Board index Olimpijske Igre London 2012

Odbojka

Re: Odbojka

Postby AirBall » 08 Aug 2012, 10:56

Miljkovic objasnio...

Da oni nisu pružili dovoljno, a da su druge selekcije došle spremnije i bile bolje, je evidentno


Samo slep covek ne vidi da smo dosli apsolutno nepripremljeni...

Jesu i Rusi i Ameri jaci od nas, ali nisu toliko jaci da ne mozemo da pruzimo bar iole vredan otpor...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Odbojka

Postby nolinjo » 08 Aug 2012, 12:11

meni pada u oko ono ,nisam bio u srbiji a ovde kacise slike sa splava ?
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Odbojka

Postby irriducibili » 08 Aug 2012, 12:40

Tegi wrote:Gresis. Razbijale su ih i slabije reprezentacije. Hoces da ti nabrojim kikseve 2002-2010?

Pa mogao bi da mi navedes meceve u kojima smo pocisceni u tri seta, a u svakom osvajali jedva po 15-16 poena...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Odbojka

Postby Tegi » 08 Aug 2012, 13:07

irriducibili wrote:
Tegi wrote:Gresis. Razbijale su ih i slabije reprezentacije. Hoces da ti nabrojim kikseve 2002-2010?

Pa mogao bi da mi navedes meceve u kojima smo pocisceni u tri seta, a u svakom osvajali jedva po 15-16 poena...


Polufinale Evropskog prvenstva protiv Rusa 2007.
Utakmica sa Poljskom na SP 2006.
Utakmica sa Poljskom na OI 2004.
Utakmica sa Francuskom za 3. mesto na SP 2002.
Utakmica sa Rusima na F6 WL 2006.
Poraz od KANADE na SP 2010.

Od Nemacke smo gubili na EP 2007. i kvalifikacijama za OI u Izmiru 2008.

Naravno, sadasnji tim je dosta slabiji, ali tako nece biti u bliskoj buducnosti, siguran sam.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Odbojka

Postby AirBall » 08 Aug 2012, 13:08

Tegi wrote:Naravno, sadasnji tim je dosta slabiji, ali tako nece biti u bliskoj buducnosti, siguran sam.


Ma bio si ti siguran da cemo osvojiti jos 3 medalje nakon Zlaticeve do kraja prosle sedmice pa nista...

Sustina je da uceni ljudi iz sveta odbojke poput Miljkovica ukazuju na katastrofalnu pripremu igraca sto vidi apsolutno svako ko zeli da vidi i ne zeli da ignorise podatak da smo zasrali do balcaka...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Odbojka

Postby irriducibili » 08 Aug 2012, 13:11

Mogu li rezultati po setovima na tim mecevima, jesmoi i tada imali skor kao da juniori igraju protiv seniora?
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Odbojka

Postby Napredpartizan » 08 Aug 2012, 13:16

irriducibili wrote:Mogu li rezultati po setovima na tim mecevima, jesmoi i tada imali skor kao da juniori igraju protiv seniora?

Jesmo,imali su setovi gde smo imali po 15,16 poena... Proveri na vikipediji rezultate...

Evo ti primer sa olimpijade 2004.god..
0-3 (21-25,17-25,16-25) protiv Poljske...
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Odbojka

Postby Tegi » 08 Aug 2012, 13:19

AirBall wrote:
Tegi wrote:Naravno, sadasnji tim je dosta slabiji, ali tako nece biti u bliskoj buducnosti, siguran sam.


Ma bio si ti siguran da cemo osvojiti jos 3 medalje nakon Zlaticeve do kraja prosle sedmice pa nista...

Sustina je da uceni ljudi iz sveta odbojke poput Miljkovica ukazuju na katastrofalnu pripremu igraca sto vidi apsolutno svako ko zeli da vidi i ne zeli da ignorise podatak da smo zasrali do balcaka...


Hoces da kazes da ova generacija nije talentovana? Nemacku smo posle 2-0 morali da dobijemo, ali trenutno nismo nista bolji od njih. Oni su igrali F6 WL ove godine. Jeste da su neke reprezentacije to takmicenje igrale sa rezervom ( Rusi, Brazilci, mi...), ali Svabe nisu tamo zalutale.

Atanasijevic je glup ko kurac, svaki servis pogresi, blokiraju ga svaki drugi put. Uros Kovacevic ne ume da smecuje, samo plasira, to sto je na SP za juniore postizao u proseku 35 poena je cista slucajnost, jer je reprezentaciji Kameruna bio povredjen rezervni libero. Podrascanin i Stankovic nisu ni za VGSK. Mitica gura tata fizioterapeut..... Odbojka nam propada. Daj Boze da se kvalifijujemo za neko EP.

Treba da vas bude sramota! Usledi smena generacija posle 17 godina uspeha i odmah krece ribanje.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Odbojka

Postby Tegi » 08 Aug 2012, 13:20

irriducibili wrote:Mogu li rezultati po setovima na tim mecevima, jesmoi i tada imali skor kao da juniori igraju protiv seniora?


Pisao sam iz glave. Sad, da li smo u nekom setu osvojili 21 ili 17 poena, ne mogu da se setim. Ali svaki poraz od 3-0 je rutinski.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Odbojka

Postby AirBall » 08 Aug 2012, 13:21

Ova generacije jeste talentovana, ali su vrlo nespremni otisli na ovaj turnir sto je Miljkovic i ukazao...

I nema tu nekoga da bude sramota, ili ne... Sramota je ukrasti, a nije sramota reci istinu...

Ukoliko neko misli da su oni bili pripremljeni, ili nema oci, ili je neiskren...

Odigrali su ispod svakog nivoa...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Odbojka

Postby irriducibili » 08 Aug 2012, 13:57

Tegi wrote:
irriducibili wrote:Mogu li rezultati po setovima na tim mecevima, jesmoi i tada imali skor kao da juniori igraju protiv seniora?


Pisao sam iz glave. Sad, da li smo u nekom setu osvojili 21 ili 17 poena, ne mogu da se setim. Ali svaki poraz od 3-0 je rutinski.

Ja govorim o tome da nisu bili u prilici ni u jednom setu da pruze ozbiljniji otpor, da je odmah na pocetku setova protivnik nabijao ogromnu razliku i potom opusteno igrao do kraja. Jbt, tebi makar set treba protiv protivnika koji nema rezultatski imperativ, a gi ni volju da dodjes u priliku ne pokazes. Sto se mene tice, nema amnestije za prikazano...

Btw, zna li ko zasto je Miljkovic toliko ogorcen?
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Odbojka

Postby harper lee » 08 Aug 2012, 13:59

AirBall wrote:Ova generacije jeste talentovana, ali su vrlo nespremni otisli na ovaj turnir sto je Miljkovic i ukazao...

I nema tu nekoga da bude sramota, ili ne... Sramota je ukrasti, a nije sramota reci istinu...

Ukoliko neko misli da su oni bili pripremljeni, ili nema oci, ili je neiskren...

Odigrali su ispod svakog nivoa...


irriducibili wrote:
Tegi wrote:
irriducibili wrote:Mogu li rezultati po setovima na tim mecevima, jesmoi i tada imali skor kao da juniori igraju protiv seniora?


Pisao sam iz glave. Sad, da li smo u nekom setu osvojili 21 ili 17 poena, ne mogu da se setim. Ali svaki poraz od 3-0 je rutinski.

Ja govorim o tome da nisu bili u prilici ni u jednom setu da pruze ozbiljniji otpor, da je odmah na pocetku setova protivnik nabijao ogromnu razliku i potom opusteno igrao do kraja. Jbt, tebi makar set treba protiv protivnika koji nema rezultatski imperativ, a gi ni volju da dodjes u priliku ne pokazes. Sto se mene tice, nema amnestije za prikazano...

Btw, zna li ko zasto je Miljkovic toliko ogorcen?


Nema druge nego da pobijemo govna i gotova stvar. Mi i odbojka, mozes misliti. :ehej:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Odbojka

Postby Milutinov Tata » 08 Aug 2012, 14:02

Iskreno, nisam odgledao nijedan meč. Nije me ni interesovalo, a nisam ni bio u Srbiji. Nisam iznenađen, pogledajte samo kako su momci odigrali Svetsku ligu. Za mene je uspeh što su se uopšte plasirali na Olimpijske igre. Očekivao sam i nadao se četvrtom mestu i plasmanu u četvrtfinale, ali nismo uspeli.

Odbojkaši Srbije kažu da su dali sve od sebe, ali i da se nisu dovoljno borili.

- Malo je kontradiktorno to što kažu. Mislim da su dali maksimum, sve od sebe koliko su tada mogli, ali to ovog puta nije bilo dovoljno za bolji plasman. Da oni nisu pružili dovoljno, a da su druge selekcije došle spremnije i bile bolje, je evidentno.


Malo je kontradiktorno ovo sto on izjavljuje, ako je uopste izjavio. Nije nista gledao, a iznosi zakljucke.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29715
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Odbojka

Postby harper lee » 08 Aug 2012, 14:07

Milutinov Tata wrote:
Iskreno, nisam odgledao nijedan meč. Nije me ni interesovalo, a nisam ni bio u Srbiji. Nisam iznenađen, pogledajte samo kako su momci odigrali Svetsku ligu. Za mene je uspeh što su se uopšte plasirali na Olimpijske igre. Očekivao sam i nadao se četvrtom mestu i plasmanu u četvrtfinale, ali nismo uspeli.

Odbojkaši Srbije kažu da su dali sve od sebe, ali i da se nisu dovoljno borili.

- Malo je kontradiktorno to što kažu. Mislim da su dali maksimum, sve od sebe koliko su tada mogli, ali to ovog puta nije bilo dovoljno za bolji plasman. Da oni nisu pružili dovoljno, a da su druge selekcije došle spremnije i bile bolje, je evidentno.


Malo je kontradiktorno ovo sto on izjavljuje, ako je uopste izjavio. Nije nista gledao, a iznosi zakljucke.


Odakle je ovaj intervju? Kakav je ovo novinar koji postavlja ovakvo pitanje - kazu da su dali sve od sebe ali da se nisu dovoljno borili? To kao da je rekao - izjavili su da su mozda ambivalentni a mozda i nisu. :biggrin:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Odbojka

Postby irriducibili » 08 Aug 2012, 14:56

harper lee wrote:Nema druge nego da pobijemo govna i gotova stvar. Mi i odbojka, mozes misliti. :ehej:

Dobro, ajde se sad opet malo pretvaraj da si normalan...

Kakve su ovo gluposti? Moze li se za odbojkase i odbojkasice reci da su doziveli neuspeh, da su se pokazali kao nedorastao protivnik u vise navrata, a da ti ne iskarikiras kao da si portparol zvanicne turisticke agencije olimpijskog saveza?
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests