Board index Razni Sportovi Atletika

Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Old school » 21 Aug 2022, 19:46

Bravo dete!
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7311
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby veljkos161 » 21 Aug 2022, 19:50

Medalje za osamnaestogodisnjakinju i sedamnaestogodisnjakinju,sanjamo.
Tek su pocele :okk:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Dovla933 » 21 Aug 2022, 19:50

Nikad jeftinije zlato :D ali polako, ima vremena..
User avatar
Dovla933
 
Posts: 1255
Joined: 17 Apr 2014, 19:40

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Lester Bo » 21 Aug 2022, 19:51

Sve se negde u sportu i uopšte životu vrati kad tad,na bilo koji način.

U Parizu može biti svašta,ogroman potencijal koji bi se morao iskoristiti.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15082
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Radonjaa » 21 Aug 2022, 19:54

Angelina ispred Verman slično kao što je ova bila ispred nje u Kolumbiji, i tad su obije ostale na 193, samo neka joj se vraća na velikoj sceni. :biggrin: Šteta što je Vukovićka u trećoj seriji izvukla 195, ali nije ni bilo realno da srebro ode na 193.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13422
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby veljkos161 » 21 Aug 2022, 20:03

Iz naseg ugla gledano,najvaznije je da kontstantno skace preko 190 gde god se pojavi,za sve ostalo ima vremena.
Pa tek je 17 napunila jbt.
Zlatna iz Kalija,Brus,ovde ni u finale nije usla.
Konstantnost je vazna.
Last edited by veljkos161 on 21 Aug 2022, 20:08, edited 1 time in total.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Skafi » 21 Aug 2022, 20:05

Očekivanja daleko nadmašena. Uz jednu očekivanu medalju, priželjkivala druga u kugli, a ove dve devojke su nas ostavile bez daha.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby octopus » 21 Aug 2022, 20:43

Image

Kolika suklepina je ova Vuković. :biggrin:

Valjalo bi da Angelina još malčice poraste.
User avatar
octopus
 
Posts: 5240
Joined: 24 Jun 2014, 07:36

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby ИлићКапитен22 » 21 Aug 2022, 21:11

Слика која показује сав бесмисао рата.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Dylam Dop » 21 Aug 2022, 22:19

Radonjaa wrote:Šteta što je Vukovićka u trećoj seriji izvukla 195, ali nije ni bilo realno da srebro ode na 193.


Pa i ona je naša. :roll: Bravo za cure, divno ih je vidjeti obe sa medaljama oko vrata. Mariji je ovo i kruna karijere, da se ima čega sjećati u poznijim godinama. Za Angelinu itekako vrijeme radi.

Čestitke svim našim atletičarima na prikazanom ovih prethodnih dana.
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7216
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Tegi » 21 Aug 2022, 22:23

Jedna veteranka, dve devojčice, tri nacije i tri vere, 4 medalje. Vrhunsko prvenstvo. I najvažnije od svega- moraće još da se pomeraju granice da bi se uspesi prelili na Budimpeštu i posebno Pariz.

Inače, Top ima ćerkicu koja je 2013. godište. Obezbeđeni smo do sredine veka. :biggrin:
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20801
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Foteljas » 21 Aug 2022, 22:29

Nisam pratio takmicenja za vikend zbog odmora, bravo za obe devojke, lepa buducnost je pred njima. :jupi:

Da li je realno da Francuzi imaju devet medalja, ali nijedno zlato?
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5135
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Radonjaa » 21 Aug 2022, 22:50

Dylam Dop wrote:Pa i ona je naša. :roll: Bravo za cure, divno ih je vidjeti obe sa medaljama oko vrata. Mariji je ovo i kruna karijere, da se ima čega sjećati u poznijim godinama. Za Angelinu itekako vrijeme radi.

Čestitke svim našim atletičarima na prikazanom ovih prethodnih dana.


Simpatična je i navijao sam da preskoči Ukrajinku kad je Angelina otpala, a naši su isključivo pod srpskom zastavom, makar što se mene tiče.
Marija po pravilu najbolje rezultate ostvaruje u Srbiji, lične rekorde je postavila u Beogradu i Smederevu, evropsko srebro osvojila u Novom Sadu, a Top joj je bio trener kad je osvojila svjetsko zlato u Kanadi, posle i Goran Obradović. Mislim da bi imala još bolje rezultate da je ranije otišla u inostranstvo, jer joj se uspon u seniorskoj karijeri poklopio sa selidbom u Grčku (od 2019. živi i trenira u Atini). Inače je i na mitingu upravo u Atini prije par mjeseci bila ispred Angeline, tj na istoj visini, ali manjem broju pokušaja. U Budimpešti i Parizu očekujem da se zamijene uloge. :biggrin:
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13422
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby jabukamen » 22 Aug 2022, 05:02

Mladja juniorka uzela seniorsku evropsku medalju. Ludilo. Na 190 i 193 je izgledalo da ce preskociti i vise, ali nema veze, bice prilike. Cetiri medalje su sjajan ucinak nase atletike.

Jos jedna vest koja nema veze sa Minhenom, svecarskom atmosferom i koju mediji ne dele. https://atlex.rs/najvaznije/beograd-ost ... e-ne-vaze/
"Da imamo život, sport bi nam bio zabava a ne patologija." Sloba Milošević twitter.
jabukamen
 
Posts: 2533
Joined: 24 Mar 2011, 13:50

Re: Atletski mitinzi, vesti, aktuelnosti i zanimljivosti

Postby Dylam Dop » 22 Aug 2022, 08:45

Radonjaa wrote:Simpatična je i navijao sam da preskoči Ukrajinku kad je Angelina otpala, a naši su isključivo pod srpskom zastavom, makar što se mene tiče.


Ne bih da ulazim u delikatnost/kompromitovanost detalja oko (boje i/ili odabira) zastava, osjećanja ljudi i ine politike, ali djevojka jeste Srpkinja, kao što i samu CG smatram srpskom, a ne samo i isključivo crnogorskom zemljom. Imala je trnovit put i CG je njenoj porodici pružila egzistenciju i utočište. Hvala CG na tome i sasvim je korektno što je ostala da nastupa za nju. Mene u svakom slučaju raduje svaki uspjeh sportista u CG, ako isti u potonjem nije iskorišten u kojekakve mizerne, dnevnopolitičke svrhe kao protivteža uspjesima, prepucavanje iliti "mjerenja patke" (čak i samih CG-reprezentativaca) sa sportistima iz Srbije, ili sa Srbijom generalno.

Naravno, ništa lično prema tebi i tvom stavu.
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7216
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

PreviousNext

Return to Atletika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests