Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Nova Superliga

Подржавате ли идеју формирања Европске Суперлиге?

Да
26
23%
Не
87
77%
 
Total votes : 113

Re: Liga šampiona

Postby Radonjaa » 19 Apr 2021, 00:43

Malkovic wrote:
Radonjaa wrote:Što se mene tiče, srećan im put, nisam se posebno potresao, to svakako nije naša briga. I dalje ne vjerujem da će uspjeti ovo da izguraju.


Мислим да им је циљ да добију фиксна места у оваквој Лиги шампиона каква је данас. Овако врше притисак.


Ja sam čitavo vrijeme to pretpostavljao, ali mi po današnjim reakcijama djeluje da ozbiljno misle :biggrin:
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13469
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Liga šampiona

Postby Hajzenberg » 19 Apr 2021, 01:18

Oni su planirali da i dalje igraju domaće lige a paralelno i super ligu, to sad neće moći...20 klubova plan, dve grupe po 10, 18 mečeva svako pa plej of, 15 direktno ulazi a 5 kroz kvalifikacije, a šta bi bilo sa timovima koji ne prođu kvalifikacije, gde bi oni, ne mogu u SL, ne mogu kod Uefa :biggrin:

To je samo jedno od mora pitanja, biće zanimljivo pratiti daljnja dešavanja ali mislim nema šanse da se vrate u LŠ u bilo kakvom obliku, pa čak i da se ona reformiše od naredne a kamoli od sezone 24/25 kako je UEFA planirala, ne žele oni samo fiksna mesta u najboljoj ligi nego i mnogo više mečeva, ne samo od ovih 6 što sada imaju u grupi nego i više od 10 koliko bi imali od te 2024 g. a tu su i paruždine pre svega u pitanju.

Ostaje da vidimo da li i šta može UEFA, savezi, države...
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7903
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Liga šampiona

Postby John Snow » 19 Apr 2021, 01:23

Drzave mogu,pitanje da li ce,lako onog debila recimo iz Engleske pozovu ovi preko bare i on se smiri,isto i Francuz,jbg,vazalske zemlje.
John Snow
 
Posts: 240
Joined: 25 May 2020, 13:51

Re: Liga šampiona

Postby Sezione » 19 Apr 2021, 01:40

I Lineker se slaze sa vama :biggrin:



I dalje sam pod utiskom onog Nevilovog nastupa, mada sada citam da neki pisu da je isceniran od strane sky sportsa ali ne bih se slozio sa tim tvrdnjama

Tika-Junajted
Perjani jastuci-Superliga
Ujka-Geri Nevil :biggrin:

U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13894
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Liga šampiona

Postby aleks delarz » 19 Apr 2021, 02:03

Svi pratite zatvorenu evroligu u kosarci, a sad se odjednom gnusate za fudbal.
User avatar
aleks delarz
 
Posts: 434
Joined: 28 Sep 2020, 15:15

Re: Liga šampiona

Postby John Snow » 19 Apr 2021, 02:39

Mnogi su prestali to da gledaju,pogledaj im cifre u zadnjih par godina,isto vazi i za NBA,ESPN proklinje dan sto im je dao onolike pare i sjebao se za NFL.Nacionalne lige su sa ovim mrtve,kao i svi klubovi van ove SL,niti ce biti para,tv prava,para od karata,pedantni Englezi su vec izracunali da je Brod kao takmicenje gotovo,a i klubovi poput West Hema,Aston Vile i ostalih prelaze na neki poluprofesionalni nivo sa ovim.
John Snow
 
Posts: 240
Joined: 25 May 2020, 13:51

Re: Liga šampiona

Postby СрбинПодгорица » 19 Apr 2021, 06:35

aleks delarz wrote:Svi pratite zatvorenu evroligu u kosarci, a sad se odjednom gnusate za fudbal.

Пратимо зато се и гнушамио овога, а и шта је то добила ЕЛ пола небитних утакмица без икаквог значаја. А ово у фудбалу може да погоди поремити много ствари мимо фудбала.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17143
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Liga šampiona

Postby Baxter Stockman » 19 Apr 2021, 07:20

Sad ćemo da vidimo dokle su UEFA i FIFA spremni da idu. Ako reše da idu do kraja, ne vidim način kako Superliga može da opstane dugoročno.

Vidim da je ovaj ludak najavio da će praviti svoje SP ukoliko zabrane igračima da igraju za nacionalne selekcije. :krsti:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34394
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Liga šampiona

Postby fontaneros » 19 Apr 2021, 07:24

MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44626
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Liga šampiona

Postby baketa96 » 19 Apr 2021, 07:31

Baxter Stockman wrote:Sad ćemo da vidimo dokle su UEFA i FIFA spremni da idu. Ako reše da idu do kraja, ne vidim način kako Superliga može da opstane dugoročno.

Vidim da je ovaj ludak najavio da će praviti svoje SP ukoliko zabrane igračima da igraju za nacionalne selekcije. :krsti:


Koji ludak?
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5572
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Liga šampiona

Postby fontaneros » 19 Apr 2021, 07:32

Odakle bre tolke paretine?



Zamisli kako se sad osecaju klubovi poput Spartaka, nas Celavi, braga, jebeni Sporting... Koji su prolili krv i ulozili pare ne bi li sledece sezone igrali LS (i jos uvek se bore), a ovi ih ugase nadomak cilja...

Last edited by fontaneros on 19 Apr 2021, 07:37, edited 1 time in total.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44626
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Liga šampiona

Postby Malkovic » 19 Apr 2021, 07:36

Radonjaa wrote:
Ja sam čitavo vrijeme to pretpostavljao, ali mi po današnjim reakcijama djeluje da ozbiljno misle :biggrin:


Пандемија је само убрзала ствари. Овај процес тече већ тридесетак година, када је почео улазити крупан транснационални капитал у клубове, који су се тако одвојили од својих изворних финансијера - локалних навијача, ентузијаста, предузетника из локалне средине. Неминовност.

Е сада, видим да су сва ова саопштења пуна погодбених форми тако да ће сигурно клубови и УЕФА преговарати тј. ништа није дефинитивно. Извесно је само да је неко на тржишту заљуљао барку која је до сада имала мирно море. Кажу да је Блаватник.
Данас пламсаш само од крви најбољих
што су мачу дали своја тела справна;
блештећи у духу и у чистој вољи,
божанствена света земљо Православна
User avatar
Malkovic
 
Posts: 4313
Joined: 20 Feb 2020, 13:46
Location: Šabačka Pocerina

Re: Liga šampiona

Postby Baxter Stockman » 19 Apr 2021, 07:38

baketa96 wrote:Koji ludak?

Florentino Perez, on je direktor lige


• 20 participating clubs with 15 Founding Clubs and a qualifying mechanism for a further five teams to qualify annually based on achievements in the prior season.

• Midweek fixtures with all participating clubs continuing to compete in their respective national leagues, preserving the traditional domestic match calendar which remains at the heart of the club game.

• An August start with clubs participating in two groups of 10, playing home and away fixtures, with the top three in each group automatically qualifying for the quarter finals. Teams finishing fourth and fifth will then compete in a two-legged play-off for the remaining quarter-final positions. A two-leg knockout format will be used to reach the final at the end of May, which will be staged as a single fixture at a neutral venue.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34394
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Liga šampiona

Postby zeppelin » 19 Apr 2021, 07:45

Pitanje je hoće li od ovoga biti išta.

Previše je onih koji su protiv. UEFA, FIFA, nacionalni savezi, političari...

Čak su i navijači i bivši igrači klubova koji treba da igraju ovu PES Master ligu protiv nje.
User avatar
zeppelin
 
Posts: 1304
Joined: 11 Apr 2012, 21:48

Re: Liga šampiona

Postby Baxter Stockman » 19 Apr 2021, 07:52



E sad da vidimo šta će biti sa ovogodišnjom LŠ, pa nek ritnu napolje 3 predstavnika ili će da ćute kao pizde.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34394
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Applebot [Bot] and 4 guests