Board index Život van sporta Sve i svašta

Мушко женски односи

Re: Мушко женски односи

Postby Sezione » 26 Jun 2023, 00:15

Mikisha wrote:Sta ja ucinih, a nemam nikakve grize savesti nit icega.
Bukvalno sam se zaljubio u sekundi sa x godina......

Aj da namestim mali rezime.

Dakle sa jednom devojkom sam bio godinama, razisli se pa posle odredjenog perioda(opet par godina) se spandjali opet, ziveli zajedno, kontao svadbu.
E onda se pojavljuje cura koju nisam video sto godina, zivi u drugoj(valjda jednog dana sa nama zajednickom) drzavi.
Slucajno dosla u moj grad na seminar i javila se, zaboravih da postoji.
E ja sa njom nisam imao do sada nista sem price, jer smo se upoznali na moru pre dugo vremena i nisam smeo da se upustam u nista jer mi se svidela totalno, samo bih sebi patnju vecu pravio u tom momentu.
Popismo mi tu pre nekih mesec ipo dana i mene uhvati ludilo.
Lomio se u glavi do pre 10 dana, ne znam sta cu, samo mi se ona vrti po mislima, kurac palac i ja reko ovoj mojoj jebiga tako je i tako, sve je bilo slucajno i ja ne mogu da te lazem, reko prihvatice dobro, kad ono, jedva zivu glavu iscupah.

Jedina sreca je sto su emocije sa inozemkom skroz obostrane....

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13829
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Мушко женски односи

Postby ExEr » 26 Jun 2023, 05:30

Ja mislim , ko najrodjenijem
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Мушко женски односи

Postby PERA » 26 Jun 2023, 08:12

Sezione wrote:
Mikisha wrote:Sta ja ucinih, a nemam nikakve grize savesti nit icega.
Bukvalno sam se zaljubio u sekundi sa x godina......

Aj da namestim mali rezime.

Dakle sa jednom devojkom sam bio godinama, razisli se pa posle odredjenog perioda(opet par godina) se spandjali opet, ziveli zajedno, kontao svadbu.
E onda se pojavljuje cura koju nisam video sto godina, zivi u drugoj(valjda jednog dana sa nama zajednickom) drzavi.
Slucajno dosla u moj grad na seminar i javila se, zaboravih da postoji.
E ja sa njom nisam imao do sada nista sem price, jer smo se upoznali na moru pre dugo vremena i nisam smeo da se upustam u nista jer mi se svidela totalno, samo bih sebi patnju vecu pravio u tom momentu.
Popismo mi tu pre nekih mesec ipo dana i mene uhvati ludilo.
Lomio se u glavi do pre 10 dana, ne znam sta cu, samo mi se ona vrti po mislima, kurac palac i ja reko ovoj mojoj jebiga tako je i tako, sve je bilo slucajno i ja ne mogu da te lazem, reko prihvatice dobro, kad ono, jedva zivu glavu iscupah.

Jedina sreca je sto su emocije sa inozemkom skroz obostrane....

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Sez ovo kao da si mene opisao. Bez zezanja. Ja "debeljuca", a moja tadašnja devojka, a sadašnja supruga 45 kg.
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8889
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Мушко женски односи

Postby fighter » 26 Jun 2023, 08:22

Ja Sam svoju pricu batalio. Jednostavno mnogo prica I bavi se nebitnim detaljima.
User avatar
fighter
 
Posts: 2395
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Мушко женски односи

Postby PERA » 26 Jun 2023, 08:30

fighter wrote:Ja Sam svoju pricu batalio. Jednostavno mnogo prica I bavi se nebitnim detaljima.

Pa šta si ti mislio, da ćuti i klima glavom? :jezik:. Kakav danak neiskustvu
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8889
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Мушко женски односи

Postby fighter » 26 Jun 2023, 08:31

Tesko da je u ovim godinama neiskustvo.
Stekao sam utisak da je precijenila sebe.
User avatar
fighter
 
Posts: 2395
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Мушко женски односи

Postby Dare » 07 Jul 2023, 22:39

Kakve glavudze su ove zene, a jebem ti kolac krasni.
Sta posten cojk poput mene da radi kad mi bivsa salje provokativne fotke i neke (in)direktne signale? I ja se sad javim, i krenem neku pricu da ponovo vezem, a ona u fazonu kao oladi, necu nista vise ovo ono. I ja kad oladim, onda istu pricu ponavlja. Znaci kad nema paznju moju, onda se igramo dok se ja ne napalim ponovo.
Pa sreco moja, znas li ti da je ovo malo mozga rastrgano izmedju posla, iskljucivanja struje na Jna i koga ce Zoc dovesti na pleju, ako budes me ti jos navlacila ima mozak da se preoptereti i kroz usi izadje.
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13838
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Мушко женски односи

Postby ExEr » 07 Jul 2023, 22:50

Cim stigne fotka...ti slikaj stojka pa sibni u kontra smeru...mozda voli umetnost i aktove :beyond:
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Мушко женски односи

Postby Dare » 07 Jul 2023, 23:56

Moze i to, nema veze sto se igrala sa to sirotinje vec. Samo jako i u glavu ce da bude.

Inace, kad spomenu slikanje stojka. Komso moj, likic nekih 40ak godina, tako vjerovatno slao nekim gdjicama slike drugara, pa greskom umjesto u poruku ga objavio na stori. Ima 2 sina tako 20ak godina, vjerujem da im je bilo jako zanimljivo gledati tatinu alatku sirom neta.
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13838
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Мушко женски односи

Postby ExEr » 08 Jul 2023, 05:26

Pa i ti si se sa njenom igrao pa ti opet salje...


Ili lepo ko taj isti cojk pitas ,da ne skitas, os ti meni dat to sto mi saljes i sto mi saljes ako neces...
Svaka reklama je reklama, pa i ta iz storija
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Мушко женски односи

Postby Monogamija » 09 Jul 2023, 20:58

Dare wrote:Kakve glavudze su ove zene, a jebem ti kolac krasni.
Sta posten cojk poput mene da radi kad mi bivsa salje provokativne fotke i neke (in)direktne signale? I ja se sad javim, i krenem neku pricu da ponovo vezem, a ona u fazonu kao oladi, necu nista vise ovo ono. I ja kad oladim, onda istu pricu ponavlja. Znaci kad nema paznju moju, onda se igramo dok se ja ne napalim ponovo.
Pa sreco moja, znas li ti da je ovo malo mozga rastrgano izmedju posla, iskljucivanja struje na Jna i koga ce Zoc dovesti na pleju, ako budes me ti jos navlacila ima mozak da se preoptereti i kroz usi izadje.


Prijatelju, zakrpi ti jednim ubadanjem u rupu koju si već ubadao i teraj je u tri lepe. To krpljeno pa spajano je najnesrećniji odnos koji postoji, samo se čeka kada će opet da pukne i ponovo sve. Prošao sam dva puta kroz to, kada mi se sa trećom crtala takva situacija oterao sam je u tri lepe naravno na finjaka, bilo mi malo žao kad sam video kako je tužna bila, ali prvi put sam tad (sa 24 godine) sebe postavio na prvo mesto.
Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul

SINIŠA MIHAJLOVIĆ 20.02.1969.-16.12.2022. Večna ti slava ljudino!
User avatar
Monogamija
 
Posts: 4557
Joined: 12 Aug 2017, 13:45

Re: Мушко женски односи

Postby Mikisha » 10 Jul 2023, 00:14

Sezione wrote:
Mikisha wrote:Sta ja ucinih, a nemam nikakve grize savesti nit icega.
Bukvalno sam se zaljubio u sekundi sa x godina......

Aj da namestim mali rezime.

Dakle sa jednom devojkom sam bio godinama, razisli se pa posle odredjenog perioda(opet par godina) se spandjali opet, ziveli zajedno, kontao svadbu.
E onda se pojavljuje cura koju nisam video sto godina, zivi u drugoj(valjda jednog dana sa nama zajednickom) drzavi.
Slucajno dosla u moj grad na seminar i javila se, zaboravih da postoji.
E ja sa njom nisam imao do sada nista sem price, jer smo se upoznali na moru pre dugo vremena i nisam smeo da se upustam u nista jer mi se svidela totalno, samo bih sebi patnju vecu pravio u tom momentu.
Popismo mi tu pre nekih mesec ipo dana i mene uhvati ludilo.
Lomio se u glavi do pre 10 dana, ne znam sta cu, samo mi se ona vrti po mislima, kurac palac i ja reko ovoj mojoj jebiga tako je i tako, sve je bilo slucajno i ja ne mogu da te lazem, reko prihvatice dobro, kad ono, jedva zivu glavu iscupah.

Jedina sreca je sto su emocije sa inozemkom skroz obostrane....

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)


Tek sad ovo vidim.

Idi Seze u kurac :lollol:
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6379
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Мушко женски односи

Postby fighter » 28 Aug 2023, 08:46

Pominjao sam vam bivsu
Vec nekih dvadesetak dana nismo skupa
Sinoc slavili rodjenje drugove cerkice
Oduzmemo se, nastavimo na keju
Kad ona s drugaricom prolazi tuda i u fazonu pijes jer ne mozes da prebolis ja ono ne znam sta da kazem, iskuliram
Kad jutros salje poruku kao izvini i ako hoces da porazgovaramo danas tu sam.I ne odgovorim joj jos nista,raspadam se, a kontam da cu se zesce sjebati ako odem
User avatar
fighter
 
Posts: 2395
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Мушко женски односи

Postby ExEr » 28 Aug 2023, 12:26

Da nije malo vise od 20...jos juna napisa da nije to to :biggrin:

Ne vidim kako bi se zajebo..u slucaju da se vidite...naravno uz odredjene stavove koje drzis
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Мушко женски односи

Postby Гроф Тинторето » 29 Aug 2023, 16:12

Izvini sto te podjebavam :D
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31917
Joined: 23 May 2015, 16:32

PreviousNext

Return to Sve i svašta

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests