Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Tufi » 18 Mar 2023, 18:01

Radonja, potpuno si u pravu.

Kriv sam što sam dozvolio da me isprovocira svojim pisanjem koje je trajalo toliko dugo, ali morao sam da iskuliram ovo.

Izvinjavam se svima koji su morali da čitaju lično prepucavanje, koje je preraslo u prijetnje.

Molio bih moderaciju, da me banuju, ako je moguće na što duži period, kako bi ohladio glavu
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Brižni baštovan » 18 Mar 2023, 18:04

Radonjaa wrote:Ako je Fratelu iz nekog razloga tolerisan dosadašnji nastup na temi CG, u kom je više puta kršio pravila, u najmanju ruku je nekorektno, a bogami i licemerno da (samo on) bude banovan, a da Tufiju bude istolerisano kršenje polovine forumskih pravila i napadanje forumaša na ličnoj osnovi, uz iznošenje privatnih stvari, koje pritom nemaju veze ni sa temom, ni sa forumom u cjelini, potpuno nebitno jesu li istina ili ne. Pritom bi minimum poštenja bio da se izbrišu obostrane uvrede, a i pomenute prozivke, ako je već dozvoljeno da se rasprava razvije u tom smjeru.
Ovako je jedan banovan, drugi za slične prekršaje nije, a tema je, zbog ličnog rata, opet zaključana.


Opet katanac :D

Nevezano za ovaj slučaj, Radonja, ali odavno je postala rutina da se samo jedna strana banuje, 3x sam pisao o tome i imao iskustvo sa tim. Uzalud apeluješ :D
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5084
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 18 Mar 2023, 18:25

Sezione wrote:Nemojte da zakljucavate najjacu temu na forumu
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13720
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Radonjaa » 18 Mar 2023, 21:10

Tufi wrote:Radonja, potpuno si u pravu.

Kriv sam što sam dozvolio da me isprovocira svojim pisanjem koje je trajalo toliko dugo, ali morao sam da iskuliram ovo.

Izvinjavam se svima koji su morali da čitaju lično prepucavanje, koje je preraslo u prijetnje.

Molio bih moderaciju, da me banuju, ako je moguće na što duži period, kako bi ohladio glavu


Drago mi je da nisi doživio kao lični napad, jer nije poenta u tome što je sa jedne strane Fratelo, a sa druge Tufi, ili bilo ko drugi, nego u ovome što Brižni kaže. Niko od nas, pogotovo sa relativno dužim stažom, nije bezgrešan, pa mora makar moderacija da bude. :biggrin:
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13225
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Brižni baštovan » 18 Mar 2023, 21:52

#FreeTopic
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5084
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Niksicanin » 19 Mar 2023, 06:19

Данас су избори. Стварно мислим да би тема требала ,да се отвори.
Niksicanin
 
Posts: 5782
Joined: 23 Apr 2011, 08:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 19 Mar 2023, 10:16

Otkljucano, ali ce se reagovati ostro...

Brlog je od teme napravljen...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby John Schneider » 20 Mar 2023, 10:19

Unread postby AirBall » 18 Mar 2023, 19:59

Smanjicemo Licimuru ban na tri meseca, sto ne znaci da nije zasluzio trajni, stavise, ali mu se zbog staza na forumu daje jos jedna sansa...

Ako se i ova sansa protraci, jebiga, nije do nas..


Ne mora Licimuru nista da se cini i da se smanjuje...

Banovali me za trajno ili ne ukoliko Bogun ostaje moderator za mene je potpuno isto...Tako da mi nista ne znaci ovo vase "pomilovanje"...


Sramota je za jedan forum koji za sebe smatra da je mesto za navijace svih boja da jedna iskompleksirana osoba kao sto je Bogun bude moderator i uređuje...


To sto sam ja ispao idiot koji preko interneta preti ne menja cinjenicno stanje o tome ko je i sta je Bogun...

A to sta je do vas a sta do nas govori i broj navijaca Zvezde koji pisu na ovom forumu a da su tu od osnivanja...Tesko da mogu da stanu na prste jedne ruke...

Mora da je samo do nas...

Pozdrav
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Dare » 21 Mar 2023, 11:24

Koliko ovaj ima profila jebem te zivote
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13731
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby ExEr » 21 Mar 2023, 11:44

Dare wrote:Koliko ovaj ima zivota jebem te profile

Ispravio sam ti ovo
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Rav4 » 21 Mar 2023, 14:21

Od kada je to na forumu neistomišljenika zabranjeno izraziti isključivo košarkaško mišljenje (na live temi da je Željko protiv Efesa opet zajebao sa startnom petorkom) i od kad se za takve stvari dobija ban? Na stranu što Željko jeste zajebao startnom petorkom, sve i da sam lupio glupost, odakle pravo adminu da me banuje?

A šlag na tortu je drugi admin, Bogun, koji me banuje nakon što sam postavio pitanje o prethodnom banu za navodno vređanje, što je čista izmišljotina.

Forum neistomišljenika, al malo sutra.
Forum neistomišljenika, al malo sutra.
Rav4
 
Posts: 846
Joined: 28 Jun 2020, 11:02

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bogun » 21 Mar 2023, 14:37

Niti bi ti post bio diran niti brisan, a ni ti banovan da nisi vređao moderatora koji te je prvobitno banovao.

Ono Bosanac ti se samo slučajno podvuklo i nije imalo uvredljivu konotaciju. Mani me.

IQ nam je ipak malo iznad nivoa sobne temperature.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32492
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Rav4 » 21 Mar 2023, 14:44

Jel kombinovano pošto pišeš u množini ili pojedinačno?

U svakom slučaju, ne vidim kako je vaš IQ relevantan za slučaj u kome me je dotični administrator banovao jer sam napisao da je Željko sjebao s petorkom?

Svašta sam iščitao na ovom forumu, polivanje govnima, uvrede, pretnje, botovanje, sve može, al kritika za Željka ili admine jok.
Forum neistomišljenika, al malo sutra.
Rav4
 
Posts: 846
Joined: 28 Jun 2020, 11:02

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby grobar_Zvornik » 21 Mar 2023, 14:53

Компаративно квалитативан одговор би био да си незахвалан.

Ипак, занемаримо сад тај детаљ.

Лијепо је написано да се обрати рачуна о писању на лајв темама. Већина људи је то испоштовала, да би ти у лупам 9 минуту меча написао како је Жељко продао утакмицу.

Ја се као модератор заиста не могу (а од јуче и немам времена) бавити је ли се ти шалиш или слично... (уопштено форумаши)

Могу ти рећи, а важи и за остале, након једнодневног бана, за исти прекршај слиједи седмични.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Rav4 » 21 Mar 2023, 14:59

Znači na forumu neistomišljenika ne mogu da napišem na lajv temi, ne vređajući ikoga, da je Željko sjebao utakmicu startnom petorkom? I to jer je to tvoja procena da je to nelegitimno košarkaško mišljenje :lollol:

Napisao si vrlo dugačak odgovor u kome nisi napisao ništa. Smejurija.

Ove pretnje banovima :lollol: :lollol: :lollol: Bože dragi
Forum neistomišljenika, al malo sutra.
Rav4
 
Posts: 846
Joined: 28 Jun 2020, 11:02

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests