJEDAL, Ryder (GARMIN SHARP) 5:18:10
SUI 2 ZAUGG, Oliver (TINKOFF-SAXO) + 10
ESP 3 ERVITI OLLO, Imanol (MOVISTAR) + 30
RUS 4 KOLOBNEV, Alexandr (KATUSHA) + 39
RSA 5 MEINTJES, Louis (MTN - QHUBEKA) + 42
BEL 6 DE CLERCQ, Bart (LOTTO BELISOL) + 52
FRA 7 SICARD, Romain (EUROPCAR) + 1:44
ESP 8 ARROYO DURAN, David (CAJA RURAL - SEGUROS RGA) + 2:02
ESP 9 VERONA QUINTANILLA, Carlos (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP) + 2:15
GBR 10 FROOME, Christopher (SKY) + 2:36
ESP 11 RODRIGUEZ OLIVER, Joaquin (KATUSHA) + 2:37
ESP 12 CONTADOR VELASCO, Alberto (TINKOFF-SAXO) + 2:43
ITA 13 ARU, Fabio (ASTANA) + 2:45
ESP 14 VALVERDE BELMONTE, Alejandro (MOVISTAR) + 3:05
IRL 15 MARTIN, Daniel (GARMIN SHARP) + 3:21
AUS 16 HANSEN, Adam (LOTTO BELISOL) + 3:30
ITA 17 CARUSO, Damiano (CANNONDALE) + 3:37
COL 18 URAN URAN, Rigoberto (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP) + 3:42
ESP 19 NAVARRO GARCIA, Daniel (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
ITA 20 CARUSO, Giampaolo (KATUSHA)
General Classification after Stage 14
ESP 1 CONTADOR VELASCO, Alberto (TINKOFF-SAXO) 54:20:16
ESP 2 VALVERDE BELMONTE, Alejandro (MOVISTAR) + 42
GBR 3 FROOME, Christopher (SKY) + 1:13
ESP 4 RODRIGUEZ OLIVER, Joaquin (KATUSHA) + 1:29
COL 5 URAN URAN, Rigoberto (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP) + 2:07
ITA 6 ARU, Fabio (ASTANA) + 2:15
ESP 7 SANCHEZ GONZALEZ, Samuel (BMC RACING) + 3:26
NED 8 GESINK, Robert (BELKIN) + 4:14
COL 9 ANACONA GOMEZ, Winner (LAMPRE - MERIDA) + 4:36
IRL 10 MARTIN, Daniel (GARMIN SHARP) + 4:37
ITA 11 CARUSO, Damiano (CANNONDALE) + 4:45
ESP 12 NAVARRO GARCIA, Daniel (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 5:10
FRA 13 BARGUIL, Warren (GIANT-SHIMANO) + 6:02
NED 14 KELDERMAN, Wilco (BELKIN) + 6:18
ESP 15 MORENO FERNANDEZ, Daniel (KATUSHA) + 7:18
ESP 16 NIEVE ITURALDE, Mikel (SKY) + 8:58
ESP 17 PARDILLA BELLON, Sergio (MTN - QHUBEKA) + 10:20
FRA 18 SICARD, Romain (EUROPCAR) + 10:40
COL 19 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (ORICA GreenEDGE) + 10:43
BEL 20 MONFORT, Maxime (LOTTO BELISOL) + 11:31