Board index Olimpijske Igre London 2012

OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby harper lee » 05 Aug 2012, 21:12

Liv wrote:^^ jbga sad. Ajde i da pretpostavimo da ce doci do toga da ga ne doticu akcije oca toliko, ali tu trpi i majka i devojka i braca. Ne moze se izolovati nikako. Plus sto ne verujem u to da kakav god da je roditelj dete moze potpuno da digne ruke od njega i postane ravnodusan. Nije prirodno.


Upravo o tome i pricam. Da je on na jednoj a porodica na drugoj strani pa i nekako ali ako je tacno ovo sto Irri pise ovde se radi o tome da citava porodica trpi zbog jedne budale i primitivca, pa neka mu je sto puta otac. Nema tu mogucnosti za izolaciju vec za reakciju i rasciscavanje, taj problem nece nestati sam od sebe.
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Milutinov Tata » 05 Aug 2012, 21:13

AirBall wrote:Pa to i jeste sustina... Imamo 2 top 10 igraca, 2 igracice u 20-30, Zimonjica koji je godinama jedan od najboljih dubl igraca, a medalje osvajaju Robson i Hradecka...

To je ono sto me ubi...

Ko moze da shvati nek shvati, ko ne moze i ne mora...

Verujte da mi je sve ovo tesko palo...


Air, sto se tenisa tice, nekada lista nije bitna, vec trenutak kada se neki turnir igra i gde. Zimonjic mozda jeste top10 igrac, ali on ima problema sa partnerom, nije u nekoj formi i ocito da nije mogao da povuce dubl, tj. bude pravi lider. Nadao sam se ja da bi on i Janko mogli u polufinale, pa i do medalje, ali za to je bio potreban Zimonjic od pre 2-3 godine. Janko u mecu u kome je ispao nije imao sta da trazi, Isner je "igrao" kao sumanut, Janko je cak bio i odlican jer on ume takve meceve da pusti niz vodu, ali se borio, dosao u sansu da uzme drugi set, nije uspeo i izgubio je. Viktor i devojke ocekivano, tu niko nije razocarao, mada naravno nije ni prijatno iznenadio.

Glede Novaka, ispada da mi koji pomno pratimo sta se desava nismo previse ocekivali ovde (sto ne znaci da se nismo nadali), a da se "slucajni" prolaznici prosto iznenadjeni onim sto se desilo. Moj utisak je da je pokusao, da se borio, ali jednostavno nije islo u ovom trenutku. Da li ti misis da ga je Mari dobio zato sto se "napalio" jer igra za VB? Cisto sumnjam, tu je samo publika mogla da pomogne Mariju, kao sto je i danas. Nije ovo bio turnir na betonu, gde je jos uvek Novak najbolji igrac. Na travi je Novak u zivotu samo jedan turnir odigrao kako treba, svi ostali su bili neke sinusoide. Danas je Del Potro bio igrac koji ima manje da izgubi, vise je opustio ruku, skidao linije kada mu je trebalo, servirao odlicno na brejk loptama. Sad sto su mnogi upisali recku za muski singl u tenisu sto se medalja tice na osnovu toga sto je Novak bio 1. igrac sveta do pre mesec dana nije Novakov problem.

Za kraj Hradecka Robson. Cehinje su odlican dubl, igaju i turnire zajedno i njihova medalja nije neocekivana pogledaj kladinoce :biggrin: . Sto se tice Robson, miks je cista lutrija, nema cak ni regularnog seta, tako da je tu bilo sve moguce, ako muski deo povuce kako treba.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29884
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby AirBall » 05 Aug 2012, 21:22

Ma sve je to OK Tata, ali mi nismo osvojili jos nijednu medalju na Olimpijadi, a da su nasi sportisti po kladionicama bili u prva tri favorita...

Djokovic kao 2. nosilaca ostao bez medalje
Cavic kao 2. favorit ostao bez medalje
Dubl Zimonjic/Tipsarevic kao 3. nosioci ostali bez medalje
Arsovicka 3. favorit u vazduznoj pusci bez medalje
Arunovicka 2. favorit u vazdusnom pistolju bez medalje
Mikec prvi favorit u MK pistolju bez medalje

Jednostavno me boli sto skoro svi drugi koji su favoriti jednostavno dodju do cilja, a mi uvek uprskamo iz nekog razloga... Kao da su sad morali da se poklope Djokovicevi porodicni problemi, kao da su morali Zlatic i Arunovicka da izgube medalju u poslednjem metku, kao da su morali strahovi da drmaju Cavica u poslednje dve trke...

Boli me taj nas mentalitet sto ce Nole da pocepa Delpa kad ga bude sreo na nekom manje bitnom turniru i tako za skoro svakog sportistu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106478
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Unexpected » 05 Aug 2012, 21:23

Irr, možda si napisao, ali od kada traje ova situacija, tj da li se poklapa sa down fazom.

Posle svega pročitanog, draže bi mi bilo da ga olimpijske igre jednostavno nisu zanimale.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Delester » 05 Aug 2012, 21:25

ja mislim da je kulminacija zadnjih par meseci
.......................................................................................
http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif
User avatar
Delester
 
Posts: 3732
Joined: 05 Jun 2011, 13:45

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby irriducibili » 05 Aug 2012, 21:37

Unexpected wrote:Irr, možda si napisao, ali od kada traje ova situacija, tj da li se poklapa sa down fazom.

Situacija traje vec relativno dugo, nije Srdjan naprasno poludeo. Ali se kulminacija otprilike poklapa sa tom down fazom. Novak je bio na vrhuncu kada je bio usredsredjen iskljucivo na tenis. Sada to ocigledno nije, ali hocu da verujem da ce prevazici probleme, te da ce ponovo biti onaj stari...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby aca04 » 05 Aug 2012, 21:42

Za sve bih mogao razumeti, ali da neko pljuje po Novaku, to je zaista dno. Moze se biti iznerviran ili ljut, ali ovde se pise, ovde se moze 2x razmisliti pre nego sto se napise. Novak je ucinio vise za ovu kretensku drzavu vise nego svi sportisti zajedno. Mi prakticno nista nismo uradli otkad postoji Srbija, osim Novaka. A sta znaci sport danas...

I ucinio je vise nego bilo koji covek na svetu. Pre njega, kad u Americi kazes da si iz Srbije - ljudi pitaju jel mnogo hladno tamo (Siberia). A sad, odmah "aaa, Novak Dokovic..." A da se na TV-u pricalo o Srbiji ili Srbima, osim Novaka, samo jos sam video tamo kad smo im 2008-e zapalili Ambasadu.
Last edited by aca04 on 05 Aug 2012, 22:04, edited 2 times in total.
...nego sto je nasa ljubav prema crno-beloj boji
User avatar
aca04
 
Posts: 652
Joined: 15 Mar 2011, 08:06
Location: novi sad

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Milutinov Tata » 05 Aug 2012, 21:43

AirBall wrote:Ma sve je to OK Tata, ali mi nismo osvojili jos nijednu medalju na Olimpijadi, a da su nasi sportisti po kladionicama bili u prva tri favorita...

Cavic kao 2. favorit ostao bez medalje


Evo samo za Cavica da odgovorim. Ko je njega, postavio za drugog favorita? Nigde ga nije bilo na SP prosle godine, a po rezultatu je slabiji od Mek Gila i Cernijaka. Dakle na staru slavu, bez ikakve logike.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29884
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby irriducibili » 05 Aug 2012, 21:44

http://www.zurnal.rs/2012/08/05/mari-uz ... index.html

Zurnal... :sarcastic: :facepalm:

Edit: Obrisali su clanak u kome navode da je Marej uzeo zlato i u miksu. Sramotno neznanje sportskog lista...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Sony » 05 Aug 2012, 22:19

Stvarno pojedini pretjeruju sa kritikama upucenim Novaku. Nakon svega? Nakon svega sto je uradio za Srbiju i ovaj narod?

Sramota. Novak je trenutno u vecoj fizickoj i psihickoj krizi, i treba mu pruziti podrsku da iz svega izadje jos jaci.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby georgina » 05 Aug 2012, 22:24

irriducibili wrote:http://www.zurnal.rs/2012/08/05/mari-uzeo-zlato-i-u-miks-dublu/index.html

Zurnal... :sarcastic: :facepalm:

obrisana stranica ... reci šta je bilo tako smešno :biggrin:


još jedan pokušaj, za sve one koji misle kako novak nije osvojio medalju zato što to nije dovoljno želeo.

ono što je novak imao šansu da uradi na rg, nema ni federer ni nadal (a bogami teško da će i imati) a to je kalendarski grend slem, što će reći, da u jednom momentu drži pehare sva četiri najveća turnira u tenisu.
to niko nije uspeo još od vremena roda lejvera (čini mi se da je to bilo 1969-te, znači pre 43 godine).
e jel' neko veruje da to novak nije želeo ?
i jeste, stigao je do finala i do nadala i tu izgubio i može se reći, izgubio je od najboljeg šljakaša svih vremena, ali poenta je u tome da je on zamalo izgubio od conge ... ej, od conge na šljaci.
da je conga odigrao malo bolje te neke poene, ne bi novak video sf u parizu. to bi bilo mnogo veće iznenađenje nego ovaj današnji poraz, a nije se desilo ne novakovom zaslugom nego bogme i conginom.
@air, conga je gori šljakaš nego što je delpo ''travaš''
toliko o motivu zvanom slava.
da je novak uzeo rg, ne samo da bi dobio duplo više para, nego bi sponzorski ugovori otišli nebu pod oblake.
toliko o motivu zvanom pare.

i sad neko može da kaže kako novak nije uzeo medalju jer to nije dovoljno želeo i eto ne ''gine za rodinu''.
otvorite vrata da izađu odavde takve gluposti, ne može se više disati jbt.

a glede roditelja, pa zahebana je situacija dosta, još je on mlad, nije lako.
mnogo mi je žao što se sve to dešava i to sada, kada je mogao da gazi.
jbg, srediće se valjda nekako.
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Nebojsa » 05 Aug 2012, 22:25

Sony wrote:Stvarno pojedini pretjeruju sa kritikama upucenim Novaku. Nakon svega? Nakon svega sto je uradio za Srbiju i ovaj narod?


Ne bih da provociram posle ovakvog teskog dana ali sta je on uradio za "ovaj narod"?
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Sony » 05 Aug 2012, 22:29

Salis se?

Usrecio ga je vise puta, okupljao narod na ulicama Beograda, Trg je bio pun na doceku, nacija je cijela prosle godine tokom Vimbldona bila uz njega.

Mozda nije dao svakom gradjaninu po 10 000 eura kao sto misle pojedini da bi trebao i mogao da uradi, ali je te iste ljude x puta ucinio srecnim.

Klinci treniraju tenis, treniraju sport uopste, nisu vise masovno u kuci i ne bulje u tv i komp toliko. Klinci imaju idola!
Last edited by Sony on 05 Aug 2012, 22:30, edited 1 time in total.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby nolinjo » 05 Aug 2012, 22:30

Nebojsa wrote:
Sony wrote:Stvarno pojedini pretjeruju sa kritikama upucenim Novaku. Nakon svega? Nakon svega sto je uradio za Srbiju i ovaj narod?


Ne bih da provociram posle ovakvog teskog dana ali sta je on uradio za "ovaj narod"?

osvojio bronzu ,znaci da je moja :inlove: ivana ucinila vise :beyond:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby irriducibili » 05 Aug 2012, 22:34

georgina wrote:obrisana stranica ... reci šta je bilo tako smešno :biggrin:

irriducibili wrote:Edit: Obrisali su clanak u kome navode da je Marej uzeo zlato i u miksu. Sramotno neznanje sportskog lista...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest