Board index Forum Avangarda.in

10 godina! jebote!!!

10 godina! jebote!!!

Postby AirBall » 14 Mar 2021, 09:03

Da mi je neko rekao da ce Avangarda postojati 10 godina rekao bih mu da je lud, ali post za postom, dan za danom, godina za godinom i tu smo...

Pitaj Boga sta smo sve prevalili preko ledja, vise se prosulo nego sto ce mnogi ikada da skupe, ali tako je to u dobroj kafani.. Mora nekad da strada inventar i da se razbijaju case...

Iskreno mi je zao sto vise nekih ljudi nema, ali izvoru se reka nikad ne vraca, to su prirodni tokovi i mi mali i smrtni ne mozemo prkositi istima..

Ko sve nije rusio, pokusavao da napravi neku svoju bledu kopiju, vabio ljude i po pravilu se raspadao i udarao dupetom o ledinu..

Ljudi valjda znaju gde su dobrodosli i gde im niko ne govori kako moraju da misle i kom jatu da se priklone...

Mi smo ostali svoji, dostojanstveni i slobodni... Izuzeti od bilo kakvih uticaja politicara, interesnih grupa, mocnika... Nismo vise ni mladi, nemamo ni vise tu energiju koja karakterise kasne dvadesete, ili rane tridesete, ali se i dalje borimo kako znamo i umemo...

Nismo u ovu pricu usli da bi nesto zaradili i da bi se okoristili vec da bi obican covek imao s kim da podeli koju bez da je unapred zigosan i okarakterisan kao ovakav, ili onakav...

Nama je svaki novi dan pobeda, nema velikih ciljeva, samo da sacuvamo slobodnu misao, niste ni svesni koliko je to tesko u ova vremena...

Nek nam je sa srecom i hvala svima koji su nam ikad pomogli i koji nam i dalje svakodnevno pomazu...

Bez vas bi ljudi ovo bio jalov posao...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106313
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby Nikola » 14 Mar 2021, 09:24

Gledam svoj profil kada kucam post i ne verujem koliko je godina proslo. A dve godine skoro sam i citao forum pre reg.
I meni je zao nekih ljudi koji su stvarno imali sta da kazu, isto kao sto mi nije zao nekih koji su se ophodili kao ostavljena mlada pred oltarom.
Air, hvala sto drzis ovo, ostalo tamo gde je mesto za to
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8865
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby Balon » 14 Mar 2021, 09:46

Srecna decenija rada pogotovo vama koji ste od pocetka tu, pa da traje jos dugo
Balon
 
Posts: 8223
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby FaLcO » 14 Mar 2021, 09:54

Neka je sa srecom :hatman:
Pratim forum pa gotovo od pocetka, puno zanimljivih stvari sam ovde procitao a sam ne znam sto sam onoliko cekao da se prikljucim :biggrin:
FaLcO
 
Posts: 7306
Joined: 14 Apr 2016, 16:36

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby Cuburac » 14 Mar 2021, 10:10

Eh, da, deset godina ! Neke su proletele, neke se otegle, ali dosadne nisu bile.

Secam se kako i zasto je pocelo. Razlozi za osnivanje Avangarde su bili logicni i razumni i u tom trenutku su doneli veliko olaksanje svima nama koji smo se osecali pomalo stesnjeni na forumima sa kojih smo potekli. Bila je to hrabra odluka, ali koja se pokazala apsolutno ispravnom.

U Avangardu je ulozeno mogo truda,volje i strpljenja ( za neke i finansija :biggrin: ) da bi dosla na nivo koji zauzima..

U ovom svetu koji se tako brzo menja i napreduje u svakom pogledu, ovih 10 godina vrede kao ceo jedan vek, a forum je ipak jos uvek svez i mlad kao da je tek prohodao. Nadam se da ce takav i ostati.

Uz cestitke svim aktivnim i neaktivnim forumasima, koji su puno doprineli ugledu, posebna cestitka Airu, trebalo je sve nas izdrzati (ponekad i njega :biggrin: ).

