Board index Olimpijske Igre London 2012

OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby georgina » 05 Aug 2012, 22:34

nolinjo wrote:osvojio bronzu ,...

i učinio da srbija godinu dana bude svetski prvak u tenisu ... il' se ni to ne računa ???
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Sony » 05 Aug 2012, 22:36

Ah da, on je porezni obveznik u Monte Karlu, i samim tim je izdajica! ( sarkazam)

Edit: A rezultate pod ovim dokazima podrazumijevam. DK titula i bronza su pod 1, a ovo nabrojano u prethodnom postu pod 2.
Last edited by Sony on 05 Aug 2012, 22:37, edited 1 time in total.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Nebojsa » 05 Aug 2012, 22:36

Sony wrote:Salis se?

Usrecio ga je vise puta, okupljao narod na ulicama Beograda, Trg je bio pun na doceku, nacija je cijela prosle godine tokom Vimbldona bila uz njega.

Mozda nije dao svakom gradjaninu po 10 000 eura kao sto misle pojedini da bi trebao i mogao da uradi, ali je te iste ljude x puta ucinio srecnim.


Ne, mrtav sam ozbiljan.

Uradio je on nesto za Srbiju (promocija zemlje itd.) ali za drzavljane ne. Osvajanje Vimbldona je njegovo licno priznanje i on ima dobit a ne narod. ( Sto je po meni normalno i ne krivim Novaka, da ne bude zabune)

Ne, ne mislim da svakom treba dati po 10.000 € ali "nakon svega sto je uradio za ovaj narod" je preterano.
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby ofkovac » 05 Aug 2012, 22:40

aca04 wrote:Za sve bih mogao razumeti, ali da neko pljuje po Novaku, to je zaista dno. Moze se biti iznerviran ili ljut, ali ovde se pise, ovde se moze 2x razmisliti pre nego sto se napise. Novak je ucinio vise za ovu kretensku drzavu vise nego svi sportisti zajedno. Mi prakticno nista nismo uradli otkad postoji Srbija, osim Novaka. A sta znaci sport danas...

I ucinio je vise nego bilo koji covek na svetu. Pre njega, kad u Americi kazes da si iz Srbije - ljudi pitaju jel mnogo hladno tamo (Siberia). A sad, odmah "aaa, Novak Dokovic..." A da se na TV-u pricalo o Srbiji ili Srbima, osim Novaka, samo jos sam video tamo kad smo im 2008-e zapalili Ambasadu.


sram da te bude...ma nema oni vaterpolisti su debili majke mi...50 medalja da osvoje opet ce ih tretirati kao sportiste drugog reda...

novak je za svoj narod ucinio dve stvari...jedna bronzana medalja na OI i jedan DC...dal je malo, dal je dovoljno to je druga tema, uglavnom to se broji kad je sport u pitanju, slike se ne broje...mozda neko ne voli tenis i ne zanima ga ko je prvi na ATP listi...

@georgina

da je baba deda zvala bi se ceda apropo price da je conga mogao neke poene da odigra bolje, nije mogao jer je fizikalac i zato i jeste sa trofejima tu gde jeste...malo se nalozio jer igra u francuskoj i to je to...

i sto se tice zelje , na osnovu vidjenog na terenu endi i delpo su vise zeleli pobedu u datom trenutku od novaka, mozda tebi to tako ne izgleda, svako ima svoje misljenje, ali obicno u sportu pobedi onaj koji ima vecu zelju, dobije visak energije koja mu donese poen, kos, gol kad je najpotrebnije...to sam video kod endija i delpa ne kod novaka...ove privatne probleme ne doticem, svi smo ljudi od krvi i mesa...
User avatar
ofkovac
 
Posts: 1582
Joined: 21 Nov 2011, 00:53

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby harper lee » 05 Aug 2012, 22:41

Nebojsa wrote:
Sony wrote:Stvarno pojedini pretjeruju sa kritikama upucenim Novaku. Nakon svega? Nakon svega sto je uradio za Srbiju i ovaj narod?


Ne bih da provociram posle ovakvog teskog dana ali sta je on uradio za "ovaj narod"?


Ovo pitanje bih mogao da progutam na forumu B92, gde ima mnogo kljastih, bolesnih i kilavih koje sport niti zanima, niti ga vole, ali ga na ovom sportskom forumu iskreno ne razumem. Ovde se valjda okupljaju ljudi koji vole i prate sport, koji se raduju i dive velikim sportskim rezultatima i vole i postuju velike sampione.

Ako ja spadam u "ovaj narod", a mogu to da dokazem maticnim brojem, izvodom iz maticne knjige rodjenih i izvodom iz drzavljanstva, evo se prijavljujem da je Novak za mene ucinio dosta toga, iskljucivo svojim igrama na teniskom terenu.
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby harper lee » 05 Aug 2012, 22:43

ofkovac wrote:mozda neko ne voli tenis i ne zanima ga ko je prvi na ATP listi...


To jos uvek ne znaci da nije ucinio nista za one koji vole tenis i itekako ih zanima ko je prvi na ATP listi. A tebe ako ne zanima, setaj.
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby mali_buda » 05 Aug 2012, 22:46

Kakvo "kvalitetno shoranje" po Noletu... Podsetilo me na pishanje po Pedji Mijatovicu nakon one precke, iako nas je covek sam odveo na SP...

1s snimka kacketa sa zastavom i natpisom Srbija na Noletovoj glavi znaci vise nego sve skupa sto urade oni koji se busaju u grudi i pricaju o majcici Srbiji... Moze Novak nekada da iritira svojim potezima, gestikulacijama, slabim voljnim momentom, ali niko ne moze da ospori cinjenicu da je on jedan od najboljih tenisera svih vremena i da je najpoznatiji i najpriznatiji Srbin u svetu i da svoju domovinu predstavlja na najbolji nacin, gde god se pojavi...
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby ofkovac » 05 Aug 2012, 22:47

Nebojsa wrote:

Ne, ne mislim da svakom treba dati po 10.000 € ali "nakon svega sto je uradio za ovaj narod" je preterano.


ovo pod navodnicima je glavna recenica novakovih fenova i svaki put se zapitam sta jedan stanovnik lupam trstenika koji radi za 12 000 dinara ima od pobede djokovica na gren slem turnirima...jos ako pritom covek nema vremena da prati sport, tek tad mi nije jasno sta je novak djokovic ucinio za njega...jos ako je ozenjen i nema nameru da muva strankinju na osnovu toga sto mu je djokovic zemljak...
User avatar
ofkovac
 
Posts: 1582
Joined: 21 Nov 2011, 00:53

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby georgina » 05 Aug 2012, 22:47

ofkovac wrote: ali obicno u sportu pobedi onaj koji ima vecu zelju, dobije visak energije koja mu donese poen, kos, gol kad je najpotrebnije...to sam video kod endija i delpa ne kod novaka...ove privatne probleme ne doticem, svi smo ljudi od krvi i mesa...

u sportu pobedi onaj koji ima veću želju ako su pri tom ta dvojica (pojedinaca ili timova, svejedno) otprilike egal u kvalitetu i formi.
što neko željom večeras nije nadtrčao bolta ? jel' to asafa nije imao želju ?

e sad ćeš reći da je nole ne samo egal nego i bolji od endija i delpa i bitna je samo želja, ali suština je u tome da nije, on se muči već poodavno sa bilo kim iz top 10, a u poslednje vreme i onima van tog kruga. to dovoljno govori o njegovom trenutnom stanju forme (i fizičke, a naročito mentalne)
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby harper lee » 05 Aug 2012, 22:48

mali_buda wrote:Kakvo "kvalitetno shoranje" po Noletu... Podsetilo me na pishanje po Pedji Mijatovicu nakon one precke, iako nas je covek sam odveo na SP...

1s snimka kacketa sa zastavom i natpisom Srbija na Noletovoj glavi znaci vise nego sve skupa sto urade oni koji se busaju u grudi i pricaju o majcici Srbiji... Moze Novak nekada da iritira svojim potezima, gestikulacijama, slabim voljnim momentom, ali niko ne moze da ospori cinjenicu da je on jedan od najboljih tenisera svih vremena i da je najpoznatiji i najpriznatiji Srbin u svetu i da svoju domovinu predstavlja na najbolji nacin, gde god se pojavi...


Sve je to u redu ali Marko Keselj je ipak veci i zasluzniji sportista. :lollol:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby georgina » 05 Aug 2012, 22:50

ofkovac wrote:ovo pod navodnicima je glavna recenica novakovih fenova i svaki put se zapitam sta jedan stanovnik lupam trstenika koji radi za 12 000 dinara ima od pobede djokovica na gren slem turnirima...jos ako pritom covek nema vremena da prati sport, tek tad mi nije jasno sta je novak djokovic ucinio za njega...jos ako je ozenjen i nema nameru da muva strankinju na osnovu toga sto mu je djokovic zemljak...

pa ako tako gledaš na stvari, nema ni od medalje, zlatne, koje god, svejedno.
čemu onda sva frka ?
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Starsica » 05 Aug 2012, 22:51

A nemojte zaseravati temu vise, molim vas. Jeb'o te, pa polivamo govnima sve ono sto je postigao, zasto? Zato sto nije osvojio bronzu? Manite se ljudi, vise mi je degutantno i da je otvorim.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby vicharhcp » 05 Aug 2012, 22:51

O cemu vi pisete na temi OI tenis :krsti:

Jesu gotova takmicenja u tenisu na OI?

Neka neko zalepi slike svih osvajaca medalja i zatvarajte polako temu.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Liv » 05 Aug 2012, 22:54

^ nije ni trebala biti otvarana. Na kraju smo zakljucili da narod nema nista od Novaka, pa tako ni od eventualne medalje da ju je osvojio.

Koliko je bese bilo ljudi ispred skupstine kad je Novak osvojio Wimbledon?
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby cecans » 05 Aug 2012, 22:55

ofkovac wrote:
Nebojsa wrote:

Ne, ne mislim da svakom treba dati po 10.000 € ali "nakon svega sto je uradio za ovaj narod" je preterano.


ovo pod navodnicima je glavna recenica novakovih fenova i svaki put se zapitam sta jedan stanovnik lupam trstenika koji radi za 12 000 dinara ima od pobede djokovica na gren slem turnirima...jos ako pritom covek nema vremena da prati sport, tek tad mi nije jasno sta je novak djokovic ucinio za njega...jos ako je ozenjen i nema nameru da muva strankinju na osnovu toga sto mu je djokovic zemljak...

Po toj logici, sta ima prosecni Jamajcanin od Bolta, Amer iz Arkanzasa od Felpsa itd, nema nista...sem osecaja ponosa i zadovoljstva sto je sunarodnik sportskih velicina.
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest