Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 15 May 2022, 06:44

Jeste realno 1:1, ja sam malo bio pod utiskom posle borbe jer mi je krivo bas...
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Vasilije 1980 » 18 May 2022, 21:01

Rakiću po svemu sudeći sledi duža pauza od očekivane. Snimkom noge pokazalo se da su mu pukli prednji ukršteni ligamenti kolena što mu je već treći put u karijeri. Sreća u nesreći za austrijskog Srbina je što je stradalo desno koleno koje dosad nije povređivao.

Nadam se da će veliki borac Rakić još jači izaći iz svih nedaća. Životinja je to. Verujem u potpun oporavak i da će ostvariti svoje snove za koje mukotrpno radi i trenira. Ako neko zaslužuje tako nešto onda je to on.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 21 May 2022, 22:46

Brutalan nokaut Medica upravo, a veceras je i Todorovic.

Rakic se vraca jaci nego ikad!
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby -Lepi- » 22 May 2022, 00:14

Bravo za Medica, trebala mu je ova pobeda posle onog laganog poraza od onog crnca Tarantule.
Nadam se da ce i Dule dobiti kasnije mada iskreno nesto ne verujem u njegove mogucnosti.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 22 May 2022, 07:35

Todorovic nokautiran u prvoj rundi. Mislim da nema neku buducnost u UFC.

Svaka cast za Medica. :okk:
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby 1945 » 12 Jun 2022, 05:53

Glover i Jiri upravo priredili mec godine
User avatar
1945
 
Posts: 2059
Joined: 01 Aug 2014, 17:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby -Lepi- » 12 Jun 2022, 19:57

Odgledao sam tri glavne borbe jutros.

Zang Vejli izdominirala Joanu i poslala je u penziju.Nece mi Poljakinja nedostajati, retko antipaticna osoba.Kineskinja je ovom pobedom dobila priliku da vrati pojas u borbi sa aktuelnom sampionkom Esparzom i verujem da ce to i uciniti.

Taila Santos se iznenadjujuce dobro drzala protiv Valentine Sevcenko.Bacala je, uzimala ledja vise puta ali nikako nije mogla/umela da odradi RNC.Valentina na iskustvo dobila borbu ali i pokazala svoje mane i da ipak postoji neko ko se moze boriti prilicno ravnopravno sa njom.

Iako svi hvale borbu Jirzija i Glovera meni i nije bila po kvalitetu nista specijalno.Bilo je dosta preokreta tokom meca i zato je mec bio zanimljiv.Prohaska dosao na mec mozga bez, pokazao srce i koliko je lud ali gejm plan mu je bio uzasan.Dopustao rusenja, davao Gloveru ledja i maunt pozicije, kasnije i na nogama primao neke teske udarce, cak bi izgubio borbu na bodove da matori Teseira nije kondicijski pao i dopustio ono gusenje pri kraju meca.Teseira jeste dobar i srcan borac ali mislim da mu je Prohaska dao i previse u ovoj borbi prostora i da je trebao mnogo lakse doci do pobede ali dobro, takav je lik, totalno nepredvidiv.

Posle ove borbe jos vise mi je zao Rakica jer ova dvojica u ovom mecu me nisu uopste kupili.Mislim da bi Rakic prosao kroz Glovera jer mu ne bi dopustao rusenja a udaracki je superiorniji a protiv Jirzija sve zavisi kakav bi Ceh dosao na mec ali verujem da bi Rakic mogao da ga svojom racionalnoscu neutralise, da odradi po koje rusenje i dole da ga dominira a da mu isparira na nogama.Al jebi ga, sad posle one povrede ko zna kako ce se odvijati njegova karijera i bio je bas blizu borbe za titulu pa i titule.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 12 Jun 2022, 23:59

Kakav meč au :blue: Meč godine .Kakve brade oni ljudi imaju ,i koji skil naravno ,Jiriju u stand up; nema ravnog a ni Tešeiri u greplingu ,preokreti ludila .Ono što je Glover preživeo od batina niko drugi ne bi .

Jebiga ono na kraju je posledica batina pre nego kardia ,jer je on u poslednju ušao solidno svež ,onih poslednjih par ga je dokrajčilo ,inače realno Jiriju ne bi nikad ono prošlo ali se videlo da je Glover polunokautiran.
Ja baš suprotno gledajući Jana ,Jirija, Glovera , Ankalaeva baš uopšte ne mislim da bi ikoga od njih dobio , mislim ima šanse on protiv svakoga ali njegov kardio je ubedljivo najgori .
Tu može svako svakog ali on mi je najtanji .


Crkao je i na tri runde ,i protiv Jana je izgledao posle one dve kao da riknjava ,a drugo noga mu je ozbiljan problem ,i protiv Jana i Volkana mu je otekla posle par kikova ,i to jezivo otekla ,protiv Volkana je jedva preživeo ,da je potrajalo još jednu prekinuli bi .

Na sve to je najstakleniji od njih ,a tek posle ovoga .Pa jiri bi mu urnisao koleno ,Blahovic je isto krenuo da radi ,problem je i što on nema bjj ,Blahovic je sa leđa više radio nego on sa gornje .Jedino što je jak kao konj i eksplozivan pa je naučio da baca ljude ,ali opet on nema kardio za ovo što su ova dvojica sinoć priredili ,ne mogu njega da zamislim da rve Jirija ili Jana 5 rundi kao Glover
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 13 Jun 2022, 00:51

Rakic ce uzeti pojas kad tad posle svega vidjenog.
Fina je konkurencija u kategoriji, ali sve je to drugi esalon.

Amanda kad iskasapi onu lepoticu, moze Valentina Nunes 3. Da je Nunes masakrira, jer ovu plavusu ne mogu da gledam.

Trenutno je samo Velter potpuno izjednacen, mnogo dobrih boraca, najbolja kategorija u dugo vremena. Drzim fige za Hamzat Usman da gledamo.

Lightweight je takodje zanimljiv, pasce Brazilac brzo, cekamo Konora da zavrti tango smrti, last dance. Moze on i do titule sa namestenim "zrebom".
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 13 Jun 2022, 13:17

Ja mislim da braćo vi gledate stvari nerealno jer je naš :biggrin:

Rakić je ubedljivo najmanje pokazao od kontendera .Nikoga nije nokautirao ni submitovao ,nije nikoga od ove 4 top borbe ni uzdrmao ,jedino je protiv smita bio ubedljiv.

Glover je izrvao i zavšavao Smita, Kutelabu , Jana ,Santosa ,Jiri Volkana Rejesa i Glovera ,Jan Andersona nokautirao , Adesanju na 5 rundi i Rejesa završio .Anakalaev je ubedljivije dobio i Volkana i Santosa.

Rakić nije ni dobio Santosa realno ali je dobio poklon jer su ga pokrali kad je dobio Volkana 2:1 čisto ,ali to da se nastavilo volkan bi ga završio čak bi bio medical stoppage zbog noge ,on je jedva preživeo tad treću rundu mislim da četvrtu ne bi ni pustili .

On tu prednjači šta je najbolji atleta ubedljivo ali je tehnički najlošiji i u bjju i u stad up-u ( on recimo lakat nije bavio u ufcu ) ,rvanje mu ide jer je jak i bolesno eksplozivan ali opet nema ni kardio da rve nekog od njih i još je staklen i ima ozbiljan neki problem sa nogom i još je tu nogu i pokidao sad .

Svako tu svakoga može da dobije ali ja mislim da Rakić nema šanse za titulu sad posle povrede ,još kad mu sad daju Hila ili Ankalaeva mislim da se neće lepo provesti kad mu tu nogu iskasape .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby -Lepi- » 15 Jun 2022, 01:03

Fred Perry wrote:Ja mislim da braćo vi gledate stvari nerealno jer je naš :biggrin:

Rakić je ubedljivo najmanje pokazao od kontendera .Nikoga nije nokautirao ni submitovao ,nije nikoga od ove 4 top borbe ni uzdrmao ,jedino je protiv smita bio ubedljiv


Ovo je tacno ali isto tako suprotno, ko je Rakica uspeo da izdomira? Gore niko a posebno niko u parteru.Protiv Blahovica je bio u prednosti do povrede.Tako da je Rakic jos uvek nepoznanica i ukoliko ga ova povrda ne sjebe tek ocekujemo da vidimo ko je on i koliko zapravo moze.


https://fightsite.hr/fightsite/ufc/anthony-smith-porucuje-streber-iz-nebraske-sve-ce-preoteti-rakicu-blachowiczu-i-prochazki-15210434

Izjava Entonija Smita nakon borbe Glovera i Jirzija sa kojom se slazem u potpunosti.
Smit ima lepu priliku da pobedom protiv Ankalaeva jos jednom dobije priliku za pojas.Ili on ili Blahovic, mada ce verovatno Poljak biti taj.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Dare » 22 Jun 2022, 19:59

Jel ovo dogovoreno Islam vs Oliveira za 22.10.
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13733
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 03 Jul 2022, 08:35

Ljudi, sta je Strikland pokusao da uradi ovim nastupom? Lik je stao ispred Pereire, ovaj covek praćnuo levi krose laganica i cao zdravo... Ovo je najgluplji nastup u istoriji UFC definitivno. On nije cak isao ni da se bije sa Pereirom ( sto bi takodje bilo tupavo), lik je stajao ispred njega kao vreca za udaranje... neverovatno :question:

Volkanovski iznenadjujuce lako protiv Holoveja. Ja sam se nadao da Holovej moze sa ponovi nastup kao iz drugog njihovog meca, ali je Volkanovski pokazao da je nedodirljiv u kategoriji. Definitivno treba da ide u Lightweight i opusteno odmah mogu da mu daju title shot.

Adesania odbranio pojas, bas na nacin na koji sam ocekivao. Pomalo dosadno, ali legitimno. Videcemo sta ce biti ako ga upare sa Pereirom sad. Bice zanimljivo ako nista, a i deluje Adesania da ima ozbiljnu zelju da se osveti brazilcu.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 03 Jul 2022, 10:39

Hvala bogu da ćemo gledati Adesanja- Pereira 3 ide gas .Ova srednja je najgora divizija ikada od 2010. od kada ja pratim MMA.

Kakvi su ovi likovi tipa Vetori ,Kosta ,Kanonier ,Romero koji su radili za titulu .Jedini je Vitaker tehnički vrhunski borac uz Adesanju .

Pereira jedini može nešto protiv Adesanje biće vrh meč ,i Brazilac Muniz kojie sada valjda uskočiti u top 10 ,taj lik je opak ,legit crni pojas ,ubija ljude ,brzo će do meča za titulu.

I Duško je izgubio od dva lika ,od Brazilca i od onog boom boom-kikboksera koji su potencijalno top ,ta dvojica bi veći otpor pružila adesanji nego ova drva.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 04 Jul 2022, 07:18

Adesania ako od nekoga moze da izgubi to je Pereira. A sto je najveci paradoks, Pereiri vise odgovara da radi sa Adesaniom nego sa npr Vetorijem, samo iz razloga sto ce sa Izzijem biti non stop u stand up-u, dok bi ga npr Vetori rusio, gde brazilac nema sanse.

Vidim Khamzat se vec javio, zeli mec sa Pereirom. Osetio da se dize hype oko Pereire, a zna da bi ga sa prvim rusenjem zavrsio. Namazan dzukac :biggrin:
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests