Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby JNA » 02 Apr 2023, 22:53

Da ne duzim, spava mi se...

Kakva vecna lovista...

Čitamo se za 7 dana...
User avatar
JNA
 
Posts: 8823
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Opticus » 03 Apr 2023, 11:23

Odlaze kvalitetni ljudi, deda jedan od najboljih. Nadam se da ce se vratiti.
User avatar
Opticus
 
Posts: 3465
Joined: 28 Feb 2014, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 03 Apr 2023, 11:58

Ovakve stvari se dese zato sto se na vrijeme ne reaguje na konstantno avetanje pojedinih clanova foruma. Ja sam upozoravao sta ce da se desi dozvoljavanjem da raznorazni spamuju teme gdje nikakav kvalitetan doprinos ne mogu da daju. I evo posljedice, deda nece vise da pise... Ako se on ne vrati navrh ovih sedam dana, i ja cu da se iskljucim, necu vise pisati nijedan jedini post.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11376
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Old school » 03 Apr 2023, 12:15

balkanski spijun wrote:Doslo doba za rastank.

Posto sam zasluzio ban i vecna lovicta da se odjavim red je.Sam,cu ,moj izbor,jer ne zelim dvostruke arsine.Toliko obraza imam.

Hteo bih da se pozdravim sa svim ljudima ,bez obzira na navijacku i nacionalnu opredeljenost.Ljude delim ii jesi,ili nisi,vredis ili si govno.

Ovi sto vrede(prepoznace se) u zivotu se odnosite prema ovima koji nisu(prepoznace se) uostalom i sami znate ko,je ko,po onoj Donovoj jel prvo normalno.Sto vi mladi kazete :trpajte ko u nerotkinju i nemojte i dozvolite da se razmile.

Pozdravlja vas deda i oni koji imaju broj,kad zatreba tu sam,ako sam u mogucnosti da pomognem.

praticu vas ,nemojte da brljate.


Daj matori ne zezaj... :stani:
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7311
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 03 Apr 2023, 12:18

I (opet) problematiku pravi neko sa duplog/drugog/ko zna kog naloga

A opste je poznato da je to najveci moguci forumski prekrsaj i opet nikom nista

Nikad u zivotu nisam prijavio post ali u ozbiljnoj sam dilemi da pocnem redom da prijavljujem
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13824
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Fratelo » 03 Apr 2023, 15:13

bwa wrote:Ovakve stvari se dese zato sto se na vrijeme ne reaguje na konstantno avetanje pojedinih clanova foruma. Ja sam upozoravao sta ce da se desi dozvoljavanjem da raznorazni spamuju teme gdje nikakav kvalitetan doprinos ne mogu da daju. I evo posljedice, deda nece vise da pise... Ako se on ne vrati navrh ovih sedam dana, i ja cu da se iskljucim, necu vise pisati nijedan jedini post.


Nedostajaces legendo.

Ajde ne patetisi sada ovde, ti si toliko zasticen ovde i ne smeta mi to, samo mi smeta kada moralises i prosipas neku mudrost. Ti ces da odredis ko aveta ili ko ne aveta? Ako ne mozes da podneses drugacije misljenje onda ne znam sto boravis na forumu.

Priznajem prvi kada se nesto iznerviram u stvarnom zivotu, desi mi se da se nervoza prelije i ovde u ponekad budem agresivan... ali ti koji si mene licno uvredio vise puta i za to ti cak nije ni post obrisan, ti pises ovakve postove kao da si ugrozena vrsta.

Elem, ne bih da sudim, ne slazem se sa vecinom onoga sto Lajger napise, ali ako smo realni onda ce se reci da je balkanski prvi njemy "uklizao klizeci", ovsj kada mu je odgovorio ovaj digao nos i naljutio se.

Po meni, nista strasno se nije desilo.
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18130
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ron Swanson » 03 Apr 2023, 15:19

Na forumima od ugleda se za teatralno napuštanje banuje. :D
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4729
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 03 Apr 2023, 15:57

Ja sam tolerisao tvoje glupisti dugo vremena, misleci da ces mozda procitati nesto pa mozda nesto i nauciti, shvatiti... Mrka kapa... Toliko izliva gluposti na svakoj mogucoj temi, jednostavno vise nije moglo da bude tolerisano. Ono sto si Tufiju uradio, pogotovo. S pravom si zasluzio da te nazovem _________ a ti to tretiraj kako god hoces, zabole me. Ako mislis da se to promijeni, ukljuci mozak kad pises, ako ga imas. Ako ne, jebaji ga...
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11376
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Fratelo » 03 Apr 2023, 16:23

Ti izgleda neces da ukapiras ili ne umes da ukapiras, opet ti odredjujes sta je glupost a sta nije? Je li to treba da citam knjige Novaka Adzica da bi spoznao istinu?

Je li ti mene poznajes licno? Ako me ne poznajes ( a ne poznajes me), kako otvoreno stajes uz lika koji me direktno optuzi da sam botovao za Vuletica da bi dobio sezonsku kartu za FK? I onda je on ugrozen, Fratelo ga napao. Da mu se izvinim zato sto je ortodoksna lazovcina?

Ti si ___________, to je bas ocigledno. Sto se tice tvog drugara, reci mu slobodno da dodje na forum, neka pise.

A znam sto se on povukao i u kom trenutku, ali to je izmedju mene i njega. To sto se pravi mrtav, nista nece promeniti, reci mu slobodno.
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18130
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby grobar_Zvornik » 03 Apr 2023, 16:28

bwa wrote:Ovakve stvari se dese zato sto se na vrijeme ne reaguje na konstantno avetanje pojedinih clanova foruma. Ja sam upozoravao sta ce da se desi dozvoljavanjem da raznorazni spamuju teme gdje nikakav kvalitetan doprinos ne mogu da daju. I evo posljedice, deda nece vise da pise... Ako se on ne vrati navrh ovih sedam dana, i ja cu da se iskljucim, necu vise pisati nijedan jedini post.


Дуго си на форуму.
Свјестан си да када би се строго придржавали критеријума, било би дневно 10 банана. Када би се концизно придржавали формалности, поједини форумаши који су ту годинама, вјероватно би завршили трајно у бајбокани. То не значи да су повлаштени, али се једноставно иде линијом мањег отпора у великом броју случајева. На страну "симпатије".

Не може се све ни испратити, мислим на људе у модерацији. Аиру хвала што нам је дао ту врсту одговорности да ово мјесто одржавамо, али имамо ми, као и сви ви, своје животе и приватно, обавезе. Једноставно, не стигне се реаговати. Конкретно, вјеровао или не, а пошто си дуго ту и знаш, вјерујем да нисам више од два поста за ових 8 година оставио на теми ЦГ, практично и не пратим. Не због тога што имам нешто против ЦГ, већ једноставно се базирам не неке друге теме и ту испратим ако шта треба обрисати. Искрено говорећи, а можда ће се колеге модератори наљутити, сматрам да је у задњих годину дана бар 20% написаног спам. Не бришем доста тога из само једног разлога - да не буде види га не слаже се са његовим духом тоталитета па брише. Чак сам, а то неки форумаши могу и потврдити, слао и пп људима са образложењем зашто је обрисано. Сви смо различити, има сујетних. Има људи којима је досадно па врте једно те исто у 6,7 постова на истој теми...

Што се балканског тиче, не бих да га на овој теми оплакујемо, далеко било. Вјерујем да је већини овдје омиљен и први радо прочитам кад напише неки савјет и слично. Погријешио је, вјерујем када се охлади глава да ће нам се вратити, јер ово мјесто је квалитетније са њим. То је факт.

На крају крајева, богатство сваког форума су људи који пишу на њему. Већина нас је давно била пунољетна, свјесни смо поступака. Као што смо свјесни да функционисање овог мјеста које је пуно више од размјене дискусија, постоји и одржава се захваљујући финансирању једног човјека. На свима нама је да се потрудимо да одржимо какав такав ниво и конверзације и опхођења.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31516
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby medjutim » 03 Apr 2023, 17:13

grobar_Zvornik wrote:Као што смо свјесни да функционисање овог мјеста које је пуно више од размјене дискусија, постоји и одржава се захваљујући финансирању једног човјека.


tačno, i zato smo se i ponudili da promenimo politiku finansiranja tako da možemo da pomognemo.
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13573
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ćoba » 03 Apr 2023, 17:32

Šta vam je ljudi iskulirajte malo. :krsti:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23586
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Eddie Brock » 03 Apr 2023, 17:33

Stvarno merenje ciji je veci malo da prestane.
Kao pubertetlije.
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18488
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cvele » 03 Apr 2023, 17:35

Ćoba wrote:Šta vam je ljudi iskulirajte malo. :krsti:

To samo govori koliko je ljudima stalo, ali sad zaista jeste vreme za smirivanje.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18540
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 03 Apr 2023, 17:51

Ако може модерација да отвори тему ,,Кукамо на коментаторе" и "Сви ми што сталкујемо Кампаца". Или једноставно да тему ,,АБА лига уживо праћење утакмица" преименујете у неку од ова два предлога.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15137
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 81 guests