Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Fića » 20 Mar 2011, 00:41

Vidic i Zigic otkazali zbog povreda... Ne znam koji ih je i zvao kad su povredjeni vec neko vreme...

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 39327.html
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Reprezentacija Srbije

Postby CRNO BELI SVET » 20 Mar 2011, 18:18

^
^
Dodaj tu i Kuzmanovića, koji se malopre povredio u meču njegovog Štutgarta protiv Volfzburga, i sigurno će propustiti predstojeće duele reprezentacije...
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Bane » 20 Mar 2011, 18:22

Znaci definitivno se oprastamo od ep 2012
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Diktator » 21 Mar 2011, 11:24

A od vrlih novinara niko da pita Goluba zasto nije zvao Kacara(moze biti koristan u napadu-dao gol prosle nedelje),Tadica(igra odlicno u Holandiji)..vazno da su tu superperspektivni Veseljko,Racja i ostala druzina.
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Reprezentacija Srbije

Postby werbatim » 23 Mar 2011, 10:36

Pa zar nije rekao selektor da Kacar ni sam ne zna na kojoj poziciji igra, i da kad to "odluci", e tek onda treba da se dokaze, i onda ce ga zvati.... :shock:
User avatar
werbatim
 
Posts: 1533
Joined: 20 Mar 2011, 11:27

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Fića » 23 Mar 2011, 11:03

Ako je to rekao, nekoko je uspeo i sebe da nadmasi po idiotkluku
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Reprezentacija Srbije

Postby BlackPoint » 23 Mar 2011, 12:45

Kao što sam već 100 x rekao , dok god je na čelu reprezentacije ,, trener'' Pižon , ne interesuje me ni on ni rezultati . Moje lično mišljenje je da je on i kao igrač bio prosečan ( da ne grešim dušu , imao je 2 bisera , protiv Arsenala centaršut Duletu Saviću i protiv Danske solo-prodor za gol i pobedu 2 : 1 ) a još gori je kao trener . Šteta što je pobedio burazersko-kumovski lobi u FSS i on postavljen za selektora . Izgubićemo kontinuitet u učešću u međunarodnim takmičenjima pošto nemamo ni gram šanse da prođemo do baraža. Sa druge strane , debakl u ovim kvalifikacijama će ga , nadam se , oterati sa mesta selektora. E , nadam se da će tada pobediti razum i na njegovo mesto doći neki mladi , pametni i vredni trener tipa Sale Janković ili Vermez pa da se konsolidujemo i od nule da krenemo dalje.
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: Reprezentacija Srbije

Postby mali_buda » 23 Mar 2011, 21:37

Petrović izabrao prvih 11 za Irce
IZVOR: B92, ZURNAL.RS | AK
Selektor reprezentacije Srbije Vladimir Petrović Pižon, odredio je startnih 11 koji će u petak početi meč sa Severnom Irskom u kvalifikacijama za EURO 2012.


Posle treninga u Staroj Pazovi starteri se mogu nazreti - Jorgačević na golu, Ivanović, Biševac, Subotić i Kolarov u odbrani, Stanković i Milijaš kao centralni vezni, Krasić i Tošić po bokovima, polušpic biće Ljajić, a centarfor Pantelić. Rajković, Ninković i Jovanović su glavni kandidati za startnu postavu, dok se tome nadaju Petrović i Trivunović.

Bojan Jorgačević je došao povređen na okupljanje tima, ali će verovatno dobiti prednost ispred "lokalaca" Brkića i Šaranova koji je u izvrsnoj formi.

Odsustvo Nemanje Vidića ogroman je hendikep u odbrani, ali su Milan Biševac i Neven Subotić nosioci igre u odbrani Valensijena i Borusije Dortmund koja je lider Bundeslige, a dobro su odigrali i prijateljski meč sa Izraelom.

Najveća snaga naše poslednje linije su svakako bekovi, zvezde Čelsija i Mančester Sitija Bane Ivanović i Aleksandar Kolarov.

Povreda Nikole Žigića primorala je Petrovića da izmeni ne samo špic nego i vezni red koji će činiti pet igrača, ali tri izuzetno ofanzivna.

Nenad Milijaš i kapiten Dejan Stanković će pokrivati centralni deo, krilne pozicije poverene su bivšem i sadašnjem igraču moskovskog CKSA Milošu Krasiću i Zoranu Tošiću koji su u dobroj formi, pre svega golgeterskoj, a plejmejker i prva podrška usamljenom napadaču Marku Panteliću najverovatnije će biti mladi igrač Fiorentine Adem Ljajić.

Protiv gostiju koje je Srbija lagano savladala u prijateljskom meču na njihovom terenu, istina pod vođstvom Radomira Antića, "Orlovi" su uvideli odakle im prete opasnosti kao i gde su slabosti narednog rivala.

Da li su bilo šta zapamtili sa gostovanja u Severnoj Irskoj ostaje da se vidi, ali je činjenica da će Pižon imati dovoljno jak tim da pobedi reprezentaciju koja je već napravila dva velika iznenađenja - pobedila je Sloveniju u Ljubljani (1:0), igrala nerešeno sa Italijom (0:0), ali i sa Farskim Ostrvima (1:1).

Srbija će svoj peti kvalifikacioni meč u grupi C sa Severnom Irskom odigrati u petak od 20.30h na stadionu Crvene zvezde.


B92
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Torshavn » 23 Mar 2011, 21:50

Veseljko je dolazio kad god je mogao na "Karadjordje" ... inace, on, Brana Ilic, Petrovic , ne mogu biti igraci za reprezentaciju ...
Vojvodina jedna jedina, pola bela pola crvena ...

Nasa istorija je jebala kevu Ajnstajnu mnogo pre neutrina. U Srbiji je proslost neizvesnija od buducnosti, ali to nije razlog da svaku izmisljotinu proglasavamo za istinu. OFK nije BSK.
User avatar
Torshavn
 
Posts: 643
Joined: 17 Mar 2011, 21:29

Re: Reprezentacija Srbije

Postby mali_buda » 23 Mar 2011, 22:28

Ugis Vilums wrote:Veseljko je dolazio kad god je mogao na "Karadjordje" ... inace, on, Brana Ilic, Petrovic , ne mogu biti igraci za reprezentaciju ...

U pravu si. To su klasicni "klupski igraci".

Sto se tice najavljenog sastava, nista pozitivno ne ocekujem. Stankovic i Milijas u sredini, Ljajic ispred. Po mom misljenju, Adem i Milijas ni u jednoj ozbiljnoj ekipi ne mogu igrati u isto vreme, jer su slicni tipovi igraca. Ako Krasic i Tosic budu vezani uz aut liniju, sredina ce nam biti potpuno prazna. Milijas je poznat kao igrac sa ne bas prevelikim radijusom kretanja, a Deki je vec u godinama, tako da ne znam ko ce pokriti toliki prostor. Napad sa usamljenim Pantelicem - potpuno jalov.

Nadam se da je ovo, ipak samo nagadjanje i da ce drugacija ekipa istrcati na teren.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Fića » 24 Mar 2011, 16:50

Prvi golman reprezentacije, Bojan Jorgacevic, se povredio i na golu ce sutra biti Zeljko Brkic.
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 39581.html
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Torshavn » 24 Mar 2011, 20:42

Nas kapiten ce debitovati na golu drzavne reprezentacije, jer je Jorgacevic povredjen ...
Vojvodina jedna jedina, pola bela pola crvena ...

Nasa istorija je jebala kevu Ajnstajnu mnogo pre neutrina. U Srbiji je proslost neizvesnija od buducnosti, ali to nije razlog da svaku izmisljotinu proglasavamo za istinu. OFK nije BSK.
User avatar
Torshavn
 
Posts: 643
Joined: 17 Mar 2011, 21:29

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Monsieur Poirot » 25 Mar 2011, 01:44

mali_buda wrote:

Sto se tice pozvanih igraca, ovo mi vise lici na selekciju novinara koja bi trebalo da se suprostavi A selekciji.


Ja se secam kad je selekcija novinara tukla A tim sa 3-0 za vreme sankcija, pa ti sad vidi :D
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Reprezentacija Srbije

Postby ZvezdaIznadSvega » 25 Mar 2011, 14:35

Lazovic ga metnuo za mladu reprezentaciju. Lep gol, bravo decko. :clap:

Lazovic jos jedan, raspucao se momak... :D
User avatar
ZvezdaIznadSvega
 
Posts: 208
Joined: 17 Mar 2011, 18:26
Location: Novi Sad

Re: Reprezentacija Srbije

Postby ZvezdaIznadSvega » 25 Mar 2011, 15:03

Stefan Scepovic za 3-1 na asistenciju, pogadjate koga... :mrgreen: Lepo igraju orlici.

Sasa Markovic za 4-1...
User avatar
ZvezdaIznadSvega
 
Posts: 208
Joined: 17 Mar 2011, 18:26
Location: Novi Sad

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Old school and 18 guests