Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 26 Mar 2023, 04:34

СрбинПодгорица wrote:90% људи који буду на стадиону ће гласати тог Мила у недељу. Организоване навијачке групе, довољно им је видјети само иконографију и знаш све. Они су избацали да стадиона и људе који припадају том Montenegro корпусу али не мрзе довољно. Такође људи који воде те навијаче, на свакодневном нивоу по друштвеним мрежама шире србомржњу.


Шта је са Србима у тој групи? Зар је Чака Ивановић изгубио потпуно утицај?
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8587
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 26 Mar 2023, 10:19

Није Чака никад ни био у тој групи. Говоримо о навијачима репрезентације.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31524
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Cvele » 26 Mar 2023, 10:54

Granit Čaka
User avatar
Cvele
 
Posts: 18545
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 26 Mar 2023, 11:08

grobar_Zvornik wrote:Није Чака никад ни био у тој групи. Говоримо о навијачима репрезентације.


On je spomenuo organizovane navijače, pretpostavljam da je mislio na dio crnogorskih Varvara koji prate reprezentaciju. Znam da je Caka govori da je u grupi poštovanje i da nema promovisanja mržnje. Pa zato pitam, jesu li Varvare još u takvoj harmoniju ili nisu.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8587
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 26 Mar 2023, 12:48

Bojdo wrote:
grobar_Zvornik wrote:Није Чака никад ни био у тој групи. Говоримо о навијачима репрезентације.


On je spomenuo organizovane navijače, pretpostavljam da je mislio na dio crnogorskih Varvara koji prate reprezentaciju. Znam da je Caka govori da je u grupi poštovanje i da nema promovisanja mržnje. Pa zato pitam, jesu li Varvare još u takvoj harmoniju ili nisu.

Нисам мислио на само montenigerski дио Варвара (мада је питање колико њих уопште иде сада међу Варваре, а једна група је скроз избачена) јер су они само дио те montenegrinske трибине. Има ту још и група, као и група из других градова. Имаш и групе и на јужној трибини. Варвари итекако последњих година србују не на утакмица (мада је и тога било против клуба из ткз. државе) колико то дјелима ван трибина. Ако сјутра буде навијача Србије биће то већином Варвари.
Многи од тих "виђенијих" на монтегринској трибини су србомрсци, "вјерници" тзв. цркве, блокирали путева палили гуме када је требао митрополит да се устоличи итд. Просто свакодневно просипају мржњу, плус је сада подгријана прича са изборима. Молим Бога да све прође како треба и да побиједи Србија.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17049
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 26 Mar 2023, 13:24

Ти људи који предводе ту "монтенигерску трибину", јесу ли то активни навијачи из неких група, или пак бивши навијачи, или су то неки новокомпоновани навијачи само за политичке потребе формирања трибине за репрезентацију, а који раније нису имали никакав озбиљан навијачки стаж у некој групи?

Заборавих питати, шта је са оним Скочком, он је био баш процрногорски оријентисан док је био активан?
Last edited by Bojdo on 26 Mar 2023, 13:41, edited 3 times in total.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8587
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 26 Mar 2023, 13:34

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34255
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 26 Mar 2023, 14:03

Bojdo wrote:Ти људи који предводе ту "монтенигерску трибину", јесу ли то активни навијачи из неких група, или пак бивши навијачи, или су то неки новокомпоновани навијачи само за политичке потребе формирања трибине за репрезентацију, а који раније нису имали никакав озбиљан навијачки стаж у некој групи?

Заборавих питати, шта је са оним Скочком, он је био баш процрногорски оријентисан док је био активан?

Има да кажем свих њих, а највише би рекао ових који се само активирају за репрезентацију као навијачи. Мислим на све а не само на те које као воде.
Скочко је активан на монтенегринској трибини, међу Варварима мислим да није, или није у великој мјери.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17049
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Grande Alessandro » 26 Mar 2023, 15:28



Lik je u najboljoj formi cele sezone...od svih nasih igraca...

Steta!

Mislio sam da nece uspeti da se nametne u Juveu...ali ono sto zna, radi perfektno!
Poprilicno jednodimenzionalni igrac, ali je sebe doveo maltene do porfekcije za neke stvari...i konstantno se ponavlja...

Bukvalno sve ono sto Krasic nije uspeo u Juveu...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 26 Mar 2023, 19:23

СрбинПодгорица wrote:Има да кажем свих њих, а највише би рекао ових који се само активирају за репрезентацију као навијачи. Мислим на све а не само на те које као воде.
Скочко је активан на монтенегринској трибини, међу Варварима мислим да није, или није у великој мјери.


Nikad me to nije previše zanimalo, ali koliko znam, Skočko je daleko od omiljenog među Varvarima. Navodno je neke od njih čak namještao da leže, stari agent u svakom slučaju. A za Čaku čuh da je postao maltene nebitan tamo, vjerovatno sopstvenim izborom.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13424
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 26 Mar 2023, 21:08

Скочка су неколико пута млатили на трбини то знам. За Чаку не знам, задњи пут када сам гледао Будућност видио сам га на трибини.

Иначе вечерас су клинци дочекали наше фудбалере, и дежурни фашисти по друштвеним мрежама просипају мржњу према дјеци, њиховом родитељима цркви, тј свему српском.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17049
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 26 Mar 2023, 23:00

Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8587
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 27 Mar 2023, 08:28

Image
Opet Grujan od starta, ništa mi se ovo ne sviđa
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34255
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 27 Mar 2023, 08:38

Grujić je ozbiljniji igrač od Lukića, njegov glavni problem u kontekstu repke je to što je spor i zbog toga nije kompatibilan sa Smsom i Tadićem koji su isto spori igrači. Meni bi lično Ilić igrao mnogo više, pogotovo posle one partije u Norveškoj.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3082
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 27 Mar 2023, 08:47

Grujić funkcioniše u Portu jer ima ceo vezni red brzih igrača, a on donosi mirnoću i skok igru. Nama je to ne toliko nužno potrebno jer već imamo tehnički boljih igrača kojima brzina takođe nije odlika.

Grujić-Lukić-SMS je vezni red teretnjaka, kad se na to doda i Mitrović koji nije nešto sposoban da igra odbranu opet će sve da spadne na bokove, a tamo će opet situacija da bude jebi ga u dupe.

Marušić ima da urniše Mladenovića po boku, ko onomad kad su nas Švajcarci bušili na SP.

Ja bih pre Gudelja vratio u vezu, a ubacio štopera nego krenuo sa tandemom Grujić-Lukić.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34255
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests