Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 25 Aug 2022, 14:03

Ako ces da gledas samo redzone, to mozes da uzmes za bagatelu, tipa 50 evra za celu sezonu. Ko hoce sve utakmice, sto planiram i ja da uzmem, kosta 180 dolara, a moze fazon i u 4 rate da ti skidaju.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 25 Aug 2022, 14:41

Felipao wrote:Ako ces da gledas samo redzone, to mozes da uzmes za bagatelu, tipa 50 evra za celu sezonu. Ko hoce sve utakmice, sto planiram i ja da uzmem, kosta 180 dolara, a moze fazon i u 4 rate da ti skidaju.


Pa sto bi davao 50 evra kad imaju dzabe streamovi?

Do sada sam uzimao pass za 15 evra svake sezone i imalo je smisla kad gledam reprize one skracene, ako to ne planiram gledati besmisleno mi je davati pare jer sve ostalo "live" sto ide imaju HD streamovi.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 25 Aug 2022, 21:26

Pa zbog redzone, ne verujem da imas to na streamu, ne znam, mozda i imas. Mene iskreno mrzi da se cimam sa strimovima, reklamama, kacenjem kompa na tv i slicno. I ja sam uzimao do prosle te passove za 15,20,30 evra, sad kad nema platicu 20 000 din za par meseci necega sto volim. To mesecno izadje 4000, ko pusi potrosi vise. Milion puta potrosim pare na neke nebitne stvari, a ovako uplatim game pass, pustim na smart TV u dnevnoj,zavalim se i uzivam. Dal bi bilo bolje da mogu da platim 15e, bilo bi, ali kad ne moze bolje platim gejmpas nego da se smaram sa strimovima.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 25 Aug 2022, 22:05

Ima.

Cijelu proslu sezonu ja gledao red zone na buffu.

Sve full HD... Zato i necu da dajem pare za pass. Na redditu sve full streamovi, jednom nije zakocio lani.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 29 Aug 2022, 17:12

Jbt, nisam pratio NFL pre 10ak godina kao danas i gledam ovaj dokumentarac o Manti Teu.

Šta uradi budala momku od 20 godina...
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46964
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Baxter Stockman » 29 Aug 2022, 22:34

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 30 Aug 2022, 08:19

Koliko je Lance bio loš u toku priprema kad su 49ers pljunuli na sebe i ipak zadržali Garoppola? Pokušavaju da ga trejduju od combine, planirali su da ga katuju jer bi im to otvorilo prostor u cap, sad odjednom menja se ugovor i Jimmy ostaje u San Francisku. Plus, ako Jimmy na treningu pokaže da je bolji od Lancea, kako da objasniš igračima zašto igra Lance? 49ers su katastrofalno odradili celu ovu priču.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 30 Aug 2022, 16:04

Sta znam, uvek je bolje priznati gresku nego tvrdoglavo ici sa odlukama iz proslosti.

Ako Lens ne dobacuje onda me ne cudi sto su produzili Dzimija.

Ali meni nije jasan Dzimi, mislim da je imao trziste, jer bi ga gotovo sigurno katovali do 10. septembra.

Dosta trenera iz NEP je po ligi i neko bi mu dao dosta bolji ugovor. Ili Hjuston ili Dzajantsi.

A ima jos bar 5, 6 timova sa cap prostorom i ocajnim starterom.

Mogao je ladno neki 2 godine 50 miliona garantovanih da izboksuje.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46964
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 31 Aug 2022, 11:19

Jimmy uopšte nije imao zainteresovane klubove, zato je i potpisao sa 49ers. Texansi i Giantsi ga nisu hteli, 49ers nisu imali ponude za njega. Jedini tim za koji se pričalo da bi možda bili zainteresovani za njega, ali samo u slučaju da je katovan, je Sijetl.

Meni je problem sa potpisom to što će ovo da podeli svlačionicu. Kako ćeš da staviš Lancea kao startera ako ceo tim vidi da je Jimmy bolji QB? Cele godine pričaš igračima da najbolji igrači treba da igraju i onda Lance igra kao starter. To može da rasturi ceo tim.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 31 Aug 2022, 13:18

Pa zasto ga nisu hteli Texansi? Dzimi je bolji QB od Milsa.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12605
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Duh sa sekirom » 31 Aug 2022, 14:09

Meni ovo lici na to da ne veruju Lensu kao startnom QB-u
Steta, jedan QB koji može da trči sa iole pristojnom rukom bi im bas legao i unapredio igru i bili bi ozbiljni kandidati za prsten
User avatar
Duh sa sekirom
 
Posts: 3048
Joined: 19 Jun 2013, 18:28

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 31 Aug 2022, 16:16

Ne znam uopste kako vam lici na to da ne veruju Lensu. Bukvalno su skresali platu Garopolu za jedno 15 miliona $. Da ne veruju Lensu oni bi Garopolu platili 27 miliona $ odmah. Druga stvar, Garopolo uopste nije bio u timu i to ne zbog postoperativnog procesa, nego zato sto ga sa tom platom nisu hteli i verovatno zato sto je cekao na tu operaciju mesec dana posle izgubljene od Remsa. Cak je i Linc rekao da su bili iznenadjeni da ce ici na operaciju. I kad je poceo da trenira, nije trenirao sa timom. Sanahan je sam izjavio da su Garopolu ovo ponudili pre pocetka kampova, tj da bude bekap QB Lensu i da mu daju platu koja ce biti manja. Ali se on femkao, misleci da ce ga neko uzeti. 49ersi su bas mnogo dobili ovime jer sve i da je Lens bust, imaju QB koji moze da odigra, ako Lens bude igrao dobro opet mogu da trejduju Garopola na pola sezone i uzmu ono sto nisu u predsezoni. I iako svi pricaju o tome kako su 49ersi neki kontenderi, definitivno se videlo da je unutrasnja ofanzivna linija u debelom kurcu, pogotovo ako se povrede ( ne daj boze ) MekGlinci ili Trent Vilijams. Bez njih su na predsezonskoj protiv Teksansa QBovi 49ersa bukvalno bezali po terenu.... I apropo price da je Lens bio los na trening kampu i na predsezonskim utakmicama je malo smesno. Ne znam sta bi onda trebalo reci za Mek Dzonsa? Verovatno bi ga trebalo katovati odmah.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12605
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 31 Aug 2022, 22:03


:blue:
User avatar
John Doe
 
Posts: 12605
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 05 Sep 2022, 09:01

John Doe wrote:Ne znam uopste kako vam lici na to da ne veruju Lensu. Bukvalno su skresali platu Garopolu za jedno 15 miliona $. Da ne veruju Lensu oni bi Garopolu platili 27 miliona $ odmah. Druga stvar, Garopolo uopste nije bio u timu i to ne zbog postoperativnog procesa, nego zato sto ga sa tom platom nisu hteli i verovatno zato sto je cekao na tu operaciju mesec dana posle izgubljene od Remsa. Cak je i Linc rekao da su bili iznenadjeni da ce ici na operaciju. I kad je poceo da trenira, nije trenirao sa timom. Sanahan je sam izjavio da su Garopolu ovo ponudili pre pocetka kampova, tj da bude bekap QB Lensu i da mu daju platu koja ce biti manja. Ali se on femkao, misleci da ce ga neko uzeti. 49ersi su bas mnogo dobili ovime jer sve i da je Lens bust, imaju QB koji moze da odigra, ako Lens bude igrao dobro opet mogu da trejduju Garopola na pola sezone i uzmu ono sto nisu u predsezoni. I iako svi pricaju o tome kako su 49ersi neki kontenderi, definitivno se videlo da je unutrasnja ofanzivna linija u debelom kurcu, pogotovo ako se povrede ( ne daj boze ) MekGlinci ili Trent Vilijams. Bez njih su na predsezonskoj protiv Teksansa QBovi 49ersa bukvalno bezali po terenu.... I apropo price da je Lens bio los na trening kampu i na predsezonskim utakmicama je malo smesno. Ne znam sta bi onda trebalo reci za Mek Dzonsa? Verovatno bi ga trebalo katovati odmah.


Problem sa Lensom nije to što ne igra sjajno, već što ništa nije promenio u tome kako baca loptu od prošle godine. Sa trenutnom mehanikom bacanja nema šansu da bude dobar NFL QB. Izgledaće to pristojno ako ga Kyle stavi u neki RGIII sistem, ali pre ili kasnije će doći u situaciju na 3rd downu kad će morati da baca loptu i kad će od njegove ruke zavisiti tim. U tim situacijama on ne izgleda dobro. Pogledaj Fieldsa. On i dalje ima čudnu mehaniku bacanja, ali je unapredio u poredjenju sa igrama sa koledža. Kod Lensa se ne vidi napredak. Plus, on i dalje nema previše osećaja kad baca loptu. Ne kapira da loptu koju baca 5 metara ne treba da baci istom snagom kao loptu koja treba da leti 50 metara. Zato njegovi WR imaju dosta ispuštenih lopti. Za razliku od Lensa, Mac Jones je pokazao da može da igra dobro u regularnoj sezoni. Njegovi problemi su više problemi napadačke šeme i nesposobnosti njegovih trenera da dizajniraju napad na adekvatan način.

Što se tiče verovanja Lensu, da mu stvarno veruju, ne bi plaćali rezervnog QB toliko novca. Plus, imaš veliki deo igrača koji znaju da ih je Jimmy vodio u plejofu i da su pobedjivali sa njim. Ako rezultati ne budu isti sa Lensom 49ersi će imati pobunu u svlačionici. Prošle godine je bilo nekoliko igrača koji su imali izjave na tu temu, najglasniji je bio Kittle. Mislim da 49ers žele da Lens bude dobar QB, ali posle svega vidjenog nisu uopšte sigurni da će se to desiti.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 06 Sep 2022, 16:23

Za 2 dana krece sezona.

Prosao sam kroz ovaj simulator utakmica i po nekom mom misljenju u AFC imam Bengalse, Rejvense, Cardzerse, Cifse, Bilse u Koltse u plejofu i za 7. mesto Rejderse ispred Dolfinsa i Bronkosa.

A u NFC Seintse, Bakanirse, Iglse, Remse, 49erse, Pekerse i Vajkingse. Dalas mi tu visi u nekom duelu sa ekipama iz juzne divizije.

Za dalje ko zna...

Sta vi mislite, ko ce u plejof, koja nova ekipa ulazi u odnosu na proslu sezonu, koja ispada...
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46964
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests