Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL draft

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby batistuta_20 » 30 Jan 2017, 19:37

SAMO JAKO!
batistuta_20
 
Posts: 1514
Joined: 24 Sep 2014, 23:40

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Jan 2017, 19:43

Njega smo vec predlozili :smile:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13441
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby batistuta_20 » 30 Jan 2017, 20:09

Nisam video doktore, izvinjavam se :D.

Vidim vrti se oko 3 runde na draftu. Po meni je u top 3 WR na ovogodisnjem draftu?

Doktore, kako ti se svidja ovaj QB Viskonsina sto je uzeo Hajsmanov trofej ove godine.

Ja cenim da ce nakon 3 utakmice neko da ga slomi u NFL-u..
SAMO JAKO!
batistuta_20
 
Posts: 1514
Joined: 24 Sep 2014, 23:40

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 30 Jan 2017, 20:18

Hajsman je osvojio Lamar Jackson sa Luizvila. Ja mislim da on nema sta da trazi u NFL-u. Trci trci i trci i to je to.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Jan 2017, 20:28

Niko sa Luisvila nije bio u kombinaciji.
Nesto si pobrkao?
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13441
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 30 Jan 2017, 20:40

Dr Arslanagic wrote:Niko sa Luisvila nije bio u kombinaciji.
Nesto si pobrkao?

Cekajte bre pa ko je osvojio?
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 30 Jan 2017, 20:50

Dr Arslanagic wrote:Niko sa Luisvila nije bio u kombinaciji.
Nesto si pobrkao?



Doktore, Lamar Jackson, QB sa Louisvilla je dobio Heisman trofej za 2016 godinu. Ostali finalisti izbora su bili Dede Westbrook, Deshaun Watson, Baker Mayfield i Jabril Peppers.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Jan 2017, 20:55

Viskonsina :banghead:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13441
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Jan 2017, 21:55

Hunter Dimick, DE Jute
Belac 191, 122kg.
Pravi LDE. Odlican u kontejnu, ne pusta svoju stranu da bi upisao sek, dobar repertoar pass rush pokreta, sirov, malo spor na nogama, nema elitni prvi korak, nije eksplozivan, nije ni agilan, ali ima nesto :biggrin:
Najranije mu predvidjaju 5-tu rundu, moguce je i da ode tad.
Verujem da ce biti odlican RDE u nekom 4-3 timu. Ima motor, a to je najbitnije. Znaci da moze da igra svaki plej.
Rekao bih da nije Kristijano Ronaldo, ali je Klod Makelele :biggrin: igrac koga treneri vole da imaju. Nije spektakularan, ali odlcino odradjuje posao.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13441
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Jan 2017, 22:19

Ejuan Price, OLB/DE Pitsburga

Ultra zanimljiv igrac. Igrao je DE poziciju sa 183cm i 104kg. To je potpuni undersize. Sa 104kg na 2m i +130kg linijase.
Ali je igrao vrlo uspesno. Ima jako cudan nacin oslobadjanja od teklova, jako je brz i hitar. Eksplozivan, siguran obarac. Iako deluje ko dete naspram dvometrasa u linija, uvek ih prevari. Mislim, ne uvek, nego cesto :biggrin: Pitanje je dal ce biti draftovan.
Mogao bi bez problema da prodje kao ROLB u PIT, recimo. Nisam ga nista video u coverage-u, ali kad moze Harison, moze vala i on :)
Deluje mi kao Ljuba Vranjes svojevremeno kad je igrao za Svedsku. Ko ga se seca :biggrin:
Osim gogoa, racunam, prema pricama forumasa, da se on seca Troje ...

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13441
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Doe » 30 Jan 2017, 22:40

Daj nešto o Mitch Trubisky-om, ovi moji ce da ga uzmu.
Dr. Thomas wrote:Кад се нема одговор одмах иде вицкасти коментар.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12848
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Jan 2017, 23:11

Koji su tvoji?
SF?
Goff i onaj mali iz File su Mening i Brady za QB ove godine.

Trubiski mozda ima najveci potencijal. Odlican je bio ove sezone. Imao je mali broj INT, naspram Desona koji ja imao valjda 17 uz ubitacan napad.
Manje vise precizan, dobar je u pokitu, ima potreban atleticizam kad se ukaze sansa za trcanje. Ali je bilo dosta utakmica gde je bio bled. Sta znam. Da Kizer nije usrao sezonu, a bio je siguran kao prvi QB koji ce da ode, ne bi Trubiski dosao tako visoko.
A kod vas i nema kome da baca. Mnogo je tu pitanja a malo resenja.
Sto se mene tice, pored ovakvih defanzivnih talenata, dati pik za QB u prvoj rundi je bacanje pika.
Nijedan QB iz ove klase nije bio sto se kaze - ono bas.

Ako bas mora QB, onda ipak Trubiski, jer je Deson tempirana bomba. Nakon RGIII koji je za sve njih bio brutalan talenat, ja vise nikad ne bih uzimao takav tip QB. Samo pocket paser.

I da dodam, uopste nisam siguran da ce te uzeti QB.
Mislim da ce ovaj draft oboriti sve rekorde u pomeranju timova gore dole za pikove.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13441
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 31 Jan 2017, 10:07

Jos jedan vrlo zanimljiv igrac.
Trent Taylor, WR, sa Luizijane.

Visok je samo 175cm a tezak 79kg, ali je prvi u celom ncaa po broju uhvacenih jardi :biggrin:
Hvatacke sposobnosti su mu fenomenalne, sve hvata. Brz je, shodno visini sjajno menja pravac, upitna mu je end speed, i naravno mali rast i mala kilaza. Do sad se sa tim odlicno nosio, videcemo ako dodje u nfl kako ce proci.
Notiramo ga cisto da vidimo da li ce stici do nfl-a.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13441
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 31 Jan 2017, 10:26

John Ross, WR, WAS
Visoko kotirani WR sa razlogom. Brzinac, majstor separacije u prvom koraku. Obratiti paznju kako rastura CB prvim korakom. I uopste kako se krece u punoj brzini.
Sto bi rekli ameri - "Win early so you don't have to win late" :biggrin:

Image

Image

Image

Image

https://twitter.com/KP_Show/status/826112112011403264
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13441
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 31 Jan 2017, 21:10

Marquel Lee, LB, Wake Forest

Mala skola, solidan igrac. ILB. Ima potrebnu gradju 190, 109kg. Odlicne atletske sposobnosti. Solidno brz. Odlican obarac.
Nema fizikalije kao igraci najboljih koledza, ali uz ovaj frame i postojece fizikalije, mogao bi da upadne u neki tim kao of ball LB.
Meni se dopada to sto vidim od njega. Treba napomenuti da ni amerika nije gadljiva na procente. Mnogo igraca je zrtva toga sto nema dobrog agenta.
Ja se nadam da ce ovaj mali biti uzet, i to u neku 3-4 semu.



A sta ovi crnci slusaju od muzike, alal im vera :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13441
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot] and 1 guest