Board index Tenis Turniri

Davis Cup

Re: Davis Cup

Postby Baxter Stockman » 03 Dec 2021, 18:03

Brukanje, ozbiljno brukanje.

Bolje da ne pišem šta mislim o Lajoviću.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34256
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Davis Cup

Postby Hajzenberg » 03 Dec 2021, 18:04

Propalo je ovo takmičenje i pre ovog formata koji je igran prvi i do sada jedini put pre dve godine, Hrvatska 2018 g. osvojila trofej u poslednjem izdanju starog formata a sve reprezentacije koje je imala na meniju em su im gostovale em su dolazile u šarenolikim, da ne kažem drugopozivnim sastavima. OK za domaćinstva jer su ranije gostovali tim selekcijama ali je smešno kakve je rivale imala u smislu da su dolazili bez prvih a neretko i drugih reketa. Ima dobrih 5-6 godina kako ovo takmičenje ni na šta ne liči, kako sa starim a pogotovo sa ovim novim sistemom.

Elem, kratak komentar ovoga danas je sramota. Nije Dušan Duci nego je Lajović jedan običan lajavac, sa malim ili velikim l, svejedno. Novak da je pametan na nikada više ne obuče reprezentativni dres, bukvalno i figurativno. Ne može on da pobedi koliko ovi ostali mogu da pogube i ne može on da spere što ovi zaseru.

Ostaje večna misterija kako su igrači poput Lajovića, Krajinovića, Kecmanovića i Đerea uopšte u svojim karijerama ne samo bili među top 50 nego čini mi se svi osim Kecmana da su imali i top 30 plasman u nekim momentima. A svi su suvi i teški proseci od igrača. A možda još veća kako je Tipsarević u zenitu karijere bio osmi a bezveznjaković od igrača a pogotovo od selektora Troicki dvanaesti što ova trenutna garnitura igrača nema šanse da postigne. Jbg, tako boduje APT, ne osvojiš ni jedan turnir a budeš među 20-30 na listi sa milionskim kontom na računu.

Očekivao sam pobedu iskreno i ništa više drugo, još dobio lik prvi set...bolje da su ostali u Austriji ili izgubili od Kazaha.
Last edited by Hajzenberg on 03 Dec 2021, 18:08, edited 1 time in total.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7836
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Davis Cup

Postby novi jevrem » 03 Dec 2021, 18:06

Ovom momku svaka cast, nije poklekao nakon izgubljenog prvog seta, i pokazao da ocigledno nije slucajno sto je nanizao tri top 100 igraca u ovom takmicenju. Za Ducija zaista bolje da napravi neku pauzu i da dobro razmisli ima li vise svrhe da igra singl, i da se preorijentise na dublove i na kafedzinicu .................... ne bih se iznenadio da se on i povuce u naredne dve godine, ukoliko bude prikazivao ovakav nivo igre i bude se blamirao protiv dosta slabije rangiranih igraca .......................
novi jevrem
 
Posts: 1963
Joined: 08 Jun 2011, 13:51
Location: Stari Grad

Re: Davis Cup

Postby Milutinov Tata » 03 Dec 2021, 18:08

B R U K A! Ostavi srce na terenu pa izgubi, a ne ovako bezvoljno. Dobije prvi set na poklon i umesto da to iskoristi on opet krene sa 0-3. Idi bre. Bas los nastup u ova dva meca.

Hrvati ce u finale sa celndzer igracima na drugoj tabli i Cilicem koji dobije nekoga s vremena na vreme.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29720
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Davis Cup

Postby Hajzenberg » 03 Dec 2021, 18:09

Ništa, navijamo za Ruse, neće biti prvi put(a) :lollol:

Ako bi HRV u ovom komisijskom sastavu prigrlila i treći trofej u istoriji onda gasi i Davis Cup i gasi sve živo...
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7836
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Davis Cup

Postby Cvele » 03 Dec 2021, 18:10

Sad Noletu da se vrati za poslednja dva USO.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18547
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Davis Cup

Postby Skafi » 03 Dec 2021, 18:11

Novak i tri beznudaša. S kim on deli svlačionicu.

Ajde, Kecmanovic je debitant, njemu i da oprostimo
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Davis Cup

Postby veljkos161 » 03 Dec 2021, 18:12

Ako ništa,Rusi su prejaki za Goja i ekipu tako da ovi neće udariti i treću zvezdicu.
Imamo Novaka tolike godine a da oni imaju dva Dejvis kupa više,previše bi nekako bilo.
Koliko god da je takmičenje obezvređeno.
Hajz,Janko je igrao ozbiljan tenis u to vreme,zasluženo je bio u top 10.
Sećam se na Us openu dok ga povreda nešto nije sjebala Novak se baš patio sa njim,nešto tipa 7-6/6-7 pre povrede.
Dobijao Berdiha,Ferera,Rodika...
Igračka veličina za Lajovića i slične.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7397
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Davis Cup

Postby bezvezarije » 03 Dec 2021, 18:13

Hajzenberg wrote:Propalo je ovo takmičenje i pre ovog formata koji je igran prvi i do sada jedini put pre dve godine, Hrvatska 2018 g. osvojila trofej u poslednjem izdanju starog formata a sve reprezentacije koje je imala na meniju em su im gostovale em su dolazile u šarenolikim, da ne kažem drugopozivnim sastavima. OK za domaćinstva jer su ranije gostovali tim selekcijama ali je smešno kakve je rivale imala u smislu da su dolazili bez prvih a neretko i drugih reketa. Ima dobrih 5-6 godina kako ovo takmičenje ni na šta ne liči, kako sa starim a pogotovo sa ovim novim sistemom.

Elem, kratak komentar ovoga danas je sramota. Nije Dušan Duci nego je Lajović jedan običan lajavac, sa malim ili velikim l, svejedno. Novak da je pametan na nikada više ne obuče reprezentativni dres, bukvalno i figurativno. Ne može on da pobedi koliko ovi ostali mogu da pogube i ne može on da spere ovi što ovi zaseru.

Ostaje večna misterija kako su igrači poput Lajovića, Krajinovića, Kecmanovića i Đerea uopšte u svojim karijerama ne samo bili među top 50 nego čini mi se svi osim Kecmana da su imali i top 30 plasman u nekim momentima. A svi su suvi i teški proseci od igrača. A možda još veća kako je Tipsarević u zenitu karijere bio osmi a bezveznjaković od igrača a pogotovo od selektora Troicki dvanaesti što ova trenutna garnitura igrača nema šanse da postigne. Jbg, tako boduje APT, ne osvojiš ni jedan turnir a budeš među 20-30 na listi sa milionskim kontom na računu.

Očekivao sam pobedu iskreno i ništa više drugo, još dobio lik prvi set...bolje da su ostali u Austriji ili izgubili od Kazaha.


Tipsarović je imao prirodan talenat, a Troici je imao dobar servis, visok je, dobre fizikalije. Plus njih dva su nosili uspjesi Novaka.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1882
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Davis Cup

Postby Sezione » 03 Dec 2021, 18:38

Hajzenberg wrote:Propalo je ovo takmičenje i pre ovog formata koji je igran prvi i do sada jedini put pre dve godine, Hrvatska 2018 g. osvojila trofej u poslednjem izdanju starog formata a sve reprezentacije koje je imala na meniju em su im gostovale em su dolazile u šarenolikim, da ne kažem drugopozivnim sastavima. OK za domaćinstva jer su ranije gostovali tim selekcijama ali je smešno kakve je rivale imala u smislu da su dolazili bez prvih a neretko i drugih reketa. Ima dobrih 5-6 godina kako ovo takmičenje ni na šta ne liči, kako sa starim a pogotovo sa ovim novim sistemom.

Elem, kratak komentar ovoga danas je sramota. Nije Dušan Duci nego je Lajović jedan običan lajavac, sa malim ili velikim l, svejedno. Novak da je pametan na nikada više ne obuče reprezentativni dres, bukvalno i figurativno. Ne može on da pobedi koliko ovi ostali mogu da pogube i ne može on da spere što ovi zaseru.

Ostaje večna misterija kako su igrači poput Lajovića, Krajinovića, Kecmanovića i Đerea uopšte u svojim karijerama ne samo bili među top 50 nego čini mi se svi osim Kecmana da su imali i top 30 plasman u nekim momentima. A svi su suvi i teški proseci od igrača. A možda još veća kako je Tipsarević u zenitu karijere bio osmi a bezveznjaković od igrača a pogotovo od selektora Troicki dvanaesti što ova trenutna garnitura igrača nema šanse da postigne. Jbg, tako boduje APT, ne osvojiš ni jedan turnir a budeš među 20-30 na listi sa milionskim kontom na računu.

Očekivao sam pobedu iskreno i ništa više drugo, još dobio lik prvi set...bolje da su ostali u Austriji ili izgubili od Kazaha.

Procitao sam ovaj post glasom Andjusa
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13829
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Davis Cup

Postby Hajzenberg » 03 Dec 2021, 18:49

NIsam imao ni najmanju nameru da nipodaštavam rezultate TIpse i Viktora, možda se pogrešno i izrazih, na kraju krajeva oni su za prvi i jedni DC zaslužni kao i sam Novak ali ovi ostali su zaista nikogovići kada je reč o ekipnom delu takmičenja. A i Janko i Troicki su imali nekih ''sumrak'' momenata u karijeri tako da su ovi njihovi najbolji plasmani koje su imali veliki rezultat i posle Novaka teško da ćemo ikada imati takve plasmane na listi.

Sećam se da je svojevremeno Janko izjavio da ima dane kada mu se uopšte ne igra i da jedva čeka da izgubi meč i završi u hotelskoj sobi igrajući omiljene mu igrice. A da je imao velikih pobeda jeste, urnisale su ga i povrede pa ona suspenzija a Troicki je zadnje godine igranja baš otaljavao, vucarao se po čelendžerima, gubio i od znanih i od neznanih ali ako ništa drugo imaju taj DC upisan a pitanje da li ćemo ikad više doći u situaciju da se tako nešto ponovi.

Dobro, ima i taj ATP Kup, nimalo bezvredno takmičenje osvojeno u ''predvečerje'' početka korone ali ostaje i žal i sramota za ovogodišnjim izdanjem Davis Cupa a pogotovo ovim porazom danas.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7836
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Davis Cup

Postby Bogun » 03 Dec 2021, 19:08

Bogami razvlači ovo Čilić.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32894
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Davis Cup

Postby veljkos161 » 03 Dec 2021, 19:10

Sampioncina.
Naravno i Marin u svom stilu za finis gema dupla.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7397
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Davis Cup

Postby fontaneros » 03 Dec 2021, 19:11

Ja sam za to da se lajovicu oduzme soska, a vi?
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44370
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Davis Cup

Postby Bogun » 03 Dec 2021, 19:19

Ja sam za to da se oduzme onima koji bi da oduzimaju. Šta kažeš?

Ni prvi ni poslednji koji se obrukao u naciolnalnom dresu.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32894
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

PreviousNext

Return to Turniri

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests