Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Kvizovi

Re: Kvizovi

Postby Bogun » 07 Jun 2022, 16:27

Aha, to li je. :laugh:
Znam da ga ovde svi tako zovu, nisam znao da si ga ti "krstio". :biggrin:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32739
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kvizovi

Postby baketa96 » 13 Jun 2022, 20:25

Ko nece da mu se spojluje finale Rizik ili Oprez neka ne otvara spoiler :D

Spoiler: pokaži
Izgleda da je Sofro poludio i izgubio. Ocigledno je da je Obrez opet sve u zadnji sekund odgovarao nakon sto izgugla odgovor :lollol:

Ovo je na FB postavio

Stigla mi je lavina pitanja o finalu kviza, ovo ne pamtim, a rezultat svakako ne govorimo posto to ide sjutra vece u 21. Potpuno nezavisno od rezultata moram da kazem da je ta prica za mene zavrsena, jer od ranog djetinjstva sam naucio da sto god se radi mora biti posteno i po pravilima, inace na to ne dajem pet para. Nisam htio da pravim skandal uzivo zbog voditelja koji je ovaj kviz sjajno osmislio i omogucio, i najvise mi je zao zbog njega, ali normalno da je nemoguce da ne kazem i sto ja mislim o tome, i sto je preocigledno. Napravio sam i ja vratolomiju da odavde iz Bukuresta na limitu vremena ucestvujem i minimum su regularni uslovi. Lijepo je da se bas danas obore svi rekordi, i da se bas danas senzacionalno ne otvore nikad ponudjeni odgovori, ali jedno je kad odgovorimo Vlado, Nikola i ja, pa onda i ispricamo sve o tome, a drugo su google odgovori u posljednjoj sekundi, bez predstave o tome. Potpuno je nebitan ishod, za mene je ovo gotovo, demistifikovacemo napokon ove stvari, mozemo se naci u studiju gdje je sve transparentno, pa onda mozemo igrati i sa hendikepom.


Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5569
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Kvizovi

Postby Pit Bull » 13 Jun 2022, 20:40

Pa za Obreza se vidjelo jos u prvoj sezoni kad je bio da gugla. :biggrin: :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kvizovi

Postby Tegi » 13 Jun 2022, 21:19

Spoiler: pokaži
Naravno da jeste izrazito sumnjivo, ali zašto bi onda pristao da izgubi nekoliko partija? Ili da u jednoj partiji uloži sve poene iako je imao matematički osigranu pobedu, a onda pogrešno odgovori na pitanje? Previše puta je pokazao da mu nije stalo do pobede da bi posezao za varanjem, ali ko će ga znati.

A Šofru poslovično nedostaje testosterona, pa odlazi među svoje botove da kmeči pre nego što emisija bude prikazana.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20760
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kvizovi

Postby Pit Bull » 14 Jun 2022, 16:48

Mozda nije bas svaki put varao, ali ja kad sam gledao par puta u ranijim sezonama je bas ocito bilo. :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kvizovi

Postby Tegi » 15 Jun 2022, 00:33

Nije otvoreno nijedno pitanje sa ponuđenim odgovorima. :lollol:

Posrao se po čoveku koji je rodio mečku da bi sa 0 evra popularizovao kviz.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20760
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kvizovi

Postby -Lepi- » 15 Jun 2022, 00:53

Sofranac moze biti ovakav ili onakav, svasta pricaju o njemu ali u ovom slucaju je 100 % u pravu.
Debeli smrad iz Slovenije je toliko varao u finalu da me je bilo prosto sramota u njegovo ime.Neko mu izgugla i napise odgovor.Nije stigao da procita Dimitris Itudis (a to se ne gugla nego odgovara u 1 sekundi, ko iole malo prati kosarku).Pa ono za Grega Lemonda u poslednjoj sekundi.Covek bar pola pitanja nije znao a odgovorio je.Ko je gledao njegove ranije partije (gde je takodje varao, samo ne u ovoj meri) mogao je da ukopca otprilike koje je njegovo znanje.Cak sam ubedjen da bi ja imao sanse da ga dobijem kad ne bi varao a recimo Sofranaca u 10 emisija ne bi pobedio verovatno.Ovo je bas preocigledno bilo da je varao.Ali da bi Sofranca pobedio morao je na gotovo svako pitanje da odgovori i zato se zaneo i na sve zivo odgovarao.Tako da je ovo potpuno neregularno, moze bulju da obrise sa ovom pobedom.Pa Sofro obrazlaze gmazove odgovore, sta dalje da pricamo
Srozao je i svoj ugled (ako ga je uopste imao) ali i ugled kviza i ovaj voditelj Karacic ne bi trebao posle ovoga ni da ga zove u kviz.Jedino da spusti vreme za odgovore na 10 sekundi, da ne moze ovaj da koristi pomoc.
Sofranac je doktor za sport i svaka mu cast kako je ostao dostojanstven i hlandnokrvan u emisiji iako je bio svestan da je protivnik pobedio varajuci.Na kraju je rekao samo pozdrav, nije mu cestitao jer i nema sta da se cestita.
Samo da covek u njegovim godinama vara u ovako nekom relaksirajucem i kvizu zabavnog karaktera radi nekog prestiza i licnih zadovoljenja, pa malo je i bolesno.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: Kvizovi

Postby Radonjaa » 15 Jun 2022, 01:17

Ovo za Itudisa je stvarno spektakularno, šlag na tortu. Od toga što posle kanonade na svim poljima, očigledno nema pojma o kome se radi, preko unošenja lica u ekran i virenja između prstiju à la Buskec, u pokušaju da pročita, do pogrešno pročitanog prezimena. Vidim da se sad izvlače i druge slične situacije, i protiv Novakovića je bilo očiglednih prevara (https://www.youtube.com/watch?v=J8rIKxodhQE 22:45), ali za noćas imam utisak da bukvalno nijedno pitanje nije znao - NFL, NHL, boks, džudo, ZOI... Svaka čast ovima koji su ostali smireni, nisam siguran kako bi se protiv Gojka proveo sa ovim nastupom. :biggrin:

Možda je glupo uopšte pričati o kvizu posle ovoga, ali me iznenadilo da Šofranac nije znao za Suarezov prvi klub, kao ni u polufinalu za Varanov klub prije Reala. Oba puta je rekao da ih tada nije pratio, što pojačava utisak da mu ogromna većina znanja dolazi iz praćenja sporta u realnom vremenu, zato je onako i strukturirano sve što zna.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13362
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kvizovi

Postby Pit Bull » 15 Jun 2022, 03:07

Odgledah i ja finale.

Najjaci je na JUDO. :laugh: :laugh: :laugh:


Kad sam prvu Obrezovu sezonu gledao, cak sam msm. i pisao ovdje da izgleda na zicer da vara na neki nacin. Da li ima pomagaca ili se gugla i slicno, ali previse je ocito bilo i tada. Cim zagusti ide 6 i pogodak.

U finalu je bas zapeo da ne pogrijesi. Ipak je bila nagrada za pobjednika. :biggrin: :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kvizovi

Postby Baxter Stockman » 15 Jun 2022, 14:54

Koliko neprijatno finale :lollol:

Ovo za tur de frans :laugh:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34197
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kvizovi

Postby Milan L. » 15 Jun 2022, 23:56

Milan L.
 
Posts: 416
Joined: 25 Nov 2014, 00:41

Re: Kvizovi

Postby Milan L. » 04 Jul 2022, 18:22

Milan L.
 
Posts: 416
Joined: 25 Nov 2014, 00:41

Re: Kvizovi

Postby Baxter Stockman » 03 Aug 2022, 17:51

Tek malopre skontah da Potjera nije skremblovana na mtsu :truce:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34197
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kvizovi

Postby Angus Young » 04 Aug 2022, 11:43

Svako od nas ponekad mašta kako bi izgledalo da je milioner! Izuzetno popularan nagrađivani format Sony Pictures televizije koji je adaptiran u više od 120 zemalja sveta „Želite li da postanete milioner“ mnogima je pružio mogućnost da to i učine. Od septembra tu priliku ponovo će moći da iskoriste građani Srbije jer se kviz, nakon 10 godina pauze, vraća na male ekrane i to na televiziji NOVA S.


https://rs.n1info.com/showbiz/kviz-zelite-li-da-postanete-milioner-na-nova-s/
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19573
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kvizovi

Postby Dimitrije » 22 Aug 2022, 05:36

Kasno videh :lollol: :lollol: :lollol:

"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5649
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

PreviousNext

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests