Board index Život van sporta Tehnika i tehnologija

Mobilni telefoni

Omiljena marka mobilnog telefona ?

iPhone
18
12%
Nokia
36
24%
Samsung
34
22%
HTC
15
10%
Sony Ericsson
11
7%
Motorola
2
1%
LG
12
8%
Neka druga ...
16
10%
Nemam omiljenu marku
9
6%
 
Total votes : 153

Re: Mobilni telefoni

Postby Hamilkar » 20 Aug 2011, 13:38

Kantona wrote:Zna li neko gde imaju u Bgd da se uzmu folije za ekran za HTC i neke futrole, da ne lutam po gradu trazeci od shopa do shopa?

Imas originalne HTC Futrole u svakom Telenor shopu...
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Mobilni telefoni

Postby Kantona » 20 Aug 2011, 15:14

Nisam znao. U ponedeljak cu da pogledam. :thumbup:
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Mobilni telefoni

Postby Hamilkar » 20 Aug 2011, 15:28

Sto se tice folije, apsolutno ti nije potrbna... Njegov ekran je skoro nemoguce izgrebati...
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Mobilni telefoni

Postby nolinjo » 23 Aug 2011, 11:21

deco el zna ko sta se desava mom telefonu ...pocecu od poruka ,kad saljem poruke ne stizu kao sms vec stizu na pozadinu ekrana 0ni malo bolji telefoni kojima posaljem mogu da snime poruku da procitaju a oni malo losiji ne mogu da procitaju onaj deo teksta koji ne stane na ekran (sakatu poruku dobiju) ,npr slucajno ili namerno ne znam al keva ne moze da mi posalje poruku sa njenog moba (uzmem ja posaljem i nista ne dobijem a potrosi kredit) a kada me ona zove ...iako je ukljuceno zvono,vibracija nista se ne cuje,vibrira samo pise na ekranu calling i njen broj -znaci ako ne vidim da me zove necu ni cuti
al ovo nije kraj ,sad kad sam isao na odmor pa sam menjao mrezu ...i kad sam dosao u sr. vratim lepo mrezu .i sve normalno ,dok mi se jednog dana nije ugasio -ja ga napunim upalim ,kad on ne moze da se nakaci na mrezu(tacnije sto je najgore kartica ,broj ne mogu -uzmem ubacim u drugi telefon ono nista ) ...e to vam je prica za moj telefon koji trenutno sluzi kao baterijska lampa i sat za budjenje
ima li mu pomoci ?(to je neka nokia ,sto ima baterijsku lampu odozgo)
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Mobilni telefoni

Postby Tumbas » 23 Aug 2011, 13:15

nolinjo wrote:deco el zna ko sta se desava mom telefonu ...pocecu od poruka ,kad saljem poruke ne stizu kao sms vec stizu na pozadinu ekrana 0ni malo bolji telefoni kojima posaljem mogu da snime poruku da procitaju a oni malo losiji ne mogu da procitaju onaj deo teksta koji ne stane na ekran (sakatu poruku dobiju) ,npr slucajno ili namerno ne znam al keva ne moze da mi posalje poruku sa njenog moba (uzmem ja posaljem i nista ne dobijem a potrosi kredit) a kada me ona zove ...iako je ukljuceno zvono,vibracija nista se ne cuje,vibrira samo pise na ekranu calling i njen broj -znaci ako ne vidim da me zove necu ni cuti
al ovo nije kraj ,sad kad sam isao na odmor pa sam menjao mrezu ...i kad sam dosao u sr. vratim lepo mrezu .i sve normalno ,dok mi se jednog dana nije ugasio -ja ga napunim upalim ,kad on ne moze da se nakaci na mrezu(tacnije sto je najgore kartica ,broj ne mogu -uzmem ubacim u drugi telefon ono nista ) ...e to vam je prica za moj telefon koji trenutno sluzi kao baterijska lampa i sat za budjenje
ima li mu pomoci ?(to je neka nokia ,sto ima baterijsku lampu odozgo)

Prijatelju, zovu te radnje za prodaju mobilnih... :beyond:
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Mobilni telefoni

Postby mali_buda » 23 Aug 2011, 15:53

Nisam dobro razumeo ono kad si karticu prebacio u drugi telefon? Je l radilo ili nije?
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Mobilni telefoni

Postby Hamilkar » 23 Aug 2011, 18:33

nolinjo wrote:deco el zna ko sta se desava mom telefonu ...pocecu od poruka ,kad saljem poruke ne stizu kao sms vec stizu na pozadinu ekrana 0ni malo bolji telefoni kojima posaljem mogu da snime poruku da procitaju a oni malo losiji ne mogu da procitaju onaj deo teksta koji ne stane na ekran (sakatu poruku dobiju) ,npr slucajno ili namerno ne znam al keva ne moze da mi posalje poruku sa njenog moba (uzmem ja posaljem i nista ne dobijem a potrosi kredit) a kada me ona zove ...iako je ukljuceno zvono,vibracija nista se ne cuje,vibrira samo pise na ekranu calling i njen broj -znaci ako ne vidim da me zove necu ni cuti
al ovo nije kraj ,sad kad sam isao na odmor pa sam menjao mrezu ...i kad sam dosao u sr. vratim lepo mrezu .i sve normalno ,dok mi se jednog dana nije ugasio -ja ga napunim upalim ,kad on ne moze da se nakaci na mrezu(tacnije sto je najgore kartica ,broj ne mogu -uzmem ubacim u drugi telefon ono nista ) ...e to vam je prica za moj telefon koji trenutno sluzi kao baterijska lampa i sat za budjenje
ima li mu pomoci ?(to je neka nokia ,sto ima baterijsku lampu odozgo)

Mislim da treba upisati novi softver... Ako nije to, onda kanta za djubre...
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Mobilni telefoni

Postby nolinjo » 24 Aug 2011, 11:35

mali_buda wrote:Nisam dobro razumeo ono kad si karticu prebacio u drugi telefon? Je l radilo ili nije?

nije ...hamikar ,ova kanta nikad nije ni imala softver :D ...nista ostace da mi sluzi kao budilnik i neretko kao lampa ...hvala mu i na tome :D bollje ista nego nista
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Mobilni telefoni

Postby Diktator » 24 Aug 2011, 11:39

koji smartphone je najpovoljnije kupiti preko mts ili telenor paketa?
jel sljaka ono prebacivanje broja sa jedne na drugu mrezu?
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Mobilni telefoni

Postby mali_buda » 24 Aug 2011, 12:23

nolinjo wrote:
mali_buda wrote:Nisam dobro razumeo ono kad si karticu prebacio u drugi telefon? Je l radilo ili nije?

nije ...hamikar ,ova kanta nikad nije ni imala softver :D ...nista ostace da mi sluzi kao budilnik i neretko kao lampa ...hvala mu i na tome :D bollje ista nego nista

Da ti nije slucajno 064 broj, koji pocinje sa 5? Imao sam slicnih problema pre par godina, pa su mi u Telekomu rekli da je do kartice, nesto im ne valja ta serija u kojoj je 5 prva cifra.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Mobilni telefoni

Postby nolinjo » 25 Aug 2011, 13:06

mali_buda wrote:
nolinjo wrote:
mali_buda wrote:Nisam dobro razumeo ono kad si karticu prebacio u drugi telefon? Je l radilo ili nije?

nije ...hamikar ,ova kanta nikad nije ni imala softver :D ...nista ostace da mi sluzi kao budilnik i neretko kao lampa ...hvala mu i na tome :D bollje ista nego nista

Da ti nije slucajno 064 broj, koji pocinje sa 5? Imao sam slicnih problema pre par godina, pa su mi u Telekomu rekli da je do kartice, nesto im ne valja ta serija u kojoj je 5 prva cifra.

..jes 4ka al pocinje sa 2 :dunno:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Mobilni telefoni

Postby mali_buda » 25 Aug 2011, 20:29

Otidji do Telekoma, pa ih pitaj. Je l nemas mrezu ni kad prebacis karticu u drugi fon?
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Mobilni telefoni

Postby nolinjo » 26 Aug 2011, 10:44

mali_buda wrote:Otidji do Telekoma, pa ih pitaj. Je l nemas mrezu ni kad prebacis karticu u drugi fon?

jok ja ..da nisu lopine ja bi isao ,uplatim 100 posaljem 3pet poruka ,skine fino ,ja ne zovem niti saljem ,tri sata posle proverim 69
evo im .!. odok na very importan person
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Mobilni telefoni

Postby dumagio19 » 08 Sep 2011, 08:49

Ljudi, mobilni mi je upao u vodu. :facepalm: Sta mi je ciniti? Je l neko imao slicno iskustvo? Ja sam ga ugasio i izvado bateriju odmah. Sta sad da radim? Da li da ga odnemsem na neko ciscenje ili sta? Ostace vlage u njemu to je sigurno...
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Mobilni telefoni

Postby mali_buda » 08 Sep 2011, 09:23

^^^ Kupuj drugi.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

PreviousNext

Return to Tehnika i tehnologija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests