Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Liga Evrope

Re: Liga Evrope

Postby Tileoleo » 09 May 2024, 22:02

Ма добијају, нема Балака у екипи.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3450
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Liga Evrope

Postby Hajzenberg » 09 May 2024, 22:05

Iskusio sam dobro u životu šta znači biti rođen istog dana kad i Balak :biggrin: samo sa godinom razlike, fucking Vaga :lollol:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7995
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Liga Evrope

Postby Stefanm992 » 09 May 2024, 22:06

Tileoleo wrote:
Stefanm992 wrote:Roma je baksuzan klub , a sto kazes kad sam video smolinga znao sam sta da ocekujem


Имам искуства са тим осећајем настао гледајући утд годинама.

Шта поскида све Белгијанац вечерас.


ma budala , jedino zasto zelim Romu u LS je da se dobiju pare pa da se najzad rese ovih maloumnika zalevskoh , karsdorpa , smolinga ...

Inace danas citam sta old school pise o realu i sreci i setim se onog citata kako je totenhem najgori klub na planeti ne zato sto ima najgore igrace ili zato sto stalno gubi nego zato sto ti uvek daje nadu i uvek te sjebe nakon toga , bukvalno mi to sad proslo kroz glavu - lepse bi mi bilo da je bilo 3-0 nego ovako sa onim autogolom i onda OPET ovi smradovi u 90+ , nije mi dobro

Prosle godine u finalu onaj kriminalac tejlor , sada karsdorp i smoling ....
Stefanm992
 
Posts: 1792
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Liga Evrope

Postby Tileoleo » 09 May 2024, 22:09

Hajzenberg wrote:Iskusio sam dobro u životu šta znači biti rođen istog dana kad i Balak :biggrin: samo sa godinom razlike, fucking Vaga :lollol:


А можда је и зато што сте рођени као Срби па је у ДНК записано да се патите. :biggrin:
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3450
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Liga Evrope

Postby yobara » 09 May 2024, 22:14

Smrad je tvoj kapiten Pelegrini, samo za ono simuliranje je proradila neka kosmicka pravda da pogodi lopta drugog jos veceg smradinu Mancinija

Nisu trebali da prodju ni jedni ni drugi...izgoreo sam, 29 godina gledam isti Leverkuzen, da se ovaj Cabi nesto picari i stavi u prvu postavu Hlozeka, analfabetu koji ni Partizan nije mogao da prodje...zaboravio je kako ga je Murinjo izigrao prosle godine, jos sad Paredes da se seiri tu sa penalima

Nek krene da se sprda sa Gasperinijem ovako, pa da popije petardu
User avatar
yobara
 
Posts: 2596
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Liga Evrope

Postby Stefanm992 » 10 May 2024, 00:54

"kosmicka pravda" je nekako uvek na strani tih pravednih klubova
Stefanm992
 
Posts: 1792
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Liga Evrope

Postby yobara » 10 May 2024, 09:21

Ne vidim po kojoj liniji ti je Leverkuzen nepravedan...cak i da ukljucimo to da im je sponzor "farmakomafija", pogledaj ko je osnovao tvoj klub

A u konstalaciji poslednjih godina, ne secam se da je cak i u Laciju bila odvratnija persona (sa sve Igli Tareom u upravi), od Pelegrinija...nazalost, verovatno ona pacovcina Tonali...ali mozes videti sta sam i o njemu pisao, totalno objektivno, kao sto mogu da pisem o igracima Leverkuzena

Tako da, frajeru - totalno si omasio fudbal
User avatar
yobara
 
Posts: 2596
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Liga Evrope

Postby Stefanm992 » 10 May 2024, 09:25

neko ko ima dzaku u sastavu , i pored njega tapsobu , virca , palasiosa i ostale prica nekom o smrdljivom ponasanju drugih igraca

pelegrini i mene nervira , cak i najvise u Romi ali pored onakvih mislim stvarno .... to bi bilo kao da neko pljuje saldanju zbog ponasanja a u timu mu dragovic , spajic , borjan
Stefanm992
 
Posts: 1792
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Liga Evrope

Postby yobara » 10 May 2024, 10:00

Hahah, gde nadje Palasiosa, pored zivog ti Paredesa u timu :laugh:

Dzaku, ae i da uvazim

Mislim ok, sad mogu tu biti neki animoziteti, ali cisto gledano u 2 godine, u 2 dvomeca Rome i Leverkuzena - Pelegrini se najdzukackije ponasao...a dosta aktera je bilo istih

Znaci pored svog ovog hajpa neutralnih likova, Fabricio Romano tvitova, mimova, nizova, Cabi Alonso nepobedivi blabla...ja sam posle onog drugog penala video Romu kako prolazi zasluzeno...bukvalno sam bio na ivici nervnog sloma i iskreno sam sad u modu Srbin Podgorica....gde je umesto rutinske rezervacije karata za Dablin, zasijao luzerski Luzerkuzen mentalitet u punom sjaju

I u ovom i u proslogodisnjem dvomecu - moglo je da ode na obe strane...ali na stranu xG sanse, dominacija, trte-mrte...kao sto su se Bajernu osvetili neki potezi, posle one blatantne simulacije Pelegrinija (da ga je igrac Leverkuzena udario laktom, a ne lopta :laugh: ), veruj mi morao se desiti Svilar i Mancini momenat, tacno da je sam Hitler bio u lozi Leverkuzena sinoc



Mislim, na kraju, od zle kobi ne mozemo pobeci, obojica navijamo za prilicno luzerske timove, tako da nam ostaju jos godine nerviranja
User avatar
yobara
 
Posts: 2596
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Liga Evrope

Postby Stefanm992 » 10 May 2024, 16:29

realno za proslu godinu sam zaboravio , od murinja samo rezultat pratim ali da ima pelegrini prljavstinu u sebi
Stefanm992
 
Posts: 1792
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Liga Evrope

Postby Hajzenberg » 10 May 2024, 17:26

Za navijače Rome - ako Atalanta uzme LE a u ligi bude isključivo peta (ni četvrta ni šesta) onda ste i vi u LŠ ako osvojite to šesto mesto u Kalču. To su zadnje predikcije Uefa kalkulacija obelodanjene danas širom neta :biggrin:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7995
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Liga Evrope

Postby Inzaghi » 10 May 2024, 19:29

Pola lige im ide u Evropu :D

Fazon troje ispada, troje ladi jaja na odmoru, ostali Jurop.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17841
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Liga Evrope

Postby rolerkoster » 12 May 2024, 05:09

Ja sam subjektivan jer volim Atalantu od malena,kada su bili slabi fudbalski(selili se iz Seria A u B),a sada od kada je dosao Perkasi,konstantno igraju Evropu.Imaju u 7 dana istorijske za njih meceve posle finala Kupa Italije sa Juveom,finale LE.Navijam za njih ali mislim da je Levrkuzen blagi favorit.Bice po meni zanimljiva utakmica,dva gotivna kluba,uzivanje u fudbalu.Da li ce Levrkuzen da zavrsi sezonu bez poraza,nadam se bas dobroj utakmici u Dablinu i pobedi DEE.
User avatar
rolerkoster
 
Posts: 1395
Joined: 08 Jun 2020, 01:06

Re: Liga Evrope

Postby White Mamba » 22 May 2024, 20:03

Cujete li vi ovaj prenos?
Popravi se sad malo
Veljko i bolje
Last edited by White Mamba on 22 May 2024, 20:07, edited 1 time in total.
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43553
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Liga Evrope

Postby Veljkona22 » 22 May 2024, 20:04

Gledam Šurdu
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 7971
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Bytespider [Bot] and 3 guests