Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Trickett » 03 Aug 2022, 17:40

Delim tvoje mišljenje s tim što nisam siguran za top 10, ali sa top 5 svakako nema šta da traži.
Ostoja Mijailović wrote:Nije uvek lako, ali je uvek skupo gledati Partizan.
Trickett
 
Posts: 1292
Joined: 09 Jun 2020, 08:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 03 Aug 2022, 21:21

fabricio wrote:Liku anabolici iz ociju izlaze. Verovatno je procena daa ne bi mogao da se ocisti skroz i sve ukloni iz organizma do prvog testiranja.
Moje misljenje i neutemeljena teorija.

Sa sportskog aspekta, on u UFC velter ne bi dobio nikog iz top 10


Definitivno ,lik je jebote našprican kao bodibilder jer ovi Poljaci nemaju doping kontrolu lol .

On je i od hemije navukao previše mase i napregao organe ,on umire da spusti za velter. Dečko će raditi 84 i 93 u One-u tako su rekli ,izgleda da on 77 ne može da spusti bez da bude na aparatima ,još bez hemije .

Vrhunska odluka ,velter je trenutno možda gledajući 30 boraca najjača kategorija ,bolesno kakvih boraca ima koji će tek da se proslave kao Čimaev Rakimonov Pereira Brejdi i onaj Rus .

Teško bi on išta uradio tamo ,a zamisli tek da ode i da stvarno ne može uopšte da spusti i da radi 84 ,otkinuli bi mu glavu .Mnogo dobra odluka ,oneov roster van malih kategorija jer par nivoa ispod ufca ,lik će ovde raditi za titulu našppican,u ufcu ako bi do top 10 došao bilo bi čudo .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 03 Aug 2022, 23:32

Trickett wrote:Delim tvoje mišljenje s tim što nisam siguran za top 10, ali sa top 5 svakako nema šta da traži.

Nema gde on ovde da prdne.

Image

Masakrirao bi ga sve do jedan borac.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 05 Aug 2022, 05:31

Soldic bi Masvidala izuo na keca.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 12 Aug 2022, 01:22

Možda i bi ali bi soldića od top 25 izulo makar pola velteraša ,a on nije više ni velteraš prešao u srednju očigledno ne može da spusti kile ,tu bi ga bukvalno ubili nerangirani likovi ne bi stigao ni blizu top 15 .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby -Lepi- » 12 Aug 2022, 01:48

Pa ne bi isao odmah na prvih 10, nego na neke nerangirane (ove iznad 15. mesta) borce pa polako ako bi pobedjivao bi isao ka vrhu i tu bi se videlo sta i koliko moze.
Mada ovo mu verovatno dodje kao bolja opcija.Bolje je placen, imace priliku za sam vrh organizacije a za UFC svakako ima vremena, ima tek 27 godina.
Mislim da je dobro postupio.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 14 Aug 2022, 16:28

User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 16 Aug 2022, 12:11

Ante Delija :blue: E taj momak ako bog da da odvoji PFL titulu pa da odma dobije top 10 ufc meč .
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 21 Aug 2022, 06:49

Au ljudi sta se ovo desilo... gledam jutros uzivo i hocu da se uspavam, sam kraj borbe, Usman izdominirao i onda BUM :blue:

Restartovao ga je brat. Ovo niko nije ocekivao posle onakve 4 runde, delovao mi je totalno indisponirano posle cetvrte runde. Neverovatan nokaut.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby KarlMalone32 » 22 Aug 2022, 12:31

Ne mogu da verujem da ste ostali nemi na ovaj nokaut Edvardsa. Ja sam ga premotavao jedno deset puta i gledao iznova i iznova. Kako je seo Usman, bukvalno mu je namestio glavu za high kick, posle one finte levog direkta. Nije znao sta ga je snaslo.

Neverovatno, zadnji minut, dobijena borba i covek krece da se povlaci nicim izazvan i bum. Dokaz da nikad nije gotovo.

To je draz ovog sporta. Svaka cast Edvardsu, nekako je najmanje propracen od strane medija i UFC, pa su razni Masvidali dobijali priliku pre njega za title shot.

Docekao svojih 5 minuta i nokautirao sampiona kakav je Kamaru Usman. Trenutak zbog kog ce ostati upisan u istoriju MMA i UFC.
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2579
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Eddie Brock » 22 Aug 2022, 12:36

Desi se... Malo li se puta desavalo u borilackim sportovima tako nesto.
Nek zakazu revans, ima Kamaru da ga samelje
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 22 Aug 2022, 12:49

KarlMalone32 wrote:Ne mogu da verujem da ste ostali nemi na ovaj nokaut Edvardsa. Ja sam ga premotavao jedno deset puta i gledao iznova i iznova. Kako je seo Usman, bukvalno mu je namestio glavu za high kick, posle one finte levog direkta. Nije znao sta ga je snaslo.

Neverovatno, zadnji minut, dobijena borba i covek krece da se povlaci nicim izazvan i bum. Dokaz da nikad nije gotovo.

To je draz ovog sporta. Svaka cast Edvardsu, nekako je najmanje propracen od strane medija i UFC, pa su razni Masvidali dobijali priliku pre njega za title shot.

Docekao svojih 5 minuta i nokautirao sampiona kakav je Kamaru Usman. Trenutak zbog kog ce ostati upisan u istoriju MMA i UFC.


Bolesno , Mirko Cro Cop omiljeni potez ,promenio gard ,cima ga levom nogom pa leva leva leva ruka i samo sačekao da ovaj krene da eskivira glavom u desno i bum koje savršenstvo od kika .Tragedija za Usmana izdominirao ga je do tada .

.
Usman je bolji borac ali zaslužio je Edvardrs titulu ,vrhunski kik boks i 0 posto hajp .Jedva čekam revanš biće ludilo , Usman će verovatno da ga izrve još više sledeći put ali ko zna ,bilo bi dobro da se iskompleksira i da dobijemo par rundi brutalnog rokanja .

Inače i Usman je od rvača postao preozbiljan udarač ,nenormalno je napredovao ,čak ga je i istukao u onoj drugoj poprilično ne volim ga ali stvarno je goat veltera.
Last edited by Fred Perry on 22 Aug 2022, 13:29, edited 1 time in total.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 22 Aug 2022, 13:21

Kako goat pored GSPa?
Broj odbrana titula, protivnici, Duzina vladavine. Sve je na strani GSPa.

Fintirao je Edvards ceo mec tu nogu i ispalio u najboljem mogucem trenutku.

Revans ce dobiti, a onda krece vladavina Hamzata Cimaeva.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Fred Perry » 22 Aug 2022, 13:34

To sve sad stvar ukusa ,ja više volim GSP-a ali nekako uvek dajem prednost najnovijoj generaciji , jednostavno konkurencija je čak i u odnosu na pre 5 godina jača u svakoj kategoriji ,i nekako mislim da rade meč obojica u prajmu da bi Usman dobio.

Svakako nije ni bitno , Usman je jedan od najboljih ikada ako već nije najbolji a ako vrati titulu i pobedi Čimaeva onda mislim da zaslužuje da se smatra najboljim.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6534
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 10 Sep 2022, 08:49

Sad je bolje. Nocas
Diaz vs Ferguson,
Chimaev vs Holland (rip).
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests