Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Bojdo » 21 Dec 2022, 05:43

Malo regionalnih aktuelsnosti.

23-eg je FNC u Sisku.

Dva vrlo zanimljiva match match up-a sa regionalne scene:

Matija Bosancic - Andi Vrtacic

Jakob Kosic-Djordje Bukvic
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8439
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Bojdo » 24 Dec 2022, 23:07

Bosancic izgubio na bodove od ikusnog Vrtacica, a Bukvic uspavao nadmenog Kosića.

Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8439
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 09 Jan 2023, 06:29

Sta mislite, moze li Volkanovski da napravi jedno od najvecih iznenadjenja u MMA i pobedi Islama?
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 09 Jan 2023, 23:37

Ja mislim da nema šanse .Volka su uspevali da ruše daleko lošiji i manji rvači tipa Mendeš ,Ortega koji veza nema sa rvanjem ga je takođe bacio i umalo završio na foru .

Em je velika razlika u veličini i snazi koju ajde i da nadoknadi nekako atleticizmom neko ko ima ekstremno jake kukove i eksplozije ali ovde je problem što je na sve i Volkanovski daleko lošiji rvač .

Volk je čist udarač ,njega tamo nisu obarali zbog tog atleticizma i jer u pero lakoj nema ni blizu takvih rvača ali ovaj će ga pojesti ,ne volim kozojeba ali ovo je nivo iznad kad je rvanje u pitanju,kad je onako bacio ogromnog Oliveiru koji je pritom legit black belt u BJJ mislim da će Volka baciti odmah k gnp lagan .

Gledao sam malo Islama kada radi sambo i rvanje sa nekim UFC borcima iz perolake tipa Zabit i to je bukvalno uništavanje . Bukvalno neki suludi brzi KO ili ide to na pod i na brzu završnicu.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 10 Jan 2023, 06:31

Slazem se sa tobom, a opet se potajno nadam nekom ludilu i rokanju svih 5 rundi, iako sam svestan da je mnogo veca sansa za neki submision u prvoj rundi.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Eddie Brock » 15 Jan 2023, 09:39

Gde ce Nganu sad, posto je odbio da produzi ugovor? WWA :laugh:
Ili ce s Polom 1-1 za miliune
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 15 Jan 2023, 19:52

Radi boks sigurno ,pominje se čak nešto sa Fjurijem ,moguće da će posle u PFL gde i ima neke deonice .

Jesu gamad Dana i ekipa ,ne dozvoljavaju im sponzore niti imaju medicinsko osiguranje , neverovatno ,tebe tako ako iskasape na meču ili ako ti puknu neki ligamenti ti si u minusu ako si kao dobar deo rostera plaćen 25+25.

Nganuu je propao ugovor na milion dolara sa nekom kripto kompanijom zbog ufca ,jer oni imaju svog kripto sponzora ,i tad je kaže puko i tražio im da dopuste makar 2 sponzora umesto jednog ili ide.

Paulo Kosta isto navodno hoće da ide .On ima 70k dolara po meču .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 15 Jan 2023, 19:57

Dzons Gane za titulu.
Nije moglo bolje za Dzona.

Cast Ganeu na tehnici, ne moze on dobiti Dzonsa. Premda je ogroman zaista, pa tu moze traziti sansu neku
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Eddie Brock » 15 Jan 2023, 20:19

Dana je olos, to mi je jasno.
Tesko ce Ngano u boks, nekako mi ne ide da svoje (abr po meni) najjace oruzje udarac nogom zapostavi i predje da se mlati s bokserima..
Bolje neka omlati onog Pola
Mada i PFL nije losa ideja, da svi dobri borci zapale od Dane i ekipe
BRate profi sportista nema medicinsko osiguranje :blue:
Samo bic jos fali , pa ko robove
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 15 Jan 2023, 22:30

fabricio wrote:Dzons Gane za titulu.
Nije moglo bolje za Dzona.

Cast Ganeu na tehnici, ne moze on dobiti Dzonsa. Premda je ogroman zaista, pa tu moze traziti sansu neku


Ja mislim da ćeš se iznenaditi kakvo će prebijanje Jonesa da padne .Skoro sam pratio baš snimke sa sparinga i rvanja kad su iscurele ,jezivo koliko je usporio čovek.

Njega je realno Dominik Rejes koji čovek nije za UFC uopšte dobio u onom meču a i Santos je bio blizu sa dva pokidana kolena .Nije to nažalost isti Džony kao nekada .Pritom na stranu sve čak i prajm Džons videće se opet koliko je ogromna razlika u kategoriji ,sa razlogom on nikada nije prešao u tešku do sada kada hoće da uzme lovu za superfajt i penzija.

Lopez i Gane i ne kriju a i zna se šta će da rade ,low i calf kickovi do besvesti .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Mikisha » 21 Jan 2023, 14:38

Frede jel realno da su tako slabo placeni u UFCu, osim par likova.
Naveo si Paula Kostu sa 70soma po mecu, smejurija.
Bacih pogled, u prethodne 3 godine je uradio 3 borbe, znaci 210 hiljada ukupno.
Jos ako placa neki porez, on jedva krpi kraj sa krajem tamo a nije bas nebitan borac.

Sto se Nganua tice, sve je to lepo, zverka je, bije ko Sveti Ilija, ali u boksu nema sta da trazi osim para.
Pogotovo ne sa Fjurijem, to sam negde procitao.
Nije Fjuri takav tip da ce pristati da se igra kao Flojd onomad sa Konorom.

Inace danas Sbc u Zrenjaninu, prosli put se zajebao i otisao, sacuvaj Boze, gde nabavljaju one likove.
Ima neki mali Toma iz Zrenjanina, pulen naseg najveceg i najpoznatijeg Mup kriminalca, ono je jezivo.
Doveli fitnes modela da mu bude protivnik.
Cim su mu doveli prvog stvarnog borca koji je pre toga radio neku borbu, decko je zaspao u roku od minut.

Bilo bi jako lepo kad bi se sprovele neke istrage o namestanju nasih bednih MMA organizacija.
Skrnave sport.
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6353
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 22 Jan 2023, 09:05

Kakav fajt Hil vs Tiseira :blue:

Demolirao ga je Hil, strasna predstava Hila! Izuzetan udaracki potencijal, rodjeni udarac. Ruke i noge, svaki udarac tezak kao malj!

Treba Gloveru odati priznanje za ovo vece kao i za citavu karijeru. Covek je na nogama preziveo ozbiljan masakr, nije hteo da odustane.
Bice zanimljivo videti ko je sledeci protivnik Hilu u borbi za pojas.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Trickett » 22 Jan 2023, 15:48

Zna li se kad se Rakić vraća?
Ostoja Mijailović wrote:Nije uvek lako, ali je uvek skupo gledati Partizan.
Trickett
 
Posts: 1292
Joined: 09 Jun 2020, 08:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 24 Jan 2023, 22:09

April ili maj, predpostavljam.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 25 Jan 2023, 23:49

Mikisha wrote:Frede jel realno da su tako slabo placeni u UFCu, osim par likova.
Naveo si Paula Kostu sa 70soma po mecu, smejurija.
Bacih pogled, u prethodne 3 godine je uradio 3 borbe, znaci 210 hiljada ukupno.
Jos ako placa neki porez, on jedva krpi kraj sa krajem tamo a nije bas nebitan borac.

Sto se Nganua tice, sve je to lepo, zverka je, bije ko Sveti Ilija, ali u boksu nema sta da trazi osim para.
Pogotovo ne sa Fjurijem, to sam negde procitao.
Nije Fjuri takav tip da ce pristati da se igra kao Flojd onomad sa Konorom.

Inace danas Sbc u Zrenjaninu, prosli put se zajebao i otisao, sacuvaj Boze, gde nabavljaju one likove.
Ima neki mali Toma iz Zrenjanina, pulen naseg najveceg i najpoznatijeg Mup kriminalca, ono je jezivo.
Doveli fitnes modela da mu bude protivnik.
Cim su mu doveli prvog stvarnog borca koji je pre toga radio neku borbu, decko je zaspao u roku od minut.

Bilo bi jako lepo kad bi se sprovele neke istrage o namestanju nasih bednih MMA organizacija.
Skrnave sport.


Jeste ,25 hiljada je mislim standard ,bilo je tipa čak i 12,5+ 12.5 za pobedu mislim da je čak Duško imao takav ugovor pa dobio 25 po drugom.

Da Kosta se buni i počeo je opasno da se gura svuda i snima , upravo zbog toga da digne sebi cenu ,on je javno rekao da mu je toliki ugovor .


Ovo što je uradio Hil ,svaka čast,tako se bori za titulu,čovek prebio Glovera ,i mnogo je napredovao ,njega je Stošić lagano bacio kad su radili ,doduše ustajao mu je ali dečko je baš baš napredovao.

Rakić ima sreće sve je otvoreno .Sad se čak spominje Pereira i Hil za titulu .Rakić dobija Anakalaeva ili Jana opet je blizu meča za titulu .

Nema najave kada se vraća ,biće baš jebeno da se vrati na maks,treći put ligamenti ,jeste druga noga ali on je lik koji mnogo zavisi od snage ,eksplozivnosti i počeo je opasno da rve a ovo može da ga zakuca po tom pitanju .

Nova bomba izgleda u teškoj ,Pavlovič-Blejds ,dobijamo novog izazivača Pavlović je bolestan bokser ,najbolja tehnika j teškoj pritom udara jako maltene kao Nganu i Luis.

I da Duško Todorović protiv nekog Engleza na UFC London ,neki Engleski talenat iz cage wariorsa .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests