Board index Olimpijske Igre London 2012

Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby irriducibili » 11 Aug 2012, 22:47

nightwalker988 wrote:Cuj nije politika? Odlicno znam razlog zbog kojeg si rekao to i razlog zbog kojeg navijas za Norvesku...tako da, zaobidji me standova sa maglom, necu je kupiti...

Nebitno...zavrsavam sa ovim na rukometu...Zivjeli!

Blago tebi kad si vidovit, ti da ne rece gde zivis, nikad ne bih shvatio zasto za njih navijas...

Nebitno, uzivaj u srebru sto uvozna radna snaga izbori za drzavu u kojoj zivis....Ziveli! :cheers:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby nightwalker988 » 11 Aug 2012, 23:04

irriducibili wrote:
nightwalker988 wrote:Cuj nije politika? Odlicno znam razlog zbog kojeg si rekao to i razlog zbog kojeg navijas za Norvesku...tako da, zaobidji me standova sa maglom, necu je kupiti...

Nebitno...zavrsavam sa ovim na rukometu...Zivjeli!

Blago tebi kad si vidovit, ti da ne rece gde zivis, nikad ne bih shvatio zasto za njih navijas...

Nebitno, uzivaj u srebru sto uvozna radna snaga izbori za drzavu u kojoj zivis....Ziveli! :cheers:


Eto, isprovocira me za jos...Navijam zato sto ih krasi zajednistvo, karakter, srce...Ne gledam koliko ima Srpkinja ili Crnogorki...Uglavnom, svakako su mi blize od Skandinavki. Ponosan sam na Nislijku Bojanu Popovic i nacin na koji se borila za tim!!! Ne dozivljavam ja tu medalju na nacin na koji ti mislis...Nije Crna Gora moje jedino prebivaliste...
Život je k'o BMW pazi kako parkiraš...
User avatar
nightwalker988
 
Posts: 1716
Joined: 22 Oct 2011, 19:48

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby Liv » 11 Aug 2012, 23:09

irriducibili wrote:Nebitno, uzivaj u srebru sto uvozna radna snaga izbori za drzavu u kojoj zivis....Ziveli! :cheers:

A sta cemo sa nasom uvoznom radnom snagom? Aj' ne lupetajte trolujete sve teme redom.

Cestitke na srebru :copa2:
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby irriducibili » 11 Aug 2012, 23:20

nightwalker988 wrote:Eto, isprovocira me za jos...Navijam zato sto ih krasi zajednistvo, karakter, srce...Ne gledam koliko ima Srpkinja ili Crnogorki...Uglavnom, svakako su mi blize od Skandinavki. Ponosan sam na Nislijku Bojanu Popovic i nacin na koji se borila za tim!!! Ne dozivljavam ja tu medalju na nacin na koji ti mislis...Nije Crna Gora moje jedino prebivaliste...


To sto krasi taj tim, odlikuje jos niz ekipa, izmedju ostalih i njihove vecerasnje suparnice, pa opet ne navijas za njih. Pa da, imate vi i crnce u kosarkaskoj reprezentaciji, ove Srpkinje se bar na prvi pogled ne razlikuju. Nije Bojana Popovic veceras igrala za Buducnost, pa da se borila za tim. Borila se za zemlju koja nije njena da bi dosla u priliku da peva stihove onog ustase. Blago tebi, onda te bar klaustofobija ne muci... :okk:

Liv wrote:A sta cemo sa nasom uvoznom radnom snagom?


Koja uvozna radna snaga? Da nije neko iz uvoza doneo Srbiji medalju?
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby Burke » 11 Aug 2012, 23:25

irriducibili wrote:Koja uvozna radna snaga? Da nije neko iz uvoza doneo Srbiji medalju?


Ми увозимо бофл робу за разлику од Црногораца. :biggrin:
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby harper lee » 11 Aug 2012, 23:26

Burke wrote:
irriducibili wrote:Koja uvozna radna snaga? Da nije neko iz uvoza doneo Srbiji medalju?


Ми увозимо бофл робу за разлику од Црногораца. :biggrin:


Jak nam izvozni lobi, a uvozni govna da jede. :colera:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby kezman » 11 Aug 2012, 23:28

Burke wrote:
irriducibili wrote:Koja uvozna radna snaga? Da nije neko iz uvoza doneo Srbiji medalju?


Ми увозимо бофл робу за разлику од Црногораца. :biggrin:

pa pazi Cavica smo uvezli iz SAD Velju preko Tuzle iz Dubia
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby irriducibili » 11 Aug 2012, 23:28

Ko je propustio, RTS mu upravo pruza priliku. Istina, ostace uskracen za epsko kukanje...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby nightwalker988 » 11 Aug 2012, 23:33

irriducibili wrote:
nightwalker988 wrote:Eto, isprovocira me za jos...Navijam zato sto ih krasi zajednistvo, karakter, srce...Ne gledam koliko ima Srpkinja ili Crnogorki...Uglavnom, svakako su mi blize od Skandinavki. Ponosan sam na Nislijku Bojanu Popovic i nacin na koji se borila za tim!!! Ne dozivljavam ja tu medalju na nacin na koji ti mislis...Nije Crna Gora moje jedino prebivaliste...


To sto krasi taj tim, odlikuje jos niz ekipa, izmedju ostalih i njihove vecerasnje suparnice, pa opet ne navijas za njih. Pa da, imate vi i crnce u kosarkaskoj reprezentaciji, ove Srpkinje se bar na prvi pogled ne razlikuju. Nije Bojana Popovic veceras igrala za Buducnost, pa da se borila za tim. Borila se za zemlju koja nije njena da bi dosla u priliku da peva stihove onog ustase. Blago tebi, onda te bar klaustofobija ne muci... :okk:



Njihove suparnice nije krasilo nista osim citav mec igraca vise i udri...Veliko srce i jak karakter su vise pokazale "janicarke" jer su se borili protiv vjetrenjaca...i dzaba, Francuskinje ne daju, pa ne daju...Pa nisam vidio da je Bojana pjevala himnu, sto znaci da se vise borila za tim...i vjerujem da ona nista manje ne voli Srbiju od tebe, kad saznas prave razloge igranja za Crnu Goru, javi se...

Kaze se klaustRofobija, i ti ocigledno ne znas ni sta je to...Crna Gora je otvorena, da otvorenija ne moze biti, izlazi i na Jadran...
Život je k'o BMW pazi kako parkiraš...
User avatar
nightwalker988
 
Posts: 1716
Joined: 22 Oct 2011, 19:48

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby Sony » 11 Aug 2012, 23:35

Utisak je jako pozitivan. Srebro koji ima zlatni sjaj. Djevojke su se odlicno borile a Sonja fenomenalno branila. To moram da istaknem. Ponasanje nakon meca je takodje legendarno i ostace zapamceno.

Bravo Crnogorke!!!! Srebro na koje se itekako treba biti ponosan!!
Sudjenje ne bih da komentarisem.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby VMJunior » 11 Aug 2012, 23:36

Bravo Crnogorke!Velicanstven uspeh i posle titule prvaka Evrope za Buducnost stize i srebro sa OI.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby irriducibili » 11 Aug 2012, 23:37

kezman wrote:pa pazi Cavica smo uvezli iz SAD Velju preko Tuzle iz Dubia

Da, da, to ti je bas dobar primer. Poredis etnicke Srbe, koji su se opredelili da se takmice za maticnu zemlju i janicarketm, koje su imale veze sa Crnom Gorom, tek kad su tamo otisle na more...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby irriducibili » 11 Aug 2012, 23:44

nightwalker988 wrote:Njihove suparnice nije krasilo nista osim citav mec igraca vise i udri...Veliko srce i jak karakter su vise pokazale "janicarke" jer su se borili protiv vjetrenjaca...i dzaba, Francuskinje ne daju, pa ne daju...Pa nisam vidio da je Bojana pjevala himnu, sto znaci da se vise borila za tim...i vjerujem da ona nista manje ne voli Srbiju od tebe, kad saznas prave razloge igranja za Crnu Goru, javi se...

Kaze se klaustRofobija, i ti ocigledno ne znas ni sta je to...Crna Gora je otvorena, da otvorenija ne moze biti, izlazi i na Jadran...

Dok su one nacionalnosti koje su igrale za Crnu Goru bas bile nezne. U vezi sudjenja smo makar saglasni, bilo je sramno. Nije, jer nije dosla do prilike da peva. Znam da je niko nije oterao iz Srbije, to je sasvim dovoljno, a i nije u pitanju samo Bojana...

Znam prijatelju, dogodi se greska u kucanju. Toliko je otvorena da do skora njen tvorac nije smeo da se uputi van njenih granica. A znam i da izlazi na Jadran, to jos bolje znaju oni sto su vozili glisere sa robom...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby Sony » 11 Aug 2012, 23:46

Ovo je bespotrebno pravljenje negativne atmosfere. Apsolutno bez potrebe...

Naravno da Irr i bilo ko drugi ima pravo da navija za koga hoce...ali direktne provokacije zaista nisu korektne. Odrasli smo ljudi.

Hoce li mi i ovaj post biti izbrisan :what:
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Rukomet - London 2012 - Povratak otpisanih

Postby nightwalker988 » 11 Aug 2012, 23:50

irriducibili wrote:
nightwalker988 wrote:Njihove suparnice nije krasilo nista osim citav mec igraca vise i udri...Veliko srce i jak karakter su vise pokazale "janicarke" jer su se borili protiv vjetrenjaca...i dzaba, Francuskinje ne daju, pa ne daju...Pa nisam vidio da je Bojana pjevala himnu, sto znaci da se vise borila za tim...i vjerujem da ona nista manje ne voli Srbiju od tebe, kad saznas prave razloge igranja za Crnu Goru, javi se...

Kaze se klaustRofobija, i ti ocigledno ne znas ni sta je to...Crna Gora je otvorena, da otvorenija ne moze biti, izlazi i na Jadran...

Dok su one nacionalnosti koje su igrale za Crnu Goru bas bile nezne. U vezi sudjenja smo makar saglasni, bilo je sramno. Nije, jer nije dosla do prilike da peva. Znam da je niko nije oterao iz Srbije, to je sasvim dovoljno, a i nije u pitanju samo Bojana...

Znam prijatelju, dogodi se greska u kucanju. Toliko je otvorena da do skora njen tvorac nije smeo da se uputi van njenih granica. A znam i da izlazi na Jadran, to jos bolje znaju oni sto su vozili glisere sa robom...


Privatna i mafijaska drzava, sto tako ne napises? i tu se slazemo, al to nema veze sa rukometom...

Opusti se, sutra ce doci jos jedna medalja. Donijece je uvozna roba, Andrija Prlainovic :njanja: ... :triprsta:
Last edited by nightwalker988 on 11 Aug 2012, 23:51, edited 1 time in total.
Život je k'o BMW pazi kako parkiraš...
User avatar
nightwalker988
 
Posts: 1716
Joined: 22 Oct 2011, 19:48

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests