Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 15 Dec 2022, 10:04

Troll level, over 80
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13805
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 15 Dec 2022, 19:54

Kakav javasluk, klasicni pilicari

https://sportklub.rs/fudbal/reprezentacija-fudbal/veliki-skandal-na-pomolu-nema-zlatne-lopte-u-2022/


Proredili su se i kompromitovani kadrovi, pojedinci usko povezani sa kladionicama izgubili moć, pojedini mešetari premešteni na smetlište istorije, prečišćene sudijske liste… S poslednjim izborima, ipak, na površinu su isplivali politički poslušnici, postavljeni po dubini, sa zadatkom da isključivo čekaju mig stranačkog vrha.

Selektor Dragan Stojković, u ulozi vrhovnog fudbalskog autoriteta, izašao je iz opisa posla i ostavio dobar supstrat opoziciji za kritike. Neuspeh u Kataru, uz Piksijeve greške u koracima, ponajviše minimiziranjem uticaja legalno izabranih članova rukovodstva i samovoljno skrojenog spiska putnika u Dohu, polako dolazi na naplatu. Vreme sukoba u FSS, nažalost, sve je izvesnije.

Ukoliko sa Andrićevog venca, kao poslednjeg oktobarskog dana, ne stigne drugačija direktiva. A, to je već mučan usud najpopularnijeg sporta u nas…
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13805
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 16 Dec 2022, 08:59

“Uspeli smo da privučemo Andreja Popovića, koji je igrao za BiH, Stefana i Vikotra Džodića, koji imaju francuske papire. Tu je Ivan Vasiljević, Atletiko Madrid, može da igra za Špance. Dalje Nemanja Motika, velike je probleme imao u Bajernu zbog toga. Pa Sava Aranđel Čestić, Dejan Kuzmanović iz Monaka, Dejan Tetek iz Redinga, zahvaljujući Veljku Paunoviću i Marko Mitroviću, Goran Babić, Sautempton, sve je dogovoreno s njim, nije dolazio zbog kovida, ali se na njega najozbiljnije računa. Luka Izderić, momak iz bečke Austrije, bio je kod nas na školi fudbala, mi gledali, zaljubili se u njega. Damjan Pavlović, Standard Lijež, nenormalna želja da igra za Srbiju. Zatim Milanov Jan Karlo Simić, biće sada na pripremama sa prvim timom Rosonera, Mateja Milovanović, ranije kapiten Ajaksa u mlađim selekcijama, sad je bio najbolji na turniru u Makedoniji“.
Na kraju ipak sve zavisi od igrača, a imamo i drugačije primere.
“Stefan Despotovski, Novevski, Andrija Radulović... Šta mi tu možemo? Igrali su za sve selekcije, Despotovski je bio kapiten svih selekcija. Onda ga ne pozoveš na jedno takmičenje zbog konkretnih i opravdanih razloga, a on sutradan ode za Makedonce. Mi tu ne možemo ništa“.

Sada su, kad govorimo o mlađim selekcijama, dva imena najaktuelnija. Aleksandar Pavlović, vezista Bajerna, još više Stefan Bajčetić, fudbaler sredine terena Liverpula.

“Razgovarali smo, više puta. Sa Pavlovićem smo smo blizu, mislim. Zvaćemo ga na sledeće okupljanje i mislim da je on budući reprezentativac Srbije. Za Bajčetića – što je do nas uradili smo. Mnogo smo pričali, izrazili nenormalnu želju da dođe da zaigra za nas. Sada je na njemu da odluči“.

Ovo oko Bajčetića i ne deluje previše optimistično
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 16 Dec 2022, 10:09

99% идентичан исход као са Кркићем.

Иначе примјетио сам да се у задњих годину дана потенцира Сава Аранђел... Беспотребно. Његов максимум је нека каријера Уроша Ћосића, а пише се као да је ријеч о новом Невену Суботићу.
Овај мали из Ајакса би можда нешто могао урадити.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31500
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Milutinov Tata » 16 Dec 2022, 16:42

Mihajlović Siniša



Utakmica za reprezentaciju 63

Golova za reprezentaciju 10 golova i 1 autogol

Za seniorsku reprezentaciju SFR Jugoslavije debitovao 16. maja 1991. u kvalifikacionoj utakmici za EP 1992. sa reprezentacijom Farskih ostrva u Beogradu.

Poslednji meč u dresu reprezentacije, tada već Srbije i Crne Gore, odigrao je 7. juna 2003. u kvalifikacionoj utakmici za EP 2004. sa reprezentacijom Finske u Helsinkiju.

Drži i neslavan rekord po broju crvenih kartona u reprezentativnim susretima (5).
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29718
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Меч за 3. место на СП - Хрватска - Maроко

Postby Fred Perry » 18 Dec 2022, 16:42

bezvezarije wrote:
Fred Perry wrote:Svaka čast ujama :blue: kakva generacija ,drugo i treće mesto na svetu. Gledaju li ovo SMS , Vlahović ,Gudelj i ostale starlete .

Sećate li se rasprave Piksi vs Modrić :laugh: Modrić je bukvalno jedan od najvećih veznih igrača svog doba , ovo što radi u Realu i Hrvatskoj ,respekt .


Svaka čast. Ali mi ćemo u narednih 4 godine pratiti Vlahovića i Mitrovića i njihove golove, a oni defenzivca Gvardiola.


Uživati ahahahaha :laugh: ,gde će to naše starlete da daju golove ,Farskim ostrvima ,naši mogu da ga zavuku samo nekoj ribi .

Ja se nadam da se zajebavaš pošto ovo ne bi napisala ni ona ribica što su je razvlačili.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6600
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: Меч за 3. место на СП - Хрватска - Maроко

Postby bezvezarije » 18 Dec 2022, 18:21

Fred Perry wrote:
bezvezarije wrote:
Svaka čast. Ali mi ćemo u narednih 4 godine pratiti Vlahovića i Mitrovića i njihove golove, a oni defenzivca Gvardiola.


Uživati ahahahaha :laugh: ,gde će to naše starlete da daju golove ,Farskim ostrvima ,naši mogu da ga zavuku samo nekoj ribi .

Ja se nadam da se zajebavaš pošto ovo ne bi napisala ni ona ribica što su je razvlačili.


Čemu ta negativnost. Bez obzira na ovaj loš rezultat mislim da i dalje imamo dobre igrače. Bar u fazi napada.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1881
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Меч за 3. место на СП - Хрватска - Maроко

Postby nexus13 » 19 Dec 2022, 03:44

Sezione wrote:Kojim tacno najvecim klubovima? :biggrin:

Nama od 25 igraca tipa 3 ikada u karijeri igrala nokaut fazu LS, a mi se tripujemo da cemo da osvojimo nesto :biggrin:


Padaju mi na pamet Tadic i Vlahovic...treci vec ne. :biggrin:
User avatar
nexus13
 
Posts: 7332
Joined: 15 Apr 2012, 15:12

Re: Меч за 3. место на СП - Хрватска - Maроко

Postby fontaneros » 19 Dec 2022, 07:36

Sergej
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44326
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Меч за 3. место на СП - Хрватска - Maроко

Postby Gerzovo » 19 Dec 2022, 07:55

Grujić s Portom
User avatar
Gerzovo
 
Posts: 922
Joined: 19 Jul 2020, 12:42

Re: Меч за 3. место на СП - Хрватска - Maроко

Postby medjutim » 19 Dec 2022, 08:43

Je l' Grujić zapravo igrao ili sedeo na klupi/tribini?
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13573
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby medjutim » 19 Dec 2022, 10:00

Jedna od tema koja se potegla posle SP je šta posle Tadića, jer za većinu drugih pozicija postoji nekakva zamena, ali za Tadića, pa i SMS, nema mlađih koji dolaze.

Partizan je godinama pokušavao da napravi AMC profila "novi naslednik Saše Ilića", ali od Ljajića naovamo to jednostavno ne ide.

U poslednjih 10 godina, u Partizanu su na tu poziciju su gurani Džigi (budala), Pantić (nije za taj fudbal), Đerlek (još uvek nije jasno zašto kog đavola), Lazar Pavlović (prototip "nikad igrača"), praktično bez rezultata za nivo reprezentacije. Možda, samo možda Baždar može to da postane, ali i to ćemo još da vidimo. Plus Luka Stojanović koji nije ni zaigrao za prvi tim.

Vojvodina je imala Ivanića (nije mogao da čeka poziv Srbije), Melega (nije to to), Kataija (nije AMC ali je i dalje kreativniji od većine), Gaćinovića,

Bilo je još nekih Banjaca, Vulića i Paločevića i u drugim klubovima, naravno, moraju negde da se pojave..

Ali ko je poslednji veznjak s mozgom i kreacijom kog je Zvezda proizvela makar do nivoa igrača za našu ligu, i zašto ni ne pokušava?
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13573
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Gerzovo » 19 Dec 2022, 10:25

Veljko Nikolić je bio uzaludan pokušaj.

Generalno, fudbal klizi ka tome da se ti maštoviti igrači, popularne desetke, skroz skrajnu.
Eto sinoćnje finale, jedna Franucska, bez ikakve kreacije, sem donekle Grizmana, koji je sinoć bio preočajan.

Više sam mišljenja da se trebaju praviti brzi, pokretni igrači, koji bi odlaskom vani još više napredovali. Naša reprezentacija je prespora, Kostić i Radonjić imaju brzine. Živković tu i tamo, mada nije za krilo brz.

E da, naša u21 reprezentacija je baš tanka, vjerovatno i najtanja možda od rata.
User avatar
Gerzovo
 
Posts: 922
Joined: 19 Jul 2020, 12:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby medjutim » 19 Dec 2022, 10:32

Pao mi je na pamet, mada je praktično i on došao u Zvezdu sa skoro 18, ono što je naučio, uglavnom je naučio drugde.

Francuska nam nije za poređenje, njima se može da sklapaju takvu ekipu, ali možemo da se ugledamo na reprezentaciju slične genetike iz komšiluka, nije baš da Hercegovci koji pređu na katoličanstvo dobiju 50% na fudbalsku perspektivu, više je do kvalitetnog rada.

A reprezentacija pored svog tog lošeg rada plaća ceh demografiji i popularnosti tenisa koji je odvukao masu dece iz sportova gde bi mogli da nešto postignu u ćorsokak..
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13573
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 19 Dec 2022, 10:41

Najbliže je Filip Đuričić, ali on nikada nije dobio šansu u prvom timu, a i debitovao je u reprezentaciji još u Mihinom mandatu.

Od tada možda Luka Ilić, koji je u međuvremenu prekomandovan na centralnog veznog, a pored toga se ne sećam nekog dodatno.
Ristić je jedno vreme guran i na AMF-a ali on je igrao na svim mogućim pozicijama pa mi to i nije neki reper.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: DotBot 1.2 and 18 guests