Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Premijer liga BiH

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby DIFovac » 11 Sep 2014, 14:17

Parovi 1/16 finala Kupa BiH

Evo i svih parova:
Rudar Prijedor - Podrgmeč
Sloga Ljubuški - Drina HE Višegrad
Slavija - Velež
Jedinstvo Bihać - Široki Brijeg
Sloboda Mrkonjić Grad - Željezničar
Metalleghe - Proleter
Mladost Doboj Kakanj - Goražde
Zvijezda Gradačac - Sloboda Novi Grad
Vitez - Gradina
Bratstvo Gračanica - Olimpic
Mladost Velika Obarska - Mladost Župča
Radnik Bijeljina - Čelik
Zrinjski - Napredak Novi Šepak
Travnik - Sloboda Tuzla
Borac - Drina Zvornik
Igman - Sarajevo
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5351
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 27 Sep 2014, 16:44

Velikan iz Platonove vezao i 3-cu uzastopnu pobedu pred derbi sa Zeljeznicarem sledeceg vikenda u BL
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58659
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby DIFovac » 16 Oct 2014, 11:15

Borcu oduzeta tri boda zato sto nije izmirio dugove prema bivsem igracu Perici Stanceskom.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5351
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby DIFovac » 19 Oct 2014, 15:38

Mnogo mi smrdi ovaj rezultat u Sirokom, 5:2 vec u 61. minutu pa 7 golova ne padne u citavom kolu kamoli u jednoj utakmici...
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5351
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby ОГИ » 26 Oct 2014, 15:58

Od šeste sekunde se čuje rafalna paljba. Pored stadiona svadba, domaćin ne žali.. :biggrin: :okk:

Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby ОГИ » 02 Nov 2014, 00:15

Sutra Sarajevski derbi. Čaršija bruji, biće gusto kao i uvijek. Neću stići pogledati zbog voljene nam Zvezde, ali dobro, biće neki snimak po povratku. Ja kao Sarajlija ne mogu a da ne obratim pažnju na ovu utakmicu, iako svi znaju moj stav o federaciji. Ali, i nasi timovi igraju tu pa smo prisiljeni da igramo sa njima jebem li ga..

To je slična utakmica kao naš Derbi, samo na nešto nižoj stepenici.

Po pričama starijih, Željo je bh klub koji je uvijek imao i ima najviše navijača kako širom današnje država tako i bivše. To je klub primarno radničke klase, a i seljaka i građana i intelektualaca i boema itd. Gdje god je pruga prošla Željo je imao nekog svog. To je klub prirodne baze i nije loko priča.

Bordo tim je, po meni, nešto kvalitetniji i ja im dajem veće šanse.
Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby grobar_Zvornik » 17 Feb 2015, 23:47

"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32209
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 28 Feb 2015, 16:25

Zvijezda-Sarajevo... Slika stadiona pre pocetka meca... Trenutno je 0:2

Image
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58659
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby grobar_Zvornik » 28 Feb 2015, 21:43

Дрина одлично отворила други дио сезоне. :truce:




Градачац рулз

Image

Image
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32209
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 26 Apr 2015, 20:16

Sarajevo danas dobilo Siroki u derbiju prvenstva i doslo na deobu prve pozicije sa Zrinjskim, i jedni i drugi imaju po 50 bodova a iza njih Siroki i Zeljeznicar po 49... Paradoks je da je Siroki pre 2 kola otpustio trenera Slavena Musu koji je tokom citavog prvenstva drzao prvu poziciju i dosao do polufinala kupa ali usled 2 remija i poraza u ligi su ga smenili i doveli Sliskovica koji im sigurno nece doneti titulu...

Definitivno je Sarajevo prvi favorit i ako uzmu titulu sigurno ce se dodatno pojacati na leto u nadi da mogu proci 2.kolo kvala za LS...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58659
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 09 May 2015, 17:30

Kakvi botovi igraju u Zrinjskom, kakve sanse oni ne koriste :krsti:


I normalno usledila kazna, 1:0 za Sarajevo...A dvojica sa Arene svrsvaju na gol, ovog drugog znam, radio sa Marjanom na FACE one utamice Sarajeva u Evropi sa sve dresom Sarajeva...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58659
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby Skafi » 14 May 2015, 20:36

Da li je ovo realno. :laugh:

User avatar
Skafi
 
Posts: 27835
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby Pit Bull » 23 May 2015, 16:06

Sarajevo igra u Vitezu za titulu danas, ako dobiju poslednje kolo sa Slobodom u Sarajevu ce biti formalnost
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58659
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby grobar_Zvornik » 04 Jul 2015, 10:39

Нисам инсајдер, па не бих волио да се тако протумачи. ;)

Међутим помиње се да су неки Кокезини људи (менаџери) преузели ФК Дрину. Довешће наводно 9 својих играча и два тренера, од тога четири Африканца, платити заостале дугове и отприлике водити главну ријеч о клубу.

С форума навијача Дрине

Предсједник Скупштине клуба Мирко Милошевић рекао је да ће се ових дана знати име спонзора клуба који ће поставити новог тренера и довести неколико квалитетних и провјерених играча.

„То су озбиљни и искусни људи у овом послу. Њихов циљ је исти као и наш а то је опстанак у Премијер лиги. За сада се помињу два тренера и да ће стићи пет играча који су играли у Суперлиги Србије те два играча из Камеруна и два из Нигерије. Доста се касни са припремама а наш план је да екипа проведе неколико дана на Златибору или Крупњу“, рекао је Милошевић.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32209
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: BHT Premijer liga BiH

Postby DIFovac » 07 Jul 2015, 18:13

Joco Stokic novi igrac Zeljeznicara
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5351
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests