Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Kladjenje na NFL

Re: Kladjenje na NFL

Postby Pit Bull » 21 Sep 2019, 01:46

Predlozi za ovaj vikend?


Ovako na prvu mi se bas svidja kvota na Atlantu... Mislim da cu ih imati u raznim kombinacijama ove nedelje.

Generalno mnogo vise volim u NFLu uzimati autsajdere u duzim hendikepima, nego igrate na favorite cistu pobedu, ali mislim da je ovo prva sedmica ikada da mi se niti jedan autsajder osim Atlante (gde opet 50-50 mec) ne svidja.

S obzirom da je ovo NFL, nema sanse da dodju svi kecevi ili skoro svi, ali nemam predstavu ko moze da iskoci, voleo bih i druge da cujem po tom pitanju za ovo kolo :D

-Grin Bej ce da rutinira Denver koji ni na svom terenu nije uspeo da pobedi, pa jos u septembru, nema sta da traze u Viskonsinu...

-Bez obzira na promenu kvoterbeka, ne vidim Dzajantse u nekoj ozbiljnijoj igri u Tampi.

-Pit Kerol u septembru ima neki bolestan rekord kao trener Sijetla na domacem terenu, tipa 17-1, nema sanse da oni izgube od Saintsa bez Brisa, plus ni sa njim nisu narocito briljirali na startu sezone, a kamoli sad bez njega.

-Baltimore verovatno najvise "vredi" kao autsajder, ali ja ocekujem dosta laksu pobedu Kanzasa nego sto ljudi ocekuju. Ipak, secamo se meca od prosle sezone, Rejvensi itekako sposobni da se potuku, ali ni njih ne vidim da pobedjuju ove sedmice. Napad Cifsa je zaista strasan, a odbrana bolja nego lani.

-Bafalo-Sinsinati moze biti potencijalno iznenadjenje... Bengalsi su se raspali protiv Najnersa, ali bas ti Najnersi su najtezi za predvideti u ligi ove sezone, tj. za predvideti realan kvalitet i uporedjivati njihove rezultate kladionicarski. Kajl Senehen je verovatno najbolji play caller u citavoj ligi, a odbrana Bengalsa je kriminalna. Opet, napad Bafala je daleko od idealnog, dok napad Bengalsa je itekako "osvezen", Ros i Bojd kao mlade nade na WR, Mikson... Ako bih negde trazio potencijalno iznenadjenje u ovom kolu, to bi bilo ovde. Ali opet, ako bih morao birati, igrao bih keca.

-Po svim zakonima, Minesota bi morala ponistiti Ouklend, ali nakon onog poraza lani kuci od Bafala koji je u tom momentu bio najgori tim lige, mislim da nema smisla kladiti se na Minesotu kad god je kvota ispod 1,30. Kad su na onaj nacin lani izgubili od Bilsa, jasno je da od svakoga mogu... Pri tome, cenim izuzetno Mekdermota i njegov tim, ali ono lani je na papiru bio najgori tim lige u tom momentu. A Rejdersi mogu biti itekako nezgodni.

-Hjustonu nista ne verujem, Cardzersi su korektno izgledali u prva dva kola, trebali su dobiti mec i u Detroitu tj. bili su bolji rival, ali sad bi to trebali naplatiti.

-Mislim da ce Pitsburg izgubiti, ali i tu moze biti tesno... Naime, u zadnjih 6-7 godina, oni su 10-6 u mecevima bez Big Bena, nerealan podatak. Videcemo kakav je ovaj backup QB, jer odbrana Stilersa moze odgovoriti, ali kao sto rekoh ranije, Najnersi imaju sjajan napad, dobru kreativnost i jednostavno ne vidim kako to napad Pitsburga moze ispratiti i poenterski pratiti.

-Vidim da su analiticari saglasni po tome da bi Filadelfija mogla kiksnuti, ali meni je to jak kec u nedelju.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kladjenje na NFL

Postby Pit Bull » 30 Sep 2019, 04:22

Opet mi prolazi rezervni tiket, ludilo... :D

Na glavnom odigram Ramse, Patse, Klivlend +13,5, Minesotu +6,5, Atlantu +2,5 i Arizonu +11,5. Pogodim samo Patse i Klivlend. :laugh: :laugh:


Na rezervnom naredam ostale parove i prodjem tiket, isto mi se desilo pretprosle sedmice. :laugh:

Odigrao Cifse, Karolinu +11,5, Ouklend +11,5, Cardzerse -8,5, Dzeksonvil +8,5 i Dalas +3,5.

Na kraju sekunda falila da me Dalas obori, srecom bio pas unapred Preskota, pa nije vazio TD Saintsima u poslednjim sekundama meca.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kladjenje na NFL

Postby John Schneider » 30 Sep 2019, 05:02

Nije tebe to.spasilo nego glupi Bridzvoter koji je popio sek i tako za malo izgubio mec.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Kladjenje na NFL

Postby Pit Bull » 14 Oct 2019, 03:05

Ovo vise nije ni interesantno. :lol2:

Mislim cetvrti put u ovih sest kola da masim glavni tiket (gde stavljam "najsigurnije" parove kola) a pogadjam ovaj drugi sa ostatkom meceva.

I to na glavnom maltene sve promasio, igrao Ramse, Dalas, Kanzas i Klivlend +5,5, pogodio samo Braunse i to jedva. :laugh:


A rezervni udje glat, stavio NO +8,5, Minesotu, Baltimore, Arizonu +8,5, Denver +4,5 i Pitsburg +11,5. Vasington sam izbacio na salteru, premala kvota bila (1,35), a eto dosli bi i oni na jedvite jade.

Ali nerealno da promasujem ovo sto mi se cini kao zicer, a ovo ostalo upada. :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kladjenje na NFL

Postby John Doe » 12 Nov 2019, 10:30

Image

Image

Kad odogras kladzu posle 100 godina :D
User avatar
John Doe
 
Posts: 12494
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Kladjenje na NFL

Postby Pit Bull » 12 Nov 2019, 13:41

Svaka cast, ja evo dve sedmice nisam igrao uopste, osim po jedan tiket na bet365 da pratim...

Mislim da sam u prvih 8 sedmica, cak 6 puta imao bar jedan dobitan tiket na 4-5 odigranih, par puta i po dva, jednom tri. Ne pamtim bolju sezonu za kladjenje od ove.

Mada ove zadnje dve sedmice bas losi parovi.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kladjenje na NFL

Postby Pit Bull » 08 Dec 2019, 10:30

Nakon 2-3 sedmice gde maltene nista ozbiljnije nisam igrao s obzirom da su mi parovi bili bas losi, danas imam dobar osecaj na skoro svim mecevima, sto znaci da ce sve u kontru. :lol2:


-Klivlend poklon na 1,30, to ide 10+ za domace.

-Grin Bej isto u nekom hendikepu na 1,40 kvoti, morali bi dvocifreno da uzmu.

-Dzetsi ce dobiti Dolfinse kuci, moraju... Odlicna je i kvota.

-Koltse juriti u nekom 7-8 hendikepu, nece to Tampa dobiti ubedljivo, ne bih se iznenadio ni da bude cista dvojka.

-Ouklend slicna prica, mislim da ce opusteno pokriti nekih +7 hendikep za 1,5 kvotu.

-Najnersi isto u nekih +8 na 1,40 se mogu igrati.

-Mislim da ce i Baltimore dobiti.



Sto se ostlih parova tice, Atlanta vrv. ima bolji momentum, ocekujem da uzmu, ali nije to za igranje... Koliko god voleo da Stilersi dobiju danas, mislim da gube u Arizoni ili dobijaju u krajnjem egalu, eventualni +7 hendikep na Arizonu za 1,35 se moze uzeti.

-Izbegao bih Hjuston i Minesotu na ovim kvotama, Vikinzi imaju istoriju poraza na svom terenu kad su ubedljivi favoriti, protiv Bronkosa su se provukli... Teksansima nikad ne verujem, igrati ih na 1,20 je samoubistvo u najavi. Dzeksonvil-Cardzersi valjda jedini mec gde nemam apsolutno nikakvu predstavu sta bi moglo da se desi.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kladjenje na NFL

Postby Golden Warrior » 19 Jan 2020, 17:28

Sad sam bacio pogled, da li je moguce da je hendikep na GB +7.5 ?!

Jeste da je San Francisko bolja ekipa ali to mi deluje suludo puno, znaci da mora da bas ih otkinu i da udju u 4/4 sa barem 2 TD prednosti u 4/4...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Kladjenje na NFL

Postby Dare » 01 Dec 2020, 13:45

Image

Što se kaže, bolje se bez qrca roditi..

+14 na minut do kraja, 2 yarda od svoje end zone Phila prima loptu, čitav meč ne mogu da se sastave u napadu, bez timeouta, i naravno ide TD + 2 poena :laugh:
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13733
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Kladjenje na NFL

Postby Steamroller91 » 17 Jan 2021, 14:48

Vidim da balkan bet nudi igre: ukupno jardi pasom, ukupno jardi trcanjem, broj TD-a pasom, ukupan broj tda. Ne vidim nigde info ima li ogranicenja u kladjenju ili se sve moze kombinovati, zna li ko? Da ne uplacujem na nalog bzvz.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Kladjenje na NFL

Postby enbidzi » 17 Jan 2021, 14:55

Ispitaj tako što ćeš kliknuti na to što bi hteo odigrati, pa klikni kao da praviš brzi tiket, i tu će ti pisati ako imaju neka ograničenja...ovako nešto :biggrin:
Image
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6277
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Kladjenje na NFL

Postby Pit Bull » 10 Sep 2022, 23:25

Sta vam se svidja za prvo kolo? :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Previous

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests