Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby 1945 » 19 Feb 2023, 12:26

Bio sam u Areni sinoc. Opsti utisak je da je sve odlicno organizovano, publika je takodje podrzala pricu brojkom i ponasanjem. Mislim da sad padaju u vodu one price da ljudi ne bi izdvojili kes za UFC kartu. Velika zamerka ide na card gde su se nasla samo 3 domaca borca. Koga boli kurac za main event random kirgisatnca i rusa u sred Beograda.

Sto se tice nasih, Terzic se posteno obrukao, Ilic zanimljiv mec za publiku ali i ozbiljno blamiranje sa mikrofonom posle, Stosic jbg moglo je i u drugom smeru da ode.
User avatar
1945
 
Posts: 2059
Joined: 01 Aug 2014, 17:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 19 Feb 2023, 12:54

Ilić krađa ,podigli Poljaka u drugoj sa poda a čovek ga em pogađa em napreduje u poziciju ,da ga nisu digli završila bi se kao treća.Jebiga Ilke stvarno kao da u životu nije trenirao rvanje ,šteta jer ima vrhunske kikove i lepo se kreće gore .

Brave je odlična organizacija ,super je sve bilo sinoć nažalost otpali su neki naši borci Dimić Marjanović i ne znam koga su još hteli .

Glavna borba ti likovi su odlični ,Isaev ubica ,Sebi Egipćanin koji nije bio ni main event ne olimpijski rvač grčko rimski stil sparing partner Kolbi Kovingtona .

Najbolji event kod nas ikad ,marketing vrhunski,šteta što je tamo dosta ljudi dobilo karte za džabe preko saveza i što brate naša publika blage veze nema o MMA ,lik ga uhvati single i obori oni zvižde sudiji da digne meč na noge haha.

Baš nemamo MMA publiku ali nadam se da će se vremenom to promeniti .UFC bi brate otišao i da je 500 evra karta ali bi to bilo puno pozera koji se slikaju za insta .

Ono sinoć ako je nas soma znalo ko se bori na kardu osim Stošića i Ilića da me ubiješ .Ali svaka čast Brave-u mnogo gotivan organizacija i nadam se da će opet doći uskoro .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6600
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Bojdo » 19 Feb 2023, 16:20

Istina je da su sudije podigle iz partera borbu ali ako se sjecam na minut do kraja runde. Da, runda bi zavrsila tako da bi Poljak bio na Ilicu ali je prvi dio runde Ilic bio bolji i bacio u knockdown Poljaka i konkretnije pogadjao udarcima, tako da je upitno da li bi Poljak dobio rundu i da je ostao na Ilicu do kraja. Bio je solidno aktivan ali ne ubjedljivo, ali dovoljno da sudija ne prekida. Za bodovanje bi bila teska runda. Tako da po meni nije kradja ali jeste vrlo sporan momenat.

Ovo za parter Ilica odnosno njegovo ne snalazenje u istom je jasno kao dan. Ima samo lijevu nogu i dobro se krece. Ruke su mu prosječne, ali sve ostalo vezano kao i parter vrlo loše.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8577
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 20 Feb 2023, 21:58

Pa Ilić je bacio Poljaka u nokdaun kad su ih digli a ne pre toga ,zato i kažem ,izgubio bi čisto ,ono je ozbiljna krađa ,ljudi su direktno rešili meč ,on ni blizu nije bio da ustane kao ni u trećoj ,čovek bi mu čisto uzeo rundu kao što je treću .

Ono stvarno nisam nikada video .Tešić nije loš sudija ,zna on da se ono ne radi ,čovek sudi po Dagestanu mečeve zna lik rvanje itekako da sudi ,ali jebiga ,pao Kićanović od saveza i fight company ekipe .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6600
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Bojdo » 21 Feb 2023, 15:46

Dzoker je u prvoj rundi slomio podlakticu.

Svaka čast kako je izdržao borbu.

https://www.instagram.com/p/Co6uMbTtmYm/
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8577
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 03 Mar 2023, 21:34

Sta ocekujete sutra braco? Ja tipujem na Dzonsa. Jednostavno se nikad ne bi kladio protiv njega, iako je ovo sve novo. Nastup posle toliko vremena jos u drugoj kategoriji. Bice zanimljivo svakako.

Zene ne pratim pa ne bi ni prognozirao.

Neal vs Rahmonov

Tu dajem blagu prednost kazahstancu.

Gamrot vs Tarner

Opasna borba u najavi. Jel ovaj Tarner naseg Medica zavrsio?
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2589
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Eddie Brock » 03 Mar 2023, 21:36

Zajeban je Gane, velika brzina za onolikog coveka.
Ako je JJ spreman, onda ce biti spektakl
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18480
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby 1945 » 03 Mar 2023, 22:12

Ja stavljam pare na Ganea. Jbg niko nije imun na veliku pauzu i nezdrav zivot pa ni Jon Jones.
User avatar
1945
 
Posts: 2059
Joined: 01 Aug 2014, 17:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 03 Mar 2023, 23:47

Ja stavio 5 soma na ganea ,nisam smeo da igram da će da ga završi samo sam odigrao na njega ,mislim da će dečko da šokira sve .

Igrao sam i Nikal gušenje ,Šavkat prekidom i Fizieva protiv Gejdžija .

Gamrot Tarantula nisam smeo da igram Gamrota ,Tarantula je ubica ,da on je završio Medića .Mnogo opasan lik ,mada tipujem na Gamrota.

Vrhunska kvota je i na Dolidzea protiv Vetorija .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6600
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Eddie Brock » 04 Mar 2023, 22:11

Gane ako podceni Jonsa bice jebeno, mislim vodjen time kako je Jons ziveo i trenirao..
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18480
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 04 Mar 2023, 22:25

I ziveo je i trenirao krvnicki.
A i kad je bio na koksu jebavao je jednog Kormijea 50 45.

Nema potcenjivanja, Gan moze samo na masu da ga dobije, a koliko vidim Dzons je i to nabio.

Radim od 8, al se mora ustati za ovo u 6
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 05 Mar 2023, 06:51

GOAT
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2589
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Bojdo » 05 Mar 2023, 06:52

Najveci ikada!
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8577
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 05 Mar 2023, 06:54

Najveci... Ocekivano...

Kakav crni Siril Gan

A onda neko pominje Rejesa mucenog i Santosa... Covek gram zelje nije imao za te anonimuse
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 05 Mar 2023, 14:58

Džoni je sad Majkl Džordan MMA .

Ali meni je onaj meč presumnjiv ,da Gane onako tapka ,pritom ni na rušenju ne pokušava da ga reversuje ili da ustane ,pa ide giljotina on ne pokušava da radi rukama nego pušta čoveka .Ona giljotina nije čak ni ušla kako treba .

Pritom lik uopšte nije loš na podu čak je završavao ljude subovima i to je sećam se liku na UFC-u drugi meč školski izvukao leg lock , vidi se da lik zna džiu ,gledao sam kad se rolao sa Šehićem lik nije loš na podu uopšte.

Pritom narativ cele nedelje,Džoni Stipe se već radi marketing ,i ovaj koji dolazi sa oteklom šakom i priča kako nije ništa.Nisađ fan teorija zavere ali deluje da je batica uzeo preozbiljne pare za ovo ,prosto nemoguće da onoliko ne zna i da onakva gilja prođe.

Da se razumemo ja da sam Dana ja bih prvi to uradio i napravio ludilo pred meč sa stipetom ,jer je odlaskom Nganua da se ovo nije desilo teška bi bukvalno
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6600
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests