Board index Život van sporta Sve i svašta

Мушко женски односи

Re: Мушко женски односи

Postby S73F4N » 19 Apr 2023, 20:01

Moguce da je bila monotona i da sa smo se ususkali.
Zaboravih da je bila malo ljubomorna na pocetku vezu,verovatno jer sam radio u zenskom kolektivu.
Majka joj se rano udala,pa su se mozda roditelji bojali da ne prodje kao i ona.
Starija joj sestra imala isti problem,na pocetku je sprecili da uda,posle je pitali sta ceka.Inace ove godine se udala tako da bi i kod mene moglo da bude promena
u vezi,sve pod uslovom da se pomirimo.
U svakom slucaju nemam sta da izgubim.
User avatar
S73F4N
 
Posts: 4177
Joined: 30 Jun 2016, 21:36

Re: Мушко женски односи

Postby Cuburac » 19 Apr 2023, 20:25

Aj ' malo i od mene.

Ako se niste svadjali, mozda su osecanja presla u prijateljska i normalno je da postoji potreba za kontaktom, 2.5 godine nisu malo.

Mozda ona nece da se pomirite, a mozda ne zna da hoce. Uprvom slucaju stvar je jasna,a u drugom ima nade.
Nadam se da je inteligentna, sa njima je kudikamo lakse, a i radoznale su.
Radoznalost je mozda razlog vidjanja , ali i sansa.

U svakom slucaju, na tvom mestu bih provukao nesto tipa ovako.

Imas drustvo, nisi sam, ali si JOS UVEK pomalo usamljen jer se ne usudjujes da udjes u loziju vezu nego sto je bila vasa, jer trazis makar isto, a nadas se boljoj.

Sve to provuci u 2 -3 recenice i ne spominji vise i ne objasnjavaj, devojke vole malo misterioznosti i neizvesnosti. Da li ces dok to izgovaras izgledati setno ili veselo, to zavisi od tipa bivse devojke, onda mogu i neke varijacije.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14228
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Мушко женски односи

Postby MrGarrison » 20 Apr 2023, 01:33

Sta znam, nikad nisam bio pristalica pomirenja nakon raskida ( pravog raskida ), pogotovo kad se desi na ovaj nacin, pre bih razumeo da je brat varao, vredjao, kockao, svakakav djilkos bio, pa da treba da se pokaje ...

On ovde treba da se pokaje sto je bio previse dobar i mekan. I to sad treba da glumi da ima opcije ne bi li devojci koja se "ohladila" probudio osecanja ... Nisam pametan ima li poente raditi to. Ako vec nema tu dozu "tajnovitosti" i bezobrazluka (za sada), vremenom ce se desiti isti scenario.

Ono sto je vazda bilo istina je da - ako si vec odlucio da budes korektan u vezi ( veran itd ), ne mozes biti samo dobar. Moras biti i bezobrazan malo + tajnovit. Nikad ne reci sve, jer kad misle da su te u potpunosti provalile - nisi vise zanimljiv. I to nema veze sa tim koliko si okej, posten, perspektivan ... Sve to cene na papiru ... A u realnosti zele sve to + taj X faktor koji je spoj svih gluposti koje nas smaraju, a njima su hobi - zelja da te menjaju, ljubomora sitna, i neka nesigurnost u kojoj plivaju.

Idiotski zvuci, ali tako je. Kad to covek shvati, sa svakom ide isto ... I lako.
E sad jbg, ono sto mene smara, i sto nisam "zenjen" jos je to sto te "igrice" iako rade, ako taj bezobrazluk i primesa svesnog zla nije deo tvoje licnosti ... Umara. Al' sta je tu je. Nekad sam kao klinac mislio da postoji tamo negde snajka kod koje necu morati da taktiziram, vec da otvoreno volim ( bez patetike i njanjavila ) ... Kako nema, mora covek da se prilagodjava.
User avatar
MrGarrison
 
Posts: 609
Joined: 09 Jan 2020, 10:12

Re: Мушко женски односи

Postby Гроф Тинторето » 20 Apr 2023, 15:44

Uvek ces ziveti u strahu da se opet ne ohladi, burazeru. Propitivaces sebe da li nesto radis ispravno ili ne.
Meni bi to bilo opterecenje, e sad mozda neko voli.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31911
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Мушко женски односи

Postby Eddie Brock » 20 Apr 2023, 16:06

Mozda bolje nadjes neku koja voli tako mirnu vezu bez trzavica.
Ima ih koliko hoces...
Neke vole akciju non stop, neke pod utiskom roditelja ceo zivot itd itd
To vracanje zna da bide dobro mada je retkost ...
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18494
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Мушко женски односи

Postby S73F4N » 20 Apr 2023, 16:30

Hvala ljudi na odgovorima,iskreno ja se licno ne bih video sa bivsom ako ne zelim da se pomirimo.Sad zbog cega ona pristaje da se vidimo to je pitanje.
Ostalo je da dogovorimo tacno kada cemo se videti,u svakom slucaju bice kako onaj gore kaze.
P.S.Danas dok sam se ukljucivao u saobracaj naletim ni manje ni vise na nju.
User avatar
S73F4N
 
Posts: 4177
Joined: 30 Jun 2016, 21:36

Re: Мушко женски односи

Postby grobar_Zvornik » 20 Apr 2023, 19:11

Само без идеализовања. :biggrin:
И ја сам својевремено мислио судбина и те приче. Када сам направио највећу глупост у животу, читај саобраћајку гдје нас је Бог спасио, у истом том тренутку је послала поруку тадашња дјевојка. Рекох, то је то, то је знак. Пукло је...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31521
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Мушко женски односи

Postby Mikisha » 21 Apr 2023, 00:32

Ne znam postoje li sudbine, ali.

Evo trenutni moj primer, do pre 7 dana sam mislio zenim se, gotovo.. I sad mi se pojavi devojka koju sam upoznao na nekom putovanju pre sto godina, tad mi se svidela, nisam nista probao jer sam se zaljubio posle 3 recenice razmenjene a zivimo dosta daleko jedno od drugog i nije bilo smisla, samo bih se sjebao.
Razmenili brojeve tada, dopisivali se mozda nedelju dana i posle toga bukvalno nikad vise.

Pre nedelju dana mi stize poruka, nepoznat broj, pita da li jos koristim isti broj i predstavi se.

Ljudi moji meni u stomaku osecaj kao pubertetliji.

Dolazi u Zrenjanin poslom, da li bih popio pice.

KAKVO SAM GOVNO POJEO STO SAM PRISTAO JA NE MOGU DA VAM OPISEM.

Mislim da sam se do usiju zaljubio.

A prepreka je milijardu..
Last edited by Mikisha on 21 Apr 2023, 01:02, edited 1 time in total.
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6379
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Мушко женски односи

Postby Veljkona22 » 21 Apr 2023, 00:47

Čim se nečkaš "nema ni mojega"
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 7467
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

Re: Мушко женски односи

Postby Mikisha » 21 Apr 2023, 00:50

Na mene li mislis?
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6379
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Мушко женски односи

Postby Veljkona22 » 21 Apr 2023, 01:16

Na tebe
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 7467
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

Re: Мушко женски односи

Postby PERA » 01 May 2023, 09:52

S73F4N wrote:Hvala ljudi na odgovorima,iskreno ja se licno ne bih video sa bivsom ako ne zelim da se pomirimo.Sad zbog cega ona pristaje da se vidimo to je pitanje.
Ostalo je da dogovorimo tacno kada cemo se videti,u svakom slucaju bice kako onaj gore kaze.
P.S.Danas dok sam se ukljucivao u saobracaj naletim ni manje ni vise na nju.

Udario si je kolima ili? :jezik:
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8889
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Мушко женски односи

Postby PERA » 01 May 2023, 09:53

Mikisha wrote:Ne znam postoje li sudbine, ali.

Evo trenutni moj primer, do pre 7 dana sam mislio zenim se, gotovo.. I sad mi se pojavi devojka koju sam upoznao na nekom putovanju pre sto godina, tad mi se svidela, nisam nista probao jer sam se zaljubio posle 3 recenice razmenjene a zivimo dosta daleko jedno od drugog i nije bilo smisla, samo bih se sjebao.
Razmenili brojeve tada, dopisivali se mozda nedelju dana i posle toga bukvalno nikad vise.

Pre nedelju dana mi stize poruka, nepoznat broj, pita da li jos koristim isti broj i predstavi se.

Ljudi moji meni u stomaku osecaj kao pubertetliji.

Dolazi u Zrenjanin poslom, da li bih popio pice.

KAKVO SAM GOVNO POJEO STO SAM PRISTAO JA NE MOGU DA VAM OPISEM.

Mislim da sam se do usiju zaljubio.

A prepreka je milijardu..


Od sudbine se ne bega.
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8889
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Мушко женски односи

Postby Domingoo » 21 May 2023, 16:02

Iznecu ovde nesto kontraverzno u evom duhu :biggrin:
Najbitniaj stvar u musko zenskim odnosima je izgled , to sto neka osoba nije wvima privlacna govori o tome da se iza fizicke privlacnosti kriju mnogo dublji podsvesni razlozi kojih mi nismo svesni u suprotnom bi postojao univerzalni princip lepote i privlacnosti za sve ,a zasto to nije tako probacu da obrazlozim..

Sve sto mi nosimo u sebi je zapisano u nasem dnk nas dnk je memorija nasih predaka i njihovih secanja kada vidis neku devojku i zaigra ti srce to je upisano u tvoj dnk da osoba tih fizickih karakteristika u tebi budi zelju za porodicom koja je smisao braka i seksualnog odnosa .

Toga dugo nisam bio svestan dok nisam skontwo svoj ljubavni zivot imao sam da se na hvalim dosta devojaka avantura itd s nije mi ni malo godina jedva da sam sa njih 3 imao ono nesto da mi je bilo prijatno da sam imao izrazena osecanja i onda sam skontao da su sve tri kao i moja sadasnja zena poreklom iz Crne Gore ili Hercegovine..

Od kad znam za sebe privlace me iskljucivo visoke devojke dugih nogu i specifickog izgleda nikads to nisam povezivao kao mladji a onda sam skontao ..

Inace i moji su poreklom iz tih krajeva cak primecujem kod sebe i zene neke sklonosti kao istoj hrani tvrdim jakim sirevima .. sa svim tim devojkama sam imao dosta smeha jer imamo slican smisao za humor ..

Sve to sto smo mi to se u nama talozi vekovima a leptirici u stomaku se desavaju kad se ljudi slicnih navika prepoznaju po izgledu koji je takodje dnk naslejde..

Ne tvrdim da je ovo ultimativna istina ali je kod mene princip koji se prepoznaje recimo zena i ja dnevno predjeno i po 15 km jako smo slicni u nekom dubljem smislu ,a opet ta sklonost ka hodanju i izdrzljivosti je determinisana verovatno nekim nalsjedjem ..

Tako da moj savet za mladje kad osetite nesto u stomaku to je to nikakvo dalje razmisljanje ili analiziranje ..
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7201
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Мушко женски односи

Postby grobar_Zvornik » 22 May 2023, 09:25

Уколико је ова твоја теза тачна, сад ми је тек нејасно што су ме у животу углавном привлачиле жене које су на енергетски другачијем нивоу.
И када бих правио некакву селекцију жена које су ми се свиђале, дјелује ми да је ту укус за женску љепоту био истанчан, али да су процјене око менталног склопа биле упитне, док су ти основни критеријуми остали скоро па идентични.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31521
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

PreviousNext

Return to Sve i svašta

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests