Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby VMJunior » 17 Nov 2012, 00:45

Tema o kojoj naslov sve govori.Nije potreban nikakav uvod,ovo je naš prostor da olakšamo svoju dušu,prisetimo se lepih ali i onih crnih momenata i trenutaka(kao da se već dovoljno nismo prisećali!) koje smo doživeli pokušavajući da pobedimo kladionicu i uzmemo leba bez motike :biggrin:

Ajde za početak da krenem ja.Odmah ću jedan loš dan koji nikada neću zaboraviti.

1.Ne sećam se nijednog drugog meča na tom tiketu osim tog jednog,a imao sam 8 mečeva sećam se.Obala Slonovače -Alžir (1/4 finale ili 1/2 finale KAN).Čekao sam taj meč za veliku sumu(da ne pricam sad koliko tacno ali za mene je velika suma sve iznad 500 evra) gde je Obala Slonovace sa izuzetnim timom bila poprilicni favorit protiv Alzira.OS povede golom Kalua odmah na pocetku a Alzir izjednaci pred kraj poluvremena.U drugom poluvremenu,ne desava se nista posebno,vreme tece i tece,ja sve nervozniji...
90.minut...Kader Keita iz OS daje FANTASTICAN gol levom nogom sa skoro 30 metara u raslje za 2:1!Ja u transu :uzbud: :uzbud: :uzbud: Sledeci napad ,Alzir masi 100% sansu 1 na 1 sa golmanom ,ja u transu jos vise,pada stena sa srca :uzbud: Napad posle tog,92.,93.minut,centarsut sa leve strane za Alzir...iiiiiiiiiiii KANAL!!! 2:2 :tap: :lol: Sad mi je smesno kad se setim toga ali tada...Horor.


2.Idemo jedno lepo sećanje.To je bilo,pa ima sada već 10 godina.
Da meni baba 40 maraka,2x20.Kako nikada nije govorila mojim roditeljima kad mi daje,ja sam bio siguran da ako izgubim,da niko nece znati. :fies: Odemo moj drug i ja u tada kladionicu Obilic ,on stavi 10 maraka,ja stavim 20 maraka.Imamo po 14 godina,znaci ni zavrsena osnovna skola.Koliko cemo meceva?10.Tap 1x,1,2,x2,kao sve sigurice i stavimo meč Liga Kupa ili Fa kupa,ne mogu da se setim- Aston Vila-Mancester Junajted 2.Idu mecevi polako,u 2 dana smo igrali,sve fino ide osim jednog meca,ovog poslednjeg.Aston Vila povede sa 1-0,pa sa 2-0 a posto smo i tada bili svesni da se kupovi " ne pipaju" bilo nam je jasno da gubimo novac.Medjutim...Man J ne bi bio Mancester Junajted...Kao i pre nekoliko dana okrecu i pobedjuju sa 3-2 u gostima a mi sa 14 godina dobijamo 800 maraka :biggrin: :blue: Sreca,sreca,radost.Reebok trenerke i dalje nosim po kuci,nisu mi male.

Jos tada sam shvatio da cu pobedjivati kladionicu i bio sam u pravu i još tada sam počeo da pobedjujem maksimu da nema leba bez motike kako sam napisao u prvom postu. :P

Bice jos finih prica,o tome kako se noc pred ekskurziju dobije para da se plati 5 ekskurzija,kako se na kvote 1.12 gubi pravo malo bogatstvo od dobitaka itd...


