Board index Olimpijske Igre London 2012

Druga strana Olimpijskih igara

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Nebojsa » 06 Aug 2012, 00:33

Image

Ja sam pokusao da izgovorim ali nema sanse :laugh:
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Gama » 06 Aug 2012, 00:35

Slovenija - medalje
Na znak + otvara i koji takmicar je osvojio
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Nebojsa » 06 Aug 2012, 01:19

Pre neki dan sam gledao listu osvajaca medalja za Srbiju ( i Jugoslaviju) i medju njima vidim i Franju Mihalica. Mihalic ima 92 godine i zivi u Beogradu. Gledao sam i intervju sa njim na B92 ( evo deo: http://www.b92.net/video/videos.php?nav ... _id=610581) gde je rekao da mu je zelja da ode na OI u Londonu. (Nisu ga poslali u Atinu ni u Pekingu a pre je bio red da se najstariji olimpijci salju na OI) Kao sto vidim, ni sada nije otisao u London. :facepalm: A evo sta mu je generalni sekretar JSD Partizana rekao:

Dvaput sam, uoči Olimpijskih igara u Ateni 2004. i prošlih 2008. u Pekingu, molio da me pošalju u sklopu nekoga od izaslanstava. Nisu se udostojili odgovoriti mi. A kad su željeli upriličiti proslavu moga 85. rođendana, neki su se prijatelji i štovatelji obratili za pomoć tajniku sportskoga društva izvjesnome Milanu Obućini. Odbio ih je: ‘Mi u Partizanu imamo dvjesto Mihalića!’ drsko je rekao. Od tada ne želim čuti o njemu.


Koji je to kreten.
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby harper lee » 06 Aug 2012, 01:22

Nebojsa wrote:Pre neki dan sam gledao listu osvajaca medalja za Srbiju ( i Jugoslaviju) i medju njima vidim i Franju Mihalica. Mihalic ima 92 godine i zivi u Beogradu. Gledao sam i intervju sa njim na B92 gde je rekao da mu je zelja da ode na OI u Londonu. (Nisu ga poslali u Atinu ni u Pekingu a pre je bio red da se najstariji olimpijci salju na OI) Kao sto vidim, ni sada nije otisao u London. :facepalm: A evo sta mu je generalni sekretar JSD Partizana rekao:

Dvaput sam, uoči Olimpijskih igara u Ateni 2004. i prošlih 2008. u Pekingu, molio da me pošalju u sklopu nekoga od izaslanstava. Nisu se udostojili odgovoriti mi. A kad su željeli upriličiti proslavu moga 85. rođendana, neki su se prijatelji i štovatelji obratili za pomoć tajniku sportskoga društva izvjesnome Milanu Obućini. Odbio ih je: ‘Mi u Partizanu imamo dvjesto Mihalića!’ drsko je rekao. Od tada ne želim čuti o njemu.


Koji je to kreten.


E, pa neka se lepo zna zasto kuburimo s medaljama. Zato sto nam sport vode obucine a ne mihalici.
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby nolinjo » 06 Aug 2012, 01:23

a sta ne bi bilo prozivka od nekih forumasa,gle matorog a se ubacio za olimpiadu ko njega zovnu da trosi pare sto mi placamo ?
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Nebojsa » 06 Aug 2012, 01:26

nolinjo wrote:a sta ne bi bilo prozivka od nekih forumasa,gle matorog a se ubacio za olimpiadu ko njega zovnu da trosi pare sto mi placamo ?


Aha, zato Dragutin treba da ide. Ne moze da preskoci ni prvu prepreku :banghead:
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby nolinjo » 06 Aug 2012, 01:29

Nebojsa wrote:
nolinjo wrote:a sta ne bi bilo prozivka od nekih forumasa,gle matorog a se ubacio za olimpiadu ko njega zovnu da trosi pare sto mi placamo ?


Aha, zato Dragutin treba da ide. Ne moze da preskoci ni prvu prepreku :banghead:

mozda bi skocio vise da nie povukao zenu sa sobom :roll: ali 216 pa to je los rezultat i za matorce :morning:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby StefNS » 06 Aug 2012, 01:50

Kako loš, samo četiri cm od svetskog rekorda u tom uzrastu, a zna se čiji je taj rekord :laugh:

Mada je oept pokazao da ne može da skoči svoje rekorde na najvećim takmičenjima :lollol:
User avatar
StefNS
 
Posts: 4094
Joined: 08 Feb 2012, 04:28

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby KKP » 06 Aug 2012, 07:57

Nebojsa wrote:Image

Ja sam pokusao da izgovorim ali nema sanse :laugh:


Isto, čak sam valjda baš pogodio uživo da ga gledam na ES-u... :laugh:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Gama » 06 Aug 2012, 18:27

Posto je bilo price o ovome

I "drim tim" na doping kontroli
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby neza » 06 Aug 2012, 19:38

ala im je olmpijski plamen kao rostilj u Leskovcu, stvarno ovi britanci umeju da zakenjaju stvar... :okk:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Milutinov Tata » 07 Aug 2012, 04:18

Ko kaze da testiraju Amerikance :biggrin:

Judoka Nick Delpopolo expelled

LONDON -- American judo fighter Nick Delpopolo was expelled from the Olympics for doping Monday, saying he unintentionally ate something before the Games that had been baked with marijuana.

Delpopolo is the first of the 10,500 London Games athletes to fail an in-competition doping test. His case is the fifth positive test for a banned substance reported by the IOC since the Olympic body started its London testing program in mid-July. The other four were caught before competing.

The International Olympic Committee said it disqualified Delpopolo from the 73-kilogram class, where he placed seventh. He beat opponents from Hong Kong and Belgium, then lost to fighters from South Korea and Mongolia.

The 23-year-old judoka from Westfield, N.J., said his positive test was "caused by my inadvertent consumption of food that I did not realize had been baked with marijuana" before he left for the Olympics.

The IOC added that he tested positive for metabolites of cannabis after competing on July 30, the day of his event. He is to be stripped of his accreditation immediately, and the IOC will ask the International Judo Federation to change the standings in Delpopolo's event.

The IOC also requested that judo's governing body "consider any further action within its own competence."

The 23-year-old judoka from Westfield, N.J., said his positive test was "caused by my inadvertent consumption of food that I did not realize had been baked with marijuana" before he left for the Olympics.

"I apologize to U.S. Olympic Committee, to my teammates, and to my fans, and I am embarrassed by this mistake," he said in a statement released by the USOC. "I look forward to representing my country in the future, and will rededicate myself to being the best judo athlete that I can be."

USOC spokesman Patrick Sandusky said in a statement his group is "absolutely committed to clean competition and stringent anti-doping penalties. Any positive test, for any banned substance, comes with the appropriate consequences and we absolutely support the disqualification."

Delpopolo was born Petra Perovic in the former Yugoslavia and was adopted by an American family. Before the Games, Delpopolo said in his official Olympic biography that he found training for London to be intense and he would like to return to study.

"I would also like to try and get a job wherever; it wouldn't matter to me," he said on the website. "These two things would be a good change of pace from the 'always train' life I live now. Don't get me wrong, I would still practice, train and compete judo, but not as intense or as much as I am now. But in 2014 I would start preparing for the 2016 Games again."


http://espn.go.com/olympics/summer/2012 ... -marijuana
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29720
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Stoxan » 07 Aug 2012, 15:10

OI:Nestalo sedam olimpijaca iz Kameruna

Prva je iz Olimpijskog sela nestala Drusilom Ngako, rezervna golmanka fudbalske reprezentacije, za njom i plivač Pol Ekane Edinge, a danas i petorica boksera

Sedmoro kamerunskih sportista koji su došli na Olimpijske igre u London nestali su i veruje se da su prebegli u Evropu. Kako prenosi Rojters, petoro boksera, plivač i fudbalerka najverovatnije su prešli sa Ostrva na Stari kontinent iz ekonomskih razloga.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby AirBall » 07 Aug 2012, 15:20

MICHAEL PHELPS je u kratkom intervjuu za Wall Street Journal otkrio kako svi plivači piške u bazenu. "Mislim da svi plivači piške u bazenu. Znate, ako smo u bazenu dva sata, ne izlazimo van da bi mokrili. To je skroz normalna stvar za plivače. Učinimo to čim nas stisne, gdje god da se nalazimo. Klor to sve ubije pa nije tako strašno kako se čini", izjavio je Phelps. Ryan Lochte pokrenuo je cijelu priču o mokrenju plivača u bazen, izjavivši nakon zlatne medalje u Londonu, da je za plivače to automatska stvar. Prije nekoliko dana, isto je medijima potvrdila Carly Geehr. Carly je izjavila kako gotovo sto posto plivača piški u bazen.


http://www.index.hr/black/clanak/michael-phelps-svi-plivaci-piske-u-bazen/630197.aspx
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby AirBall » 07 Aug 2012, 15:41

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests