Board index Olimpijske Igre London 2012

Odbojka

Re: Odbojka

Postby Stoxan » 29 Jul 2012, 18:17

Mi nemamo krštenog primača. Nikić i Janić su nule. Mlađi Kovačević zelen, stariji malo bolji nego ona dvojica. Na žalost to je najbolje što imamo sada. Atanasijevića što pre osloboditi tereta jednog Miljkovića. Niti je on Ivan, niti će biti takav igrač. Zato će biti sasvim odličan korektor. Forsirati mlađe Mitića, U.Kovačevića, Lisinca, Atanasijevića.. i nema zime za našu odbojku
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Odbojka

Postby nolinjo » 29 Jul 2012, 18:17

veljose a debelog nikako da spomenes ? pa 67 % losih smecova nasih je krivica dezaca,pravicemo mi nikolu od blata
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Odbojka

Postby AirBall » 29 Jul 2012, 18:19

Iste smo primace imali i kad je igrao Miljkovic
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106355
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Odbojka

Postby veljos » 29 Jul 2012, 18:21

AirBall wrote:Iste smo primace imali i kad je igrao Miljkovic
to je poenta
veljos
 
Posts: 7473
Joined: 10 May 2011, 20:00

Re: Odbojka

Postby Stoxan » 29 Jul 2012, 18:22

Da ali si onda imao Miljkovića koji je anulirao taj nedostatak. Imao si Nikolu pre koji je čupao lopte. Sada nemaš vrhunske, ali imaš jako kvalitetne igrače. Atanasijević se puno poredi sa Ivanom i to jako škodi i njemu i reprezentaciji.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Odbojka

Postby AirBall » 29 Jul 2012, 18:25

Stoxan wrote:Da ali si onda imao Miljkovića koji je anulirao taj nedostatak. Imao si Nikolu pre koji je čupao lopte. Sada nemaš vrhunske, ali imaš jako kvalitetne igrače. Atanasijević se puno poredi sa Ivanom i to jako škodi i njemu i reprezentaciji.


Ma ne poredim ja Atanasijevica i Miljkovica, vec smo tada bili ozbiljna reprezentacija koja i kada je gubila, gubila je sa stilom... Mi nismo uspeli da uzmemo set ni u pripremnim utakmicama... Izgledamo kao hodajuci cirkus i to samo bez jednog igraca...

Slicna prica je i sa odbojkasicama... Znam da ima povreda, ali to nije alibi da se ne moze stici do 13 poena u setu... Pa mi na 13 ne mozemo ni Moldaviju da ostavimo...

I odbojkasi i odbojkasice su sramotno zapoceli turnir... Pogledaj Turkinje juce npr...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106355
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Odbojka

Postby veljos » 29 Jul 2012, 18:26

janjic kapiten ajte molim vas ,treba li da nabrojim legende i velikane koji su bili kapiteni niko ovde ne pljuje atanasijevica mladjeg kovacevica ,mitica u igru umesto petkovica
veljos
 
Posts: 7473
Joined: 10 May 2011, 20:00

Re: Odbojka

Postby Tegi » 29 Jul 2012, 18:27

AirBall wrote:Iste smo primace imali i kad je igrao Miljkovic


Oni igraju toplo-hladno ( Nikic i Nikola Kovacevic ). Uvek su bili najvece rupe u timu. Kada su igrali dobro, mi smo pravili uspehe ( Euro 2011 ). Ali da su bili na visokom nivou i na SP 2010. mozda bismo osvojili i zlato.
Eh, da nam je tu veliki Nikola!
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20848
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Odbojka

Postby Tegi » 29 Jul 2012, 18:29

Air, Turkinje su jace od nas i kad smo u najjacem sastavu. U najboljem slucaju smo jednaki. Njima je odbojkasica ( Neslihan ) nosila zastavu.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20848
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Odbojka

Postby AirBall » 29 Jul 2012, 18:30

Tegi wrote:Air, Turkinje su jace od nas i kad smo u najjacem sastavu. U najboljem slucaju smo jednaki. Njima je odbojkasica ( Neslihan ) nosila zastavu.


Mozda sam ja budala, ali koliko se secam nema gde ih nismo dobili...

2 puta na evropskom, pa u evropskoj ligi u poslednje 3-4 godine bar u 2 finala (i to mislim u Turskoj) i slicno...

Ista prica i sa odbojkasima... Ispada da je sve zbog Miljkovica, a 11 istih igraca imamo sve vreme, samo on fali i to je dovoljan razlog da nikome ne mozemo uzeti ni set...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106355
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Odbojka

Postby veljos » 29 Jul 2012, 18:31

ovde kolakovic nista nije kriv ,
veljos
 
Posts: 7473
Joined: 10 May 2011, 20:00

Re: Odbojka

Postby Stoxan » 29 Jul 2012, 18:37

AirBall wrote:Ma ne poredim ja Atanasijevica i Miljkovica, vec smo tada bili ozbiljna reprezentacija koja i kada je gubila, gubila je sa stilom... Mi nismo uspeli da uzmemo set ni u pripremnim utakmicama... Izgledamo kao hodajuci cirkus i to samo bez jednog igraca...

Slicna prica je i sa odbojkasicama... Znam da ima povreda, ali to nije alibi da se ne moze stici do 13 poena u setu... Pa mi na 13 ne mozemo ni Moldaviju da ostavimo...

I odbojkasi i odbojkasice su sramotno zapoceli turnir... Pogledaj Turkinje juce npr...


Ne kažem ja da ti porediš. Generalno je počelo poređenje odmah posle odlaska Ivana.

Nema alibija za ovakvu igru niti ga ja tražim. Čak šta više, ja zameram Kolakoviću što ne forsira ove mlađe više, a ne kada nema šta da izgubi. Gledao sam ih u Svetskoj ligi i to je budućnost naše odbojke. Ono što mene plaši i nervira je da će Kolaković i prekosutra protiv Tunisa početi meč sa Petkovićem, Starovićem i Nikićem..

Odbojkašice kao što sam i rekao imaju mnogo težu grupu nego muškarci. Realno gledano uz Tursku smo najslabija ekipa. Plasman u 1/4 finale bio bi iznenađenje. Možda i to utiče na moral, s obzirom da u drugoj grupi su realno bar 3-4 ekipe koje su slabije od nas. Opet to nije opravdanje da se ne pruži maksimum pa šta bude. I kod njih je veliki problem pozicija primača. Nemamo Jelenu Nikolić koja je imala poene u rukama i Molnar koja je znala da umiri loptu dobro..

@veljos Kolaković je itekako kriv ovde. Baš zbog onoga što sam rekao.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Odbojka

Postby Tegi » 29 Jul 2012, 18:44

AirBall wrote:
Tegi wrote:Air, Turkinje su jace od nas i kad smo u najjacem sastavu. U najboljem slucaju smo jednaki. Njima je odbojkasica ( Neslihan ) nosila zastavu.


Mozda sam ja budala, ali koliko se secam nema gde ih nismo dobili...

2 puta na evropskom, pa u evropskoj ligi u poslednje 3-4 godine bar u 2 finala (i to mislim u Turskoj) i slicno...

Ista prica i sa odbojkasima... Ispada da je sve zbog Miljkovica, a 11 istih igraca imamo sve vreme, samo on fali i to je dovoljan razlog da nikome ne mozemo uzeti ni set...


One su nas pocepale na EP 2009.
Na proslom EP nista ne bi uradili da se nije igralo kod nas. Evropsku lligu okaci macku o rep.

Sto se tice odbojkasa, nisam ja ni rekao da je jedini problem neigranje Miljkovica. 3-o protiv SAD je kiks, ali su dosta bolji od nas. Imamo vremena da popravimo utisak, ali nemamo kvalitet za medalju. Osvajanje iste bi bilo ravno cudu.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20848
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Odbojka

Postby AirBall » 29 Jul 2012, 18:44

Ma kakva crna medalja... Ja se plasim da obe reprezentacije nece ni izaci iz grupe...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106355
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Odbojka

Postby Tegi » 29 Jul 2012, 18:52

AirBall wrote:Ma kakva crna medalja... Ja se plasim da obe reprezentacije nece ni izaci iz grupe...


Zenska tesko, muska moze i 1/4 finale je rezultat po meri.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20848
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests