Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Grobar89 » 23 Aug 2022, 18:58

Ako je nesto namešteno, to je onda Dortmund-Verder kakva je ono komedija :laugh: iz 1 u 2 i to od 90 do 95 minuta 3 gola dali.
Grobar89
 
Posts: 6115
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Produzenisamlekom » 23 Aug 2022, 20:38

Ne namestaju se utakmice kao sto je bilo Dortmund Verder. Na nameštenim utakmicama se ne čeka nadoknada,nego se reši sve.mnogo ranije. Nego kod nas važi pravilo da.cim je iz 2 u1 ili iz 1 u 2 da je namešteno
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 11777
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Grobar89 » 23 Aug 2022, 21:00

Pa, što kasnije padne gol, to je veća kvota :roll:ne mora svaka utakmica koja dodje prelaz, da bude nameštena, ali ovo je očigledno namešteno.
Grobar89
 
Posts: 6115
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Produzenisamlekom » 23 Aug 2022, 22:16

Pa kome treba live ako je namešteno iz 1 u 2. Malo mu 30-35 kvota...
Dajte ljudi.molim vas.
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 11777
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Sezione » 23 Aug 2022, 22:32

A i kako igracima jave, e bato prosla uplata, primaj gol :D

Kod nas i moze, u Njemackoj tanka prica :biggrin:
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Domingoo » 23 Aug 2022, 23:02

Ne namestaju oni da igraci zarade nego kladionica ..Ako je recimo odigrano 200 miliona tiketa u svetu na utakmicu Mancester-Liverpul od tih 200 miliona barem 80-90% je predvidjalo pobedu Liverpula kad se to pomnozi sa nekom prosecnom uplatom to su milijarde evre ..
Kad je toliki novac u igri onda se nalaze i interesi za udruzivanje .. Naravno ne namesta se uvek jer onda Liverpul ne bi bio Liverpul niti bi ljudi igrali na njega ali onda kad se najmanje ocekuje kiks..

Ako kladionice na porazu Liverpula zarade 1.5 milijardi evra na globalnom nivou onda tu ima para i za njih i za vlasnike Mancestera i Liverpula .. generalno ti ljudi i kupuju klubove zbog profita boli njih za fudbal
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7174
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Domingoo » 19 Dec 2022, 01:34

Vlasnik PSG je jedan od najbogatojih ljudi u Qataru Mesi osvaja napokon SP u Qataru , na povetku mundijala Argentina gubi od Arapske drzave ..

Da li je ovo prvenstvo u najmanju ruku cudno da ne upotrebim neku grublju rec ?

Da li ima prostora za razvijanje teorije zavere ?

Da li je Mesi privolen da dodje u PSG izmedju ostalog time sto mu je obecana zastita i protekcija na SP u Qataru ?

U prilog ovom razmisljanju ide par stvari.

1.konstantna pomoc sudija od pocetka turnira veliki broj dosudjenih jedanesteraca .

2."iznenadjujuc" poraz na pocetku mundijala od arapske zemlje .


Nisam prihvatio sto posto ali mislim da su mu obecali zastitu i protekciju na sp u Qataru prilikom potpisivanja za PSG ,naravno to nije doveo do titule ali je uz splet okolnosti bitno uticalo .
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7174
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Radonjaa » 19 Dec 2022, 02:44

Daleko od toga da sam u timu ,,nisu ovo zvezde granda pa da se šteluje'', ali vjerujem da bi Katar svojim nesrećnicima izboksovao neki rezultat da su bili u mogućnosti. :D Za te stvari treba prvo treba gledati u FIFA-u, domaćin može da ima uticaj ako je u pitanju jaka fudbalska zemlja (npr Engleska '66, Argentina '78), tj ako i inače imaju jak lobi, ili ako lopovi iz FIFA-e procijene da im je u interesu da se neko pogura (Južna Koreja '02).

Ali ukratko, mnogo je argumenata protiv toga ovog puta. Prije svega to da nakon eventualnog dogovorenog poraza u prvom kolu, niko Mesiju nije mogao da garantuje pobjedu protiv Meksika u momentu kad su Argentinci hodali po ivici žileta - tj, mogao je, ali bi to bilo riješeno npr crvenim i penalom, ne vjerujem da bi pisali scenario da Erera u sedamdesetom minutu zakasni da izađe Mesiju u blok, a ovaj pogodi jedini ugao koji Očoa nije mogao da dohvati. :D Niti mi je sami broj sviranih penala dokaz sudijske pomoći, pogotovo sa današnjim tendencijama, gdje se svima i u svim ligama sviraju penali za svaku sitnicu. Na kraju krajeva, Mesi bi imao protekciju i da je došao kao igrač Valjadolida, zbog kombinacije svog renomea, i toga što je scenario izgledao odlično, kao što će protekciju za 4 godine izvjesno imati Mbape, kamoli ako 2030. bude jurio da se izjednači sa Peleom. Ipak mislim da glavna priča treba da bude da su Argentinci sa nimalo spektakularnim sastavom u četvrtfinalu nadigrali Holanđane, u polufinalu razbili Hrvate u paramparčad, a u finalu bili za klasu bolji od Francuza, a da ni u jednoj utakmici nisi imao utisak da Mesi vuče gomilu uličara, nego da čitav tim jednostavno igra bolje od protivnika. Posle toga je stvarno teško predstaviti da im je nešto poklonjeno.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13228
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Grande Alessandro » 19 Dec 2022, 08:56

A onda se setiš da je u poslednjem napadu u produžetku, prvo Francuska imala ozbiljnu šansu za njihovu pobedu, a zatim i Argentina preko Lautara za pobedu Argentine...
Ne nameštaju se baš tako mečevi.

Da je namešteno...završilo bi se to sa 2:0 regulare...eventualno 2:1...
Zažmurio bi Marčinjak na bar jedan penal za Francusku, bez problema...i pored VAR-a.
A ne znam kako mislite da se meč namesti, a da sudija nije uključen u to? Eventualno da su ekipe između sebe to sve lepo naštelovale...i baš me interesuje, kada bi se Francuska odrekla SP-a, zbog Mesija? (Možda zato što Mesi igra u PSG, a Makron navija za njih?!)

MIslim...svašta je moguće...
Ali ako je neko uspeo ono sinoć da režira...alal mu patka! Odma oskar da dobije...
I nije mi krivo...prevario me je, ali mi je bilo lepo...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby ИлићКапитен22 » 19 Dec 2022, 11:20

Нека погледа неко поново друго полувреме утакмице Енглеска - САД. Чисто да људи виде како се игра намештена утакмица.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23673
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Sezione » 19 Dec 2022, 13:18

Nije namesteno jer da ga je Kolo Ekambi dao tu bi bio kraj, ne namesta se tako. Opet, za penale niko ne moze da zna? Mozda je dogovor, do penala posteno, a na penale pustamo Mesija jbg, mada je obicno suprotno, namesta se X do penala pa onda penali posteno pa ko prodje, doduse to namestaju neki Makedonci u kvalifikacijama za kup uefa :D

Protekcije je svakako bilo, za moj ukus i previse ali to je danasnji fudbal. Zbog Mesija je i ostatak ciganije iz tima imao finu protekciju kroz ceo turnir. Vincic je u prvoj utakmici upro da uzmu makar bod, samo sto nije uzeo loptu i sutnuo je u gol

Dakle, sto se mene tice, protekcija-da, namestanje-ne
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Veljkona22 » 08 Jan 2023, 13:51

Evo nek bude ovde vest postavljena
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 7061
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Domingoo » 10 Jan 2023, 22:04

Danas i zvanicno objavljeno da ce Ronaldo biti promoter SP 2030 u Arabiji , proletos je Messi potpusao ugovor sa vladom SA o promoviji turizma i takodje ce biti promoter njihove kandidature za SP 2030 ..
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7174
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Domingoo » 13 Jan 2023, 15:05

Sada izlaze informacije da je Al Hilal najveci rival Al Nasru u koji je presao Ronaldo nudi Mesiju trogodisnji ugovor na 300 mil evra godisnje pisao sam u temi SP 2022 da je mesi u maju postao promoter Saudijskog turizma i da ce on i Ronaldo biti promotoeri sp u Arabiji 2030.
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7174
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Teorije zavere u evropskom i svetskom fudbalu

Postby Inzaghi » 13 Jan 2023, 15:28

A SA ne sme da organizuje SP?

Kakva je teorija zavere da njih dvojica promovisu SP?

Svim srcem navijam da dobije SA da pederi sa zapada pocrkaju opet. Nista lepse nego kad placu.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17115
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: S73F4N, unsere_clan and 7 guests