Dok bude volje bice i nacina.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14149
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby baketa96 » 14 Mar 2021, 10:34

Au jebote, pa ja sam ladno skoro 10 godina ovdje :D

Ne sjecam se vise kako sam naletio na ovaj forum, ali je jedini na kojem sam se ovoliko zadrzao. I to mnogo govori o samom forumu, kao i o njegovim forumasima.

Naravno svaka cast Vucicu Airu :biggrin: Mnogo toga je forum pretrpio, ali i dalje stoji. Kao i uvijek steta sto su neki ljudi otisli, ali i to je zivot. Doci ce neki novi, mozda i bolji.

Dosta toga se promijenilo u mom zivotu za ovih 10 godina, ali forum je ostao, nadam se da ce i ostati tu gdje jeste :okk:

Zivjeli ljudi!
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5570
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby Mrvica » 14 Mar 2021, 11:07

Happy Anniversary!!!!
Da se ne zaboravi! :biggrin:
Once upon a time...
Image
User avatar
Mrvica
 
Posts: 2
Joined: 26 May 2014, 20:52

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby Inzaghi » 14 Mar 2021, 11:11

Nerealno. Cestitke Air na velikom uspehu i svima koji su ucinili da opstane.

Potencijala ima za jos mnogo mnogo godina.

Bilo je svega i svacega. Sigurno je tada jako aktuelna i popularna tema navijaci privukla mnoge.

Da ste svi zivi i zdravi jos sto godina, stari i novi, stari i mladi, crveni, crni i drugi, pa da budemo tu jos mnogo u zezanju.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17330
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby Dimitrije » 14 Mar 2021, 11:12

Čestitke Air! Bravo za sve bivše, sadašnje, buduće članove. Visoke ste standarde postavili, bravo!
Živeli! :popicu: :drinks:
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5649
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby Foteljas » 14 Mar 2021, 11:12

Neka je sa srecom prva decenija rada ovog vrlo kvalitetnog foruma!
Puno lepih i tuznih momenata sam proveo ovde cekajuci, prateci i analizirajuci sportska desavanja, nadam se da ce tako biti i dalje. :okk:
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5088
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby enbidzi » 14 Mar 2021, 11:14

Auh, 10 godina! Čestitke! Avangarda melje nema stajanja :biggrin:

Inzaghi wrote:
Bilo je svega i svacega. Sigurno je tada jako aktuelna i popularna tema navijaci privukla mnoge.


Ja u jeku kladjenja i gledanja NBA načuo od nekog da se ovde ljudi najbolje razumeju u NBA i dodjoh da se uverim, i sad mislim da sam baš zavistan od foruma, bukvalno u svaku informaciju, vest, trač, iz fudbala, basketa, politike, korone :biggrin: uveriću se tek ako je ovde ozvaničeno
Last edited by enbidzi on 14 Mar 2021, 11:18, edited 1 time in total.
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6416
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby JNA » 14 Mar 2021, 11:18

Možda mi je nekad i žao što svih 10 godina nisam sa vama(ali sam vas čitao :D ), a i ovih par su :okk:

Možda mi je nekad i žao što nemam više vremena i što sam morao šta sam morao... Air mi to još nije oprostio :)

Srećno Avangardo, živa bila... Air legendo :blue:
User avatar
JNA
 
Posts: 8822
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby Eddie Brock » 14 Mar 2021, 11:19

:respect:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18443
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby medjutim » 14 Mar 2021, 11:27

Da ste vi meni živi i zdravi.

Ko je na ovom forumu originalni Šamrok preživeo, ni pakao mu neće teško pasti.

Greota što mnogih ljudi odavno nema, al' šta sad.

A još veća greota što ne možemo ovo negde da zalijemo ko ljudi..
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13544
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: 10 godina! jebote!!!

Postby AirBall » 14 Mar 2021, 11:30

Mrvica wrote:Happy Anniversary!!!!
Da se ne zaboravi! :biggrin:
Once upon a time...
Image


Ne znam ko si, ali svaka cast za ovo... :blue:
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106313
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Next

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests