Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Španska liga

Re: Španska liga

Postby Produzenisamlekom » 18 Sep 2022, 22:00

0 4 na nebitnoj utakmici,ali zato 2 0.u bitnim trofejima....
Daleko je oktobar,ima vremena da se uigraju!
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 11801
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: Španska liga

Postby Doda » 18 Sep 2022, 22:01

Vasilije 1980 wrote:Zašto takav optimizam? Real igra fenomenalno. Jasno podeljene uloge. Mladost koja pleni + tri super iskusna fudbalska vuka Modrić-Kros-Benzema. Nznm odakle crpiš toliku količinu nadanja da će današnja Barsa nalupati trenutnog lidera i najjaču ekipu na Pirinejima.


Zato sto se Barsa vraća na velika vrata posle udaranja u dno

Zato sto polako Xavi čisti škartove od igrača, što klupiranjem istih, što teranjem.

Pritom takodje imaju mladost i veliku budućnost u vidu Pedrija, Gavija, Baldea

Kunde i Arauho potencijalno najbolji par cbova u evropi

Napred imaju bolesnika za golove

Sve će da legne to na svoje, samo još malo upoznavanja
APATIN - GRAD PIVA I GROBARA!
User avatar
Doda
 
Posts: 5085
Joined: 26 Dec 2012, 21:35
Location: Apatin

Re: Španska liga

Postby Doda » 18 Sep 2022, 22:02

Produzenisamlekom wrote:0 4 na nebitnoj utakmici,ali zato 2 0.u bitnim trofejima....
Daleko je oktobar,ima vremena da se uigraju!


Nema nebitnih utakmica izmedju Reala i Barse


Naravno, čini mi se 16.10 da igraju i iskreno jedva čekam meč

Evo možemo i u nešto da se kladimo da Barsa dobija :okk:

I daa, nejasno mi je kako su ljudi oduševljeni Vinijem a s druge strane ne vole Nejmara. Isti tip igrača, isto se preseravaju na terenu.

Pritom Vini je po meni teška seljačina

Rodrigo mi je recimo igrač bombona
APATIN - GRAD PIVA I GROBARA!
User avatar
Doda
 
Posts: 5085
Joined: 26 Dec 2012, 21:35
Location: Apatin

Re: Španska liga

Postby Vasilije 1980 » 18 Sep 2022, 22:13

Ako je Vini seljacima šta je onda Dembele.

Vraća se Barsa. Niko nije sumnjao u tako nešto. Pitanje je samo kako se tako brzo vratila kad su na sva usta kukali o finansijskoj situaciji i besparici. Odjednom pretekao ćup sa parama za Levu, Kundea i ostale igrače.

Još je Ćavi zelen za Don Karlita to moraš shvatiti i prihvatiti.

U Madridu Barsa može najviše do boda i ako su šanse 50/50.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Španska liga

Postby Produzenisamlekom » 18 Sep 2022, 22:16

Nmg Pedri,,Gavi,Balde da budu talentovaniji od Vinisijusu Rodriga,Tchuamenia,Kamavinge,Valverdea...
Niti mogu Kunde,Garsija I Araujo da.pridju Po kvalitetu Alabi,Ridigeru,Militau. Za 5-6 godina,mozda,sad nisi ni do kolena.
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 11801
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: Španska liga

Postby Doda » 18 Sep 2022, 22:19

Ponašanje i gestikulacije na terenu Vinija i Dembelea? Šta ti porediš.

Karlito je zreo za penziju, zasluženu.

Šta ti nije jasno za novac? Jesi video koliko TV prava su prodali, dovukli nove sponzore ujedno i Spotify.

Sve isto to je uradio i Real pre izvesnog vremena, prodali su sva TV prava.

Dovedi sposobnog čoveka na čelo kluba i on će uspeti da počisti sva govna prethodnika na ovaj ili onaj način

Hrabra izjava produženi :stani:
APATIN - GRAD PIVA I GROBARA!
User avatar
Doda
 
Posts: 5085
Joined: 26 Dec 2012, 21:35
Location: Apatin

Re: Španska liga

Postby Produzenisamlekom » 18 Sep 2022, 22:30

Pa bre imaš Arauha i Kundea,a sa druge strane Alabu i Ridigera i Miltaa , verovatno 3 od 6-7 najboljih štopera na svetu. I onda treba da uzmeš to u neko poređenje....
Ili imaš Vinisijusa, Valverdea i Rodriga igrače koji rešavaju utakmice na najvišem nivou,a ovamo Pedrija i Gavija igrače koji još se.muce da reše Levante i slične...
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 11801
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: Španska liga

Postby Vasilije 1980 » 18 Sep 2022, 22:30

Prodali ste TV prava unapred uzeli lovu i prdnuli u čabar jer nema narednih godina novca od istog.

Don Karlito će se penzionisati kad još malo zakuca ekser na Barsin sanduk. Otpiše ti njega pre vremena.

Ne bi rekao da su na čelu Barselone baš toliko sposobni ljudi. Čitajući neke kolumne, malo većih poznavalaca prilika oko samog kluba od tebe i mene, ljudi koji su u tematici i materiji, nije baš tako ružičasto oko i u samom klubu. Dosta ima oprečnih mišljenja kako će Barselona funkcionisati narednih godina. Nesumnjivo je Barsa veliki klub al je Real dimenzija ispred.

Hteo to priznati ili ne tako je kako je...
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Španska liga

Postby Vasilije 1980 » 18 Sep 2022, 22:37

Produzenisamlekom wrote:Pa bre imaš Arauha i Kundea,a sa druge strane Alabu i Ridigera i Miltaa , verovatno 3 od 6-7 najboljih štopera na svetu. I onda treba da uzmeš to u neko poređenje....
Ili imaš Vinisijusa, Valverdea i Rodriga igrače koji rešavaju utakmice na najvišem nivou,a ovamo Pedrija i Gavija igrače koji još se.muce da reše Levante i slične...


Baciš pogled na Realovu i Barsinu mladost jasno ko je u prednosti.

Real s iskusnim Modrićem, Krosom i Benzemom više dobija nego Barsa sa Busketsom ili npr Pikeom.

Poziciju "1" glupo komentarisali.

Slično ko i dva trenera. Još Ćavi mora mleka piti ne bi li bio na razini Don Karla.

Ako ćemo ovako Real je u prednosti. Što ne mora ništa da znači jer se Barsa diže. Ima igrače koje mogu jednim potezom rešiti protivnika / meč.

Videćemo na kraju čija će do zore goreti.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Španska liga

Postby Doda » 18 Sep 2022, 22:59

Možemo do sutra diskutovati na kraju svakako će rezultati na kraju pokazati.

Znam ja sve to u vezi Barse, lično je pratim i navijam za nju 15+ godina, nezadovoljstva će uvek biti naravno.


Generalno sam mišljenja da ponovo sledi dominacija španskog fudbala u evropi
APATIN - GRAD PIVA I GROBARA!
User avatar
Doda
 
Posts: 5085
Joined: 26 Dec 2012, 21:35
Location: Apatin

Re: Španska liga

Postby Domingoo » 18 Sep 2022, 23:25

De Jong Pedri Gavi Dembele tu ima potencijala da prsti ali Barsa je uvek spremna da zasere nesto
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7174
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Španska liga

Postby Џејси Керол » 19 Sep 2022, 08:38



:blue:
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 12963
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Španska liga

Postby fabricio » 19 Sep 2022, 09:55

Trenutno smo najstabilnija ekipa u Evropi. Mecevi bez trzavica. Cak 5 gostovanja resili u svoju korist.
Uvek ima nesto za razmatranje, konstantne rokade pozadi, sto uslovljava primanjem po jednog gola prosecno, mada ume da se vidi i odredjena opustencija ponekad.

Cuameni kao sto rekoh, vec sad mnogo mnogo bolji igrac od Kazemira, ali Valverde... Treci napadac, cetvrti vezni i peti defanzivac na terenu. Ne znam jel postoji slican igrac na svetu.


I da, plesite...

Image
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Španska liga

Postby Grande Alessandro » 19 Sep 2022, 10:03

Pazi, nije mi namera da nipodoštavam ovaj Real, a još manje Anđelotija, ali...

Od starta sezone, protivnici su bili redom...Ajntraht, Almerija, Selta, Espanjol, Betis, Seltik, Majorka, Lajpcig i sinoć Atletiko.
Svakako je impozantan niz od 9 uzastopnih pobeda, ali treba reći i da maltene svi protivnici, osim Atletika, nisu dorasli Realu tj. vladajućem šampionu kontinenta...

Taj derbi koji je 16.10. sa Barselonom će biti prvi i verovatno jedini pravi test za Real ove jeseni...možda eventualno i gostovanje Lajpcigu...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Španska liga

Postby Produzenisamlekom » 19 Sep 2022, 10:13

Imam utisak da ljudi igraju koliko im treba! I to zadnje 3 utakmice bez najboljeg igrača.
Oduzmi Barsi Levu,City-u Halanda pa da vidimo.
Što se tiče odbrane,zategnuce se to kada bude trebalo...
Ne bih se ni malo začudio ako se desi opet kao u vreme Zidana da vežu titule u LŠ.
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 11801
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests