Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Liga Evrope

Re: Liga Evrope

Postby Tileoleo » 22 May 2024, 22:20

Hajzenberg wrote:Imaš na temi FKP, imao si ovde a imao si i na Uefa kalkulacijama, pa dokle bre više :lollol:

Spoiler: pokaži
Ide Roma u LŠ ako Atalanta bude samo i isključivo peta


Хвала царе
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3505
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Liga Evrope

Postby Veljkona22 » 23 May 2024, 00:23

Pašalić i Stanišić u finalu LE
Modrić i Terzić u finalu LŠ

Od naših samo Bleki u finalu LK
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 8195
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

Re: Liga Evrope

Postby rolerkoster » 25 May 2024, 05:26

Ja sam posebno uzivao u pobedi DEE-e,jer volim taj klub od detinjstva,kada nisu bili fudbalski-rezultaski bitni.Perkasi je uradio za ovih 8-9 godina strasan posao,Gasperini je od 2016.u kontinuitetu trener,odbio je Napoli i potpisao novi ugovor do 2026.Verujem da ce ga odraditi do kraja i zaokruziti 10 godina na klupi Atalante.Nabrajao je i komenrator koga su sve prodali u poslednje 2-3 sezone i kako prave igrace ili dovode ne toliko skupa pojavanja koja kod njih eksplodiraju.Vratilo im se najlepse moguce,prvi trofej za mali klub koji ima samo jedan Kup Italije iz 1962.Drago mi je da je Gasperini najzad osvojio trofej,covek celu karijeru ne odstupa od svoje filozofije fudbala.Lukman ne stvarno het-trik u finalu LE,Skamaka je odigrao takodje odlicno,agresivno.Ederson u defanzivi,itd...Bilo bi lepo da DEA osvoji sledece sezone Kup Italije najzad,za Skudeto ipak da budem realan nisu dorasli,tj trebalo bi cudo da se desi kao 15/16 Lester ili Bayer ove sezone u Nemackoj.
User avatar
rolerkoster
 
Posts: 1404
Joined: 08 Jun 2020, 01:06

Previous

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests