Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Serije

Najbolja domaca serija?

Porodicno blago
13
17%
Bolji zivot
13
17%
Otvorena vrata
3
4%
Slozna braca
3
4%
Vruc Vetar
11
15%
Srecni ljudi
4
5%
Grlom u jagode
2
3%
Otpisani
3
4%
Vratice se rode
22
29%
Kamiondzije
1
1%
 
Total votes : 75

Re: Serije

Postby Sezione » 28 Jul 2022, 11:41

Imao sam na umu i to da je svesno ponovio ali sam mislio da Sinisa ipak nije toliki cigan :biggrin:

Elem, bcs

Spoiler: pokaži
Ako ste se zbunili ko je ovaj lik sto krade po radnji, vozac taksija, to je lik iz ove scene s05e01

Glumac je recastovan, zato sto Don Harvi nije mogao nikako da se iskombinuje za snimanje Bcs jer je pozvan da snima mini seriju We Own This City pod upravom cuvenog Pelkanosa i jos cuvenijeg Dejvida Sajmona




Po meni steta jer bi on mnogo bolje odradio ulogu ali nema veze, dobra je epizoda bila, Slippy Jimmy at its best, neverovatna je njegova potreba da prejebava stare babe(mada mislim da je moguce da ce mu baba zabiberiti corbu), a prevaru je odradio po prvi put da obezbedi sebe sa pravne strane :biggrin:

Na kraju je onim kacenjem sarene Armani sulje i kravate verovatno okacio Saula o klin(a i poslao poruku, Saul was here), gasenjem pandurske motorole i zaboravljanjem pauze za rucak i neodlaskom na rucak nego u Armani radnju(ispadanje iz rutine po prvi put) je okacio i isparanoisanog pazljivog Dzina o klin tako da predstavu nemam sta ce dalje da se desava, verovatno ce da ga zaboli djoka da se krije kao Dzin i krenuce u potragu za Kim :biggrin:
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13828
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Serije

Postby Novosadista » 01 Aug 2022, 16:49

Link za BCS epizodu 11?
User avatar
Novosadista
 
Posts: 516
Joined: 27 Jul 2021, 09:42

Re: Serije

Postby enbidzi » 01 Aug 2022, 17:08

Uh polako, tek noćas oko 3 izlazi
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6499
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Serije

Postby Pit Bull » 02 Aug 2022, 16:58

Meni treca sezona Sluzbenika zanimljivija od druge.

Lausevic i Dugalic kidaju sa ulogama.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serije

Postby Tegi » 02 Aug 2022, 18:05

Meni je treća sezona Službenika najgori filmski/televizijski uradak koji sam ikada gledao.

Pre bih po drugi put gledao "Agenciju Kikom" ili "Psi laju, vetar nosi".
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20801
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Serije

Postby Cvele » 02 Aug 2022, 18:06

Tegi wrote:Meni je treća sezona Službenika najgori filmski/televizijski uradak koji sam ikada gledao.

Pre bih po drugi put gledao "Agenciju Kikom" ili "Jelenu".

Prva sezona odlicna, druga tu i tamo(pretenciozna), treca katastrofa.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18542
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Serije

Postby Grobar89 » 02 Aug 2022, 18:13

A sta tek reci za Klan :laugh:
Grobar89
 
Posts: 6295
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Serije

Postby Cvele » 02 Aug 2022, 18:14

A meni Klan vrlo interesantan, mislim da je namerno malo iskarikirano i sirovo prikazano, pa i odglumljeno.

Ako nije namerno, onda si u pravu :biggrin:
User avatar
Cvele
 
Posts: 18542
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Serije

Postby Veljkona22 » 02 Aug 2022, 18:14

Klasična hiperprodukcija. Užas.
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 7455
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

Re: Serije

Postby Grobar89 » 02 Aug 2022, 18:18

Cvele wrote:A meni Klan vrlo interesantan, mislim da je namerno malo iskarikirano i sirovo prikazano, pa i odglumljeno.

Ako nije namerno, onda si u pravu :biggrin:


Prva sezona mi je zanimljivija, zato su ovu sjebali,Fedja je dobar glumac, ali zato su Ljubinku Klaric, predstavili kao neku glupacu, odnosno njen lik, ubedili je krimosi da ubije svog muza, zato sto ju je prevario :laugh:
Grobar89
 
Posts: 6295
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Serije

Postby Cvele » 02 Aug 2022, 18:21

Drugu sezonu jos nisam gledao.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18542
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Serije

Postby Tegi » 02 Aug 2022, 18:27

"Klan" je napravljen kao opereta. Tu psovka, batine, krv i smrt nemaju istu težinu kao u dramskoj formi. Interesantan pokušaj, kao i kasting strategija odabira potpuno nepoznatih, ali solidnih glumaca.

Dve stvari koje su meni tu najviše smetale- bejbifejs osobe tumače lica sa poternice (Sretko Kalinić :laugh: ) i potpuna politička pristrasnost (Milošević ih favorizuje a oni obijaju automobile, DOS ih lovi kao zečeve a oni jedan od najmoćnijih klanova u Evropi :lollol: ).

Grobar89, pa to se zaista desilo sa Ljiljanom Buhom. Pokazali joj Čumetove ljubavnice i vanbračnu decu, nakon čega ga je otrovala.

Sve pohvale za scenu u prvoj sezoni kada Tatićev otac dolazi sav umazan od kreča na svadbu da pita gde mu je sin. Godinu i po nakon gledanja i dalje se naježim kada se setim. U toj sceni Šok ga slaže da je otišao u Siriju među ruske dobrovovljce. U stvarnosti, Šiptar je slagao da je Marko Petrović Mamica otišao u Bosnu da čuva Radovana Karadžića od odlaska u Hag. Zapravo ga je ubio najbolji drug Jurišić (Šturm), pa su ga bacili u kreč.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20801
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Serije

Postby Cvele » 02 Aug 2022, 18:35

Tegi wrote:"Klan" je napravljen kao opereta. Tu psovka, batine, krv i smrt nemaju istu težinu kao u dramskoj formi. Interesantan pokušaj, kao i kasting strategija odabira potpuno nepoznatih, ali solidnih glumaca.


Tako sam i ja shvatio.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18542
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Serije

Postby Grobar89 » 02 Aug 2022, 18:44

Tegi wrote:"Klan" je napravljen kao opereta. Tu psovka, batine, krv i smrt nemaju istu težinu kao u dramskoj formi. Interesantan pokušaj, kao i kasting strategija odabira potpuno nepoznatih, ali solidnih glumaca.

Dve stvari koje su meni tu najviše smetale- bejbifejs osobe tumače lica sa poternice (Sretko Kalinić :laugh: ) i potpuna politička pristrasnost (Milošević ih favorizuje a oni obijaju automobile, DOS ih lovi kao zečeve a oni jedan od najmoćnijih klanova u Evropi :lollol: ).

Grobar89, pa to se zaista desilo sa Ljiljanom Buhom. Pokazali joj Čumetove ljubavnice i vanbračnu decu, nakon čega ga je otrovala.

Sve pohvale za scenu u prvoj sezoni kada Tatićev otac dolazi sav umazan od kreča na svadbu da pita gde mu je sin. Godinu i po nakon gledanja i dalje se naježim kada se setim. U toj sceni Šok ga slaže da je otišao u Siriju među ruske dobrovovljce. U stvarnosti, Šiptar je slagao da je Marko Petrović Mamica otišao u Bosnu da čuva Radovana Karadžića od odlaska u Hag. Zapravo ga je ubio najbolji drug Jurišić (Šturm), pa su ga bacili u kreč.


Nisam bas pratio u vezi Cumeta sta se sve desavalo, samo znam da je zasticeni svedok :biggrin: Scena na kraju 2 sezone, onaj menadzer kluba, sta li je vec,dolazi u sobu, gde ovi broje pare, vidi novac, penzija 6000 :laugh: zna da broji :laugh:
Grobar89
 
Posts: 6295
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Serije

Postby Sezione » 08 Aug 2022, 16:08

Wtf na kraju sa ovim Markom u Klanu, sve vreme sam mislio da je Rade Markovic, a on ispade na kraju Vlajko Stojiljkovic
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13828
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

PreviousNext

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: Cvele, Grobar89, White Mamba, Н.А. and 67 guests