Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Italijanska liga

Re: Italijanska liga

Postby Фантом » 24 May 2018, 12:38

Daj Admirale ne zezaj za Karla, ima 4 titule za 20 godina treniranja vrhunskih klubova, jos su tu uracunate 2 titule sa klubovima koji nemaju konkurenciju.
Doduse sanse za osvajanje LS su vam dosta porasle :D
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Italijanska liga

Postby Pit Bull » 24 May 2018, 12:39

Bolonja smenila Donadonija, Pipo Inzagi ce preuzeti funkciju cim zavrsi obaveze sa Venecijom u B.

Za mene iznenadjenje, Donadoni je stabilno vodio tim, ne znam sta su ocekivali vise.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58663
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Italijanska liga

Postby Sezione » 24 May 2018, 12:43

Venecija kao da se pomirila da nece uci kroz plejof, tako su i odigrali poslednjih par kola.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 14118
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Italijanska liga

Postby Admiral » 24 May 2018, 22:04

Фантом wrote:Daj Admirale ne zezaj za Karla, ima 4 titule za 20 godina treniranja vrhunskih klubova, jos su tu uracunate 2 titule sa klubovima koji nemaju konkurenciju.
Doduse sanse za osvajanje LS su vam dosta porasle :D


3 LS-a, dupla kruna sa Celsijem, domace titule Bajern, PSZ, titule sa Milanom.... pa sta je trebalo da sa Udinezeom osvoji Calco da bi dokazao kvalitete? :D

U ostalom, koji Italijan je kvalitetniji?
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Italijanska liga

Postby mudrovsukilo » 24 May 2018, 22:17

neverovatno je kolko je jedan napoli napredovao u svakom smislu KAD SPOMENES DOVEO KARLA ANCELOTIJA za prvog trenera aloe
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Italijanska liga

Postby Фантом » 24 May 2018, 22:46

Pa mogao je za tih 100godina u Milanu vise od jedne titule osvojiti, mrzi me sad da guglam al mislim da ima isto ako ne i manje ligaskih titula od Mancinija.
Lipi i Kapelo su valjda i dalje aktivni tako da barem po titulama nije najbolji trener.
Konte i Alegri su daleko takticki potkovaniji.
Istrošen je Karlo, sad ono gura na staru slavu ne usavršava se i nzm koliko ima motiva, za vas mi je bilo logičnije da ste pojurili Kareru iz Spartaka ako gledamo striktno Italijane, možda cak i ludog Montelu jer on fura taj stil fudbala kao Sari.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Italijanska liga

Postby Admiral » 25 May 2018, 09:29

Ne slazem se ni sa jednim delom posta vezanog za Carla.

U vreme njegovog boravka u Milanu: Bio je Calcopoli i afera oko Juventusa, nakon njegove titule sa Milanom, naredne sezone titula nije ni dodeljena, a onda je usledila dominacija Intera sa Murinjom i 5 titula za redom + Liga sampiona.
Za to vreme, Milan je osvojio titulu, cup, dve lige sampiona, svetsko prvenstvo za klubove.

Konte i Alegri mu nisu do kolena.
Ancelotiju se u negativan kontekst stavljaju titule sa Bajernom i PSZ-om kao najacim klubovima u ligi, ali zato pomenuta dvojca da nisu imali prilike da dominraju sa Juventusom koji je bio bez ikakve konkurencije sad bi im plafon bio Lacio ili Fiorentina.
Vidim kako se Konte snasao u Celsiju.

Celsi je pod Ancelotijem igrao brutalan fudbal. Dupla kruna, rekord po broju golova postignutih, i u sezoni kada je otpusten, osvojio je drugo mesto, a pricamo o Premier ligi.

Liga sampiona je tek posebna prica, o tome pomenuta dvojca jos uvek sanjaju... sa Realom 0:4 u Minhenu Pepov Bajern u 1/2 finalu...uzme titulu protiv Atletika, posle ne znam koliko godina Realovog posta....

U ostalom, pricamo o treneru sa najvise osvojenih LS titula u istoriji.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Italijanska liga

Postby mudrovsukilo » 25 May 2018, 14:03

Фантом wrote:Konte i Alegri su daleko takticki potkovaniji.

brate da li si realan ? :lollol:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Italijanska liga

Postby Фантом » 25 May 2018, 23:41

Nije bila dominacija Murinja, on ga je zakacio samo prve sezone, njega je dominirao Mancini, a i te godine kad je bio kalcopoli nije bio ispred Juvea.
Ja ne znam da l' se vi secate tog sastava Milana, bruka i sramota da je taj sastav samo jednu domacu titulu uzeo sve te godine.
To za Celzi mu svaka cast, al' ponovo on nije nesto unapredio njih vec je Utd pao odlaskom Ronalda.
Ima li neko da je trenirao vise worldclass igraca od njega?
Evo ja mozda ne znam pa me naucite koji je to trenerski pecat Ancelotija, kako njemu igraju ekipe sta on to forsira. Od sve taktike meni samo pada na pamet ona igra bez klasicne devetke koju je glumio Kaka.
Jeste tata za psihologiju igraca i svlacionicu zato je i doktorirao ta kup takmicenja. Evo sutra mozda uzme Zidan trecu LS i sta sad on je takticki genije, necemo da se zezamo.
Alegri i Konte nisu takvi smekeri kao Karlo pa im i ne ide najbolje u LS, ali sa takticke tacke ozbiljniji treneri.
Plus Anceloti nije vodio prosecni sastav jos od pocetka karijere i veliki je trosadzija i to mi se nikako ne uklapa u Nalpoli.

No bumo videli ko je u krivu :beyond:
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Italijanska liga

Postby Admiral » 26 May 2018, 01:19

Manje bitno, Interov niz je bio 5 titula, +osvojena liga sampiona.

Cudno bas... Carlo nista spec. nije unapredio igru Celsija, to sto su dali 100 golova te sezone nema veze, to je zato sto je UTD bio slab :laugh: Pricamo o premier ligi jbg.

A to sto je trenirao World class igrace, jer mislis da je to sreca ili sta? Jbg, nece tebi I meni da daju njih da vodimo nego nekome ko zna znanje. Ista prica I sa omalovazavanjem titula sa Bajernom I Psz-om...
Doci do tog nivoa da treniras te timove, znaci da si crem de la crem.

Sto se tice trenerskog pecata I taktike, prilagodjava se sastavu koji ima. U Milanu bez krila, sa Kakom iz dva napadaca, I dijamantom na sredini... ili u bajernu sve preko krila tj Robena I Riberija.

Ovo za LS tek ne kapiram, sta teba da uradi da bi mu se vrednovalo? Ima tri titule, sa 2 razlicita kluba... I to u milanu sa razmakom...nije uleteo u Zlatno doba gneracije kao Zizu trenutno... a Carlo mu je delom tu selekciju I ostavio pocev od one titule protiv Atletika u finalu.


Da me ne razumes pogresno, ja sam uzasnut sto Sari nije ostao na klupi Napolija, jer je ubedljivo najbolje resenje.... ali I ako Carla nesto I ne volim, realno najbolji italijanski strucnjak na trzistu.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Italijanska liga

Postby mudrovsukilo » 26 May 2018, 02:23

Фантом wrote:Alegri i Konte nisu takvi smekeri kao Karlo pa im i ne ide najbolje u LS, ali sa takticke tacke ozbiljniji treneri.


No bumo videli ko je u krivu :beyond:

:laugh: alegri i konte izmislilili bozicnu jelku
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Italijanska liga

Postby Фантом » 26 May 2018, 02:35

Za LS mu skidam kapu, vrlo malo mu je falilo da ima cak pet, protiv Liverpula i ono cudno ispadanje od Depora, doktor za ligu sampiona.

E taj pecat nzm kako ce da radi kod vas jer se on oslanja na taj idividualni kvalitet pa koristi najbolje opcije, to radi kad imas worldclass.
Mada ko zna on dosta i trosi u poslednje vreme pa mozda i izmuze nesto vise para od De Laurentisa.

Jeste najbolji na trzistu ali nisam toliko siguran da je najbolji za Napoli. Isto tako npr mislim da bi Zidan bio najbolji trener za npr. PSG jer bi obuzdao egoe mnogim igracima, dok ne mislim da bi bio dobar za Inter.

Vidi ga nole skroz srenuo, misli da je Anceloti izmislio bozicnu jelku, idi pitaj Holdena on sad sve znae jer je pravi bogotac!
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Italijanska liga

Postby mudrovsukilo » 26 May 2018, 02:55

ma alegri je crtani a konte klovn idi vidi sta je bogotac piso o alegriu jos odavno kakvi oni dajder malo ozbiljnosti

ni meni ne ide anceloti posle sarija jer sari to radi na smekerski nacin a anceloti ce to da pritegne ,ocvrsne obranu ustabili ekipu ne samo napad da igra ,jer ne moze napoli da igra ko siti i osvoi
mora to cvrsce jace ozbiljnije

sari je vrhunski strucnjak ali nije sampionski trener ,dok je karlo sampionski trener ,i dalje ne verujem da je jedan karlo anceloti dosao u napoli
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Italijanska liga

Postby Admiral » 26 May 2018, 08:44

Фантом wrote:Za LS mu skidam kapu, vrlo malo mu je falilo da ima cak pet, protiv Liverpula i ono cudno ispadanje od Depora, doktor za ligu sampiona.

E taj pecat nzm kako ce da radi kod vas jer se on oslanja na taj idividualni kvalitet pa koristi najbolje opcije, to radi kad imas worldclass.
Mada ko zna on dosta i trosi u poslednje vreme pa mozda i izmuze nesto vise para od De Laurentisa.

Jeste najbolji na trzistu ali nisam toliko siguran da je najbolji za Napoli. Isto tako npr mislim da bi Zidan bio najbolji trener za npr. PSG jer bi obuzdao egoe mnogim igracima, dok ne mislim da bi bio dobar za Inter.!


E ovde se vec slazemo.
Isto vazi I kako ce se Sari snaci u Celsiju sa worldclass igracima, a ovde je od Milika, Zielinskog, Hisaja, Tonela, Ruia, Roga pravio (vice)sampionsku ekipu.

Donece taj pobednici menatlitet Anceloti, tu zicu da pobedjujes I kada igras slabo.
Ocekujem puno cvrsci I disciplinovaniji Napoli a ne Napoli koji ce umirati u lepoti ko ove godine....
"jer ko igra za raju I zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...."

Jos jednom, ako se tim ojaca skupim igracima, De Laurentisu cu pominjati svo zensko sto ima do 4 kolena, sto se deo sredstava nije ulozio na polusezoni kada smo vodili na tabeli a iz aviona je bili evidentno da nam treba sirina u sastavu.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Italijanska liga

Postby Kreanga » 26 May 2018, 09:10

mudrovsukilo wrote:
Фантом wrote:Konte i Alegri su daleko takticki potkovaniji.

brate da li si realan ? :lollol:

Au brate :D
Admiral moze vec sad da stavi sampanjac da se hladi.Ako neko moze da prekine dominaciju Juventusa,to je Karlo.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7738
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests