Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

Profesionalni Boks

Re: Profesionalni Boks

Postby DON » 21 Aug 2022, 09:57

Ne znam po kom osnovu sem jako snaznog subjektivnog osecaja moze da bude nereseno Hrgovic, isti slucaj za Usika, ajde ok razumem u momentu borbe, al dva klika imate i pogledate statistiku. Hrgovic ne da nije blizu neresenog nego... A tek Usik Dzosua, pogledati broj bacenih udaraca, koliko je pogodili i sta je bio power punch. Hrga posle svega sto se izdesavalo sa caletom, a i pre toga drkanje oko meceva, realno nije ono sto sam ocekivao, ring rast ima, al moze da bude proboem ako probije ovo... Usik, ne znam sta reci sem savrsen ples :blue:
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 21 Aug 2022, 10:24

Fred Perry wrote:Haha pa oni su tek prevare ,njega su i Fjuri i Džošua završili .Njih dvojica se zajedno jedva i sa kim borili ,dovodili im za glavu manje nerangirane likove .



Dal ovaj post treba uopste komentarisati i gubiti vreme ulazeci u raspravu?

Vitali je u trenutku prekida vodio proriv jednog Lenoksa Luisa, ovaj mu obecao revans, pa pobegao u penziju. Imas tu i bivseg sampiona Krisa Birda koji je pobedio i Holifilda i Dejvida Tuu. Rej Merser, Hašim Rahman...

Sto ie tad bilo aktuelno to su pobedili, a da je bilo lose vreme jeste, nije bila neka konkurencija, ali za to nisu oni krivi.

To da su kalkulisali to ie smesna prica jer ovi danas kalkulisu mnogo vise. Opet kazem Vladimir zavrsio karijeru sa 70 meceva. Toliko trenutno imaju Dzosua, Fjuri i Usik zajedno.
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby Fred Perry » 21 Aug 2022, 11:05

Buraz pogledaj listu ljudi sa kojima su se borili za svetske titule ,ne zezaj ,bilo je boljih boksera od onih sa kojima su oni radili.A pogledaj sada niz protivnika koji je imao Džošua ,Paker ,Vajt ,pa sa Kličkom ,Povjetkin ,Ruiz dva meča ,Usik dva meča a nije ni blizu kraja karijere biće tu sigurno još superfajtova sa Vajlderom možda i Hrgovićem ,Fjurijem.

To što on ima 70 mečeva je nebitno ,to ti i pokazuje da je cirkus u pitanju ,koji bre teškaš može da ima i 30 ozbiljnih mečeva bez da umre u ringu ,to ti je samo pokazatelj kakvu sprdnju su oni napravili od boksa .

@Don verovatno imaš takav utisak jer Kinez daleko jače udara pa ga je par puta uzdrmao ali stvarno po rundama kad se gleda Hrgović ih je uzeo 7 .
Dosta više je i bacio i pogađao Hrgović ,evo statistike , težak meč za skorovanje .Ove zadnje runde mu je sve uzeo .jbg duplo više udaraca je bacio Hrgović .Po meni draw najpošteniji . Hrgović je bio daleko aktivniji i uzeo više rundi a Kinez mnogo bliže nokautu .

https://mobile.twitter.com/BatmanBoxing ... o-15237370
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6542
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 21 Aug 2022, 12:34

@Fred

Vecina najvecih teskasa ima 60-70 meceva u karijeri.
Ali, Forman, Holms, Tajson, Holifild.

To sto ih Vladimir ima toliko pokazatelj je odsustva konkurecije u to vreme, pa je zbog toga mogao da ih radi u tom broju.

A sa tim da su izbegavali meceve ne bih se slozio, jer prosto nije bilo konkurencije. Pored legendi koje sam u prethodnom postu nabrojao, on je tukao Puleva i Povjetkina u prajmu, a ti ljudi i posle 10 godina dobili priliku da se bore za titulu, kada su vec jednom nogom bili u penziji.

Sve borce koji su tad bili aktuelni su pobedili, jedino Valuev nije odradio borbu sa nekim od njih dvojice a bio je u vrhu. A ni za to nisu oni krivi posto je Rus odbio ponudu nekoliko puta
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby DON » 21 Aug 2022, 12:52

FP nisi me razumeo, po meni je cista Hrgina pobeda, ni blizu neresenog...
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Profesionalni Boks

Postby Pit Bull » 21 Aug 2022, 19:46

Smijesno je Fjurija stavljati u istu recenicu sa ovim nesrecnicima.

Covjek je tehnicki nadmudrio Klicka.

Dobio Vajldera de facto tri puta, od toga ga dva puta nokautirao.

Pri tome, Vajlder je kidao svakog osim Fjurija.

Ovaj Usik ne bi imao sta da trazi ni protiv Vajldera, a kamoli Fjurija.

Dzosua je precijenjen bokser, ja sam to govorio dok jos poraza nije imao.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58106
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Profesionalni Boks

Postby Fred Perry » 21 Aug 2022, 21:26

Brate Usik je bukvalno najbliže tehničkom savršenstvu u poslednjih ko zna koliko godina u teškoj ,čovek je bio najbolji kruzer sveta i preozbiljan amaterski teškaš .

Svetski šampion u poluteškoj i olimpijski šampion u teškoj ,dominirao između ostalog likove poput Beterbieva i Džo Džojsa.

Čovek je sve samo ne nesrećnik i precenjen .Ovo što je on uradio u ova 3 meča je čudo ,čovek je prirodni kruzeraš daleko manji od teškaša ,ovo nije njegova kategorija uopšte ,on je i vam meča 30+ kila manji od Fjurija .

Tehnički je daleko bolji od svakog teškaša ,da je samo malo duži i tezi skolovao bi i Tajsona .Džošua jebiga ima marketing iza sebe ali da je nesrećnik je isto smesno reci ,on je top 3-4 teskaš na svetu .Pritom teska trenutno gori ,prepuna je vrhunskih boksera.

Šta god mislio o njemu a ne podnosim ga on je dobio Parkera ,Vajta ,Puleva ,Klicka ,Povjetkina ,Brezalea,Ruiza ,Žanga i to ih skoro sve nokautirao i bio olimpijski šampion ,on ima najozbiljniji niz i mečeva i pobeda što profi što amaterskih od svih teškaša .

Fjuri da se borio sa svim ovim ljudima i on bi izgubio neki meč ,kao i protiv Volina kad je trebao da bude prekid i protiv Vajldera kad je ležao duže od 10 sekundi .Jeste Tajson trenutno možda najbolji ali nije on uopšte ubedljivo bolji od ostalih u top 20 .

On se samo nije borio maltene ni sa kim osim sa vajlderom i Valinom koji ga je umalo završio .To da bi on pregazio Usika i Džošuu nema šanse ,da bi pobedio , verovatno ,ali bi to bili vrhunski kompetitivni mečevi kao protiv Vajldera .

Jedini razlog njegove nule su to sto je izbegao teske mečeve koliko je mogao ,i od Valina je skoro pobegao nije hteo da mu da revanš ,a Usik i Džošua su bolji od Šveđanina tako da otpisati ih bi bila ludost.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6542
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 22 Aug 2022, 00:09

Usik je manja verzija Fjurija. Ne postoji nacin da dobije mec sem u slucaju da Fjuri dodje drogiran ili totalno van forme.

Dva tehnicara, dva rada nogu, ali je jedan planinski masiv, a drugi breg.

Razlika u velicini ce presuditi.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Pit Bull » 30 Aug 2022, 00:22

Nokaut u 5. rundi.

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58106
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Profesionalni Boks

Postby Mikisha » 30 Aug 2022, 00:28

Zvanicno?

Jebe me ingliš
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6353
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 05 Sep 2022, 10:02

Odličan meč Ruiza i Ortiza.

Bucko se baš stesao. Sledeći meč bi bilo zanimljivo da odradi protiv Dilijana Vajta
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby Mikisha » 05 Sep 2022, 12:46

Bas dobar mec, debeli je teski gotivac.

Kakve brze ruke..
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6353
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Profesionalni Boks

Postby Fred Perry » 13 Sep 2022, 12:35

Bolestan meč je bio Ortiz Ruiz ,preozbiljan skil ima debeli .

Fjuri Džošua za WBC titulu 3. decembra na Vembliju .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6542
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 16 Sep 2022, 14:26

Auu :blue:

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Fred Perry » 16 Sep 2022, 17:47

fabricio wrote:Auu :blue:



Uf ,ovo i više iščekujem nego Džošua-Fjuri .Bomba
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6542
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests