Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Liga šampiona

Re: Liga šampiona

Postby fontaneros » 09 Jul 2024, 19:40

Decic tuzi dobija po guzi
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
fontaneros

Postby rolerkoster » 09 Jul 2024, 23:57

Od kud Rumuni i Bugari da su bas toliko losi sa koeficijentom,da startuju od 1.kola kvalifikacija?Ludogorec i juce FCSB.Siptari 3 predstavnika u LS ladno.Egnatia,Balkan i Decic.
rolerkoster

Postby Nowitzki.ct » 10 Jul 2024, 05:19

Zapravo 4 - i makedonska Struga ti je njihova...

A isto sam se i ja pitao za Steauu i Ludogorec :question:
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
Nowitzki.ct

Postby Pit Bull » 10 Jul 2024, 06:14

Bugari citav zivot.

Nikad im klub unazad 15 godina nije krenuo od drugog kola direktno, a i Rumuni jace od pola decenije.

Kad je Bugarska imala dva kluba u grupama da poprave koeficijent? Valjda nijednom.

Rumuni su imali sezonu kad im nijedan klub nije usao u grupe prije par godina.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
Pit Bull

Postby Pit Bull » 10 Jul 2024, 17:24

Flora primila dva od Celja za 20 minuta kuci i jos Slovenci omasili penal za 3-0.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
Pit Bull

Postby Sezione » 10 Jul 2024, 18:11

Je l igras kladzu kad su kvale Pite?
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
Sezione

Postby Hajzenberg » 10 Jul 2024, 18:17

Ogroman je benefit za ekipe koje prođu ovo prvo kolo, onda su u ''koži'' FKP u smislu da treba da izbace makar još jedan tim do Konferensa jer ako ispadnu u Q2 LŠ idu u Q3 LE (šampionski deo, ne ovo gde će biti možda FKP) i onda na kraju krajeva i PO LK (ali ne klasični deo sa jakim ekipama nego staza šampiona) dok ekipe koje sada ispadnu moraju da prođu čak tri kola konferencijskih kvalifikacija (šampionska staza naravno). Znači ko prođe prvo kolo ima da igra još minimum 6 mečeva, tj. kompletne raznorazne kvalifikacije i da se napase i para i igre.

Helsinki juče možda negativno iznenadio, teško će protiv litvanskog prvaka nadoknaditi tri gola minusa, igrom slučaja su slobodni u Q2 LK pa će im trebati onda da prođu još dve prepreke do Konferencije gde su bili lane.

Bugari i Rumuni su svakako među zemljama koje daju učesnike od prvog kola, Slovačka takođe, a Srbija se od dogodine vraća na to drugo kolo a ako ovako nastavimo ne bi me čudilo da i mi za koju godinu krenemo od prvog kola. To je negde ispod 25-og mesta na listi valjda, tako nešto. Ludogorec izvukao Dinamo iz Batumija gde je novi i fenomenalan stadion a primera radi juče jedan bezvezan par između mojih bivših Hamrunovaca i Linkolna sa gibraltarske stene gde su gosti dobili i kako stvari stoje boriće se ravnopravno za LK gde su i igrali pre godinu-dve a možda i tri :biggrin: oni čak imaju i koeficijent da budu nosioci u PO LK što se šampionskog dela tih kvala tiče.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
Hajzenberg

Postby fontaneros » 10 Jul 2024, 19:50

Napred Borac, Borac Banja Luka
fontaneros

Postby Loka » 10 Jul 2024, 22:17

На крају два играча више за Борац а већи део другог полувремена једног играча више али само 1-0.
Тешко ће бити за проћи, морало је ово убедљивије.

Иначе дресове које има Борац треба да носи наша репрезентација са све оним мотивом на грудима.
Loka

Postby Hajzenberg » 10 Jul 2024, 22:19

Ajde bre prođite ovo kolo a posle možda i završite u Konferenciji. Jedan ali vredan, meni dovoljan za kladžu :biggrin:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
Hajzenberg

Postby Mainland » 10 Jul 2024, 22:32

Clavus clavo extruditur
Mainland

Postby fontaneros » 11 Jul 2024, 07:41

fontaneros

Postby Gerzovo » 12 Jul 2024, 06:07

Пратим Борац преко 20 година, и свега сам се нагледао у плбих, лиги Републике Српске, али овакву екипу ко Егнатиа нисам никад уживо гледао. Егнатиа, грчка ријеч.
Елем, људи су од 1. минуте одуговлачили игру, као да гостују Ситију на Етихаду. И играли рагби, море погибејних стартова, 2 црвена су добили и једно 7-8 жутих. Голман украо бар 10 минута, а није жути добио.
Ми смо некако побједили 1-0 са играчем више. Породисмо је.
Након скандирања Косово је Србија, шиптари прекинули утакмицу, једва наставили. Са правно-формалне стране, како они то смију уопште урадити? Босна и Херцеговина и Албанија нису у сукобу, говорим о званичним стварима, не би они могли без јаке казне проћи.
Ако им ово прође, онда наши играчи чим чују скандирање косово је албанија, бла бла, могу идуће сриједе напуситити стадион, довиђења-пријатно.

Што се тиче посјете, пун исток, и преко капацитета, запад није био пун, а "Лешинари" нису сјевр напунили. БИло је паклено вруће, али очекивао сам бољу атмосферу.

Даће Бог да прођемо, мада сам лично песимиста, па да дочекамо Паок. Неки ми рекоше да је паокарама забрањено гостовање по европи због неких инцидената, али то нисам провјеровао.
Gerzovo

Postby Puta Tapar » 12 Jul 2024, 08:00

Enatia je od Via Egnatia, rimski put koji je vodio od Drača do Carigrada. Inače KF Egnatia je iz mesta Rogožine, očiglednog slovenskog toponima.
Puta Tapar

Postby rolerkoster » 12 Jul 2024, 13:10

Pitanje za ljude iz Srbije,gde ste gledali Borac?Ja mislio bice na Areni,a mrtva Arena na svih 12-13 kanala(koliko ih vec imaju),je davala snimke od prosle sezone iz liga petice i snimke ABA Lige.Gledao sam i RTRS,nigde nisam mogao da gledam utakmicu,pa odgledah Euro onda HOL-ENG.Vidim da je bilo zanimljivo i cvrsta,gruba igra.Nadam se da ce te proci Siptare i da 1-0 bude dovoljno.Pa da igrate sa PAOK-om,iako ce biti verovatno zabrana za gostujuce navijace,mogu nekako Lesinari da stignu do Soluna,letnja je sezona...Prvo da se prodju Sipci,Gerzovo jel zabranjeno Lesinarima gostovanje u Albaniji?Pretpostavljam da ce biti domacini u Tirani ili Eljbasanu.
rolerkoster

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal