Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

Profesionalni Boks

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 17 Sep 2022, 12:52

Teska kategorija je precenjena, ali je najpopularnija.

Pravi takticko tehnicki mecevi su uvek bili u nizim mategorijama.

Veceras,
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 18 Sep 2022, 09:35

Konačno da Kanelo pošteno pobedi Golovkina.

Prvi meč je bio za GGG, drugi nerešen, sad je Kanelo pobedio. To što su sudije bodovale prva dva onako sramno je druga priča.
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 18 Sep 2022, 12:59

Jbg, Golovkin je u medjuvremenu ostario 5 godina i to je presudilo.
On je pod kocnicom vec godinu dve, nije to taj bokser.

Kanelo Beterbiev je nesto sto bih gledao.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Fred Perry » 21 Sep 2022, 11:46

Iluzionista wrote:Konačno da Kanelo pošteno pobedi Golovkina.

Prvi meč je bio za GGG, drugi nerešen, sad je Kanelo pobedio. To što su sudije bodovale prva dva onako sramno je druga priča.


Apsolutno ,jedna od većih krađa i dokaz koliko je Kanelo hypejob ,iako jeste vrhunski bokser ali ga guraju kao goata a on realno izgubio od 3 najveća protivnika ,Golovkina Flojda i Bivola ,nema on šta da traži protiv najboljih na svetu .Ovo je sramotno čekaš 5 godina da Golovkin napuni 40 a kad je trebalo pobegao od trećeg meča .Ja se pitao šta treba ovo Golovkinu sada ali kada sam video da je plaćen sigurnih 20+ miliona dolara ne čudi me .



Beterbiev će mu lansirati glavu u svemir ako budu radili ,taj lik je ubica i udara jače od Bivola .Ali se meni nešto čini da Kanelo neće smeti opet na Bivola i njega ,sigurno je skapirao posle onog meča da su ovi nivo iznad.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 21 Sep 2022, 11:58

Tako je i Flojd cekao da Pakjao ostari i da mu alchajmer uzme maha.
Da su se borili ranije, ne sumnjam da bi se Flojd okliznuo.

Ipak, publiku ne mozes da zajebes. Niko nikada nigde nece pomenuti Flojda kao goata ili tek Kanela.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 24 Sep 2022, 18:54

Veceras Dzojs protiv Parkera.

Ono sto me iznenadjuje jesu kvote. Dzojs je favorit sa 1.45, na Parkera 2.65.

Ne igram kladionicu inace, jako retko, ali ovo cu odigrati.

Ne vidim kako onaj usporeni snimak moze da dobije Dzozefa. Jos je nabacio 10kg pa ga ocekujem jos sporijeg nego sto je bio.

Vece bi mu sanse dao protiv Dzosue, ili tako nekog sa slabom bradom nego protiv Parkera koji ima odlicnu bradu i brze ruke.

Takodje, ne vidim bas ni da ce Parker njega nokautirati, ali mislim da bi trebalo na bodove ovo cisto da pobedi
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 25 Sep 2022, 16:55

Moram reci da sam ozbiljno potcenio Dzojsa. Covek konstantno napreduje u ovim godinama, ima 37 i nikad nije bio bolji. Ona brada je neverovatna. Forman za siromasne

Bilo bi zanimljivo videti ga protiv Vajldera. Dosta je otvoren, bas me zanima kako bi podneo Vajlderove udarce
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby Vasilije 1980 » 07 Nov 2022, 17:40

Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Profesionalni Boks

Postby Vasilije 1980 » 09 Nov 2022, 07:40

Veljko "Roj Džons" Ražnatović nastavlja da dominira i nokautom nad super dominantnim Babićem upisao novu recku na svom šampionskom putu ne bi li postao najbolji boksač u istoriji "rukavica". Još kad se ovom pobedom doda da je Cecin mali osvojio pojas onda cela priča i delo dobija još veće značenje.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Profesionalni Boks

Postby ExEr » 09 Nov 2022, 15:48

Koliko li su para potrosili da ga ne biju...
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 10 Nov 2022, 11:34

Gledao sam ga uzivo jednom protiv nekog Hrvata, i mogu reci da nije toliko los. Daleko od toga da je neka top klasa, ali uopste nije tako smesan koliko ga prozivaju na internetu.

Takodje, neki moji prijatelji su sparingovali sa njim i kazu da je dobar.

Ali, s obzirom na to da nam je on jedan od najboljih boksera dovoljno govori o satnju srpskog boksa. Onaj Borovcanin je klasican primer SNS-a u boksu. Mnogo se promovise po medijima, a malo sta zapravo radi. Nije da sam drugacije ocekivao kad je postavljen, a postavljen je zbog clanske karte. A nije bio nista bolji bokser nego sto je Veljko, poslednjih pet meceva u karijeri su mu bili namesteni, a svaku ozbiljnu borbu je odbio.
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby fabricio » 10 Nov 2022, 12:01

U njegovim godinama se radi po 5 6 meceva godisnje, nekad 10, da se probijes do svetskih organizacije, ako si vec krenuo sa dna.

Decko se bori dva puta godisnje u Ubu i Backoj Palanci, daju mu neke pojaseve, budi bog s nama. Nema ambicije da se bori na pravim mecevima, ovi namesteni mu dobro stoje.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Profesionalni Boks

Postby Iluzionista » 10 Nov 2022, 16:22

fabricio wrote:U njegovim godinama se radi po 5 6 meceva godisnje, nekad 10, da se probijes do svetskih organizacije, ako si vec krenuo sa dna.

Decko se bori dva puta godisnje u Ubu i Backoj Palanci, daju mu neke pojaseve, budi bog s nama. Nema ambicije da se bori na pravim mecevima, ovi namesteni mu dobro stoje.


Jbt, sad ce ispasti da branim Arkanovog malog :lollol:

Njemu je ovo 4. profi mec ove godine sto je isto koliko ce imati i Frejzer Klark, najveci britanski prospekt ove godine. Kada pogledamo rangiranje na boxrecu vidimo da se Klarkovi protivnici na listi nalaze na slicnim mestima kao i Veljkovi.

Naravno da ne poredim Veljka i Frejzera, nisam budala. Samo kazem da ovo uopste nije losa godina.

Svakako da je Veljko ogranicen, da nece nikad boksovati za svetsku titulu ili tako nesto, ali nije toliko los kao sto se ljudi sprdaju.
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2540
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Profesionalni Boks

Postby Cvele » 10 Nov 2022, 16:24

Sta bi vam Veljko radio niste svesni.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18209
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Profesionalni Boks

Postby Fred Perry » 12 Nov 2022, 16:28

Veljko zapravo jeste loš onoliko koliko ga ljudi sprdaju a za boks makar znam iz prve ruke .Kakav crni profi bokser .Nije on ni blizu momaka koji se takmiče amaterski gde je trenirao bilo u Fontani ,Loznici ,Zvezdi Somboru .

Nije ni problem to što su mu protivnici plaćeni da padnu ,i to loše ,da je on stvarno dobar pa da će u nekom trenutku kada nabudži skor otići i stvarno raditi ozbiljne mečeve


On za jednog rekreativaca ima dobre predispozicije ,i to je sve ,može verovatno dobar deo rekreativaca da dobije jer je on prosto posvećen tome kao da je profi . Momci koji se takmiče kod nas mogu da ga tuku jednom rukom


Kad je "pozvan" u reprezentaciju,tj kad je sam sebe pozvao u reprezentaciju morao je da odglumi povredu da ne stvarno izašao u ring gde bi mu otkinuli glavu ,čini se protiv Bugara da je bilo .

Posle toga je kada je pokrenuta opet bokseska liga opet ista priča i izbegavanje mečeva , bukvalno nisu imali koga da mu daju pa su mu dali neko dete u air Maksu iz Voše i onda još naterali njegovog trenera da baci peškir.Ovo je bukvalno najbizarniji boks snimak ikada



Imate i na tjubu meč sa dečkom iz Loznice od prošle godine .Tragedija .Ne smeju u našoj ligi nekoga da mu daju ,a to nisu momci koji su nisu ni u kakvoj top 100-200 nego ni u top 1000 u amaterskom boksu i to Evrope ,ne sveta pa da kažeš .


To vam sve govori koliko je loš .I da naravno nema poraz ni u amaterskom ,komedija. A sad da li on može da prebije prosečnog čoveka sa ulice ili u klubu naravno da može ali što se tiče boksa smešno je pričati , jednostavno nema nikakve predispozicije da se time bavi .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: Mail.RU [Bot] and 12 guests