Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Kladioničarski tiketi

Re: Fudbalska kladionica

Postby Felipao » 01 Oct 2011, 21:49

nolinjo wrote:
Felipao wrote:Opet St Etjen ima gol gol u prvom pol i u drugom ne moze niko da postigne gol.Ajmo sinovi treba mi 3 komada!

ja ti kazem gol gol ti ne slusas :P


A proshao i Soso-Tuluz 3+ i Bordo-Monpelje 3+,cekao bih samo Lil keca sutra :( Nista,Francuski ket ode u propas,veceras imam Flu-Santos 3+ i onda sutra Udineze-Bolonja 1,Cezena-Kjevo 1 i PSG-Lion gg
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Fudbalska kladionica

Postby nolinjo » 02 Oct 2011, 00:02

Felipao wrote:
nolinjo wrote:
Felipao wrote:Opet St Etjen ima gol gol u prvom pol i u drugom ne moze niko da postigne gol.Ajmo sinovi treba mi 3 komada!

ja ti kazem gol gol ti ne slusas :P


A proshao i Soso-Tuluz 3+ i Bordo-Monpelje 3+,cekao bih samo Lil keca sutra :( Nista,Francuski ket ode u propas,veceras imam Flu-Santos 3+ i onda sutra Udineze-Bolonja 1,Cezena-Kjevo 1 i PSG-Lion gg

opala dobar ket ...cesena kjevo mi se bas svidja

a udine ce da zgazi bolonju to je 3plus prvo poluvreme ,a sa psgom nikad se ne zna =al cenim da su se cuvali protiv baskijaca da bi sad izgarali ...ocekujem i ja dosta golova ono fazon 3:3 jos ako je poslednji mec uvece pa to je sigurno goleada u najavi :nargile:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Fudbalska kladionica

Postby Grobar89 » 02 Oct 2011, 06:07

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/ ... 600354-917
http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/ ... 242838-917
http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/ ... 200811-917
http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/ ... 011165-917

Ja ne verujem,sve po jedan par,ovaj Serkli Briz u 87 preokrenuo da bi njihov igrac dao autogol u 88 minutu :facepalm: Rapid u 85 minutu pravi penal i mene ruse,ovo je namestaljka,dva penala svirana,poluvreme 1-0 bilo,Frajburg vodio 1-0 i ovi nisu mogli da daju 2 komada ,dok me je Kajzer isto oborio za 1 gol,onaj njihov napadac ima dve leve noge,promasio je 4 -5 zicera...:facepalm:
Grobar89
 
Posts: 6552
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Kladionicarski tiketi

Postby Felipao » 02 Oct 2011, 15:43

Gde ne stavih Parmu vec ovu mrtvu Cezenu,igraju ko baburine.Kjevo ne zna nista a ovi ne mogu da reshe...U napadu gde bi kao trebalo da su najjachi reaguju katastrofa a i ovaj seckajuci stream mi ide na ganglije.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Kladionicarski tiketi

Postby AirBall » 02 Oct 2011, 16:26

Felipao wrote:Gde ne stavih Parmu vec ovu mrtvu Cezenu,igraju ko baburine.Kjevo ne zna nista a ovi ne mogu da reshe...U napadu gde bi kao trebalo da su najjachi reaguju katastrofa a i ovaj seckajuci stream mi ide na ganglije.


Nema nade za Cezenu dok ne dovedu nekog rasnog strelca... Marka Scepovica npr... :P
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106392
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Kladionicarski tiketi

Postby Felipao » 02 Oct 2011, 16:34

AirBall wrote:
Nema nade za Cezenu dok ne dovedu nekog rasnog strelca... Marka Scepovica npr... :P


A nama da posalju brata Mutua :D Moze i Gezal,necu da se bunim :)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Kladionicarski tiketi

Postby mali_buda » 02 Oct 2011, 21:33

Konacno, posle dugog posta, braca Rumuni, Grci, Turci i Italijani ;)

Image
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Kladionicarski tiketi

Postby Jovan » 02 Oct 2011, 21:41

Jovan
 
Posts: 2162
Joined: 15 Mar 2011, 11:38
Location: Beograd

Re: Kladionicarski tiketi

Postby nolinjo » 02 Oct 2011, 22:03

danas najgori kladionicarski dan u poslednjih mesec dana ,nista zivo nisam pogodio
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Kladionicarski tiketi

Postby mali_buda » 05 Oct 2011, 21:18

Kolege, jedno pitanje. U nedelju sam pogodio sve parove i trebalo bi da podignem 7365din. Kladionica je ZeroBet i jedina je u mom malom mistu. Problem je sto me vec od ponedeljka ujutro setaju za pare. Sve radnike kladionice odlicno poznajem i nadam se da ne zele da me prevare.

Na sajtu kladionice, u delu Pravila, procitao sam da je rok za isplatu 10 dana. Ako se igrac ne pojavi do tada sa dobitnim tiketom, racuna se da nije hteo da podigne dobitak. Ako se ova agonija nastavi, kako da dokazem da sam dolazio tu? Da li da zovem, odnosno posaljem email centrali stranke, jer na sajtu ne postoji kontakt telefon? Sta da radim ako kladionica radi na divlje.

Najgore od svega je sto sam pre par dana povezao jednog prijatelja i pitao ga kuda ide, a on kaze u kladionicu da uplati tiket. Rekoh sto ides u tu, koja je 2km udaljena od naseg mesta, a ne u ovu nasu, on rece, ne isplacuju ovi na vreme, pre neki dan dobio 1800din, pa su ga razvlacili 3dana za te smesne pare. Meni su nudili da mi daju po 2-3 hiljade, koliko im se zatekne u kasi, ali nisam zeleo to da uzmem.

Imam kladionice i na pola sata hoda, ali ko ce toliko da pesaci da bi uplatio jedan tiket, kad mi je ova pred nosom. A, iskreno, nisam ni ocekivao da cu dobiti bilo sta :laugh:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Kladionicarski tiketi

Postby kotrljko » 05 Oct 2011, 21:25

to su prevaranti nevidjeni,njih drzi kum od vlasnika kladionice premijer,(koji mu krade kvote),a mene i mojih par drugova su zajebali za posao (premijer).ovaj cak jedan imao extra posao,i dao otkaz je rsmo se sve dogovrili sa gazdom a onda nas ispalio.djubre.
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Kladionicarski tiketi

Postby nolinjo » 05 Oct 2011, 22:55

trazi broj od gazde ...
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Kladionicarski tiketi

Postby FreddyHouse » 09 Oct 2011, 15:25

mali_buda wrote:Kolege, jedno pitanje. U nedelju sam pogodio sve parove i trebalo bi da podignem 7365din. Kladionica je ZeroBet i jedina je u mom malom mistu. Problem je sto me vec od ponedeljka ujutro setaju za pare. Sve radnike kladionice odlicno poznajem i nadam se da ne zele da me prevare.

Na sajtu kladionice, u delu Pravila, procitao sam da je rok za isplatu 10 dana. Ako se igrac ne pojavi do tada sa dobitnim tiketom, racuna se da nije hteo da podigne dobitak. Ako se ova agonija nastavi, kako da dokazem da sam dolazio tu? Da li da zovem, odnosno posaljem email centrali stranke, jer na sajtu ne postoji kontakt telefon? Sta da radim ako kladionica radi na divlje.

Najgore od svega je sto sam pre par dana povezao jednog prijatelja i pitao ga kuda ide, a on kaze u kladionicu da uplati tiket. Rekoh sto ides u tu, koja je 2km udaljena od naseg mesta, a ne u ovu nasu, on rece, ne isplacuju ovi na vreme, pre neki dan dobio 1800din, pa su ga razvlacili 3dana za te smesne pare. Meni su nudili da mi daju po 2-3 hiljade, koliko im se zatekne u kasi, ali nisam zeleo to da uzmem.

Imam kladionice i na pola sata hoda, ali ko ce toliko da pesaci da bi uplatio jedan tiket, kad mi je ova pred nosom. A, iskreno, nisam ni ocekivao da cu dobiti bilo sta :laugh:

:blue: :blue: :blue:
Care ja poznajem vlasnika te kladionice i ako ne gresim kladionica o kojoj pricas je u Surcinu?! U Batajnici kod mene ima ista ta kladionica i sto se tice isplate situacija je ista... samo sto mene ne mogu nikako da zajebu jer ih poznajem sve licno vec dugo godina :D
User avatar
FreddyHouse
 
Posts: 1484
Joined: 16 Mar 2011, 11:28

Re: Kladionicarski tiketi

Postby nolinjo » 09 Oct 2011, 17:37

Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Kladionicarski tiketi

Postby nolinjo » 09 Oct 2011, 21:12

i brazilci 3plus santos ...odok da se ubijem :(
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest