Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 13 Nov 2022, 17:40

Po meni tezi mecevi za Pereiru su ta dva pomenuta od Adesanie. Pogotovo ovaj protiv Khamzata. U 10 MMA meceva izmedju dobrog rvaca i dobrog kik boksera, 9 dobija rvac.

Protiv Vitakera bi prstalo na sve strane.

Ovo sto si nabrojao za laku kategoriju i potencijalne protivnike Mahaceva. Ne vidim tu ko moze da ga ugrozi sem Dariusa iskreno. Gamrot j npr protiv Dariusa bas lose prosao sa onim pokusajima rvanja. Ne mislis valjda da bi sa tim skilom mogao da ugrozi Islama.

Ljudi, dagestanci su druga dimenzija sto se tice rvanja i greplinga.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 13 Nov 2022, 17:43

Vitaker je potrosen, nema tu nista. Slicni borci, ali je Pereira mnogo opasniji, gabaritniji i eksplozivniji.

Ali Hamzat, tesko je reci.
Ogroman je Hamzat, i dalje mi u glavi kad stoji pored Gustafsona, da su skoro isti, ali na dan borbe, Pereira je sigurno 10 kila tezi od Hamzata, minimum. Hamzat tu skida neku mizeriju, a Poata topi ogroman broj kilograma. Covek je sinoc bio na oko mnogoo veci od Izraela.

Pitanje je moze li da ga srusi uopste, koliko god ovaj bio tragican rvac. Ok, rusio ga Adesania, ali je i Adesania mnogo velik.
A i da ga Srusi, ne verujem da bi mu naneo stetu, vec samo drzao dole. Kao Izi.

Vazno da imamo vatromet sad.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 13 Nov 2022, 17:50

Brate meni je skroz drugi film u glavi iskreno. :biggrin:

Ja mislim da bi mu Khamzat dole naneo ogromnu stetu. Pereira je jedva disao posle greplinga sa Adesaniom. Zamislite protiv Khamzata koji npr Hermansona (midleweight) odvali u rvanju, poigra se sa njim. Ne znam kako zamisljas da Khamzat ne bi mogao da obori Pereiru? :beyond:

Covek moze volu rep da iscupa. Koliko god veci Pereira da je od njega, covek uopste nema nikakvu rvacku podlogu. Klasicna kik bokserska gradja.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 13 Nov 2022, 18:00

Hamzat je jedva srusio malenog Durinja. I to jednom za ceo mec na svezinu ako se secam, bez neke stete. I Hamzat se umara, nema dagestanska pluca. Crkao je brzo tad. U klincu zamalo stradao jer Durinjo isto ispaljuje bombe iz klinca sa male distance.

Poata je kazem, mnogo mnogo velik na dan meca. Videcemo.
Smatram da ne moze da ga bije dole ako ne zauzme neki crucifix ili full odozgo jer nema reach da ga obavija i zajebava kao velterase.

A da ne pricam da Poata udara 13 puta jace od Durinja.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 13 Nov 2022, 18:04

Slazem se da je crkao protiv Brnsa, ali to smo vec komentarisali, covek isao u neke nepotrebne razmene udaraca. Zbog toga se to i desilo.

A druga stvar. Durinjo je jedan od najboljih greplera u welteru. Ni Usman koliko se secam nije hteo da rve sa njim, vec ga je na ruke dobio.

Videcemo sta ce biti, koga ce UFC uopste da upari sa Pereirom.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 13 Nov 2022, 18:09

Nisu zbog Dziu Dzice Durinjove, ali podsecam na onu muku da ga srusi, i na kraju nije mogao, a pokusavao je dva minuta. Pereira je mnogo veci i jaci, i zato nisam siguran oko svega toga.

Nema niko zanimljiv, ide revans sa Iziem. Sa jedne strane ga zasluzuje kao sampion, sa druge 3-0 je za Pereiru u njihovim karijerama...

Ako Prohaska opet dobije Pereirinog trenera Teseiru, ne bih se zacudio da Pereira ode kategoriju iznad i izubija ovog neandertalca, i voala, novi simultani sampion

Pereira svakako za ovu kategoriju nece moci jos dugo da skida.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 13 Nov 2022, 19:01

Uuuu to oko Jirija i Pereire. Kakav bi to vatromet bio. Ne bi se Prohacka proveo lepo sa onim njegovim stilom protiv Pereire.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 13 Nov 2022, 22:54

KarlMalone32 wrote:Po meni tezi mecevi za Pereiru su ta dva pomenuta od Adesanie. Pogotovo ovaj protiv Khamzata. U 10 MMA meceva izmedju dobrog rvaca i dobrog kik boksera, 9 dobija rvac.

Protiv Vitakera bi prstalo na sve strane.

Ovo sto si nabrojao za laku kategoriju i potencijalne protivnike Mahaceva. Ne vidim tu ko moze da ga ugrozi sem Dariusa iskreno. Gamrot j npr protiv Dariusa bas lose prosao sa onim pokusajima rvanja. Ne mislis valjda da bi sa tim skilom mogao da ugrozi Islama.

Ljudi, dagestanci su druga dimenzija sto se tice rvanja i greplinga.



Apsolutno da ,Gamrot je bolji rvač od Dariuša , jednostavno Dariuš je ogroman i na silu je uspeo da odbrani rušenja plus je legit BJJ crni pojas ,jake no Gi turnire u greplingu je osvajao .

Ali što se tiče rvanja Gamrot je tata ,njihov meč je najbolji greplerski meč da ja pamtim da sam gledao ,obojica tu elita .

Gamrot ima ozbiljniju rvačku pozadinu od Islama,ima učešće na baš jakim turnirima ,stotine mečeva u freestyle rvanju ,mislio da je bio i reprezentativac ako se dobro sećam.

Amar koji realno tu negde po meni ipak slabiji rvač je kao klinac odradio 50-50 sa Islamom meč .Jedini meč protiv top rvača i Islam je pobedio sumnjivom odlukom .

A gamrot je što se tiče rvanja i bolji ,on je po meni najveća nagazna mina jer on i islam jednog drugog teško mogu da ruše i drže dole ,kao Darius koji se top branio ali ofanzivno nije mogao ništa u rvanju da uradi .

Ne znam ko je teži od njih dvojice jer za tako nešto bi morao da se rvem sa obojicom da bi znao ali obojica su definitivno njih dvojica najzajbaniji tu ,Islam nije nikada pobedio takve rvače po meni .Amar isto ,pa onda Ismagulov .Fiziev jebeno brani rušenja a elitni je kik bokser .

Tarantula je potencijalno iznenađenje za sve njih ,dečko je ubica ,1.91 cm ,ogroman rič ,čovek visok ko Adesanja maltene a brutalan Skil i svuda je kompletan .Medića je pregazio još pre par mečeva .

Taj lik može da im svima bude problema ,lik je kao Pereira ,savršen stand up za greplere ,baca kolena kao lud ,ako bi nasadio nekog na koleno pritom zna džiu solidno .

Svi oni su zajbani i tu svako svakog može da dobije .Nema šanse da tu iko zagazi sve redom .Šta misliš zašto je Islam izbegao da sa svima njima radi meč dok se probijao a maltene je sa svima bilo priče da će da radi .

.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6535
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Vasilije 1980 » 13 Nov 2022, 23:23

Bivši UFC poluteškaš i izazivač za titulu Entoni "Rambl" Džonson nažalost izgubio bitku sa bolešću i umro u 38. godini.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 14 Nov 2022, 06:17

Neka mu je laka zemlja.

@Fred

Ja bi prvi voleo da sve te koje smo nabrojali ( svi do jednog vrhunski borci ) upare sa tipovima poput Dastina, Gejcija i tako tih koji se vrte medjusobno u vrhu lake kategorije vec godinama. I naravno da bi voleo da gledam mec za pojas svaki drugi mesec al jbg to je nerealno. Ja se iskreno kao neko ko prati MMA nadam da Islam nece igrati neke glupe igrice i preskakati protivnike tj birati protivnike, nego da ce redom ici pa dokle dogura.

Samo da UFC ne napravi neku nakaradnu selekciju fajtova sad. Tipa da ne bude da upare Oliveiru sa Dariusom, a Islamu daju Dastina npr. To bi bio teski idiotizam, al ne bi me ni zacudilo puno.

Uglavnom laka kategorija ima brdo vrhunskih boraca i nase je da se nadamo da ce UFC izvuci maksimum iz toga sto se tice neizvesnosti i zanimljivosti, a ne samo profita.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 01 Dec 2022, 06:30

Velika steta ovo sto se desilo Jiriju. Kazu da je ozbiljna povreda u pitanju. Ko zna kad se vraca.

Igrom slucaja Blahovic vs Ankalaev za titulu u LHW. Ne znam, po meni favorit i to izraziti je Ankalaev. Mnogo vece sanse protiv njega bi imao Glover nego Jan.

Ja tu ne mogu da docekam povratak Rakica. Da mu Bog da zdravlja i pocistice diviziju.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 03 Dec 2022, 05:06

Soldic dobio malo po jajima i nece da nastavi mec.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 04 Dec 2022, 09:37

Sergej Pavlovič :blue: Kakav monstrum.

Ozbiljna pretnja za tesku kategoriju u UFC. Kako je izmlatio Tuivasu. Peta pobeda za redom prekidom u prvoj rundi.

Zasluzuje sad neko ozbiljno ime. Ja licno bi ga upario sa Ganeom.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 04 Dec 2022, 17:52

Roberto se izgleda malo uplašio , odbio je i dan kasnije daodradi meč jer je one tu radio dva eventa dan za dan .Ovi borci u oneu su par nivoa iznad onih poljaka iz kswa ,pogotovo Ramazanov.

Štrašan meč Holand i Wonderboy :blue: A i Pavlovič kakav ubica :blue:
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6535
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 11 Dec 2022, 06:01

Dadose pobedu Pimbletu.

Nek uziva i zaradi sto vise novca boreci se sa ovim anonimusima. Treba imati zvaku da se ovako katastrofalan borac proda trzistu i ja to uvek cenim.

Naravno, prvi rangirni borac ce mu pruziti klasicno uginuce.

Elem,
Ilija Topuria klasican kiler. Podseca me na Garbrandta sa boksom, a pokazao je protiv ovog vobani dagestanca da ima i solidnu odbranu od rusenja. Ali nije glup kao Kodi, vec ima fin iq.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests