Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Premijer liga BiH

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 25 Jul 2015, 17:21

Danas pocela nova sezona gde ce se vise gledati borba za opstanak nego za Evropu jer 6 timova ispada na kraju sezone. Skracuje se liga na 12.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58659
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 26 Jul 2015, 21:04

Borac dobio Zeljeznicara 1:0 u BL na otvaranju sezone, inace prvi poraz Odovica na klupi Zeljeznicara a tu je od pocetka prolecnog dela sampionata prosle sezone, znaci nekih 20 i kusur meceva.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58659
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 28 Jul 2015, 00:45

Bice bas opasno cupanje po pitanju opstanka, ja se nadam da ce Borac i makar jos jedan tim iz RS opstati kako bi bar 3 bila sledece sezone u novoj ligi.

Realno je da Sarajevo,Zeljeznicar,Borac,Siroki,Zrinjski,Olimpik i Velez budu medju sigurnim za opstanak.

Kontam da sigurno ispadaju Slavija,Kakanj,Vitez i Travnik a da ce ovi ostali(Sloboda,Celik,Radnik,Rudar i Drina) se boriti za preostale 3 pozicije za opstanak. Mislim da Drina tu ima najmanje sanse.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58659
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby ОГИ » 28 Jul 2015, 00:53

Pa sigurnija je Slavija od Drine, u svakom slucaju. Radnik i Borac su trenutno najstabilniji naši klubovi, uz njih tu je i Slavija. Rudar je iznenada odigrao dobro prvo kolo i oni su za mene nepoznanica, vidjećemo, sumnjam da će izboriti opstanak kao i Drina.

Vitez ti takođe nije siguran tim koji ispada. Doveli su dobre igrače, jedini problem može biti što su doveli 7-8 startera, te će im biti potrebno vremena..
Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby lazpop » 01 Aug 2015, 20:23

Наши клубови гостовали углавном данас. Борцу бод у Мостару против Вележа, Славији у Какњу, Рудар изгубио у Тузли.
Дрина кући изгубила од Зрињског.
У Зеници Челик-Олимпик 1:1.
Република Српска воли Партизан
User avatar
lazpop
 
Posts: 2268
Joined: 03 Feb 2015, 16:19

Re: Premijer liga BiH

Postby grobar_Zvornik » 11 Sep 2015, 17:31

:laugh:

Image

Дрина сутра против Витеза. У Зворнику се дословно не зна ни да ли ће се утакмица одиграти... Расуло. Једини охрабрујући податак у овом тренутку је тај да је орах који се налази иза корнер заставице родио као никада.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32209
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Premijer liga BiH

Postby grobar_Zvornik » 01 Oct 2015, 15:59

Фејсбук га смијенио. :laugh:

Image
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32209
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Premijer liga BiH

Postby Angus Young » 01 Oct 2015, 16:34

:lol2:
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19860
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Premijer liga BiH

Postby grobar_Zvornik » 02 Oct 2015, 17:45

djeneral » Fri Oct 02, 2015 6:39 pm
О Владици пишу сви могући свјетски медији. На свим континентима. Не постоји домаћи који није објавио вијест о смјени и фејсбуку. Између осталог о Владици се писало и на Исланду, Боливији, Азербејџану, Чилеу, Барбадосу, Гвинеји...


Spoiler: pokaži
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



:biggrin:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32209
Joined: 26 Oct 2013, 23:24


Re: Premijer liga BiH

Postby ochocinco » 27 Oct 2015, 16:09

Radnik je do sada najveće iznenađenje lige. Sloboda i nije toliko iznenađenje jer su na zimu lijepo posložili tim i kad sam ih gledao na proljeće rekao sam da će biti jaki sljedeće sezone uz dva pojačanja i moja teorija se obistinila, ali pravu snagu ćemo vidjeti u sljedeća dva kola (Sarajevo i Zrinjski). Široki se podigao s dolaskom Muse i do kraja jeseni imaju nešto lakši raspored te im se još oporavljaju važni igrači (Krstanović, Kožulj), a Zrinjski također u odličnoj formi, a Sarajevo prožeto ozljedama iako nedostaje timski duh od prošle sezone,
ochocinco
 
Posts: 95
Joined: 24 Dec 2012, 00:20

Re: Premijer liga BiH

Postby grobar_Zvornik » 27 Oct 2015, 16:20

Дрина и Вележ су бивши премијерлигаши већ сада.

Лига све мање гледана. Квалитет исти или слабији.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32209
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 27 Oct 2015, 16:24

@ocho

Imas li info je li Vugdalic i dalje SD Slobode i ako jeste, je li on radio prelazni rok :D

Radnik je stvarno iznenadjenje sezone ali mislim da ce oni na prolece biti jos bolji, vidi se da je na defanzivnu stavljen pecat, jos napred da se srede i mislim da mogu izvuci plasman u Evropu.

Mislim da je prvih 7 sigurno za opstanak, zakljucno sa Slavijom, dok svi ostali ce da jure preostala 3 mesta. Celik je klasicna domacica, ako ne krenu na strani uzimati bodove mogli bi ispasti. Olimpik verovatno najvise sansi tu za opstanak ima.
Rudar i Travnik ce se tesko izvuci a i Borac uzimajuci u obzir situaciju u klubu a i raspored u drugom delu sezone je tezak tako da se ne bih iznenadio da u slucaju ispadanja dodje do fuzije sa Krupom.

Po meni je favorit za titulu Siroki ako Musa ostane do kraja na klupi, da ga nisu otpustili lani uzeli bi prvenstvo.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58659
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Premijer liga BiH

Postby ochocinco » 27 Oct 2015, 16:46

Iskreno ne znam tko im je direktor, samo znam da su dobili kapital dobar za graditi tim. Plus Musemić na klupi i iskusni Zeba na terenu. O tome tko će se boriti za naslov analizirat ću tek na jesenskoj stanci. Iskreno mislim da će biti borba između Širokog, Sarajeva, Zrinjskog i Slobode, možda jedan otpadne odmah na startu proljeća ali do kraja će se morati bar tri kluba za titulu i odlučivat će puno toga.

Pit Bull wrote:@ocho

Imas li info je li Vugdalic i dalje SD Slobode i ako jeste, je li on radio prelazni rok :D

Radnik je stvarno iznenadjenje sezone ali mislim da ce oni na prolece biti jos bolji, vidi se da je na defanzivnu stavljen pecat, jos napred da se srede i mislim da mogu izvuci plasman u Evropu.

Mislim da je prvih 7 sigurno za opstanak, zakljucno sa Slavijom, dok svi ostali ce da jure preostala 3 mesta. Celik je klasicna domacica, ako ne krenu na strani uzimati bodove mogli bi ispasti. Olimpik verovatno najvise sansi tu za opstanak ima.
Rudar i Travnik ce se tesko izvuci a i Borac uzimajuci u obzir situaciju u klubu a i raspored u drugom delu sezone je tezak tako da se ne bih iznenadio da u slucaju ispadanja dodje do fuzije sa Krupom.

Po meni je favorit za titulu Siroki ako Musa ostane do kraja na klupi, da ga nisu otpustili lani uzeli bi prvenstvo.
ochocinco
 
Posts: 95
Joined: 24 Dec 2012, 00:20

Re: Premijer liga BiH

Postby the_trooper_rs » 31 Oct 2015, 22:10

Радник наставља серију, Европа се смијеши престоници купуса :ojha: . Шта ви упућенији у фудбал и прилике у РС мислите о следећем и да ли је и колико то изводљиво. Зашто се нпр. Бијељина не би могла одужити Бранку Пантелићу Пантеру и да градски стадион (а код нас скоро сваки стадион носи назив "градски стадион") назове по њему? У рату се клуб звао Пантери, човјек нас је много задужио, поготово људе у Семберији, а ја мислим да чак ни неку улицу нису назвали по њему, камо ли нешто више.
User avatar
the_trooper_rs
 
Posts: 1139
Joined: 23 Apr 2015, 15:30

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Mikele84 and 5 guests