Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 05 Oct 2022, 09:26

Katastrofa se desila zato sto je bolid na klupi Ajaksa mislio da protiv ovakvog Napolija moze da igra visok presing i kad vodi i kad gubi samo zato sto je primio prva 2 gola glavom posle nekih centarsuteva. Nagrada mu je stigla u nadoknadi poluvremena kad ga je primio iz kontre. Onda nesrecno otvaranje i posle 4:1 nemas sta da trazis

Brat na 5:1 zapisuje nesto u svesku, umesto da je pogledao random utakmicu tipa Specije protiv Napolija i da vidi da ne moze uvek da igra kao da je sa druge strane Viljem drugi

Ta tvrdoglavost, necu da kazem i nabedjenost, odredjenih trenera da forsiraju nesto sto i sami znaju da nece ici mi nikad nece biti najjasnija. Mozda je u tome razlika izmedju dobrih i vrhunskih trenera, pa i jedan Gvardiola je uzeo i stao u blok protiv Atletika u gostima, pa ih posle razglavio kuci i pukom srecom je bilo samo 1:0, iako ga je fudbalska javnost napusavala kako sme da igra tako sa takvim timom itd

I na kraju, ne moze da se poredi nasa postavka gde imas 3 stopera i spoljne sa defanzivnim obavezama i bar jednog veznog koji je po vokaciji defanzivniji, sa Ajaksovom gde imas 2 stopera, eventualno jednog beka u situaciji kad ti trce kontru i imas tog jednog veznog mucenika koji se vraca da krpi bolekurciju ostatka ekipe

Sinoc su se sudarile bukvalno 2 identicne ekipe, Napoli ima bolje igrace i trenera i uz malo srece zato se tako i zavrsilo

I nemoj stvarno Dilame da mracis bezveze, jedino zajednicko izmedju Srbije i Ajaksa je Tadic, bukvalno dodirnih tacaka nemaju ekipe

@fontana

Polivanje krece zato sto su se istripovali da su ozbiljna ekipa jer su napunili ocajni Rendzers, glupo izgubili od kriminalnog Liverpula u 90. min na Enfildu, tad im je vec u glavi opet bilo polufinale LS kao one godine, onda su stucnuli 2 puta u prvenstvu, sad ih napunio do cepa Napoli i naravno da ce da upale vredjalicu. Na koju fudbalsku javnost i navijace mi to lici? Hmmmmm
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13805
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 05 Oct 2022, 09:45

MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44326
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 05 Oct 2022, 17:21

Holanđani su baš ozbiljni ksenofobi. Da dočekaš loših mesec dana da ovako ponižavaš čoveka kome je sa 34 godine promenjena pozicija i čijim dolaskom je Ajaks povratio status relevantnog evropskog kluba i vratio primat u holandskom fudbalu. :puke:

Našao Vesli Snajder nešto da mu priča. Dok je bio glavni igrač Ajaksa, nisu mogli da osvoje Kup Marinka Rokvića koliko ih je PSV drao. Da ne govorim što u Tadićevim godinama nije mogao da stoji na nogama, propao je u jednoj Nici.

Ako je Teo Jansen legenda Ajaksa, ja sam Imanuel Kant.

Sećam se kako su Belgijanci pljuvali Mitrovića nakon što je došao u Anderleht za rekordno obeštećenje. Pa je on odgovorio sa "našao je da me kritikuje Mbo Mpenza koji je za 4 godine u Anderlehtu dao manje golova nego ja za jednu polusezonu".
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Lajger » 05 Oct 2022, 17:22

A sad ga kao ne kontrolišu ?
Lajger
 
Posts: 2782
Joined: 26 May 2021, 15:12

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Inzaghi » 05 Oct 2022, 20:22

Sramotni zvizduci Tadicu.

Ali kao sto sam pisao vec ranije, oni su teske dijabole iskompleksirane, mozda i veca nervoza nego na tribinama JNA sto deluje nemoguce maltene. Pogotovo kod Fejnorda. Tamo maltene se i ne navija, samo zvizduci ili aplauzi i j majki.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17431
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby ExEr » 06 Oct 2022, 05:55

Sezione wrote:

Brat na 5:1 zapisuje nesto u svesku,

Tata im van gaal je svagda nesto zapisivao, vidli od njega. On je toliko zapisivao i na 0-0, i na 1-0, i na 0-3, da mu je od zapisivanja ekipa igrala isto, a on brat ili je pisao memoare ili u naletu inspiracije dal od radosti, nervoze ili tuge ( najvise) zapisivao stihove.
Cudi me da dosad nije izdao neku knjigu
Prepisuju prepisivanje

Lepo rece Tegi, na stranu forma, Tadic ne igra na poziciji, a kritike od igraca kao kad Bolk postavi Berdiha da odredi najboljeg na svetu..isti kredibilitet
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 06 Oct 2022, 09:12

Tadic je sam kriv imao je priliku pre 2 sezone da ode u Barselonu i upise u svoj cv da je igrao na Nou Kampu a u smrd... ajax bi uvek mogao da se vrati on je ipak zeleo da im pokaze lojalnost i za to je dobio zvizduke ..

Razlisljam nesto nema sanse da bih zvizdau Nathu pa sve da bude dementan i tera loptu u nas gol .. odnos prema dresu postovanje koje ima prema kluba dosao u klub koji je u tom trenutku bio ispos njegovog renomea ..
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7201
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 06 Oct 2022, 09:36

Domingoo wrote:Tadic je sam kriv imao je priliku pre 2 sezone da ode u Barselonu


U četnike četres pete
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13417
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 06 Oct 2022, 09:37

Па Натку нећеш ни да чујеш да се звижди. То се звижди и псује мајка само Партизановој деци. Странцима се титрају муда.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 07 Oct 2022, 09:17

ИлићКапитен22 wrote:Па Натку нећеш ни да чујеш да се звижди. То се звижди и псује мајка само Партизановој деци. Странцима се титрају муда.


Nemoj tako nije se zvizdalo ni igracu sa tvog avatara.
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7201
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 08 Oct 2022, 12:02

U susret sutrašnjem žrebu za EP...tačno u podne.

https://swissfootballdata.com/2022/09/2 ... simulator/
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 08 Oct 2022, 17:34

"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31500
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 09 Oct 2022, 08:58

Iz prvog samo ne Spanija i Belgija, iz treceg izbjeci Ukrajinu i Norvešku.
Ostalo je sve OK.
Super da su Francuzi i Englezi s nama jači su od većine prvog šešira.
Iz prvog ako upadnu Poljska ili Mađarska napadamo i prvo mjesto, iako nebitno prvi ili drugi u ovim kvalama
Potpisujem čaki nekog jakog iz prvog ako izbjegnemo mine u 3. i 4.

Jako je vazan i 4. sesir tu su Grci i Turci, ali recimo i Farska ostrva
Olimp
 
Posts: 3333
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 09 Oct 2022, 09:06

Daleko je Belgija od onog nivoa kada je završavala kvalifikacije sa 28 bodova od 30 i odlazila na velika takmičenja kao glavni favorit. Iako su i meni glavna želja za izbegavanje nakon Španije i Holandije. Prosto, izbegao bih tehnički superiorne reprezentacije, na stranu igrački kvalitet.

Meni je tu Italija protivnik po meri.

Nije svejedno da li si prvi ili drugi, barem u prethodnom ciklusu za Euro nije bilo. Ukrajina je bila prva u našoj grupi i zbog toga je otišla u najslabiju grupu, a Portugal je kažnjen grupom sa Nemačkom, Francuskom i Mađarskom.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby NEDJA » 09 Oct 2022, 09:56

Zelje za prvi sesir: Madjarska, Poljska, Italija.
Zelje za treci sesir: Crna Gora, Rumunija, Jermenija.
Iz cetvrtog izbeci Tursku pa i Grcku. Iz petog Slovacku i S. Irsku. Iz prvog da izbegnemo Spaniju i Portugal, iz treceg Ukrajinu i Norvesku
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6114
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Bytespider [Bot], Majestic-12 [Bot] and 12 guests