Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Eddie Brock » 05 Mar 2023, 15:03

Mozda ga je Gane podcenio, pa je to promenilo dosta..
Mada spreman je Gane i nije ni malo los borac.
Nista nemoguce da bi se hajp napravio, jer je Nganou otisao zbog cega je otisao.

Moram da pogledam opet borbu
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 05 Mar 2023, 16:11

Ja da sam Dana iskreno to bih i napravio .Meč sa Stipetom spašava kategoriju .Pogledaj samo Ganeove mečeve koji su otišli na pod ,lik ima vrlo solidan bjj ,protiv Frensisa je čak vrhunski pokušao kimuru ako se sećam i leg lock .

Ja sam baš komentarisao ovo sa drugarima koji su više u bjju od mene ,ja sam rekreativac što se tiče dzie ali baš nam je svima utisak isti, jako čudno da ono prođe , lik se nije branio uopšte ,ni pokušao da ustane ,onda mu dao glavu ,Džoni loše hvata giljotinu ni blizu vrata ,Gane je ne brani uopšte a može lagano da se izvuče ili da pokuša da mu razbije grip ,a onda tapka ekspresno.

Jako bizarno .Džoni je Goat da se razumemo i da izgubio ovo i narednih 5 mečeva

Šavkat :blue: Budući šampion
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 05 Mar 2023, 16:58

Pogledajte jos jednom mec.

Prvo rusenje i uzimanje nogu kako ovaj ne moze ni da ustane ni da sprawla i onda pokusava dalju ruku da mu hvata i obavije se.

Ne uspeva, ali Potom mu sa svojih 115 120 kila uzima ledja dugackim rukama i opet fantasticno kontrolise Ganeove noge.

Za kraj, treca deonica je kad mu spreda dolazi opet uzimanjem nogu najpre i kontrolom iz squat polozaja.

Kontrola nogu je najbitniji segment cele taktike

Bukvalno sve vrhunski u tancin isplanirano od strane najveceg.

Lik je rusio Kormijea u prvom mecu, a da ne rusi i zavrsi Ganea. Ovo se znalo od starta da ide borba na pod.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Eddie Brock » 05 Mar 2023, 17:00

Video sam "gušenje" na instagramu, ono je smesno.
Jedino ako mu nije grkljan pritisao, pa se ovaj ukenjao tu.
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 05 Mar 2023, 17:05

Ma namesteno...
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 05 Mar 2023, 17:48

fabricio wrote:Pogledajte jos jednom mec.

Prvo rusenje i uzimanje nogu kako ovaj ne moze ni da ustane ni da sprawla i onda pokusava dalju ruku da mu hvata i obavije se.

Ne uspeva, ali Potom mu sa svojih 115 120 kila uzima ledja dugackim rukama i opet fantasticno kontrolise Ganeove noge.

Za kraj, treca deonica je kad mu spreda dolazi opet uzimanjem nogu najpre i kontrolom iz squat polozaja.

Kontrola nogu je najbitniji segment cele taktike

Bukvalno sve vrhunski u tancin isplanirano od strane najveceg.

Lik je rusio Kormijea u prvom mecu, a da ne rusi i zavrsi Ganea. Ovo se znalo od starta da ide borba na pod.


Sve je to školski ali imao je lik prilike da mu ustane 3 puta jedno ,pogotovo na onim sporim tranzicijama .

Čak i rvanje da zanemarimo ali ona giljotina nije bukvalno bila ni blizu .Pritom prvi put vidim da neko ne brani uopšte , bukvalno je čak bez ruku mogao da mu izađe .

Čak i na sve to da tapkaš na ono , neverovatno.Meni koji je radim rekreativno drugar koji se takmiči ne bi prodao onakvu giljotinu .

Kakva šteta što sada nema Frencisa . Uopšte me ne bi čudilo da su namerno napravili sav cirkus i da ga vrate na kraju i naprave Džoni vs Frencisa ako on dobije Stipeta , verovatno bi bio najjači hajp ikada u UFC-u .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 05 Mar 2023, 18:36

Dobicu i Stipu i svakoga do penzije.
Covek je nepobediv i nedodirljiv.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 05 Mar 2023, 18:52

Stipe VS Džoni će biti ludilo ali šteta za Džoni vs Frencis ,i što su čekali da Stipe napuni 40 , ne znam koliko je on u stanju da se spremi za ovakav meč ,pogotovo s obzirom on ima ozbiljan problem sa okom koje je već dva puta operisao .

Prajm Džoni vs Stipe ufff ,ni jedan ni drugi se nikada nisu borili sa takvim protivnikom uz dužno poštovanje svim ostalim ubicama koje su pobedili ,neću ptežaliti što se to nije desilo.

Mada ja sam i dalje ubeđen da se Nganu vraća i da je sve ovo Danin šou a ako je tako čovek je doktor biznisa.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 16 Mar 2023, 06:43

Sta ocekujete sad za vikend?

Edvards vs Usman

Gaethje vs Fiziev

Dva zanimljiva meca. U prvom bi voleo da Roki opet nokautira Usmana. U proslom mecu ga je Usman dominirao do tog zadnjeg high kicka. Sad moguce je da mu je malo usao u glavu Edvards tada, pa Usman ne udje sa onim samopouzdanjem kao tada kad je bio prvak. Videcemo.

U drugom mecu ocekujem da prsti na sve strane. Uopste nemam predstavu ko ce to da dobije.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 16 Mar 2023, 17:26

Da ga jebeš nemam pojma , odigrao sam prekidom Gejdži i Edvards prekid samo zbog kvote ,odlične su ,a zapravo očekujem suprotno haha . Mislim obojica ako dobiju biće prekidom teško mogu na bodove.

Usman je dosta bolji rvač trebalo bi da ga reši i juriće neki gnp ili submission ovaj put .Fiziev je tehnički dosta bolji od Gejdžija i generalno je u kik boksu tukao slične borce ali opet nema baš neku snagu udarca da završi meč ,rekao bih Usman ko i Fiziev odluka .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 17 Mar 2023, 06:39

Slazem se za Edvardsa. Ako pobedi to ce opet biti neki nokaut, jer on nema oruzija da ide sa Usmanom na pet rundi na bodove.

Ovo za Gejcija je isto tacno. I mnogi koji su ulazili u otvorene razmene sa njim su lose prolazili. Bata ima onu seljacku dandaru, patosira te sto se kaze. :biggrin:

Pametno ti je kladjenje. Pametan rizik :biggrin: :okk:
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 19 Mar 2023, 01:08

Gejci Fiziev ocekivan vatromet i opsta tuca.

Ali kako je Edvards razmontirao steroid mastera Usmana vucibatinu :blue: samo jednu rundu izgubio

Roki, Roki, Roki...
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Radonjaa » 19 Mar 2023, 01:24

Strašna Edvardsova borba, šta je sledeće za njega?
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13225
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 19 Mar 2023, 01:27

Kolbi Kovington.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 01 Apr 2023, 20:40

Iako je Pereira 3:0 Adesania, Adesania u 4.mec opet ulazi kao blagi favorit.
Meni je to nesvakidasnje.

Elem, neke predikcije.

Pereira nokautira Izija,
Durinho skida glavu Masvidalu,
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests