Board index Život van sporta Putovanja

Gde na more ? ...

Re: Gde na more ? ...

Postby fabricio » 27 Jun 2022, 23:01

Previse bas. Van pameti.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Gde na more ? ...

Postby Buzz » 28 Jun 2022, 07:01

Je l ima nekog iz HN? Treba mi jedna informacija, opklada je u pitanju :biggrin:
User avatar
Buzz
 
Posts: 9463
Joined: 10 Jun 2014, 16:17

Re: Gde na more ? ...

Postby Grobar89 » 28 Jun 2022, 08:11

fabricio wrote:Letuje li ko privatno, bez agencije?

Koliko moze kostati Budva 200 300 400m od plaze, neka Vila, apartman. Ne hotel. Jel bio neko?

Ili Herceg Novi, mozda Tivat, ne znam gde je lepo po Crnoj Gori...


Ja sam isto razmisljao o Cg, ali kako se tamo rokaju, batalio sam ih, bas im je reklama za turizam.
Grobar89
 
Posts: 6261
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Gde na more ? ...

Postby John Doe » 28 Jun 2022, 09:37

Ja sam trenutno u Petrovcu, došao sam posle 6 godina. Ništa se ne menja osim što će za 5 godina na ovih 800 metara plaže trebati da stane milion ljudi. Vikendom ne možeš da spustiš peškir jer se cela CG spusti na more. Pre neki dan sam bio na Drobnom pijesku iza ćoška gomila đubreta na samoj plaži. U Buljaricama sam zadnji put bio 1988 i ništa se nije promenilo. Na magistrali ograničenje 50/60 do Jaza skoro sat vremena putovanja. Kroz Budvu opet kolaps zbog semafora i pešaka, mogu 12 traka da naprave opet će biti gužva. Od jedne prelepe zemlje su napravili katastrofu a i nastavljaju da je uništavaju. U Boki nisam bio.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12591
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Gde na more ? ...

Postby fighter » 28 Jun 2022, 09:49

Ostadoh dužan izvještaj od prošle godine. :biggrin:

Bio u Kotoru i zaista bez ijednog problema. Posjetio i Škaljare i Kavčane. :biggrin:

Prednosti

Zaista lijep stari grad, solidan broj turista, lijepih žena. Fina zabava uveče (doduše bio je korona fazon do ponoći rade lokali, pa je to zaista bio problem)
Cijene prilično povoljne u odnosu na neke druge cg destinacije, tzv. prestižnije. Hrana tu i tamo, ko šta voli, može se naći svašta. Nađoh neku piletinu krajnje povoljnu, a toliko ukusnu. Da se pomene i neka pica u starom gradu, red kao da se dijeli besplatno, ništa spektakularno parče, ali ima nešto u njemu što te tjera da kupuješ.
Dosta Ruskinja, samim time dosta lijepih žena na jednom mjestu.
Ni Budva nije daleko, pa smo i do nje otišli, mada su cijene nenormalne u odnosu na Kotor.

Mane
Definitivno najveća jeste broj raspoloživih mjesta za kupanje, tj. plaža. Praktično samo jedna u tzv. urbanom području.
U principu bilo nas je baš i briga, pošto je društvo zajedno išlo pa ono red piva, red kupanja, red osmatranja ženskih dekoltea.
Druga mana je priličan haos od strane vozača, nedostatak policije rekao bih...

Da ne dužim, upoznam neku malu, crna, vitka, baš lijepa... upitam za godište, kaže 17 godina, Karaburma... Tu mi lađe potonuše, reko dijete da si 6-7 starija pa i da razmatram... :trtmilojka:
User avatar
fighter
 
Posts: 2378
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Gde na more ? ...

Postby enbidzi » 28 Jun 2022, 10:10

Sada već ima 18, šibni instagram
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6407
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Gde na more ? ...

Postby ИлићКапитен22 » 28 Jun 2022, 10:16

Да има сад 16 па да се размисли.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Gde na more ? ...

Postby fighter » 28 Jun 2022, 10:23

enbidzi wrote:Sada već ima 18, šibni instagram


Crnka, vitka, odokativno 175-179 visina... zgodna..
Pitam indirektno za godište kaže 17, treći srednje... Hvala, doviđenja prijatno. Pretpostavljaš čim saznadoh godište, nije me ni zanimalo da je tražim po instagramu. Bili smo na plaži fazon 3 dana skupa, one su prije došle, pa i prije otišle.. :biggrin:
User avatar
fighter
 
Posts: 2378
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Gde na more ? ...

Postby Radonjaa » 28 Jun 2022, 10:25

fighter wrote:Mane
Definitivno najveća jeste broj raspoloživih mjesta za kupanje, tj. plaža. Praktično samo jedna u tzv. urbanom području.


Zato sjedneš na gradski autobus koji ide svako malo, i za 10 - 20 minuta (u zavisnosti od polazne tačke) si recimo u Orahovcu. Mada je istina da si u Kotoru, kao malo gdje, ograničen u izboru plaža, ako nisi autom, a nisi ljubitelj ponti.

Mada je meni i plaža u Dobroti ok, bio sam prošle godine posle 4 - 5 god, sasvim pristojno, ali bi vjerovatno dosadilo posle 6 - 7 dana.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13367
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Gde na more ? ...

Postby Eddie Brock » 28 Jun 2022, 10:55

fighter wrote: Da se pomene i neka pica u starom gradu, red kao da se dijeli besplatno, ništa spektakularno parče, ali ima nešto u njemu što te tjera da kupuješ. :cool2:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18442
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Gde na more ? ...

Postby fighter » 28 Jun 2022, 11:40

Bludniče. :biggrin:
User avatar
fighter
 
Posts: 2378
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Gde na more ? ...

Postby fabricio » 28 Jun 2022, 14:35

Grobar89 wrote:
fabricio wrote:Letuje li ko privatno, bez agencije?

Koliko moze kostati Budva 200 300 400m od plaze, neka Vila, apartman. Ne hotel. Jel bio neko?

Ili Herceg Novi, mozda Tivat, ne znam gde je lepo po Crnoj Gori...


Ja sam isto razmisljao o Cg, ali kako se tamo rokaju, batalio sam ih, bas im je reklama za turizam.

U grckoj, na plazi vila, apartman sam placao 20 25 evra , , 10 12 evra po osobi izadje.

Ovo za 60 70 je van pameti, odes na Zanzibar, Bali ili Maldive za te pare preko Jungle tribe agencije.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Gde na more ? ...

Postby Inzaghi » 28 Jun 2022, 15:33

Pored onakve Grcke meni ne treba nista vise :biggrin:
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17326
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Gde na more ? ...

Postby bwa » 28 Jun 2022, 16:12

fabricio wrote:Letuje li ko privatno, bez agencije?

Koliko moze kostati Budva 200 300 400m od plaze, neka Vila, apartman. Ne hotel. Jel bio neko?

Ili Herceg Novi, mozda Tivat, ne znam gde je lepo po Crnoj Gori...


E ovako druze, Niksic, platis apartman 20-30 eura, do mora si za sat vremena, do Zabljaka si za sat vremena, Komarnica manje od sat, Piva manje od sat. Spavas ka coek, pokriven cebetom, u grad si, imamo i prodavnice i restorane i brda i planine a ima se sta vidjet i u grad, pogotovo ako nijesi sa nekom zenskom. Ja placam pivo ako se javis, a ako rijesis da ostanes za vazda, dobrodosa si.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11359
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Gde na more ? ...

Postby shakota » 28 Jun 2022, 16:47

Fabricio

Gde to imaju Maldivi za 700 jura da uplatim i ja?

Palim tamo jos malo kada se vrnem iz Grcke i ne mozes bruto izaci manje od dva soma po glavi, znaci hrana, izleti sve..

Sto i opet nije toliko strasno jer ce me Sejseli izaci bar 50% vise..

Ljudi vide onu cenu od..a to nema nikakve veze sa konacnom racunicom..

Inzagi brat je u pravu, Grcka moze max da pruzi ako trazis vrhunsko more i klopu.

Hvala na savetima :okk:

Definitivno najvise dobijate za svoje pare..

Kada smo kod riba kakvoj sam Ruskinji iz Kalinjingrada danas uzeo broj.. :wacko:
Ali objektivno teska prica..
The wolf on the hill is never as hungry as the wolf climbing the hill
User avatar
shakota
 
Posts: 5764
Joined: 09 Dec 2014, 03:31
Location: Beograd (Z moon)

PreviousNext

Return to Putovanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests