Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 15 Jul 2022, 13:41

Mozda zato sto si i ti nesvesno urlao :D

Kroz maglu se secam ali zapad je bio 1/1
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 15 Jul 2022, 13:47

Glavna fora je bila napusavanje Gudelja jer su u lozi bili Veljko i Anastasija.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3063
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Puta Tapar » 15 Jul 2022, 17:50

Problem je što kod nas ljudi negoduju sa "Uuuuuuuu" pa dušebrižnici" uvek misle da imitiramo majmune.
User avatar
Puta Tapar
 
Posts: 3130
Joined: 05 Sep 2015, 14:44

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 16 Jul 2022, 00:05

Bruka i sramota, jedina evropska reprezentacija koja će biti ''ispraćena'' na SP bez domaće publike...to protiv Šveda je zvaničan meč a neće biti prilike ni za nijedan prijateljski meč do početka SP jer u oktobru nema reprezentativnog fudbala a u novembru se sezone prekidaju valjda nekih 7-10 dana pred Katar.

Možda i nismo za bolje.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7778
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 23 Jul 2022, 21:20

Mogao bi savez da se iscima oko Stefana Bajčetića, ono što uhvatih sa priprema Liverpula deluje da ima štofa
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 06 Aug 2022, 18:38

Bas sam dosao da pitam sta se desava po tom pitanju,vidim stoji mu zastava Spanije na rezultatima.
Bio je danas na klupi Liverpula.
Nemamo luksuz da propustamo kvalitetne igrace.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 06 Aug 2022, 19:20

Otvarana je ta priča odavno, za sad je odbio. Teško se Špancima otimaju igrači.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13228
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 06 Aug 2022, 23:51

Znaci bice nas ukoliko ne postane dovoljno dobar za njih :roll:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 07 Aug 2022, 01:47

Bojan Krkic prica.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31170
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 15 Aug 2022, 21:44

Dobra vijest pred SP svi igrači nam igraju većinom su svi počeli sjajno.
Napadači počeli sezonu sa golovim Mitar i Vlahović po dva, Jović jedan. Napad nam je svakako najbplji dio tima.
Sergej krenuo sa asistencijom, Lukić i Radonjić po gol i asist za Torino.
Kostić zasad na klupi ali tek je došao danas bio vrlo dobar.
Tadić standardno dobar kapiten Ajaxa zasad asist.
Ali najvažnije je da odbrana igra konstantno. Gudelj se ustalio kao stoper u Sevilli počeo oba meča, Milenković jasno u Fiori kao vođa odbrane, Strahinja Pavlović se pronašao u Red Bull Salzburgu sjajna sredina za mlade igrače gdje igra standardno a sada je dao gol i protiv Wolfsbergera. Veljković i Mitrović također igraju ali za loše timove. Ipak bitno da igraju.
Volio bih da nam odbrana bude Milenković Pavlović Gudelj.
Olimp
 
Posts: 3290
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 15 Aug 2022, 22:23

Plus Rajković danas igrač utakmice protiv Bilbaa, a VMS se vratio na gol Torina.

Jako mi je drago što su ovi najosporavaniji igrači (Pavlović, Radonjić i Jović) izabrali teren pre para i sredina u kojima su kopnili. Sam Piksi je pred junsko okupljanje izabrao pravi momenat da pošalje javno upozorenje da neće više davati blanko poverenje onima koji uopšte ne igraju u klubovima.

Videćemo kako će se raspetljati situacija sa Lukićem. I kako će se Kostić snaći u Torinu. To su u ovom trenutku dva najveća upitnika. I Kostić je prošle godine u ovo vreme štrajkovao u Ajntrahtu, pa nije bilo nikakvih posledica.

Nije beznačajna stvar ni što su nam dvojica startera ušla iz druge u prvu ligu (Mitrović 2 puta matirao Alisona, nakon onih frustrirajućih promašaja 2018.), kao ni to što je Mladenović povratio status u Legiji.

Jedino je Nastasić i dalje u lošoj situaciji i potpuni je imbecili ako ne uspe da nađe klub gde će standardno igrati, posebno kada se uzme u obzir koliko mu je oskudna konkurencija na dve pozicije koje pokriva. Selektor je juče bio u Firenci, verujem da tu nije bilo okolišanja u komunikaciji.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 15 Aug 2022, 22:32

Bice greota da Jovic sedi na klupi ako bude razbijao u seriji A ,a mislim da ce davati dosta golova.
Sergej standardno,4 potpisa za Junajted,3 za Juventus i eto ga u postavi Lacija.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 15 Aug 2022, 22:49

Ne mogu svi podjednako da igraju, što se može nadoknaditi pravovremenim rotacijama. Lisabon je pokazao kako se to radi. Taktika i psihologija ispred šablona, za šta je neophodno da trener i igrač imaju pošten odnos. To "ovaj mora, a ovaj ne sme da igra" je razmišljanje neznalica i poludebila poput Vlade Norveške. Predugo je ova ekipa na okupu da ne bi mogle da se mešaju karte u zavisnosti od protivnika i rezultata.

Po mom sudu, SMS je trenutno naš najbolji fudbaler. Može da igra i za Kremoneze, to ne menja mnogo. Mnogo specifičan igrač i kada igra počne da ti zavisi od njega, ne možeš ni napred ni nazad. Nećeš ni za kakve pare pronaći fudbalera koji ti donosi sve ono što ti je on donosio. Fudbalski Jokić.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 15 Aug 2022, 23:00

Pa znam,zato je i steta sto vec nije zaigrao za neki top top klub.
Inace,mislim da ce biti strasno lozenje pred sam turnir.
Konacno smo docekali da na neki turnir idemo sa gomilom top igraca u ofanzivi,a to se ne desava bas cesto.
Samo da ne bude povreda kod nosilaca pre svega.
Da se prvenstvo igralo u junu/julu Dusan bi bio ili van tima a verovatnije u rosteru ali rovit.
Ovako se nadam da ce biti 100 posto spreman i u odlicnoj formi.
Mozda smo dakle imali srece sa terminom Mundijala.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 16 Aug 2022, 06:59

Šteta je što je Lazoviću propao transfer u Marsej zbog onih indijanaca jer su zatezali za neku siću.
Održao bi formu kod Tudora, ovako će se opet boriti za donji dom.
Ako još uvek postoji ona ponuda za Ilića da beži odatle što pre.

Đuričić opet fino izabrao, imaće finu minutažu u Sampi.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests