Board index Razni Sportovi Vaterpolo

Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Storm » 11 Feb 2024, 15:52

Jel' ima neko strim za Cg-Rumunija?

Edit: pobjeda Crne Gore! Tesko ali pobjeda je najbitnija! Idu ajkule u Pariz!!! Idemooo!
User avatar
Storm
 
Posts: 667
Joined: 04 Oct 2023, 15:14

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Olimp » 11 Feb 2024, 18:46

I zadnji putnik očekivan Italija iako sam mislio da bi ih Ameri mogli iznenaditi.
Jako zajebana ekipa.

Četvrtfinala
Srbija-Hrvatska 50-50
Mađarska - Francuska 60-40
Španija - Crna Gora 90-10
Grčka-Italija 50-50
Olimp
 
Posts: 3484
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Radonjaa » 11 Feb 2024, 18:58

Bilo je manje tijesno nego što rezultat govori, ali ipak dramatično, vrlo lako Amerikanci mogu da ,,zakolju'' nekoga na OI
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13783
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Hajzenberg » 11 Feb 2024, 19:02

Storm wrote:Jel' ima neko strim za Cg-Rumunija?

Edit: pobjeda Crne Gore! Tesko ali pobjeda je najbitnija! Idu ajkule u Pariz!!! Idemooo!


SrbinPG na aparatima :lollol:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 8260
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Olimp » 11 Feb 2024, 19:09

Radonjaa wrote:Bilo je manje tijesno nego što rezultat govori, ali ipak dramatično, vrlo lako Amerikanci mogu da ,,zakolju'' nekoga na OI

Ali su cijeli meč bez Hallocka bili i opet su sjajno parirali.
Ameri mofu do medalje apsolutno
Olimp
 
Posts: 3484
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby bossticacuprija » 11 Feb 2024, 20:35

Olimp wrote:I zadnji putnik očekivan Italija iako sam mislio da bi ih Ameri mogli iznenaditi.
Jako zajebana ekipa.

Četvrtfinala
Srbija-Hrvatska 50-50
Mađarska - Francuska 60-40
Španija - Crna Gora 90-10
Grčka-Italija 50-50

Veće šanse daješ Francuzima protiv Mađara, nego Crnoj Gori protiv Španjolske?
Pa Mađari su prvi favorit za zlato, a Montenegro mnogo bolja ekipa od Francuske.
Srbija lako može do bronze.
User avatar
bossticacuprija
 
Posts: 171
Joined: 26 Jun 2020, 21:13

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Nowitzki.ct » 11 Feb 2024, 21:06

Nestao mu signal poslije prve cetvrtine protiv Rumuna :laugh:

Na stranu ostrasceno lupanje brojkama, i ja dajem Francuzima vece sanse protiv Madjara, negoli nasima protiv Spanaca. Ne sjecam se bitnijeg skalpa pod Gojkovicem evo vec nekoliko godina. Ovaj mec protiv Amerikanaca ovdje i protiv Spanaca u Dubrovniku su pokazatelji da se moze igrati, ali nikako da se to desi kad treba. Rastereceni mogu namuciti Spance, ali realnije je da ce zadovoljeni plasmanom na OI samo da se prevrnu na stranu i budu izrutinirani. Francuzi su ozbiljna ekipa, pokazali su to i u Hrvatskoj, a i sad u Dohi (strasan mec u grupi protiv Grcke) tako da ce itekako imati sto da kazu protiv Madjarske.
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7089
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Olimp » 12 Feb 2024, 02:23

bossticacuprija wrote:
Olimp wrote:I zadnji putnik očekivan Italija iako sam mislio da bi ih Ameri mogli iznenaditi.
Jako zajebana ekipa.

Četvrtfinala
Srbija-Hrvatska 50-50
Mađarska - Francuska 60-40
Španija - Crna Gora 90-10
Grčka-Italija 50-50

Veće šanse daješ Francuzima protiv Mađara, nego Crnoj Gori protiv Španjolske?
Pa Mađari su prvi favorit za zlato, a Montenegro mnogo bolja ekipa od Francuske.
Srbija lako može do bronze.

Niko nema šanse protiv Španije, a pogotovo ne CG koja igra jako loše ovaj turnir.
Francuska je u najmanju ruku jednako kvalitetna kao CG.
Olimp
 
Posts: 3484
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Old school » 12 Feb 2024, 14:05

1/4 sa Hrvatima.
Dani mrmota u fudbalu (Švajcarska, Danska) dani mrmota u vaterpolu...
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7561
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby bossticacuprija » 12 Feb 2024, 23:37

Olimp wrote:I zadnji putnik očekivan Italija iako sam mislio da bi ih Ameri mogli iznenaditi.
Jako zajebana ekipa.

Četvrtfinala
Srbija-Hrvatska 50-50
Mađarska - Francuska 60-40
Španija - Crna Gora 90-10
Grčka-Italija 50-50

Ne vidimo ovo na isti način. Meni je Mađarska apsolutni favorit. Posle toga Španija, pa Srbija. Četvrto i peto mesto za Italijane i Grke, šesto i sedmo za Hrvate i Crnogorce, osmo za Francusku. Možda grešim, ali mislim da Španci ne mogu dobiti dva finala u mesec dana.
User avatar
bossticacuprija
 
Posts: 171
Joined: 26 Jun 2020, 21:13

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby NEDJA » 13 Feb 2024, 06:08

Ni SNS kadar da je na celnim pozicijama FINA, ne bi odredio da se u istoj godini igraju EP, SP i OI. :laugh: Meni je to totalna sprdnja.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6540
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Niksicanin » 13 Feb 2024, 07:11

NEDJA wrote:Ni SNS kadar da je na celnim pozicijama FINA, ne bi odredio da se u istoj godini igraju EP, SP i OI. :laugh: Meni je to totalna sprdnja.

Blavori vjerovatno, nikako da se taj sport popularizuje na više od 10-ak zemalja na svijetu.
Pa ni u ovim gdje se kao igra.
Sjećam se 2009. i Svjetskog u plivanju i vaterpolu. U CG opšta euforija oko vaterpola, i ja sa nekim Dukljanima u raspravi, ja reko ne pratim ja to, šalim se naravno, ko to prati, oni onako skoro uvrijedjjeni. Kad stvarno, Korijere de la sport, o tom prvenstvu piše na 13 strana. Prvih 12 i po strana o plivanju, a pola te 13. o vaterpolu :biggrin:
Inače, to je svjetsko bilo početak dominacije srpskog vaterpola. Kakvo prvenstvo. A par mjeseci prije u Podgorici Svjetski kup, vrlo, vrlo, bledunjavo. Ispoštovani su bili maks od Varvara i Grobara, ali jbg. Smorili smo se bili.
Niksicanin
 
Posts: 6066
Joined: 23 Apr 2011, 08:09

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Tegi » 13 Feb 2024, 10:34

Italija, Mađarska, Hrvatska i Italija. Ne pamtim da je neko težim putem došao do zlata u vaterpolu.

Istog leta SP u vodenim sportovima u Rimu i SP u atletici u Berlinu, plus finalni turnir Svetske lige u odbojci u Beogradu.

Ovo sigurno nije stvar nostalgije: tada se narod mnogo više ložio na "manje" sportove nego danas.

I dalje sam u neverici kako je bedno ispraćeno Španovićkino svetsko zlato u atletici uz lični rekord na otvorenom.

Žvalavi je potpuno sludeo i dezorijentisao narod.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20141
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Zappa » 13 Feb 2024, 10:51

Storm wrote:Jel' ima neko strim za Cg-Rumunija?

Edit: pobjeda Crne Gore! Tesko ali pobjeda je najbitnija! [b]Idu ajkule u Pariz!!! Idemooo!


Imas li snimak slavlja igrača posle pobede.. Kad su onako rukometaši slavili kad su izborili lakšeg protivnika za baraz SP kako li slave vatrepolisti plasman na OI.
Kakvo li je tek slavlje u Boki i ostatku crnogorskog mora,kada se na Cetinju na zgradama posle izborenog baraza vijorila zastava .


Radonja Amerikanci osvajaju medalju na OI :biggrin:
Zappa
 
Posts: 7234
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Foteljas » 13 Feb 2024, 11:05

Tegi wrote:Italija, Mađarska, Hrvatska i Italija. Ne pamtim da je neko težim putem došao do zlata u vaterpolu.

Istog leta SP u vodenim sportovima u Rimu i SP u atletici u Berlinu, plus finalni turnir Svetske lige u odbojci u Beogradu.

Ovo sigurno nije stvar nostalgije: tada se narod mnogo više ložio na "manje" sportove nego danas.

I dalje sam u neverici kako je bedno ispraćeno Španovićkino svetsko zlato u atletici uz lični rekord na otvorenom.

Žvalavi je potpuno sludeo i dezorijentisao narod.



Off, njoj cast i pocast, ali u ekonomskom tigru ljudi moraju da zestoko rade kako bi sebi i deci obezbedili elementarnu egzistenciju, a njima nagrade od po 200k evrica za ta zlata i nacionalne penzije od 40. godine zivota, pa im se onda apsolutno ne moze ni preterano zameriti ako ne zele jos i da im se masovno klanjaju kada dodju na balkon kao nekada ... :roll:

Drugo je bilo 90ih kada je narod posle tri godine izolacije bio zeljan da prati i gleda sport kako bi makar preko tudjih uspeha sebi ulepsao turobnu stvarnost u odnosu na danas kada ima po 10 Arena i Sportklub kanala, a stanovnistvo se generalno debilizovalo i pride prosecno omatorilo.
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5552
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

PreviousNext

Return to Vaterpolo

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest