Board index Fudbal Fudbalski miks

Mali navijacki leksikon

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Steam Roller » 21 Sep 2012, 19:11

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?


Delom neki šmek koji Partizan poseduje, delom okolina, pre svega ćale.

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?


107. večiti derbi je verovatno prva utakmica Partizana koje se sećam, valjda je bila neka polemika oko Ćirićevog gola.

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?


Na JNA sam prvi put bio protiv Čukaričkog Stankom 2000. godine, pobedili smo 6:2.

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?




5. Omiljeni igrac voljenog tima


Saša Ilić, živa legenda kluba. Takođe, tu je i Dragan Ćirić zbog koga sam zavoleo našu igru sredinom devedesetih.

6. Gol koji pamtite




7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?


Dušana Bastu.

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?


Odlični, većina drugara i navija za Zvezdu.

9. Omiljena navijacka pesma




10. Omiljena garnitura dresova


Image
User avatar
Steam Roller
 
Posts: 153
Joined: 19 Jan 2012, 00:19

Re: Mali navijacki leksikon

Postby rabesandratana » 21 Sep 2012, 20:37

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

Otac,nije dozvolio neko eventualno neprijatno iznenadjenje.

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

Partizan-Buducnost,4 maj 1980, utakmice se bas i ne secam, ali znam da kad sam se sa ocem vratio sa stadiona da nas je docekala vest o smrti Marsala
Prva utakmica koje se bas secam je Partizan-Zvezda 3-:1, hladno, sneg, blato a na terenu Moca dominira



3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

Otac me je negde sa dve godine odveo u Halu Sportova, godinu dana kasnije i u Hram

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?



Antologijski prenos Jordana Ivanovica



5. Omiljeni igrac voljenog tima

Momcilo Vukotic
Moram da spomenem i Milka, kad je hteo da igra nije mu bilo ravnog

6. Gol koji pamtite

Sladjan Scepovic, cetvrti gol u Glazgovu

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

Pixi

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

Na stadionu nikakvi, van njega odlicni.

9. Omiljena navijacka pesma?

Dok Partizan bitke bije, avangarda medju himnama

10. Omiljena garnitura dresova

Iako mnogo vise volim da crna dominira, ova garnitura mi je neprevazidjena

Image
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10826
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Re: Mali navijacki leksikon

Postby nolinjo » 21 Sep 2012, 21:10

Neozbiljni pesimista wrote:1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?
bese davno ,al se tacno secam ,zvezda je igrala neku tekmu ,ujak galami nesto ,ja nemam ni 4 godine ,sta se desilo dok sam vozio :nisamodavle: ,ide zonfa uja divlja slavi nesto ja gledam usporeni snimak i placem pitaju me sto places ludace zvezda dade gol ,moj komentar je bio "NIE U REDU DA NA OVAKAV NACIN PRIME GOL,U FAZONU IZ KONTRAJE,bio je neki faul nie sviran ,secam se akcije ,neki plavusan izgubio loptu -lago bi kad bi reko efenberg :D "

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?
-da znam rekao bi da lazem ne znam

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?
-ne znam datum ne znam tekmu al znam da sam najsrecniji tad bio


4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?


5. Omiljeni igrac voljenog tima
Image

6. Gol koji pamtite

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?
pantela.

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?
sve ih volim osim kad smo na stadionu u isto vreme

9. Omiljena navijacka pesma



10. Omiljena garnitura dresova
ma bilo koja ,samo da je crno bela

Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Felipao » 22 Sep 2012, 18:07

Neozbiljni pesimista wrote:1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

5. Omiljeni igrac voljenog tima

6. Gol koji pamtite

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

9. Omiljena navijacka pesma

10. Omiljena garnitura dresova


1.Koliko godina sam imao ne secam se,vrlo mali sam bio,to je jedno od onih prvih secanja koja imam uopste.Najranija secanja su mi sa dve,tri,cetiri godine i ovo je jedno od njih.Jedno od najcescih pitanja kad si klinac jeste za koga navijash a ja nisam imao pojma.Stojim u selu (secam se i pod kojim drvetom) i pitam caleta za koga on navija.On mi kaze za Partizan,ali to ne mora da znaci da i ti moras da navijas za PArtizan,mozes da navijas za koga hocesh.I od tada navijam za PArtizan...

2.Odgledane se ne secam,prvo cega se secam jesu radio prenosi derbija.Secam se da sam taj prvi derbi slusao sa caletom na nekom tranzistoru,secam se sve gde,sta,kako ali nije bitno :D

3.Partizan-Porto 2000.Imao sam tad 12 godina i otprilike sam vec neko vreme moljakao caleta da me odvede na neku utakmicu.On sve u fazonu icicemo,icicemo a to nikako da dodje.I tako se smilovao da me odvede na Porto.Karte kupio neki njegov prijatelj,mi krenuli,po obicaju malo kasnimo sa polaskom,kod mog caleta je to tako celog zivota.Nismo stigli do Umke a kola se pokvarila.Ostaju bez gasa,ja se vec uspanicio,necemo valjda sad da se vratimo.Molim caleta idemo,kola idu i ne idu :D Nekako se dokotrljasmo do Bg,tamo nadjosmo ovog lika sto je uzeo karte.I dan danas se secam kako me je pukao prizor zelene trave na JNA,to je jedan od onih utisaka koje necu zaboraviti.Ne secam se toka utakmice osim da smo u zadnjem minutu primili gol i naseg razocarenja.U godinama koje slede sve utakmice na koje me vodio cale su se zavrsavale 1:1 Djurgarden,CSKA,Viljareal,ne mogu da se setim bilo ih je pun djavo a sad skoro ja imao kartu za Genk svi ortaci ispalili,reko cale spremaj se,ides sa mnom na utakmicu.I kako se zavrsila? Pa naravno 1:1 ! Sledeci put kad nam bude potrebno 1:1 za prolaz vodim caleta :D

4.Nijedna nije ostala bas nesto urezana,al izdvojicu Njukasl tamo na penale.

5.Taribo,Kleo,Moreira pa onda Duljaj,Ljubinko Drulovic (iako nije ostavio neki trag ali sam ga mnogo voleo) i Simon.

6.Oditin evrogol protiv Serifa mi je ostao u pamcenju,Ivica Iliev u Njukaslu,Moreira u 96-om min u derbiju.

7.Hm.Paaaaa znam da sam se svojevremeno pribojavao Pjanovica a koga cenim-ne pada mi trenutno niko na pamet ali verujem da ima.

8.Prema ok tipovima ok,retarde se trudim da iskuliram.

9.Nemam omiljene,mnoge su mi gotivne.

10.OKI je i meni ostao rezan u secanju :D ali najlepsi/najomiljeniji (ovaj Diarin je ona verzija sa crno belim ledjima a ne jednobojnim)

Image

Image

Image
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Mali navijacki leksikon

Postby 71:70 » 22 Sep 2012, 20:04

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?
Cale je veliki grobar, tako da sam 0od malena povucen na tu stranu.
Ipak intenzitet ljubavi prema klubu je rastao srazmerno rastu broja cigana u okruzenju.

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?
Na cairu 80i neke. Znam da je igrao milko koliko se secam.
3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?
Pocetkom devedesetih. Partizan-buducnost

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?
Ima ih puno. njukasl oba puta, anderleht, lacio, rijeka, nidervircbah, ko zna koliko kosarke...

5. Omiljeni igrac voljenog tima
mijatovic, bata, kezman, ilic...
danilovic, ubica...

6. Gol koji pamtite
Sve u derbijima, radovic u ukrajini, milivoje i iliev u njukaslu, nedja ciganima u pioniru, kecman u zagrebu, sale u istanbulu...
7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?
Jugovic

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?
Ne pricamo o sportu, imamo dijametralno suprotna gledista na domaci sport.

9. Omiljena navijacka pesma
fudbalski to je hram, racunajte na nas

10. Omiljena garnitura dresova
Oki, superfund
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Mali navijacki leksikon

Postby monopol » 27 Sep 2012, 22:52

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

5. Omiljeni igrac voljenog tima

6. Gol koji pamtite

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

9. Omiljena navijacka pesma

10. Omiljena garnitura dresova


1.Cale me je nagovorio i stric da navijam za Partizan.

2.111.derbi 2-1 za partizan 98. godine .

3.Bio sam 2004 na Derbiju 123.derbi je bio.

4.Eto taj derbi 111. i gol kezmana u 90 za pobedu kao i Partizan-lacio 1998.

5.Sasa Ilic

6.Iliev u Njukaslu.

7.Pjanovica uvek sam se u derbijima plasio od njega uvek je imao zelju protiv nasa i motivaciju.

8.Ok.

9.Nek zaurla sada crno beli klan

10.Dres iz lige sampiona 2003.god.
NE DAMO TITULU!!!!!!!
User avatar
monopol
 
Posts: 1554
Joined: 16 May 2012, 18:03
Location: Lazarevac

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Keimaak » 28 Sep 2012, 16:44

Ајде мало да разбијем ову црно-белу монотонију! :biggrin:


1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?
Стрико...а велики утицај огледао се и у времену где је Звезда доминирала Европом.

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?
Дерби у којем Роби уваљује гол са пола терена.


А уживо у Приштини 95. ТВ Лига Шампиона против Војводине.

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?
Звезда - Барса 1:1, 1996.

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?
Црвена Звезда - Коло Коло 3:0
Сећам се као јуче...био сам на селу и деди је било жао да ме пробуди у 3 после поноћи...али сам се ипак пробудио почетком другог полувремена када је све већ било решено.

5. Omiljeni igrac voljenog tima
Братислав Живковић

6. Gol koji pamtite
Небојша Крупниковић


7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?
Предраг Мијатовић

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?
МОже се рећи солидни...са великом већином. :biggrin:

9. Omiljena navijacka pesma
Добро знај да увек ту сам ја...

10. Omiljena garnitura dresova
Image
Јебеш живот без идеологије!

Од рођења мог.. није прошло без имена твог.....
User avatar
Keimaak
 
Posts: 1800
Joined: 17 Mar 2011, 22:23
Location: Карановац

Re: Mali navijacki leksikon

Postby neza » 08 Oct 2012, 15:37

E, harpere, aj molim te popuni ti ovo, nalazim da ce biti zanimljivo bar na 2,3i 9 pitanju, ocekujem urnebesne odgovore... :ajdejebote:
na devetki tipujem na ovu...

neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Mali navijacki leksikon

Postby ofkovac » 26 Oct 2012, 04:22

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

jednostavno se tako poklopilo, cale je zakleti grobar ali i veliki ljubitelj fudbala, prve utakmice koje pamtim gde me je vodio, zvezda-osijek , OFK-partizan, partizan-pelister i naravno beograd sa karaburme, ali kako je radio dva posla sve je manje imao vremena da me vodi na fudbal, glavnu odluku sam doneo sa svojih 12. godina jesen '97, prvo sam od uzine stekao za propusnicu, posle i za sal, propusnicu sam nosio sa sobom 24 sata, kad god me neko pita za koga navijam ja se hvatam za dzep i kazem "za OFK-a", kako, zasto, ne znam, imao sam jebenih 12. godina, ono sto se secam, svidele su mi se pesme gde se konstantno peva o beogradu...

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

prvi put je bilo 93,94 tako nesto, cale me je vodio, OFK -partizan bilo je nesto tipa 0:4 0:5 znam da je sasa curcic igrao za partizan, a onu koju bas pamtim, i to sam bio solo na juznoj tribini sa ofkovcima, OFK-partizan prolece '95 2:1 savo milosevic za partizan a banjac i beli milovanovic okrenuli ako se ne varam...

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

odgovor na broj 2.

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

jbg, ja dosta pamtim, tako da se secam skoro svih utakmica, mozda da se izdvoji finale kupa 2006. OFK-zvezda 2:4 posle produzetaka, a vodili smo 2:0, verovatno najtuzniji dan u mom zivotu...

5. Omiljeni igrac voljenog tima

peca divic, kako je taj covek rutinski davao golove, jedino mu je falila igra glavom, bio je najbolji strelac lige jedne sezone, pjana je u zvezdu presao kao formiran napadac, ali je ispao veliko djubre posle jedne tekme tako da ne moze da bude omiljeni, bane ivanovic je isto bio brutalan ( na debiju u zelezniku se odsekao, nije znao da hoda), ali posto se fudbal igra za golove, prednost dajem napadu...

6. Gol koji pamtite

e ovde tek ne mogu da izdvojim jedan, znaci kao da je juce bilo kad smo dobili cigane 2:1 kad je dusan petkovic zalepio kocicu gol od stativu sa 35-40 metara , ili rakic u finalu kupa zalepi golcinu glavom sa 15,16 metara isto protiv zvezde 1,49 http://www.youtube.com/watch?v=Y1_tQar08_E
od svezijih injac u istanbulu za 2:2, galata jaka po imenima, znaci krcat "ali semi yen" ( posle ga srusise), 85. min veseljko izvodi korner pogadja injca u glavu, nas 40 u kavezu, dilirijum, svi kao pauci na ogradu a na ostatku stadiona muuuk :uzbud:
gubimo od sekte 0:1 fazon samo sto ne svira kraj i sindja hvata volej iz okreta http://www.youtube.com/watch?v=sEKOgrx1q8o

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

dijara, jebo nam je nanu naninu svaki put, covek je bio neverovatan gol-igrac, pre njega nas je slicno unistavao dejan osmanovic iz hajduka, ali on je uglavnom u kuli gde nisi mogao da pobedis tako lako...

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

imam dosta drugara koji bodre druge klubove, imam odlicne odnose s tim da vazi staro navijacko pravilo da se na dan utakmice ne poznajemo...

9. Omiljena navijacka pesma

http://www.youtube.com/watch?v=ETIOOgi9 ... re=related

10. Omiljena garnitura dresova

eko produkt novi sponzor nas...
User avatar
ofkovac
 
Posts: 1582
Joined: 21 Nov 2011, 00:53

Re: Mali navijacki leksikon

Postby mastro mostro » 26 Oct 2012, 10:30

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?
Otac mi je sa nekih dve-tri godine kupio dres Partizana, pošto me je majčina familija ložila da navijam za Zvezdu... inače, deda po ćaletu je učestvovao u osnivanju Partizana i bio je veoma privržen i zagrižen, pa se može reći da je u pitanju porodična tradicija pošto su i moji dečongeri četvrta generacija partizanovaca.

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?
Prve utakmice na JNA ne mogu da se setim sa sigurnošću... ali neka Rijeka, Radnički ili Željo iz 1979 su mi u glavi. Sećam se da u to vreme uopšte nije bilo lako dobiti bilo koga u Ligi, čak ni na JNA.

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?
Od malih nogu sam na Stadionu JNA, jer je otac po prirodi posla bio vezan za Stadion JNA, često je odlazio i koristio je priliku da me vodi sa sobom… puno treninga sam kao klinac gledao na terenu dok on palamudi sa Zekom (koga je moj otac u to vreme strašno podcenjivao smatrajući ga gluperdom, a zbog te njegove procene i odluke da ga zaobilazi ga zajebavam i dan danas).

U šampionskoj 82/83 godini sam često gledao treninge pored terena vrzmajući se oko Miloša Milutinovića (tadašnji trener) koji me je simpatisao i stalno zezao "da li ću i ja (pošto sam bio plav i nestašan) jednog dana biti Plava čigra"… sećam se i da me je legendarni Moca Vukotić (tada kapiten u svojoj poslednjoj sezoni) slučajno nekim odbitkom tako napucao u nogu da me je oborio... verovatno iz tih razloga mi ta je ekipa Partizana omiljena u istoriji FK-a.

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?
Mnogo je dobrih utakmica bilo na JNA, ali npr. Partizan - Hajduk 4-1. Igralo se na metru i po snega - odlična utakmica i dobra igra Partizana u kojoj se primorci nisu snašli... par dana pred utakmicu kapiten Hajduka Vedran Rožić zapalio u AUStraliju da igra za Croatiu (klub hrvatske emigracije i proustaške provinijencije, a ja klinac se, pod utiskom tog događaja (za to vreme ozbiljnog incidenta) razdrao na sav glas "ustaše!" - zamalo da me ćale izmlati na sred tribine... sećam se koji me je blam bio kad me ućutkivao kao budalu pred punim tribinama.



5. Omiljeni igrac voljenog tima
Moca-Mance-Milko-Mijat-Mateja od onih koje sam gledao… a Miloš Milutinović i Štef Bobek po onome što sam o njima slušao…
Ako se traži jedan onda Mance, prvi pravi idol i velika, večna tuga.

6. Gol koji pamtite
Manceova volejčina u Londonu što se tiče viđenih na TV-u, a uživo Admir Smajić u derbiju u malu mrežu Diki mlađem. Mada ni Kežin debi prvenac u derbijima nije za bacanje s obzirom da ga zašio u poslednjoj sekundi.

Još jedan gol koji nisam gledao uživo a koji je u to vreme bio razlog za zajebavanje zvezdaša, je Mocin trostruki lažnjak Dike starijeg, koga su tada zajebavali da plati travu koju je iščupao pred golom prilikom Mocinog cimanja.



7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?
Piksi Stojković. Svetska klasa.

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?
Puštam ih da krekeću i suzdržavam se da ih ne zajebavam previše.

9. Omiljena navijacka pesma
"od prvog časa života svog…"

10. Omiljena garnitura dresova
Iz šampionske sezone 82/83…

http://www.sr.partizan.rs/wp-content/ga ... g_1024.jpg
User avatar
mastro mostro
 
Posts: 868
Joined: 15 Mar 2011, 19:01

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Withnail » 27 Oct 2012, 14:16

ofkovac wrote:5. Omiljeni igrac voljenog tima

peca divic, kako je taj covek rutinski davao golove, jedino mu je falila igra glavom, bio je najbolji strelac lige jedne sezone


uh, kako sam ja njega gotivio...potpuno isto kao i partizanove igrace tih 00,01,02 godina...u osnovnoj nam delili karte za ofkine utakmice, pa smo isli nas par redovno
skoro posle ofk-vosa, ortak i ja kao ajd se slikamo sa Divicem iz fazona :biggrin: pre toga u lozi uhvatili Kezmana (inace izbegavam i ne volim da se slikam s poznatima, al taj dan bio izuzetak :biggrin: ) al Petar vodio trening oporavka posle meca pa nista...sreli smo i prebildovanog Dusana Petkovica, koliko je on meni bio odlican igrac i nekako potcenjen, i ispljuvan kad ga je cale zvao na sp
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Mali navijacki leksikon

Postby ИлићКапитен22 » 06 Nov 2012, 18:49

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

једноставно се то десило.Нико ме није терао.Верујем да сам се родио са тим у себи...

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

дерби 1994.Не сећам се резултата.

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

Партизан-Њукасл.Гол Вука Рашовића

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

дуго чекана победа на стадиону највећег ривала и резултат 2-4.Иако је требало да буде 0-9.Лола мод.

5. Omiljeni igrac voljenog tima

После Моце, највећи који је носио дрес Светиње, Саша Илић.

6. Gol koji pamtite

Мореира у 95. на ЈНА против комшија.Најрадоснији тренутак који сам доживео на Југу.

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

Владана Лукића.

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

бољи ортаци су ми цигани, него Гробари.И немам проблема са тим.

9. Omiljena navijacka pesma?

јер ми смо СТОКА са трибине Јужне.

10. Omiljena garnitura dresova?

дрес кадаје Кежман играо.Пежо је чини ми се био спонзор.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23673
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Mali navijacki leksikon

Postby RobRoy » 06 Nov 2012, 18:59

ИвицаКраљ25 wrote:...
7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

Владана Лукића.
...

:lollol:
Lukiću ostani !!!
GoTorreyGoHome
User avatar
RobRoy
 
Posts: 896
Joined: 17 Oct 2011, 16:36
Location: Banja Luka

Re: Mali navijacki leksikon

Postby licimur » 07 Nov 2012, 07:55

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?
Cale je krajem 60-tih i 70-tih obisao celu bivsu nam drzavu prateci i gledajuci Zvezdu, kada je dosao u BG sa kevom uzeo je stan blizu marakane i vodio je na treninge tako da mislim da ne treba dalje pojasnjenje. :biggrin: A cela majcina porodica navija za Partizan.
2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?
Neverovatno , ali Marseja se ne secam a Kolo-Kolo kao juce da je bilo, kada me je cale probudio i ja usao kod njega u krevet i odgledao tekmu.
3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?
Igrali su Zvezda-Becej. Znam da je tada Stankoviceva generacija osvojila neki turnir u Barseloni i da su dosli na tekmu da ih pozdravimo. Nisam siguran koja je godina bila, mislim 94/95.

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?
Ta protiv Kolo-Koloa od onih koje sam gledao preko TV-a , a od onih na kojima sam bio protiv Rome na Marakani.

5. Omiljeni igrac voljenog tima
Vladimir Jugovic!
6. Gol koji pamtite
Kada god vidim poslednji penal koji je Pancev metio Olmeti ja se najezim.
7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?
Zorana Mirkovica.

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?
Uf. Ja ne znam da li ima 5% ljudi sa kojima se druzim a da ih ne zanima sport i Zvezda i Partizan. I 90% razgovora koje vodimo u drustvu su vezani za sport. A medju nama ima onih koji su sportski novinari, koji rade za FKP, koji su fudbalske sudije, koji su u navijackim grupama. Tako da odnosi su sto bi se reklo u "svrsenom". Svi smo mi svesni ko je ko u fudbalu a ko je ko u basketu (samo sto je nekima to malo teze objasniti :laugh: ) tako da tu nema nikakvih problema. :biggrin:

9. Omiljena navijacka pesma
Ja imam bolest kojoj nema leka...

10. Omiljena garnitura dresova
Ovo mi je potpuno nebitno, tako da nemam omiljenu garnituru dresova.
ko vas jebo godinama ...
User avatar
licimur
 
Posts: 6686
Joined: 06 Jan 2012, 18:20

Re: Mali navijacki leksikon

Postby neza » 15 Nov 2012, 12:17

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?
Stvar kucnog vaspitanja...
2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?
nesto je se i ne secam bas onako kako bi trebalo jer je drustvo mog matorog imalo neku foru da dovedu klinca na Istok cim mu dozvole bapske price o uticaju spoljanjeg faktora na bebu... kazu da se nisam puno bunio i da smo pobedili Celik... te sezone su nam pokrali titulu ali ok ja se nisam nervirao...
3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?
eto to gore, ovo je verovatno pitanje za ljude koji do stadiona idu jednom godisnje jer om je daleko voljeni klubic...
4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?
uh da se ne lazemo, svakom od nas ona sa Slobodom i uletanje u teren, svi u transu, ej ovo nije za nas, mozda se i naviknemo pa sta cemo tad...
5. Omiljeni igrac voljenog tima
nemam ti je te afinitete prema nekome pojedinacno...
6. Gol koji pamtite
hmmm, pa najvise pamtim prvi gol mog klinca, upao mu volej sa 16, ja se razbio od srece a on samo polako kulerski krenuo nazad na svoju polovinu kao da ce to da radi svaki dan...
7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?
Predrag Kodzo.
8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?
znam ih par komada...
9. Omiljena navijacka pesma
"U Evropi ima jedan grad..."
10. Omiljena garnitura dresova
ma sve su meni obicno iste i lepe ali imam zato najgoru koju smo imali...
sezona 95/96
izeo ih kreator...
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

PreviousNext

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests