by Olimp » 16 Jul 2021, 01:31
Petak, 23.7.
Sport vrijeme takmičar
Veslanje 01:30-05:10 Jovana Arsić, Damir Martin
Subota, 24.7.
Sport Vrijeme takmičar
Veslanje (kvalifikacije) 01:30-05:30 Miloš Vasić, Martin Mačković, Martin i Valent Sinković
Veslanje- repesaži 01:30-05:10 Jovana Arsić, Damir Martin
Streljaštvo- 10 m vazdušna puška 01:30
03:45 finale Snježana Pejčić, Andrea Arsović, Sanja Vukašinović, Živa Dvoršak
Biciklizam-cestovna utrka 04:00 Tadej Pogačar, Primož Roglič, Jan Polanc, Jan Tratnik
Streljaštvo- 10 m vazdušni pištolj 06:00
08:30 finale Damir Mikec, Borjan Brankovski
Stolni tenis 02:00-15:30 Dimitrije Levajac, Zsolt Pete, Andrej Gaćina, Tomislav Pucar, Darko Jorgić, Bojan Tokić
Tekvando 03:00 kvalifikacije
13:30-14:30 za broncu i finala Tijana Bogdanović, Kristina Tomić
Biciklizam- cestovna utrka 04:00-11:15 Josip Rumac
Džudo Ž-48 04:00-12:50 Milica Nikolić, Maruša Štangar
Boks- grupna faza 04:00, 10:00 Nikolina Čačić
Tenis 04:00-15:00 Prvo kolo- Novak Đoković, Miomir Kecmanović, Ivana Jorović, Nina Stojanović, Marin Čilić, Čilić-Dodig, Pavić-Mektić, Donna Vekić, Vekić-Jurak, Krunić-Stojanović
Basket 3 na 3 05:00 Srbija-Kina
Basket 3 na 3 08:25 Srbija-Holandija
Plivanje- 100 m prsno 12:00-14:30 Čaba Silađi
Plivanje- 400 m mešovito 12:00-14:30 Anja Crevar
Plivanje- 100 m delfin kval. 12:28-14:28 Lana Pudar
Nedelja, 25.7.
Sport Vrijeme Takmičar
Streljaštvo- 10 m pištolj 02:00
04:15 finale Zorana Arunović, Jasmina Milovanović
Gimnastika- individual 03:00 Ekaterina Vedenneva
Taekwondo M-68 03:15 kval, 13:45 polufinale, 14:45 finale Nedžad Husić
Plivanje- 100 m delfin polufinale 03:40-03:46 Lana Pudar
Streljaštvo- vazdušna puška 06:00
08:30 finale Petar Gorša, Miran Maričić, Milenko Sebić, Milutin Stefanović
Džudo M-66 04:00-12:50 Adrian Gomboc
Džudo Ž-52 04:00-12:50 Arbresha Rexhepi
Boks-prva runda 04:00, 10:00 Nina Radovanović, Luka Plantić
Tenis 04:00-15:00 Prvo kolo
Basket 3 na 3 05:00 Srbija-Poljska
Jedrenje laser, laser radial 05:00-11:00 Tonći Sipanović, Žan Luka Zelko, Milivoj Dukić, Elena Vorobeva
Biciklizam-cestovna utrka 06:00 Eugenija Bujak
Kajak (C1) 06:00-07:57 kval Benjamin Savšek, Matija Marinić
Kajak (K1) kval. 06:47-08:45 Eva Terčelj
Rukomet 07:15 Crna Gora-Angola
Odbojka 07:20 Srbija-Dominikanska Republika
Basket 3 na 3 08:25 Srbija-Belgija
Vaterpolo 08:30 Crna Gora-Australija
Vaterpolo 11:20 Srbija-Španija
Plivanje- 200 m slobodno kvalifikacije 12:00-14:30 Velimir Stjepanović
Plivanje- štafeta kvalifikacije 12:00-14:30 Nikola Aćin, Andrej Barna, Uroš Nikolić, Velimir Stjepanović
Plivanje-100m prsno 12:00-14:30 Ema Rajić
Vaterpolo 12:50 Hrvatska-Kazahstan
Ponedeljak, 26.7.
Sport Vrijeme Takmičar
Tekvando-Ž-67, M-80 03:00 kval.
13:30-14:45 za broncu i finala Matea Jelić, Toni Kanaet
Plivanje- 100 m delfin finale 03:30 Lana Pudar
Plivanje- 200 m slobodno polufinale 03:37 Velimir Stjepanović
Plivanje- štafeta finale 05:05 Nikola Aćin, Andrej Barna, Uroš Nikolić, Velimir Stjepanović
Boks- 1/8 finala 04:00, 10:00 Nikolina Čačić
Džudo Ž-57 04:00-12:50 Marica Perišić, Kaja Kajzer
Tenis 04:00-15:00 Drugo kolo
Basket 3 na 3 05:00 Srbija-Japan
Jedrenje laser, laser radial 05:00-11:00 Tonći Sipanović, Žan Luka Zelko, Milivoj Dukić, Elena Vorobeva
Košarka 06:40 Slovenija-Argentina
Kajak (C1) polufinale i finale 07:00
08:45 Benjamin Savšek,
Matija Marinić
Basket 3 na 3 08:25 Srbija-Letonija
Košarka 10:20 Srbija-Kanada
Plivanje- 1500 m slobodno 13:32-14:23 Tjaša Oder
Utorak, 27.7.
Sport Vrijeme Takmičar
Veslanje- polufinale 01:30-05:00 Miloš Vasić, Martin Mačković, Martin i Valent Sinković
Rukomet 02:00 Crna Gora-Japan
Streljaštvo 02:00 pištolj
04:00 pištolj finale
06:15 puška
06:30 puška finale Miksevi
Streličarstvo 02:30 prvo kolo
05:58 drugo kolo Žiga Ravnikar
Tekvando 03:00-15:30 Milica Mandić
Tekvando-M+80 03:00-15:30 Ivan Šapina, Ivan Trajkovič, Dejan Georgievski
Džudo Ž-63 04:00-12:50 Tina Trstenjak, Anja Obradović
Tenis 04:00-15:00 Drugo kolo
Vaterpolo 04:30 Crna Gora-Španjolska
Jedrenje laser, laser radial, 49er 05:00-11:00 Tonći Sipanović, Žan Luka Zelko, Milivoj Dukić, Elena Vorobeva, Šime i Mihovil Fantela
Kajak (K1) polufinale 07:00
09:00 Eva Terčelj
Vaterpolo 07:00 Srbija-Kazahstan
Odbojka 07:20 Srbija-Japan
Mountain biking 08:00 Tanja Žakelj
Basket 3 na 3 11:00 Srbija-Rusija
Plivanje- 100 m slobodno kvalifikacije 12:00-14:30 Andrej Barna, Nikola Miljenić
Plivanje- 800 m slobodno kvalifikacije 12:00-14:30 Vuk Čelić
Vaterpolo 12:50 Hrvatska-Australija
Basket 3 na 3 13:30-15:50 Četvrtfinale
Srijeda, 28.7.
Sport Vrijeme Takmičar
Streljaštvo-trap kvalifikacije 02:00 Josip Glasnović
Boks- light heavy- 1/8 04:00, 10:00 Luka Plantić
Boks- ¼ finale 04:00, 10:00 Nikolina Čačić
Džudo Ž-70 04:00-12:50 Barbara Matić
Džudo M-90 04:00-12:50 Nemanja Majdov
Tenis 04:00-15:00 Osmina finala
Jedrenje 49er 05:00-11:00 Šime i Mihovil Fantela
Kajak K1 kval. 06:47-08:45 Peter Kauzer
Biciklizam-kronometar 07:00 Tadej Pogačar, Primož Roglič, Jan Polanc, Jan Tratnik
Jedrenje 470 07:50 Veronika Macarol, Tina Mrak
Basket 3 na 3 10:00-12:10 Polufinale
Basket 3 na 3 13:45-16:35 Meč za bronzu i finale
Četvrtak, 29.7.
Sport Vrijeme Takmičar
Veslanje- finale 02:18 Miloš Vasić, Martin Mačković, Martin i Valent Sinković
Streljaštvo-trap kvalifikacije i finale 08:30 finale Josip Glasnović
Plivanje- 100 m slobodno polufinale 03:30-06:05 Andrej Barna
Džudo Ž-78 04:00-12:50 Karla Prodan, Klara Apotekar
Džudo M-100 04:00-12:50 Aleksandar Kukolj
Boks- osmina finala 04:00, 10:00 Nina Radovanović
Tenis 04:00-15:00 Četvrtfinale
Jedrenje laser, laser radial 05:00-11:00 Tonći Sipanović, Žan Luka Zelko, Milivoj Dukić, Elena Vorobeva
Košarka 06:40 Slovenija-Japan
Odbojka 07:20 Srbija-Kenija
Vaterpolo 08:30 Hrvatska-Crna Gora
Rukomet 09:15 Crna Gora-Norveška
Košarka 10:20 Srbija-Španija
Plivanje- 200m slobodno 12:02-12:38 Tjaša Oder
Plivanje-100m delfin 12:00-14:30 Nikola Miljenić
Vaterpolo 12:50 Srbija-Australija
Petak, 30.7.
Sport Vrijeme takmičar
Streljaštvo- 25 m pištolj 02:00
07:50 finale Zorana Arunović, Jasmina Milovanović
Atletika- bacanje diska (M) kval. 02:45-04:20 Kristijan Čeh, Danijel Furtula
Džudo Ž+78 04:00-12:50 Ivana Maranić, Anamari Velenšek, Larisa Cerić
Boks- ¼ finale 04:00, 10:00 Luka Plantić
Jedrenje laser, laser radial, 49er 05:00-11:00 Tonći Sipanović, Žan Luka Zelko, Milivoj Dukić, Elena Vorobeva, Šime i Mihovil Fantela
Tenis 05:00-15:00 Polufinale
Kajak K1 polufinale i finale 07:00
09:00 Peter Kauzer
Plivanje-50m slobodno 12:00-14:30 Nikola Miljenić, Ema Rajić
Subota, 31.7.
Sport Vrijeme Takmičar
Atletika-bacanje diska kvalifikacije 02:00-05:00 Sandra Perković, Marija Tolj, Dragana Tomašević
Atletika- 800 m kval. 02:50 Amel Tuka
Vaterpolo 03:00 Crna Gora-Kazahstan
Rukomet 04:00 Crna Gora-Južna Koreja
Boks- ½ finale 04:00, 10:00 Nikolina Čačić
49er 05:00-11:00 Šime i Mihovil Fantela
Streljaštvo- 50 m trostav 05:00
09:00 finale Snježana Pejčić, Andrea Arsović, Sanja Vukašinović, Živa Dvoršak
Vaterpolo 08:30 Srbija-Hrvatska
Odbojka 09:25 Srbija-Brazil
Atlerika-bacanje diska finale 13:00 Kristijan Čeh, Danijel Furtula
Nedelja, 1.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Atletika-skok u dalj kvalifikacije 02:50 Ivana Španović
Atletika- 3000 m sa zaprekama kv 02:40-03:10 Maruša Mišmaš
Stolni tenis 03:00-15:30 Srbija, Hrvatska, Slovenija
Atletika- 400 m 03:45 Jovan Stojoski
Boks, ¼ finala 04:00, 10:00 Nina Radovanović
Boks, ½ finala 04:00, 10:00 Luka Plantić
Tenis 05:00 Finale
Jedrenje laser, laser radial- medal race 07:33
08:33 Tonći Sipanović, Žan Luka Zelko, Milivoj Dukić, Elena Vorobeva
Košarka 10:20 Slovenija-Španjolska
Rukomet 12:30 Crna Gora-Nizozemska
Atletika- 800 m polufinala 13:25-13:45 Amel Tuka
Košarka 14:00 Južna Koreja
Ponedeljak, 2.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Kajak K-2 500 m 04:00-04:15 Anja Osterman
Špela Ponomarenko-Janić
Streljaštvo- 50 m trostav 04:30
09:50 finale Petar Gorša, Miran Maričić, Milenko Sebić, Milutin Stefanović
Odbojka 02:00 Srbija-Južna Koreja
Kajak- K1 200 m grupa i ¼ finale 02:30-06:00 Milica Starović, Anamarija Govorčinović
Kajak- K1 1000 m grupa i ¼ finale 02:30-06:00 Bojan Zdelar
Atletika- 200 m (Ž) 03:30-04:18 Maja Mihalinec
Rvanje GR-97 kg - borbe do finala 04:00-15:00 Mihail Kadžaja, Magomedgadzhi Nurov
Rvanje GR-77 kg - borbe do finala 04:00-15:00 Božo Starčević
49er- medal race 08:33 Šime i Mihovil Fantela
Vaterpolo 07:00 Srbija-Crna Gora
Vaterpolo 08:30 Hrvatska-Španjolska
Gimnastika- floor 10:00-12:25 Ana Đerek
Atletika- skok s motkom kv. 12:20 Tina Šutej
Atletika-bacanje diska finale 13:00 Sandra Perković, Marija Tolj, Dragana Tomašević
Utorak, 3.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Atletika-bacanje koplja kvalifikacije 02:20 Sara Kolak, Marija Vučenović
Atletika-skok u dalj finale 03:50 Ivana Španović
Kajak- K1 200 m ½ finale i finale 02:30
04:37 Milica Starović, Anamarija Govorčinović
Kajak- K1 1000 m ½ finale i finale 02:30-06:15 Bojan Zdelar
Kajak K-2 500 m 03:23, 03:30
05:47 Anja Osterman
Špela Ponomarenko-Janić
Boks- finale 04:00 Nikolina Čačić
Rvanje GR 67 i GR-87- borbe do finala 04:00-15:00 Mate Nemeš, Zurab Datunašvili, Ivan Huklek
Gimnastika- horizontalna preča 11:37 Tin Srbić
Gimnastika-balance beam 10:48 Ana Đerek
Atletika- bacanje kugle kvalifikacije 12:00-15:00 Armin Sinančević, Asmir Kolašinac, Filip Mihaljević, Mesud Pezer
Rvanje GR 97 kg – borbe za bronzu i finale 11:15-15:00 Mihail Kadžaja, Magomedgadzhi Nurov, Božo Starčević
Plivački maraton 23:30 Špela Perše
Srijeda, 4.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Odbojka 02:00-15:30 Četvrtfinala
Kajak- K1 200 m grupa i ¼ finale 02:30-05:40 Strahinja Stefanović
Kajak- K1 500 m grupa i ¼ finale 02:30-05:40 Milica Starović, Anamarija Govorčinović
Kajak- C1 200 m grupa i ¼ finale 02:30-05:40 Vanessa Tot, Anja Kozorog
Rvanje SS 57- borbe do finala 04:00-15:00 Stevan Mićić
Vaterpolo 07:00-14:10 Četvrtfinala
Boks. Finale 07:00-09:10 Luka Plantić
Boks, ½ finala 09:00 Nina Radovanović
Košarka 03:00, 06:40, 10:20, 14:00 Četvrtfinala
Rvanje- borbe za bronzu i finale 11:15-15:00 Mate Nemeš, Zurab Datunašvili, Ivan Huklek
Atletika- 800 m finale 14:05 Amel Tuka
Četvrtak, 5.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Karate- kata 03:00-12:50 Puleksenija Jovanovska
Atletika- bacanje kugle finale 04:05 Armin Sinančević, Asmir Kolašinac, Filip Mihaljević, Mesud Pezer
Atletika- skok u vis (kvalifikacije) 02:00-08:00 Ana Šimić, Marija Vuković
Kajak- K1 200 m ½ finale i finale 02:30
04:27 Strahinja Stefanović
Kajak- K1 500 m ½ finale i finale 02:58
07:08 Milica Starović, Anamarija Govorčinović
Rvanje SS 57- borbe za bronzu i finale 11:15-15:00 Stevan Mićić
Petak, 6.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Karate Ž-61 05:28, 13:05 polufinale, 13:40 finale Jovana Preković
Odbojka 06:00, 14:00 Polufinala
Košarka 06:40, 13:00 Polufinala
Vaterpolo 08:00, 12:30 Polufinala
Sportsko penjanje- finalni dan 10:30-14:10 Janja Gambret, Mia Krampl
Atletika-bacanje koplja finale 13:50 Sara Kolak, Marija Vučenović
Subota, 7.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Golf 00:30 Pia Babnik
Atletika- maraton 02:00-03:15 Bojana Bjeljac, Matea Parlov Koštro
Karate M+75 09:50, 12:37 polufinale, 13:05 finale Ivan Kvesić
Košarka 09:00 Meč za bronzu
Atletika- skok u vis (finale) 12:00-15:20 Ana Šimić, Marija Vuković
Nedelja, 8.8.
Sport Vrijeme Takmičar
Odbojka 02:00 i 06:30 Meč za bronzu i finale
Košarka 04:30 Finale
Vaterpolo 06:40, 09:30 Meč za bronzu i finale