Izvolite, pišite vaše doživljaje...
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby zeka9 » 17 Nov 2012, 00:59

Au ovo za OS je stvarno tuga :D Mene uglavnom srusi ili prvi ili zadnji par, trece nema. Dosta puta su me rusili u 90+ ali samo jedan sam dobro zapamtio. I ja sam imao tako oko 13-14 god, 6-ti razred osnovne, prvi tiket odigram, uplata simbolicnih 50 kinti, odigram 11 parova, dobitak 120e svasta sam nalupao, i sve doslo (skoro sve :D), cekam samo Atletiko Madrid, i ne secam se sad tacno ali mislim da su vodili 3:2 i svi parovi pocrveneli na teletextu samo Atletiko nije, meni srce lupa oce da iskoci i ono bam u 90+ 3:3...Ja vec potrosio pare :D Tad sam se bas sjebao, doziveo sam blagi sok
User avatar
zeka9
 
Posts: 236
Joined: 19 Jan 2012, 20:01

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Baron » 17 Nov 2012, 01:01

@Zeka 9 Nemoj trositi unapred pare,ja verujem da donosi nesrecu...sujevjerje :D VM junior,sjajna tema,ocekujte da budem redovan gost,a pocecu vec od sutra :D !
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby nolinjo » 17 Nov 2012, 08:25

dobra tema ,trebace mi vremena da napisem sastav ,al obecavam ,samo cu vam reci da sam prvi put u zivotu za jednog fuzbalera reako da mi je brat ,prezime mu je ailton
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Baron » 18 Nov 2012, 15:42

Za sada samo ukratko....par dana ne mogu nista da prodjem,prosla sezona EL je u pitanju,cak i mrtvi Efes gubi od Sarlroa kuci,kvota 1,05....i nadajuci se da nekad mora prestati gubitnicki niz,uplatim poslednje pare(ne malu kolicinu ) na pobedu PAO-a u Njemackoj,protiv Bamberga i jos neku utakmicu,tako oko 1,4 kvota isto..epilog,sledecih 10 dana hodao sam bez dinara u dzepu,tuga da te uhvati :D
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Zemunac » 18 Nov 2012, 18:07

Aj i ja da podelim s vama to kako sam pukao sitne novce na prosli Bozic, a ostao bez malog bogatstva. Odigram ti ja neki fiskalni racun od tiketa, mislim da je bilo 11 utakmica. 200 kinti uplatio, dobitak 92.000... Inace retko igram tikete, uglavnom su to singlovi ili vezem 2 do 3 manje kvote, ulozim vece novce, ali imam profita tako. Cisto ponekad kad nemam sta da odigram ja tako iz razonode uplatim neki fiskalni racun, da bih pratio rezultate. Sve uletelo, zadnja tekma Partizan - Zagreb, ja igrao hendikep na Partizan -9.5... Tada sam racunao, praznik, Partizan igra u hali u kojoj trenira, jos Zagreb sa nekim povredama bio. Medjutim nisam se nadao da ce proci tiket, ja ga uplatio jos 5-og i bacam pogled, kad ono jebote sve uletece ili vec uletelo. Osvanuo Bozic, ja pun srece, cekam samo Partizan. Naostrio se ja, poveo jos 2 drugara u Halu sportova, jbg blizu mi, a i tu sam blizu Fontane uplatio tiket, tu mi teretana u kojoj vezbam (kad sam se vracao iz iste uplatih taj tiket), pa reko da mastimo brke u Meku ako uleti, a bas sam se nadao da hoce, to je bila medju manjim kvotama i bio sam siguran solidno. Krece tekma, Partizan go kurac od igre, ja zivce svoje pogubih. Medjutim, kako se kraj blizio, Partizan sve bolje igrao! Pravi sou krece na 2 minuta pre kraja. Pri rezultatu 88-81, Kecman ubada trojku. 91-81, rezultat koji mi treba. Ja u transu, bio sam veci "Grobar" od svih u hali. Od tada krece klackalica, te 8 poena za Zagreb, te ukradene lopte, te mase se otvoreni sutevi, ma sou pravi. I onda 50 sekundi do kraja, Macvan mune trojku iz ugla za 94-83! Ja u transu! I nakon toga ne mogu dalje da kucam. Prosto ne mogu, bolje pogledajte sami, ako vas ne mrzi i podelite tugu sa mnom:



Krenite da gledate klip od 4:25, tu krece neverovatna prica jos jednog nerealno puknutog tiketa.

I tako, na liniji broj 18 ka putu do kuce, ja majku Katicu i svemu, izbogohulih na taj sveti dan, ali eto to je sve zivot! Tu utakmicu naucih napamet i dan danas kad proradi seta pogledam snimak i setim se svega :mukica:
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby VMJunior » 18 Nov 2012, 23:57

Au,Zemunac...Stvarno tragedija,Katic 10 zicera promasio.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Napredpartizan » 19 Nov 2012, 01:34

Auuu... Ja bih uleteo na teren od muke :D
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23637
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Alonzo » 19 Nov 2012, 01:40

Uzas...glupi Katic...
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Pinturicchio » 19 Nov 2012, 14:29

Sećam se te utakmice kao da je juče bilo, isto sam igrao h1, ali sam ja dobio zato što je u Socceru bio hendikep -8,5

Ali Katić :banghead:
User avatar
Pinturicchio
 
Posts: 1526
Joined: 23 Aug 2012, 18:22

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby VMJunior » 19 Nov 2012, 14:32

Dajte ljudi price,pa valjda imate neke trenutke koje nikada necete zaboraviti. ;)
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Baron » 19 Nov 2012, 14:35

Moraju li kladionicarski ili mogu bilo kakvi kockarski ? :D
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby nolinjo » 19 Nov 2012, 15:27

JohnnyLawrence wrote:Moraju li kladionicarski ili mogu bilo kakvi kockarski ? :D

sta oces da ti pricam 7 zelenih na ruletu zaredom ? :biggrin:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Baron » 19 Nov 2012, 15:28

Naravno, sve su to trenuci koje treba podeliti sa nama :D Ili texas hold' em,verujem da se dosta clanova bavi i tim rabotama :)
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Nezaboravni trenuci kladioničarske "karijere"

Postby Nikola » 19 Nov 2012, 16:01

Ja cu sa vama podeliti svoje iskustvo sa Martingale sistemom.
Pre par godina sam imo neke pare na gomili i rekoh, ajd da probam. Proslo vec bilo pola sezone, kako i treba po nekom pravilu i ja nadjem aduta u jednom italijanskom timu iz nizih liga (sad nije ni bitno kojem). Krenem polako i jedno vreme dolazilo po pravilu jednom ili dvaput u tri kola (to znaci, naravno, garantovan ali mali dobitak). Onda me strefe neke malo vece pare, recimo cist dobitak od oko 150-200 eura i tu krenem ispocetka. I onda niz bez neresenih, dva, tri, cetiri kola i ja ubedjen da ce doci stavljam pare i jedne srede zaboravim da pogledam da li se igra liga i bukvalno se setim da u 17:59h otvorim stranicu, kad ono pocinje tekma u 18:00h, a ja nisam znao... I sad, ironija - prvi put navijam da ne dodje X, jer ce to biti najgori moguci scenario; vec sam ulozio pare, a ne dobijam nista. I naravno bude 1:1 (dobitak bi prilicno veliki, ne bih ni da se secam). Opet, sad nisam smeo da rizikujem da dupliram ulog, jer bi to vec znacilo da cekam drugi X zaredom. I zato vratim ulog na pocetnu sumu i ono dodje opet X...ali uzmem daleko manje pare, tako da sam na kraju jedva bio i na nuli. Tu prsnem i odustanem.

Naravoucenije: moze da se igra, ali treba da znas da izaberes tim, treba mnogo para za svaki slucaj, mnogo zivaca i da ne budes kreten ko ja u toj situaciji da zaboravis da se igra. Cak ni tada, jasno, nista ne mora da znaci. Znam da su ljudi pucali zestoko na tome. Ja bih tada uspeo, ali sada se ne bih usudio da krenem ponovo, bez dobrih para u steku
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8824
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Next

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests